Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire tudnád elfogadni, ha egykori osztálytársad, aki valaha fiú volt, lányként jelenne meg egy osztálytalálkozón? fórum

Mennyire tudnád elfogadni, ha egykori osztálytársad, aki valaha fiú volt, lányként jelenne meg egy osztálytalálkozón? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
56. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - Channa*)
2022. okt. 24. 08:05

Neveletlenségnek tartanám, hisz ő akármilyen okból, de más akart lenni, mint előtte.


Ha én változtatnám meg a nevem és a régin szólítanának, kibírnám. Viszont napi szinten irritálna, hogy a döntésem egy "idegen" miért akarja felülbírálni?

Tehát lehet őket is zavarja, de nem akarnak konfliktust arra a rövid időre, max. lehet magában küldenek el másokat melegebb éghajlatra. Ó, mennyi ilyen van.

55. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 24. 07:30
Nem érdekelne, egy élete van mindenkinek, élje azt úgy, ahogy neki a legjobb. Ha kedveltem, kedvelni is fogom.
54. Channa* (válaszként erre: 50. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 21:25

Én simán Gyurinak szólítanám továbbra is;)


Van 2 volt osztálytársnőm, akik megváltoztatták a keresztnevüket. Mindenki a régi nevén szólítja őket, és nem zavarja őket.

53. Channa* (válaszként erre: 47. - Timycat)
2022. okt. 23. 21:23

A vékonysággal jó, de a volt osztálytársam telt, ehhez a hatalmas mellei még nagyobbnak mutatja.


Lehet, én mindig szerencsének gondolom, hogy tudjuk tartani magunkat, illetve szerencsés genetikának.

52. Soufflet (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2022. okt. 23. 21:13

Semmi baj azzal, ha valaki felre hord, de nalam az atorepalasnal van a stop. Es ne mondja senki, hogy ezeknek nem az agyat kellene inkabb gyogyitani, mint hasznalhatatlan punci utanzotokat faragni egy nem letezo uregukbe.

Ez total beteg.

Delutan meg egy tacskobol csinal kiscicat Herr Frankenstein?

51. timycat (válaszként erre: 50. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 21:02

Engem ez sem zavarna, szeretem a "csodabogarakat".


Van egy nő a családban, aki férfi, ő biológiailag nő, a női nevét is használja, így is mutatkozik be. Ebből már volt pislogás, mert ha először találkozol vele nem gondolnál arra, hogy nő. Műtét nélkül is teljesen férfias, férfias a hangja, férfi frizurát, férfi ruhákat hord, egy totál nőies nővel él együtt. Tőlem jóval idősebb, nem tudom mikor coming outolt, én már úgy emlékszem csak rá hogy ő igazából nő csak férfikémt él, de rengeteg barátja van, gyermekkoriak is, nagyon közvetlen, társaság középpontja emberke.

A családban van még egy leszbikus lány, pár éve tudtam meg, ő meglepett, de persze gondolhattam volna, mert egy gyönyörű nő és látszólag egyedül volt régóta, de korábban volt pasija. Egy kettesben töltött ebéd során mondta el (ekkor költözött össze egy nővel és úgy gondolta jobb tisztázni a helyzetet), egyáltalán nem akadt meg a falat a torkomon vagy a kanál a kezemben, kb mintha azt mondta volna hogy kék az ég.

50. 71ddaa07fa (válaszként erre: 49. - Timycat)
2022. okt. 23. 20:46

Olyanokkal nekem sincsenek problémáim, akikről lerí, hogy homoszexuális. Amíg éli az életét, a másságával nem kérkedik semmi problémám vele.

De mikor valakitől egykor úgy köszönök el, hogy szia Gyuri, és legközelebb Györgyiként kellene vele beszélnem, bajban lennék. Nem hiszem, hogy találnék vele közös nevezőt, még akkor sem, ha nem tehet erről.

49. timycat (válaszként erre: 46. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 20:20

Egyetemen volt egy évfolyamtársam, fiú aki akkor egy igazi Barbi baba típusú lánnyal járt, aztán elhagyta a lányt egy fiú miatt.

A lány picit megzuhant, hogy milyen ciki hogy egy fiúra cserélték le, de aztán összekapta magát és jóban is maradtak.


A srácról szerintem kezdetektől fogva ordított, hogy saját kapura játszik, de nekem igazán mindegy ki kivel. Az én kapcsolatomat a sráccal ez a coming out inkább megerősítette, onnantól tényleg megszűnt minden feszélyezettség.

48. 71ddaa07fa (válaszként erre: 43. - Timycat)
2022. okt. 23. 20:15
Én már 50-hez vagyok közelebb. A 25 éves gimnáziumi osztálytalálkozón 2019-ben nem tapasztaltam ilyent. Persze volt, aki felszedett pár kg-ot, de általánosságban azt mondhatom, hogy a lányok csinosabbak lettek, mint voltak, mi fiúk, pedig továbbra is az ördögnél egy fokkal szebbek maradtunk. :))
47. timycat (válaszként erre: 44. - Channa*)
2022. okt. 23. 20:13

Nekem elég nagy mellem van (eredeti), de ettől csak még hangsúlyosabb az, hogy egyébként vékony vagyok.


Szerintem ez nem annyira szerencse mint életmód kérdése.

46. 71ddaa07fa (válaszként erre: 38. - Channa*)
2022. okt. 23. 20:09
Nem volt Petra. Egy karakán srác volt. Mint írtam, húsz éve körül komoly barátnője volt.
45. VendrinerPiroska (válaszként erre: 42. - Globus)
2022. okt. 23. 20:07
Igazság szerint engem sem nagyon érdekel a volt osztályom. Aki érdekel, és akikkel jóban voltam, azok ismerőseim facebookon, tehát tudom, mi lett velük, hogy alakulnak a dolgaik. Aki meg az osztálytalálkozón akarja előadni, hogy ő mennyire fontos ember lett azóta, az meg nem érdekel.
44. Channa* (válaszként erre: 37. - Timycat)
2022. okt. 23. 20:04

Húúú, nálunk szinte mindenki szerencsés.

Elhízott csak az egyik fiú lett, de ő azért, mert birkózott és ugye a sok fogyasztás után felkapkodott vagy 20 kilót, de nem kövér, csak nagy.


A fiúkat nehezebben ismertük fel, mint a lányokat. A lányok kevésbé változtak/öregedtek. Csak egy lány lett testesebb, mint volt, de ő is csak azért tűnik nagyobb darabnak, mert nagyok voltak a mellei, most meg még nagyobbak és a nagy mell ugye olyan furán tesz nagydarabbá.

43. timycat (válaszként erre: 39. - Mimóza07)
2022. okt. 23. 20:00

Szerintem az elhízásnak, alaktalanságnak sem szabadna természetesnek lenni, baccus még 40 alatt vagyunk.


Átoperált ismerősöm nincs, de homoszexuális van, családon belül leszbikusok is vannak. Számomra ez egyáltalán nem természetellenes.

42. globus (válaszként erre: 40. - Gyöngy:))
2022. okt. 23. 19:59

Nem tudom, hogy nekünk lesz-e még, de én már biztosan nem megyek.

Életem ezen szakasza nem volt meghatározó,nem voltam tagja klikknek, semmi olyanra nem emlékszem, amit érdemes lehet feleleveníteni. Mondjuk ki: nem vagyok kíváncsi senkire.

41. VendrinerPiroska (válaszként erre: 8. - De82bd5a12)
2022. okt. 23. 19:57

Tényleg nem feltétlenül ez a legjobb megoldás. Egy korábbi kollégámnak volt ilyen vágya fiatalabb korában, aztán nem jött neki össze, és később már örült, hogy nem állt rá. Helyes lány lett volna különben, láttam képeken csaj ruhában.

Engem nem zavarna, ha valaki nemet vált és valószínűleg kellemetlenül sem érezném magam mellette. Az már inkább mellbe vágott, mikor egy nagyon laza, meglehetősen világi osztálytársamról kiderült, hogy megtért és azóta csatlakozott valami szektához. Mikor először mondta, azt hittem viccel.

@Soufflet: mellcsökkentés, hormonok (ezért szoktak bajuszt és szakállt növeszteni) és bőrátültetéssel meg nem tudom pontosan mivel, gyártanak neki egy férfi nemi szervre hasonlító valamit, amit felpumpálhat, hogy nőkkel is lehessen nemi élete.

40. gyöngy:) (válaszként erre: 37. - Timycat)
2022. okt. 23. 19:55
Nekünk már megvolt a 30 éves is, nem sokat változtunk a 18 éves énünkhöz képest, meg is jegyeztük, mintha az érettségi banketten lennénk.
39. Mimóza07 (válaszként erre: 37. - Timycat)
2022. okt. 23. 19:54
Az egy természetes folyamat. Ez nem az. De vmilyen szinten sajnalom őket, mert a természetnek ellentmondani biztos nehéz. Egy csomó mindennel meg kell küzdeniük. Önmagad elfogadni, magadat elfogadtatni másokkal, lehetöleg normalis keretek között élni. Biztos nem egyszerű.
2022. okt. 23. 19:53

Hány éves osztálytalálkozó volt?

20, 30 év után azt is mondhatja, hogy Petra volt már akkor is, max. mindenki azt gondolja, hogy annyira jelentéktelen volt, hogy mindenki elfelejtette;)


Nekünk 3 éve volt a 38 éves általános iskolai osztálytalálkozónk. Az egyik lányra a fiúk egyáltalán nem emlékeztek, pedig elég egyedi volt, mert vörös hajú és szemüveges volt már kislánynak is. Mi lányok emlékeztünk rá.


Ja, és egy másik lány aki nem jött el, az fb-re sok képet tesz ki, amikor megjelent az osztályunk csoportjában, én azt gondoltam, hogy biztos akkor járt az osztályunkba, amikor én még nem (3. félévtől költözés miatt kerültem ide), ezért nem tudom, hogy ki ő. A többiek megmondták a régi nevét, ekkor néztem meg a régi és új képeket és némi hasonlóságot felfedeztem.


Tehát, engem nem zavarna. Jobban zavar, ha valaki nem jön mondvacsinált kifogásokkal...

37. timycat (válaszként erre: 36. - Mimóza07)
2022. okt. 23. 19:51

Számomra sokkal nagyobb döbbenet volt, amikor már a 10 éves osztálytalálkozónkra a serdülő bajszos Pistikék kopaszan, pocakosan, behízott nyakkal jelentek meg.

Most a 20 évesre pedig a csajok nagyrésze is szétfolyt, amorf lett. 😕

36. Mimóza07 (válaszként erre: 34. - Gyöngy:))
2022. okt. 23. 19:44
Szerintem az egész brigád röhögne. Most képzeld el a helyzetet, a serdülőbajszos Pistikéből akit anno megismertél, egy miniszoknyás, tűsarkokon tipegő korcs förmedvény lett. Nő. Vagy vmi hasonló.
35. timycat (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 19:42
Én abszolút nyitott vagyok e téren, kíváncsi lennék a történetére és szívből örülnék neki ha ezúton megtalálta igazi önmagát.
34. gyöngy:) (válaszként erre: 33. - Mimóza07)
2022. okt. 23. 19:39
Magamban lehet, ha nagyon idétlen nő kinézete lenne, de társaságban nem.
33. Mimóza07 (válaszként erre: 32. - Gyöngy:))
2022. okt. 23. 19:34
Ahogy sikerül. :D Miért, te nem röhögnél? :D
32. gyöngy:) (válaszként erre: 29. - Mimóza07)
2022. okt. 23. 19:26

"Szétröhögném az agyamat szerintem első körben"


Magadban vagy hangosan a többiek előtt elkezdenél fetrengeni a röhögéstől?

2022. okt. 23. 18:24
Mondjuk egy volt jatszótárs már roppant fura lenne, nagyon zavarban lennék.
2022. okt. 23. 18:22
Mivel sosem volt közöttük szorosabb kapcsolat, így simán el tudnám fogadni.
2022. okt. 23. 18:18
Szétröhögném az agyamat szerintem első körben , de az nem lehet kérdés hogy elfogadnám-e. Elfogadnam. Nem az én életem. Mindenki azt kezd a sajátjával amit csak szeretne. De azert nem írigylem a tagot. Egy ilyen kiherélt társadalomban amiben élünk, b*zinak vagy biszexnek, vagy barmilyen abnormálisnak lenni nem egyszerű dolog.
28. Főnix3 (válaszként erre: 10. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 17:28

Elfogadja!


Attól még ő ugyan az maradt, csak kicsit vágtak itt ott rajta! Nekem ugyan édes mindegy ki hogyan éli az életét, csak legyen boldog!!

27. 71ddaa07fa (válaszként erre: 26. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 17:03
Tények nem támasztották alá- tényekkel nem tudtuk alátámasztani.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook