Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire vagy féltékeny a párodra?Van okod?Tesz olyat hogy legyen? fórum

Mennyire vagy féltékeny a párodra?Van okod?Tesz olyat hogy legyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
48. Christine1979 (válaszként erre: 46. - Evih)
2009. jún. 17. 15:35
Nálam az a "baj", hogy én senki miatt nem mondanék le arról, hogy vele beszéljek,- még ha ritkán is. Annyi dolgot éltünk együtt át (és elég sok rosszat is, sajnos), hogy nekem mondhatni, ő a legjobb barátom is.... és durva amit írok, de többet jelent nekem, mint a családom, mert RÁ mindig számíthattam, míg rájuk nem igazán....Tudom, hogy fura, meg nehéz megérteni ezt,- az összes ismerősöm í gy van vele..de amíg nem megy a párkapcsolat rovására (és szerintem meg lehet oldani, hogy ne menjen), addig nincs baj....
47. evih (válaszként erre: 45. - Liliom85)
2009. jún. 17. 15:35
Ez gáz... Ha titkolóznak, annak oka van. Ha meg le is feküdtek egymással... Nő és férfi közt nincs barátság. SOHA
46. evih
2009. jún. 17. 15:32
Mi havonta egyszer talizunk az ex-szel, anyagi dolog miatt, de nem tudnám elképzelni hogy barátok legyünk,nem tudom elfelejteni neki, hogy miatta elvesztettem az összes barátomat, és hogy elvette a legszebb éveim. Azon kívül a mostani kedvesem sem örül még ennek sem, pedig egyáltalán nem féltékeny típus.
2009. jún. 17. 15:32
Az én problémám a következő: már3 éve vagyok együtt a barátommal, több mint egy éve együtt is élünk, gyűrű pár hónapja az ujjamon, de korán sem tökéletes az idill. Féltékeny vagyok, de okom van rá! Mégpedig az a bizonyos havercsaj… mióta csak ismerjük egymást a barátommal mindig miatta veszekszünk. Persze mindig csak tagad, hiszen ez csak barátság. Barátság mégpedig olyan, ahol korábban a „barátok” már le is feküdtek. Sosem tudtam egyértelműen megbizonyosodni erről, de érzem, hogy a kapcsolatunk elején volt valami köztük, ez az érzés elmúlt, mióta a miénk pedig elmélyült. Azonban még mindig tartják a kapcsolatot, eljárnak billiárdozni, olykor titokban, én pedig már belefáradtam. A barátom már nagyon szeretné az esküvőt, míg én már elbizonytalanodtam. Nem tudom, hogy mehetne tovább a szekér? Az eszem azt mondja, hogy vessek ennek véget, és meg kell, hogy mondjam, hajlok efelé. A családomban lesz egy komoly műtét, ami hosszú lábadozással jár, és azt kell mondanom, hogy ez nekem kapóra jön, mert erre hivatkozva mondom azt, hogy még nem lehet… Belefáradtam a sok veszekedésbe, a faggatásba, én magam is az orvosnál kötöttem ki miatta/miattuk, ugyanakkor úgy megtekerném annak a ribancnak a nyakát is, nem különben a barátomét is! Különösebben nincs oka annak, hogy ide írtam, egyszerűen jó volt kicsit mesélni. Az, hogy mikor jön meg az eszem nem tudom, meglátjuk…
44. Christine1979 (válaszként erre: 42. - Evih)
2009. jún. 17. 15:29
Nem untam meg őt magát. :) Kben váltottam volna. Azt untam meg, hogy nem haladtunk semmire (és ki is derült, hogy ennek oka volt..mert rájött, nem csajozta még ki magát, és az a baj, ebben igaza is van...szal ezért nem is haragszom rá...)... Azért tartjuk a kapcsolatot, mert elég sok dolog (nem anyagi, nem dologi) összeköt minket. Baráti viszonyban vagyunk, mindent meg tudunk egymással beszélni... ennyi. Persze, csak olyan szintig, hogy az ne zavarja az új kapcsolatot.
43. 769918d4ef (válaszként erre: 38. - Evih)
2009. jún. 17. 15:29
Az egyik ismerosom is ebben a helyzetben van,a pasija nem csak dekoltalt felsot,hanem meg sminket se nagyon enged!:0En 1 napig sem maradnek ilyennel az is biztos..........
42. evih
2009. jún. 17. 15:27
Nem értem Christine, 12 év alatt nem untad meg? Még hiányzik? Vagy miért tartjátok a kapcsolatot?
41. Christine1979 (válaszként erre: 40. - Evih)
2009. jún. 17. 15:27
Regényt tudnék írni belőle, hallod... És tudod, hányan mondták ezt nekem a 12 év alatt?... Dehát, szerettem, és az ilyen dolgok (meg sok más, ami volt), csak utána derültek ki számomra is, akkor láttam tisztán már... Persze, utólag mindenki okosabb :( :)
40. evih (válaszként erre: 39. - Christine1979)
2009. jún. 17. 15:26
Jól bírtad!
39. Christine1979 (válaszként erre: 38. - Evih)
2009. jún. 17. 15:25
:S Hát igen...nálam is volt jó sok ilyen a 12 év alatt....
38. evih
2009. jún. 17. 15:24
Amúgy vissza a féltékenységre, ha egyszer valaki a saját bőrén tapasztalja, milyen az, ha rá féltékenyek, legközelebb nagyon meggondolja, hogy ő maga féltékenykedjen-e. 4 évig voltam együtt az előző pasimmal,ha nem adta az áldását egy ruhára, nem vehettem meg. Dekoltált felső? Isten őrizz!!! Ha beszélgettem valakivel (üzletben dolgozom), már rögtön az volt: "mi van, dugtok??!!!" Katasztrófa! Elegem lett, találkoztam valakivel, elhagytam. Nincs lekiismeretfurdalásom, nagyon boldog vagyok azóta is. Ha normálisan viselkedett volna, már szerintem feleség és anyuka lennék.
37. Christine1979 (válaszként erre: 35. - Tidike)
2009. jún. 17. 15:20

Mindenkire féltékeny, és minden miatt :D Pedig van nője..megjegyzem, ő 29, a kiscsaj meg 20, és pont olyan kis rámászós ri**anc, amilyenekről szó volt előbb....

Igen, tartjuk, mert 12 évig voltunk együtt...és nem is akarom megszakítani vele a kapcsolatot..csak néha kikészít a hülyeségeivel :D

36. evih
2009. jún. 17. 15:19
Kettőn áll a vásár gyerekek... Ha a pasit lehet vinni, vigyék. Nekem nem kell olyan pasi, akit be tud fűzni egy 18 éves. Én 29 vagyok, a párom 40, ő már kiélte magát... Remélem :-)
35. Tidike (válaszként erre: 31. - Christine1979)
2009. jún. 17. 15:18
Miért féltékeny még mindig? Ez már röhej:) Tartjátok még a kapcsolatot?
34. Christine1979 (válaszként erre: 33. - 769918d4ef)
2009. jún. 17. 15:17
Igen, ahogy látom, pont az a két korosztály ilyen. :S Az én mostani páromra is vagy a 18 évesek, vagy a 40 év körüliek állnak rá :S
33. 769918d4ef (válaszként erre: 30. - Christine1979)
2009. jún. 17. 15:16
hidd el meg az ennel idosebbek is,sajnos......
2009. jún. 17. 15:15
én eléggé lelombozódnék ha vki a saját bizonytalansága miatt korlátozna engem, és valószínűleg a párom is csalódna ha lyeneket kérnék tőle.
31. Christine1979 (válaszként erre: 28. - Tidike)
2009. jún. 17. 15:14
:D Na hallod! Ez nálunk detto így volt! És az a röhej, hogy bár már másfél éve szétváltunk, még mindig az... :S
30. Christine1979 (válaszként erre: 26. - 769918d4ef)
2009. jún. 17. 15:14

Na az ilyen nőktől én is kivagyok. Gusztustalanok, iszonyatosan. Amúgy ilyen tapasztalatom nekem is volt, és nagy türtőztetés árán sikerült megállnom, hogy ne vágjam arcon a csajt... De nem is értem az ilyen nőket :S

Egyébként, sajnos, ahogy elnézem, a mai fiatalok (17-25 éves korosztály) jó nagyrész ilyen. :(

29. 769918d4ef (válaszként erre: 24. - Evih)
2009. jún. 17. 15:13
Azert moziba en sem engednem,feltekenyseg ide vagy oda........vagy engem visz vagy a ferfi kollegajat;D
28. Tidike (válaszként erre: 27. - Christine1979)
2009. jún. 17. 15:13
Köszi az ötletet. Meg is teszem, mert egyébként meg féltékeny, de nagyon.
27. Christine1979 (válaszként erre: 22. - Tidike)
2009. jún. 17. 15:11
Ha feltünően nézi, akkor szerintem szólj rá... Vagy csináld azt, amit én egyszer...én is észrevettem még az exnél ezt, és pár percre rá hangosan megjegyeztem, hogy "Hű, milyen jó pasit láttam az előbb" :) Persze, rögtön megjegyezte, milyen bunkó vagyok, de akkor meg én is megjegyeztem neki, hogy az is bunkóság, amit sutyiban csinál.... Nem is tette többet :D
2009. jún. 17. 15:11

En is igazabol a kis ramenos csajoktol jon hogy falra masszak,volt olyan hogy annak ellenere hogy a ferjem teljesen hidegen es normalisan reagalt,azt hittem hajtepaszassal es az arasznyi szoknya(vagy ov?)alapos kozepen rugasaval tudom csak meggyozni a kis ribit hogy szalljon mar le rola...Ja es azt nem is emlitettem hogy en is a ferjem mellett voltam mikor a kis ize nyomult a pasimra.....

De ettol eltekintve bizok a ferjemben,es meg ha neha ramjon a feltekenyseg,akkor is igyekszem nem kimutatni....

2009. jún. 17. 15:11

jaj mennyi energia van ilyenekre.

:)

24. evih (válaszként erre: 16. - Megryan)
2009. jún. 17. 15:10
Én csak magamban bízom. Azért ha a párom mozizna a kolléganőjével, azt baromira nem tolerálnám.Egy cseppet sem!! Szerintem vannak határok, én sem megyek ilyen programokra mással, mert nem érezném fernek...
23. Christine1979 (válaszként erre: 19. - 7e1eb79e03)
2009. jún. 17. 15:10
Amúgy meg szerintem, ha téged választott, csak volt rá oka. :) Tetszel neki, szeret téged. :) Akkor nagy baj nem lehet... és kár lenne elrontani féltékenységgel...bár, tudom, hogy nehéz megállni a dolgot, mert én is ilyen vagyok... de már javulok :) Biztos a kor(ommal) jár :) :)
22. Tidike
2009. jún. 17. 15:09
Az én párom is megszokta nézni a nőket, amit már én észre is vettem. Nagyon zavaró.
21. Christine1979 (válaszként erre: 19. - 7e1eb79e03)
2009. jún. 17. 15:06

Minden pasi megnézi a nőket. :) Ez tény... ilyenek, így vannak kódolva. :) Én úgy vagyok vele, hogy nézze, de ne akkor, ha velem van. Szerencsére, ilyen sosem fordult elő velem/velünk. De pl. van egy ismerősöm, akit az egyáltalán nem zavar, ha a pasija mellette hátrafordulgat a csajok után... Szerintem megalázó :S

Igen, mindenkinek van ilyen napja. Arra vigyázz, ne minden nap legyen ilyen, mert sajnos ez a dolog egyfajta önbeteljesítő jóslatként működhet.

20. 769918d4ef (válaszként erre: 18. - Tidike)
2009. jún. 17. 15:04
Mindenkinek vannak ilyen hullamvolgyei.....van amikor jol erezzuk magunkat a borunkben,van amikor mindennel bajunk van....csak meg kell probaljuk ugy csinalni hogy a pasik ne vegyek eszre a lent es fent kozotti kulombseget.........es pont ez a nehez az egeszben
2009. jún. 17. 15:02
néha az embernek vannak olyan szörnyű napjai, hogy nála mindenki szebb és hogy a párja tuti megnézi a kis miniszoknyás,cicit kidobó bomba csajokat....És igen, sajnos önbizalom hiánya...az pedig nálam van....próbálok harcolni ellene, de nem mindig megy!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook