Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire valósak a Reader's Digest nyereményjátékai? fórum

Mennyire valósak a Reader's Digest nyereményjátékai? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
115. hamyka (válaszként erre: 43. - Ottikám)
2012. ápr. 14. 18:27

Én is valami népfürdö utcát tudok,de amikor visszaküldtem nekik a csomagot nem ide kellett vissza küldeni vajon miért?? nem értem az egészet,erre tudsz valamit mondani? :D


szoval még rendes irodájuk sincs? phüüü hogy omolna rájuk a menyezet :D mármint a digestre xd :D

muhahahaha meg wehehehehe xd

114. hamyka (válaszként erre: 32. - 9bbc382386)
2012. ápr. 14. 18:22

25 millioot?


mostanság a jol tudom a dupláját lehet nyerni de én még egy centetsem nyertek tölük nem hogy 50 meg 25 milliot :(

113. hamyka (válaszként erre: 12. - Ottikám)
2012. ápr. 14. 18:21

te nyertél??


vigyááz nehogy lopott pénzt sozzanak rád és a végén keressen a rendörség....


aztán a cég ugy is letagadna mindent te meg ülsz a sitten... vigyááááz

112. hamyka (válaszként erre: 35. - Berillke)
2012. ápr. 14. 18:19

Erre nem igazán tudom mit is feleljek...


Kicsit régi már a hozzászolás,de megprobálok rá válaszolni :D


Én ugy tudom hogy csak azt kell kifizetned amit megrendeltél, ha valami olyasmit küldenek amit esetleg nem rendeltél meg akkor fel kell öket hivnod,de én azt mondom hogy inkább ne rendelj tölük semmitse, ezekkel nagyon vigyázni kell, persze lebeszélni sem akarlak róla csupán jo tanácsokkal ellátni :)

111. hamyka (válaszként erre: 110. - Hamyka)
2012. ápr. 14. 17:02
persze ilyen csomagot nem kaptam :D
110. hamyka (válaszként erre: 106. - Hamyka)
2012. ápr. 14. 16:58

hogy ebböl mi az igazság nem tudom, de a tanulság az hogy nem szabad tölük rendelni :D


meg értem én hogy mindenki nyerni akar, én is azért rendeltem ezt meg azt meg amazt meg még amazt meg még még amaztat,mert nekem is kell az a rohadt nyamvas tetü pénz, mert jo lenne pláne ház felujitásra,de egyszerüen nem telik rá...


ketten élünk 80 ezer ft-bol?? kb: fele posta másk fele megélhetés...


anyunak mostkell majd mennie bizottság elé/ nekem nem tudom mikor kell menni mert 2013 május van irva, de aztmondták hogy felejtsem el mert mindenkit behivnak hamarébb,meg hogy lehet április elején behivnak.. még nem hivtak be :D


ha nem lesz még ennyi jövedelmünk sem akkor nem tom miböl fogunk élni... :(


nah én ezért probálkoztam meg a readersel de sajnos nem jött ösze.....


jah meg hogy adjak meg hogy csináltassak folyoszámlaszamáot hogy majd elküldik rá a pénzt ha nyerek meghogy együtt veszük fel, nah még johogy nem csináltatam :D


de most komolyan!! ha csináltatam volna ilyen izét, és rajta a sok pénzem tuti levette volna bár megbizás nélkül nem vehet le semmit, de ezektöl minden kitelik!!!!


jah megkaptam olyan levelet hogy rendeltem pánsip cd-t vagy mi a turot,fel is hivtam öket hogy ééééén semmi ilyesmit nem rendeltem tölük, aszongyák: elnézést nyomdai hiba, phüüü azt hittem hogy én nyomdázom meg a csajt :D xd

109. hamyka (válaszként erre: 93. - Jtimmy)
2012. ápr. 14. 16:51

a te sztorid is eléggé érdekes...


nem tapasztaltam ilyet :D

108. hamyka
2012. ápr. 14. 16:48

Nah leirom ide a közösbe hogyha valaki rendel a readers digestöl m a teendö ime:


Ha jol tudom 30 nap alatt bármikor visszaküldhetö a termék (aszem 30 nap javitson ki valaki ha tévedek :D)


a gyogyszer/cd ha felvan bontva és használtad nem lehet visszaküldeni.... :(


a könyvet ha felbontotad de keveset használtad vigyáztál rá nem tépkedted össze a lapokat nem ugy nézzki mintha a kutya szájábol szedték volna ki talán visszaküldhetö de nem biztos....


telefonon elérni öket nagyon nehéz, és szerintem ki......-bol (nem akarok csunyát ide irni) akkor veszik fel a telefont mikor már érzik hogy mindárt lefogy a kártyádrol a pénz....


én elég sokat telefonálgattam rájuk kb: 6000 ft-omat rájuk költötem+ a háromezer nemtom hány ft ami elment a postára....


csak a gyogyszert nem vették vissza.. egyetlenegy szem hiányzik csak belöle.... a másikat nem vettem át meg le is beszéltem velük hogy nem kell, igy azt nem kellett kifizetnem....


én 2005 ota voltam az ügyfelük, mindig azt mondtam magamnak soha többet, de tavaly még is rendeltem tölük ahogy az elébb irtam...


tényelg befejeztem a readerset,egy szemét mocskos aljas tetü bandaaaaa, soha semmit ne rendeljetek tölük semmit!!


jah és még valami ami érdekes lehet számotokra és ezzel elárulta magát a readers digest :D :


Mikor felhivtam öket telon megkérdeztem hogy adtam-e le rendelést véletlenül ezt mondták:


ne rendelgessen összevisza, igy is mindenki visszaküldi.....


a hangsuly azon van hogy mindenkiiii, vajon miért küldi vissza mindenki?? nah ekkor leestt a tantusz hogy tényleg egy tetü bandaa, hogy rohadnának meg szakadna rájuk a tetö és az egész mindenség, meg kapnának jo kis virust a gépeikre jujj de örülnék én ezt szurkolom nekik :D: D


nem vagyok se ember se faj gyülölö de az ilyen céget/cégeket utálom kinem állhatom az ilyet fuuj hogy robbanának fel :D

107. hamyka (válaszként erre: 92. - Cobranco)
2012. ápr. 14. 16:36

Kicsit hozzászolnék ehhez a hozzászolásodhoz és ha megengeded kicsit idézek a leveledböl ha nem baj...


szóval.....


,,Köszönettel vettük levelét, melyben foglalt kérésének sajnálatos módon nem tudunk eleget tenni adatok hiányában.



Kérjük, szíveskedjék megírni vevőkódját - leveleink címzésében megtalálható 9 jegyű számsor – és postacímét, hogy mielőbb válaszolni tudjunk Önnek.



Megértését és közreműködését köszönjük.



Üdvözlettel:



Reader's Digest ügyfélszolgálat,,


nekem is hasonlo vagy pont ugyanezt a szöveget irták a végére mikor rájuk irtam és nem irtam oda a vevö kodomat....

106. hamyka (válaszként erre: 104. - Hamyka)
2012. ápr. 14. 16:33

javitás:


akinek a bejegyzését olvastam nem 150 ezer ft-ot nyert, hanem ennyi adoságot szedett ösze a readersnél...

105. tixtina (válaszként erre: 100. - Hamyka)
2012. ápr. 14. 16:32
Persze,hogy nem,de átvitt értelemben gondoltam:DDDD
104. hamyka (válaszként erre: 59. - Cobranco)
2012. ápr. 14. 16:31

uhh ezt jol leirtad!!


és nem vonom kétségbe amiket irtál...


Mikor én rendeltem tölük kb rá egy hétre kb jött egy másik levél hogy ezeket is veddmeg és kapsz jabb nyerési esélyeket vagy valami ilyesmi, illetve hogy most ezt és ezt és ezt is megnyerheted meg blablabla.........


csak hülyitik a népet sajnos... :(


olvastam a neten hogy valaki több mint 150 ezret szedett össze, majd el ájultam, bár az én helyzetem is hasonlo volt....


de megtudtam oldanii......

103. hamyka (válaszként erre: 84. - 1214b8219e)
2012. ápr. 14. 16:26

hmmm...


érdekes a sztorid, én sose jártam igy velük, ill ugy tudom megrendelés nélkül nem küldenek ki könyvet....

102. hamyka (válaszként erre: 81. - 5e67f791bc)
2012. ápr. 14. 16:24

eléggé szerencsés emberke lehetsz ha még se a readers digest se a mester kiado nem keresett meg örülj neki :D


ha megkeresnének téged semmmit még egyszer mondom: semiiiiiit ne rendelj tölük mind2 cég egy mocskos aljas szemét banda :D

101. hamyka (válaszként erre: 76. - Tixtina)
2012. ápr. 14. 16:22

köszy a hozzászolást :)


ill hogy leirtad a véleményed a mester kiadorol :)


tényleg köszyke :)

100. hamyka (válaszként erre: 82. - Tixtina)
2012. ápr. 14. 16:21

hogy függ ösze a kettö?


atto lhogy ide irkálsz még nem hivnak fel :D

99. hamyka (válaszként erre: 83. - 3265084553)
2012. ápr. 14. 16:19

Hát nem tudom mit hidjek, ezektöl minden kitelik, a mester kiado ismerös számomra, aszem anyunak küldtek ilyen izét de montam neki hogy flene bontsa meg ne válaszoljon rá :D :D


én a readers digestel foglalkoztam,és szerintetek megérte?? hát nem!!


én nagyon megjártam velük, egy szemetek, amiben tudnak korrektek, de a nyeremény játék szerintem is egy nagy lehuzás, aki rendel tölük az nem normális!!

98. hamyka (válaszként erre: 86. - Pteri)
2012. ápr. 14. 16:16
ki állitle? ezt nem értem!! kifejtenéd bövebben??
97. hamyka
2012. ápr. 14. 15:48

Még mielött megkérdeznétek:


Nem dolgozom a readers digestnél


ill


ügyfelük sem vagyok csak voltam

96. hamyka
2012. ápr. 14. 15:47
Ha valakinek kell segitség readers digest ügyben megprobálok tanácsot adni :)
95. hamyka
2012. ápr. 14. 15:47

Sziasztok :)


hmmm...


Readers digest??


ugy szeretem öket hogy a falhoz csapkodnám öket :D

94. tixtina (válaszként erre: 93. - Jtimmy)
2012. ápr. 4. 23:00

Nagyon vigyázni kell velük.

Szegény apám is hasonlóképpen járta meg.Neki is küldtek egy könyvet,amit nem is kért,aztán jöttek a felszólítások.

Nekünk is küldenek időnként,de olvasatlanul-kuka:O

93. jtimmy
2012. ápr. 4. 19:41

Nekünk is meggyűlt velük a bajunk!


Az történt, hogy tavaly nyáron küldtek egy levelet, hogy rész vehetünk egy nyereménysorsoláson, ha visszaküldjük a levelet, meg volt egy ajándék kupon, azt ha felragasztjuk, kapunk ajándék könyvet!

Csakhogy a könyvvel jött a meglepetés, egy csekk!


Mi persze nem fizettük be! Ajándékért nem szokás fizetni!


Azóta küldik a felszólításokat, tegnap pedig már valami behajtócégtől jött levél. Felhívtam Őket, hogy mi nem rendeltünk könyvet, de csak azt mondogatták, hogy ott van előttük a megrendelő!


Úgy döntöttem, hogy nem foglalkozunk velük többet, had küldje a behajtó cég a felszólítókat!

Ha meg beperel, akkor beperel.

92. cobranco (válaszként erre: 59. - Cobranco)
2011. jan. 9. 14:19

Néhány héttel ezelőtt ezt a levelet küldtem el nekik:


Ezt a levelet küldtem el nekik ma:


Tisztelt Szerkesztőség!


Évek óta kapom önöktől a különböző sorsolási boritékokat.A szisztéma ugyanaz,először a beetetö levél,majd a főlevél,melyben a csillagos eget is beigérik nekem,csakhogy rendeljek már valamit.Mindig érdeklődve olvasom mi újat találtak már megint ki és látom az önök tárháza kifogyhatatlan.Ha az összes ajándékot összeadnám, a végösszeg felérne egy kisebb ország költségvetésével.persze mindenki tudja,hogy ezt a befirolt vásárlók fizetik meg.

A szigorú kiiválasztás,mellyel a megyéből "csak" én kerültem be/megjegyzem a lépcsőházban rajtam kivül még öten kaptak ilyen boritékot/ még örülhetnék is,ha nem tudnám,hogy ez is a beetetés része.

Vajon azt is miért találtam ki előre,hogy a mellékelt slusszkulcs pont a lgdrágább autohoz tartozik.Nyilván a Mazda Rx-8-asból túl sok van raktáron és a 27 milliós terepjárókat sincs hol tárolni./primitiv relkámfogás/

A expresszdij:Dombon ülő vadászkutya legyek,ha nem tudtam előre,hogy a lekaparandó matricák pont a Jackpotot fogják kiadni./akár ügyes trükk is lehetne.de inkább szánalmasan átlátszó/

A boritékban található anyagból egy komplett marketing szemesztert lehetne inditani.

Személyes véleményem az,bár az ötlet jó,a sok hivatalosnak látszó bla-bla csak a szerencsétlen tudatlan emberek megtévesztésére szolgál.

A felháboritó az egészben az ,hogy önök fenntartják a választási lehetőség látszatát,hogy aki NEM-el válaszol,az is nyerhet./ami szerintem teljes képtelenség/.

Természetesen küldjék csak tovább a reklámanyagokat,költsenek csak rám/rendelni persze továbbra sem fogok/,de alig várom már,hogy megint röhöghessek egy jót,hogy milyen sületlenségekkel próbálják hülyiteni a jónépet.


Végezetül mellékelem a NEM válaszboritékot,minden önök által kért dokumentummal együtt,bár tudom,a nyerési esélyem kisebb,mint Rajk Lászlónak volt a kommunista vérbiróság elött.


Üdvözlettel és sok sikert a munkájukhoz egy lelkes rajongó


a "nyilván poénból" elküldött levélre-most kapaszkodjon meg mindenki-jött a válasz:


Tisztelt ... Zoltán!



Köszönettel vettük levelét, melyben foglalt kérésének sajnálatos módon nem tudunk eleget tenni adatok hiányában.



Kérjük, szíveskedjék megírni vevőkódját - leveleink címzésében megtalálható 9 jegyű számsor – és postacímét, hogy mielőbb válaszolni tudjunk Önnek.



Megértését és közreműködését köszönjük.



Üdvözlettel:



Reader's Digest ügyfélszolgálat



(Kérjük, hogy ezt a levelet küldje majd vissza a kért adatokkal úgy, hogy az előző üzenetét is tartalmazza.)



Levélcím: 1970 Budapest


Telefon: (06 1) 296-3600


Fax: (06 1) 432-0808


E-mail: cs@readersdigest.hu



...hán nem röhej???

91. syria (válaszként erre: 90. - C27c71e957)
2011. jan. 8. 13:22

És ez mire jó az értelmetlen bosszantáson kívül? Dolgozzon csak a posta? :(

Mert még csak azt sem tudják, kit húzzanak ki a címlistájukról. :(


Az ilyen kéretlen levelekre úgy válaszolok, hogy ha nem akarják magukat további felesleges kiadásokba verni, felejtsék a címem. Ez mindig hatásos volt. :)

90. c27c71e957 (válaszként erre: 84. - 1214b8219e)
2011. jan. 7. 21:40
Haha :) Mi vissza szoktuk küldeni a válaszborítékot kitömve egyéb papírokkal, név nélkül :))
89. Narancsika (válaszként erre: 59. - Cobranco)
2011. jan. 7. 20:04
Nagyon jót szórakoztunk a levélen!Gratulálunk!:DDDD
88. syria (válaszként erre: 71. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 7. 13:50

Bizonyára kiváló jogászokat és könyvelőket alkalmaznak.


Aki jót akar magának, felbontás nélkül tegye a leveleiket a szórólapok közé és vigye el a MÉH-be. Így lesz egy kis aprópénze.

87. 3265084553 (válaszként erre: 86. - Pteri)
2011. jan. 7. 11:53
Igen, ez az, így lehet élni! :)
86. pteri (válaszként erre: 83. - 3265084553)
2011. jan. 7. 11:49

A telefonszámom évek óta titkos, csak a saját bankom tudja, de innen is kikerült. A címem meg nem tudom titkosítani, lehet, hogy az okmányiroda is kiadja?

Ha valahol leállítanak, hogy töltsek ki valamit, és valamiért kitöltöm, kamu számot és címet szoktam ráírni, hadd keressenek.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook