Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire vagy féltékeny a párodra?Van okod?Tesz olyat hogy legyen? fórum

Mennyire vagy féltékeny a párodra?Van okod?Tesz olyat hogy legyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
78. Christine1979 (válaszként erre: 77. - Myrthil)
2009. jún. 18. 10:04
Igen... És ilyen esetekben az ember hiába mondja a párjának, hogy XY rá van állva, meg lerí róla, hogy bejön neki.... :S
77. Myrthil (válaszként erre: 76. - Christine1979)
2009. jún. 18. 10:01

Nálunk is ilyesmi volt.. A csaj próbálta rólam lebeszélni a párom.

A legrosszabb pedig az, hogy a férfiak ilyenkor olyan vakok tudnak lenni :S

76. Christine1979 (válaszként erre: 75. - Myrthil)
2009. jún. 18. 09:56

:S Az tényleg gáz...

Én azért nem szeretem, ha beleszólogat az ember más kapcsolatába, mert kívülről szerintem minden kapcsolat másnak látszik. Persze, néha a kívülálló jobban meglát dolgokat, de szerintem egy kapcsolat mindig magánügy.

Nekem volt olyan "barátnőm", aki az exemről próbált ledumálni....aztán kiderült, hogy azért, mert ő szeretett volna összejönni vele. :S :)

75. Myrthil (válaszként erre: 74. - Christine1979)
2009. jún. 18. 09:47

De úgy utálom az ilyeneket.

És van, aki még tanácsokat add, hogy mit szeretnek a pasik, miközben az ő kapcsolata romokban hever, és mégis inkább máséba üti az orrát! :S

74. Christine1979 (válaszként erre: 73. - Myrthil)
2009. jún. 18. 09:45

Hát nem csodálom...

Nagyon helyes. Az ilyenek nem érdemelnek mást! :)

73. Myrthil (válaszként erre: 72. - Christine1979)
2009. jún. 18. 09:44
Nem, csak kilátásba helyeztem. De azóta kerüli a párom. :)
72. Christine1979 (válaszként erre: 71. - Myrthil)
2009. jún. 18. 09:39

Fújjjjjj :S Ez undorító!!!!

Hát igen... az egyedülálló anyáknál ez elég jellemző magatartás (Tisztelet a kivételnek!!!!). Voltam fent egy oldalon (ilyen ismerkedős, beszélgetős), és ott iszonyatosan jellemző volt ez, hogy a kisgyerekes anyukák a már megállapodott pasikra hajtottak rá,- biztos gondolták, hogy az már megbízható, egzisztenciája is van.... Annyira undorítóak az ilyen nők :S


És legalább megverted? :)

71. Myrthil (válaszként erre: 70. - Christine1979)
2009. jún. 18. 09:33
Nálunk rosszabb volt a helyzet. A nő a gyerekének keresett új apát, és úgy gondolta, mivel mi már régóta együtt vagyunk, megbízható a párom, és kivetette rá a hálóját :S
70. Christine1979 (válaszként erre: 69. - Myrthil)
2009. jún. 18. 09:27
Ilyen nőket én is ismerek... és az a durva, hogy azok 18-20 évesek, és a 30 körüli pasikra szállnak rá. :S Van egy, aki a baráti körömből háromra is rászállt, noha mindegyiknek van bnője....:S Biztos apa-komplexusa van :D
2009. jún. 18. 09:14

Én is féltékeny vagyok rá, pedig soha nem adott rá okot. Viszont olyan már volt, hogy egy nő rászállt, és nekem kellett vele elbeszélgetni...

Hiába, néhány nőnek a foglalt pasik a gyengéi... :S

És szeretem a fél szemem mindig rajta tartani :)

68. Tidike (válaszként erre: 67. - Christine1979)
2009. jún. 18. 09:12
Nem hiszem, hogy nagyon tartós dolog lesz belőle. Neked van most párkapcsolatod?
67. Christine1979 (válaszként erre: 66. - Tidike)
2009. jún. 18. 09:07

Szijó,


hát..tavaly együtt voltak pár hónapig, szétmentek, és most kb 3-4 hónapja megint együtt.

66. Tidike (válaszként erre: 65. - Christine1979)
2009. jún. 18. 07:29

Szia!

Jó reggelt!

Az kemény lenne, ha összekéne egy gyerek miatt házasodniuk. Ők már régóta együtt vannak?

65. Christine1979 (válaszként erre: 64. - Tidike)
2009. jún. 17. 18:08

Nem csak ő volt az oka, hogy szétmentünk. Iszonyat ellaposodott már tavaly tavaszra...szóval sok oka volt...


Huh..nem tudom, mit tenne. :D De amilyen anyja van a kiscsajnak, az sztem egyből esküvőt követelne :D

64. Tidike (válaszként erre: 63. - Christine1979)
2009. jún. 17. 18:03

Na, az lenne a meglepi, ha kiscsaj terhes lenne. Akkor mit csinálna a volt párod?

A volt párodnak igaza van, hogy még most kihasználja a kiscsajt, míg nem talál magának mást. Kár, hogy titeket szétugrasztott.

63. Christine1979 (válaszként erre: 61. - Tidike)
2009. jún. 17. 17:54

Az biztos! Nagyon mérges voltam rá... meg persze, az sem esett jól, hogy mikor szétmentünk, akkor két hétre rá már együtt voltak... Amúgy az a vicc az egészben, hogy az exem azt hitte- szerintem- nagyon könnyű lesz neki majd becsajoznia...de nem igazán sikerült neki, így hát kihasználta a kismajmot, és azóta is vele van... nem szerelmes belé, ezt tudom,- mert mondta, meg látni is rajta. Szerintem úgy van vele, amíg nem talál mást, addig jó neki... De a kiscsajt sem értem, hogy lehet ilyen, ha mindezeket tudja..mert azért vmit csak érez az egészből... De gondolom, van olyan idióta szegénykém, hogy elviseli ezt, csak hogy vele lehessen....

De mondtam az exemnek, ne lepődjön meg, ha a kiscsaj "véletlen" majd teherbe esik.... :D :D

62. Tidike (válaszként erre: 60. - Evih)
2009. jún. 17. 17:50
Én biztos megbolondulnék a Te esetedben. Nem bírnám elviselni.
61. Tidike (válaszként erre: 56. - Christine1979)
2009. jún. 17. 17:48

Szegény, nem irígyellek.

Gondolom legszívesebben megtépted volna a kis majmot?!

60. evih (válaszként erre: 57. - Nyuce)
2009. jún. 17. 17:42
Rendben, ne vitázzunk. Ez egy másik fórum témája is lehetne, de hidd el, hogy azért, mert neked nem fordult meg egy pillanatra sem a fejedben (amit kétlek)-elég egy másodpercnyi villanás is, attól még neki megfordulhatott. És egy férfi büszkébb annál, minthogy bevallja a vonzalmát, ha tudja, hogy esélye sincs. Sajnos tapasztalat, nem egyszer történt meg velem ez. És onnantól ez nem barátság. Amúgy ha itt tartunk, ha a te párod mozizni, kiállításra járna egy másik nővel, te nem lennél féltékeny? Egy kicsit sem? Te elhinnéd, hogy csak barátok, és nem szorulna össze a szíved, ha látnád őket féktelenül nevetni, esetleg egymást átölelve vigasztalni? Hmmm? :-)
59. d0a7a517d6 (válaszként erre: 57. - Nyuce)
2009. jún. 17. 17:37

Én is ezen a véleményen vagyok.

Nekem is van férfi barátom és köztünk sincs több mint barátság.

2009. jún. 17. 17:30
Férfi és nő között barátság? Nem csak a mostani helyzetem miatt vallom azt, hogy ilyen NINCS, de egy korábbi kapcsolatom, is "barátságból" alakult ki, bár én rá sosem tekintettem rá barátként. Szerintem nem kell ahhoz ágyba bújni, hogy megdőljön a "barátság". Elég csak az egyik fél részéről egy röpke gondolat, hogy ~Mi lenne, ha...?, ~Bárcsak...! Én a barátnőmre sosem gondolok így, mert Ő egy barát. Férfi és nő azonban óhatatlanul elkaladozik, ha máshogy nem, akkor gondolatban-bár még ez a szerencsésebb eset, ha a másiknak párja van. De ez akkor már nem barátság!
57. nyuce (válaszként erre: 47. - Evih)
2009. jún. 17. 17:11
Egy dologban vitatkoznék veled. Férfi és nő között igenis van barátság! Nekem pl van egy nagyon jó barátom, aki férfi. Nagyon sokat sírtunk és nevettünk már együtt de soha több nem jutott eszünkbe. Szinte minden gondom, bajom, bánatom neki sírom el és ő mindig meghallgat, olyan, mintha a bátyám lenne. És soha-soha semmi más nem volt köztünk barátságnál.
56. Christine1979 (válaszként erre: 55. - Tidike)
2009. jún. 17. 16:31

Igen, ő nagyon jól tudta, hogy ezzel feszkót fog kelteni,- és amúgy meg is lett az eredménye...


Nem... és azért, mert az utóbbi másfél évben, mióta különvagyunk, annyi dolog derült ki róla, hogy :S... hát kiábrándító volt, és fájdalmas...

55. Tidike (válaszként erre: 54. - Christine1979)
2009. jún. 17. 16:28
Mindenesetre nem volt szívbajos a kiscsaj. Ezzel csak felhívta magára a figyelmet, ahelyett, hogy elvegyült volna. Nem komplett az ilyen. Kis butácska. Ha úgy alakulna visszafogadnád még az exedet?
54. Christine1979 (válaszként erre: 53. - Tidike)
2009. jún. 17. 16:26

A legszebb az volt, mikor bekavart... Írt nekem iwiwen levelet, bejelölt...azt írta, hogy felvesz engem is, nem csak a páromat, mert hogy nehogy az legyen, hogy én féltékeny leszek, mert ő fent van nála.... Csak pilláztam, mert szinte fogalmam sem volt, ki ez a kiscsaj. :S és amúgy a legszebb az volt, hogy ezt letagadta :S Én meg hülye voltam, mert töröltem a levelét.

Amúgy válaszoltam neki, és azt írtam, hogy szerintem ennek értelme nem volt, amit írt, mert sok lányismerőse van a páromnak, akit ő ismer, én nem, és semmi szükség arra, hogy engem is felvegyenek...felesleges... Meg hogy ő miért gondolt arra, hogy ÉN haragudnék ezért...érdekes.


Persze, válasz nem jött,.... csak később a letagadása az egésznek....

53. Tidike (válaszként erre: 52. - Christine1979)
2009. jún. 17. 16:22
Valószínű dominált az exednél, hogy a kiscsaj hajtott rá. Szemét az ilyen rámenős csajszi aki tudja, hogy van párja a másiknak és mégis hajt rá. Fújjjjjjjjjj
52. Christine1979 (válaszként erre: 51. - Tidike)
2009. jún. 17. 16:20
Szerintem ő úgy volt vele, hogy biztos tetszett neki, hogy egy kiscsaj kapar utána... Egyébként mikor még együtt voltunk, már akkor bekavart a kiscsaj.... Ő nem magamutogató, hanem az a tipikus "alamuszi nyuszi" típus... :)
51. Tidike (válaszként erre: 37. - Christine1979)
2009. jún. 17. 16:15
Mi a fenét eszik rajta az exed? Rühellem a mászós, magamutogatós kis csajokat. Azoknak csak az kell és utánna mennek máshoz.
50. 769918d4ef (válaszként erre: 45. - Liliom85)
2009. jún. 17. 15:39
hallgass az eszedre.........
49. Christine1979 (válaszként erre: 45. - Liliom85)
2009. jún. 17. 15:37
Ha titkolóznak, az tényleg gáz :( .. ha simán barátok lennének, szerintem semmi titkolnivaló nem lenne benne...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook