Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire tartjátok valószínűnek, hogy még sokan egyáltalán nem estek át itthon a koronavíruson? fórum

Mennyire tartjátok valószínűnek, hogy még sokan egyáltalán nem estek át itthon a koronavíruson? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 10. 01:13
Sok ember tünet nélkül is lehet covidos,azaz hordozó.
2022. febr. 10. 00:47
Ismerőseimnek kb 85 %-a nem volt kovidos, családunkban , munkahelyemen sem senki. - oltattunk, vigyáztunk, ennyi, nem is teszteltünk
2022. febr. 9. 23:10

Szerintem mindenki unja. Nem a témát, a covidot. Beszélni meg kell róla, a jelen legsúlyosabb problémája, a II. vh óta a legnagyobb humánkatasztrófa.


Mrns oltésoknak meg nincs hosszú távó mellékhatása, mert mrns 2 hét alatt lebomlik, csak a védettség marad, hasonló módon, mintha az eredeti vírussal találkozott volna a szervezet.


Amúgy az eredeti kérdésre visszatérve: szerintem nincs ilyen szám, és mivel újra lehet egy idő után fertőződni, mert csökken a védettség, illetve jön egy új mutáns, nincs is jelentősége. Plusz, ha valaki oltott, nem tudhatod, hogy azért van IGG-je, mert oltott, vagy mert a fertőzésen is átesett....

2022. febr. 9. 22:27
Nálunk sincs beteg. Ez azért is csoda, mert 3 Pfizer után sincs ellenanyagom ráadásul COPD-s és porfíriás is vagyok:D. A párom cukorbeteg ő is megúszta és a 3 gyerek se beteg (mind oltva vagyunk). Eddig jó...
21. df1e1c376c (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2021. ápr. 30. 18:39

Fax ki van vele. Haza szeretnék menni, és végre utazni.


Nem tagadom a vírust, de a bezártság alatt végignéztem egy előadás sorozatot a pestisrol, és ami azokban az időkben tarolt. Szerintem ez nem a világ vége, ami most van.

20. df1e1c376c (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 18:29

Akik az elvileg folyamatosan tesztelt NHS, alias e.u. dolgozók, általában csak bejelentkeznek, hogy megcsinálták. It-s től a noverig. meg a kiadott tesztek száma sem stimmel.


És messze nem vagyunk magyarokkent rosszak a korrupcióban meg lopásban, vagy statisztikai csalásban.

2021. ápr. 30. 15:31
Én valószínűnek tartom.
18. brandy85 (válaszként erre: 16. - Ariana)
2021. ápr. 30. 14:55
Tudod nehéz úgy nem beleolvasni,hogy kb.minden második fórum a covid...
17. andi6020 (válaszként erre: 7. - Brandy85)
2021. ápr. 30. 09:59
De. Én rettenetesen nagyon unom már.
16. ariana (válaszként erre: 7. - Brandy85)
2021. ápr. 30. 08:52
Vége lesz ennek egyszer? Eg új vírus, ami állandóan mutálódik, senki nem tudja, miért van az, hogy pl. egy családon belül is , van aki megfázásos tünetekkel éli meg, van aki posztcovidtól szenved. Az oltásokat most teszteleik, senki nem tudja hosszú távú hatásait.Van mikor azt mondják elég egy oltás, mostmár kel egy harmadik emlékeztető. Közben világszerte épülnek a vakcinagyárak, amiből azt akonzekvenciát vonom le, hogy ezután rendszeresen szükségesz oltásokra. Azt is olvastam olyan oltást akarnak kifejleszteni, hogy több vírus ellen hasson, sars2, mers, stb. Aki unja ezt a témát,ne olvasson bele. Egyéként nálunk a családban nem volt még senki beteg, csak észrevettük volna valemelyikőnkön.
15. brandy85 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 08:06
Arról,hogy a csapból is ez folyik. Eléggé unalmas már,hogy mindenki csak erről tud beszélni. Vajon miről beszélek? Màr egy éve...
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Redlady5)
2021. ápr. 30. 08:02
Köszönöm, hogy komolyan vetted a kérdésemet és a cikket!! Pontosan ez érdekelt.
2021. ápr. 30. 07:20
2021. ápr. 30. 07:19
Volt ilyen reprezentatív vizsgálat, a SOTE végezte, idén nyáron meg fogják ismételni. Mintán nézik az ellenanyagot.
11. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 06:29
Mi sem voltunk. (kopp kopp) és igazából senki a közvetlen környezetünkből.
2021. ápr. 30. 01:49
Tartok tőle, hogy senki nem tud semmit.
9. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 23:22

Keress rá a weben!

Most tényleg. Mit vársz a fórumtól? Olyan adattal kapcsolatban tettél fer kérdést, amit sehol nem mérnek. Nem is tudják mérni, hiszen akiről nincs adat az nem kerül be a statisztikába.



És igen, meg lehet unni a coviddal kapcsolatos kérdéseket, mert naponta nyílnak ilyen fórumok ahelyett, hogy elolvasnák a korábbi fórumokat.

2021. ápr. 29. 22:49
Lehet ezt únni? :/ Most vagyunk benne igazán. Miről beszélsz?
2021. ápr. 29. 22:45
Nem unjátok még a covidot?
2021. ápr. 29. 22:44
Vagy ott, ahol folyamatosan teszteltek covidra, milyen eredményre jutottak? Erről lehet tudni?
2021. ápr. 29. 22:40
Nyilván inkább szakemberek tudnának erre választ adni, hogy mekkora lehet ennek a valószínűsége. Úgy tudom utólagos tesztek egy idő után már nem mutatnak ki semmilyen antitestszámot, vagy mégis? Ezt valahol szűrik (tehát van követés)?
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 22:33

Szerinted azt ki méri, hogy ki nem?

Aki semmilyen formában nem találkozott vele, nem esett semmilyen kezelés, eljárás alá az nincs sehol "megszámolva".

A regisztrált esetek számát tudod összehasonlítani a lakossággal. Ennyi.

De korosztályi adatot már ne keress!

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 22:30
Ezt tesztek hiányában senki nem tudja megmondani, többen teljesen tünetmentesen estek át, és véletlenül egy-egy tesztelés alapján derült ki, hogy pozotív az eredményük.
2021. ápr. 29. 22:27
Szerintem mèg sokan nem voltak covidosok.
2021. ápr. 29. 22:25
Vagy inkább csak tünetmentesen? Tudtok erről valami cikket, véleményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook