Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire tudnád elfogadni, ha egykori osztálytársad, aki valaha fiú volt, lányként jelenne meg egy osztálytalálkozón? fórum

Mennyire tudnád elfogadni, ha egykori osztálytársad, aki valaha fiú volt, lányként jelenne meg egy osztálytalálkozón? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
26. 71ddaa07fa (válaszként erre: 25. - Epresturmix)
2022. okt. 23. 17:02

Itt most nem erről van szó. Volt gimiben egy osztálytársam, aki mint utóbb kiderült homoszexuális. Igaz, már akkor is sejtettük róla, csak tények nem támasztották alá. Vele ugyanott, ugyanúgy tudnám folytatni a beszélgetést, ahol 1994 júniusában az érettségi után befejeztük.

Ezt a dolgot azért nem tudnám kezelni, mert semmi előzménye nem volt az ismerősöm elmondása szerint, ráadásul nem arról van szó, hogy homoszexuális, hanem a nem lett más.

25. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Soufflet)
2022. okt. 23. 16:50
Nem kell ahhoz műtét, hogy lássunk pár díszbu..t. Éppen tegnap házasodott egy régi ismerősöm egy férfivel aki női ruhában volt. Hagyjuk…😔
2022. okt. 23. 16:40

En azt nem ertem, egy mukodo potchel elo ferfi miert mond le az elvezetrol, es nyesetetteti fel a farkat, ami talan bent majd nem olyan csunyan passzol.


A masik irsanyol le vagyok maradva. Bevarrnak egy dildot, leszedik aciciket?

2022. okt. 23. 16:36
Szerencsere rohadt draga, uh. nem kell hozzaszokni.
22. Epresturmix (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 16:33
Én sem tudnék mit kezdeni a helyzettel, de lassan meg kell szoknunk ezt a jelenséget.😬
21. Amaunet (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 16:30

Zavarban lennék. Mert egy újonnan megismert átoperáltat minden fenntartás nélkül elfogadok, addig egy régi ismerőst... hát, nem tudom. Persze a messzi távolból és egyébként mindenki úgy éli az életét és olyan testben amiben akarja, de szembesülni vele.


Zavarban lennék.


Talán épp ezért nem jelent meg a találkozón, hogy ne hozza zavarba a volt barátait.

Biztosan elbeszélgettek volna vele, de ott lett volna ez a kellemetlen érzés a háttérben.

20. Soufflet (válaszként erre: 19. - Soufflet)
2022. okt. 23. 16:24
...csak kiserlet.
19. Soufflet (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 16:24
Felolem birkava vagy kecskeve operaltathatja magat. Emberkent bannek vele, de nem tartanam ep elmejunek, csak egy kiserleti pstkanynak, mert a sebeszet ezen resze csak az.
18. gigi>
2022. okt. 23. 15:58
Nyilván meglepne a dolog. De az életét mindenki úgy éli ahogy akarja. Ha neki Petraként jobb mint Péterként,akkor legyen boldog nőként. Ettől még, a régi közös emlékeken nyugodtan lehet sztorizgatni.
17. 71ddaa07fa (válaszként erre: 15. - Gyöngy:))
2022. okt. 23. 15:57

Igen, valami hasonló. Mert egy szilveszteri bulin, ahol esetleg összekeveredsz ismeretlen emberekkel, akikről nem tudsz semmi előzményt, simán beszélgetésbe elegyednék egy ilyen személlyel.

De itt furcsa lenne, hogy egykor együtt öltöztünk, testnevelés óra előtt, majd az órán együtt rúgtuk a bőrt, most egy teljesen más valaki lett.

16. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 15:57

De hol van már az? Te sem mai bárány vagy, ettől függetlenül elfogadom, ha te így érzel.

Középiskolába több, mint 30 éve jártam, nagyon távoli emlékeim vannak a kapcsolatokról, az általános iskolára még annyira sem emlékszem, emiatt engem biztos nem zavarna.

15. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - K-né Zsóka)
2022. okt. 23. 15:50
Szerintem Kobra is elfogadó lenne, van annyira intelligens, hogy tudná kezelni a helyzetet. Inkább az zavarná, hogy nem tudna vele pacsizni, mondani neki, hogy gyere cimbi üljünk még be egy sörre valahová az osztálytalálkozó után vagy megvitatni az épp aktuális világverseny eredményeit.
14. 71ddaa07fa (válaszként erre: 12. - Gyöngy:))
2022. okt. 23. 15:46
Engem zavarna, mert azért a 8 év alatt csak volt valami kapcsolatunk, még akkor is, ha nem voltunk barátok.
13. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 15:45
Engem abszolút nem érdekelne. Ha Pétert mint embert kedveltem volna, Petra ellen sem lenne kifogásom.
12. gyöngy:) (válaszként erre: 11. - Globus)
2022. okt. 23. 15:34
Igen, más, ha csak egy osztálytalálkozón derül ki valakiről, akiről eddig sem hallottál szinte semmit, vagy ahogy írod egy olyan személyről derül ki, akivel kapcsolatban vagy valamilyen szinten és leszel továbbra is.
11. globus (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
2022. okt. 23. 15:29

Így van. Új életet kezdett, régi ismerősei beleférnek vagy nem, az ő döntése. Mi legfeljebb zavarba jövünk az új helyzetben. Más, ha közvetlen ismerős átalakulását követjük. Ha XY-ról ilyen információnk nincs, azt jelenti, hogy úgy döntött, semmi közünk hozzá.

Viszont így végképp kimerült a beszédtéma...🙂

Nem kerültem ilyen helyzetbe, és ismerőseim között sem fordult elő.

10. 71ddaa07fa (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
2022. okt. 23. 15:24
Érdekelne az is, hogy aki valaha kapcsolatban állt vele, és jó barátja volt, az mit kezdene egy ilyen helyzettel.
9. gyöngy:) (válaszként erre: 6. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 15:21

De nem kell vele semmit sem kezdened az osztálytalálkozón.

Ez akkor lenne érdekesebb történet, ha amúgy kapcsolatban álltok. Az osztálytalálkozón meghallgathatod, ha akarsz szólsz hozzá, ha akarsz nem, az élet megy tovább.

8. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 15:18
Nem vagyok róla meggyőződve, hogy minden esetben ez a megoldás, ez egy összetett kérdés. Nekem volt olyan ismerősöm, aki nőként él (át lett operálva), de tele van pszichés problémákkal. Egyébként kár érte, mert egy rendkívül intelligens, széleslátókörű ember. Nehéz kérdés ez.
7. 71ddaa07fa (válaszként erre: 5. - Globus)
2022. okt. 23. 15:16
Tökéletesen a lényegre tapintottál!
6. 71ddaa07fa (válaszként erre: 3. - Gyöngy:))
2022. okt. 23. 15:14
Én nem tudnék mit kezdeni a helyzettel. Még akkor sem, ha esetleg egy olyan emberről lenne szó, akivel nem volt szorosabb a kapcsolatom.
5. globus (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2022. okt. 23. 15:11
Értem, amit mondasz, de nem lapogathatod a hátát, hogy helló Robi, ha ő egy szoknyás Roberta. Én igy értelmeztem a kérdést.
4. globus (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 15:09
Igazából a régi közös emlékeket nem tudnám hova tenni, mert lehet, hogy ezekben mai fejjel nem lenne benne...hirtelen úgy érezném, kihúzták alólunk a szőnyeget, régről nem számít semmi. Ha még érdekel, új emberként új kapcsolatot építenénk. Abban biztos vagyok, hogy történik személyiségváltozás is.
3. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 15:08
Gondolom a legtöbb ember az osztálytalálkozón szembesülne vele, azaz nem tartjuk a kapcsolatot. Akkor meg nem mindegy addig a pár óra erejéig?
2022. okt. 23. 15:04
Nem teszek különbséget ember és ember közt
2022. okt. 23. 15:01
Egy ismerősömnek néhány napja volt az osztálytalálkozója. Mesélte, hogy egy osztálytársukról kiderült, hogy pár éve nővé operáltatta magát. Az elmondása szerint az iskolába nem volt jele annak, hogy ne érezné magát jól a bőrében. Sőt, még húszéves kora körül is kapcsolata volt egy lánnyal. Most az osztálytalálkozójukra ez a személy nem ment el. Az ismerősöm sajnálta, mert szerinte mindenki jól fogadta volna. Én azt mondtam, hogy én nem örülnék, ha egykori osztálytársam, aki valaha mondjuk Péter volt, pár évtized után Petraként jelenne meg. Én nem fogadnám örömmel, nem tudnék a helyzettel mit kezdeni. Nektek mi a véleményetek erről?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook