Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire szereted a szexet?Hányszor vagytok együtt egy hónapban? fórum

Mennyire szereted a szexet?Hányszor vagytok együtt egy hónapban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
95. mufifufi (válaszként erre: 93. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 19:39
Ezért kéne együtt "megtanulni", hogy mi okoz örömet a másiknak.Beszélni róla és próbálkozni, de csak gyengéden(nem pedig "összeszorított foggal várni a végét").Magát a "dugást"(bocs)vagy pedig semmit sem élvezel a szexben?Értem ezalatt az orális dolgokat..
94. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 82. - OlíviaAnna)
2009. jún. 29. 19:39
Részéről a szerelem adott. Az ő érzéseivel szerintem semmi gond, naponta elmondja mennyire szeret. Ha együtt vagyunk akkor pedig szinte perceként. Próbálja kimutatni is csak nem nagyon sikerül neki. Szoktam kapni smseket napközben csak annyit, hogy szeretlek édesem. Persze azt nem tudomlángoló-e, de ő nem valami temperamentumos inkább nyugis típus.
93. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 90. - Mufifufi)
2009. jún. 29. 19:31
Nem hiszem. Egy nőnél ezek a dolgok nagyrészt fejben dőlnek el. Lehetne velem akármilyen tapasztalt casanova valszeg ugyanez lenne a helyzet. Sosem okoltam a kialakult helyzetért, és nagyon rossz látni, hogy ő viszont folyton magát hibáztatja a sikertelenség miatt.
2009. jún. 29. 19:24
Egyszer majd jön valaki, és robban a bomba. Már nem lesznek ilyen gondolatok, hogy mik a hibái, meg én sem vagyok tökéletes. (kevesen vagyunk tökéletesek:)) Csak 24 órából 24-et rá gondolsz, meg az érzés, hogy kell szőröstől-bőröstől. Persze lehet nem lesz bomba, de ugyanez az érzés alakul ki, csak lassan.
91. mufifufi (válaszként erre: 88. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 19:17
Pontosan ez az, amiért még nem szakítottam vele (a ragaszkodásán és fojtogató szerelmén kívül:)), hogy nem tudom elképzelni mással, nem tudom..
90. mufifufi (válaszként erre: 86. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 19:14

:)Dettó.

Ha külön lennénk pár hétig nagy valószínűséggel már nem is hiányozna, nem érdekelne.

Már csak a szex részét nem értem, én mindezek ellenére imádom.Meg kellene tanulnod élvezni a szexet..Szerinted Ő tehet róla?

2009. jún. 29. 19:13
ÁÁá abba is hagyom mert csak kiakadok annnyira ambivalens az egész.
88. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 85. - Mufifufi)
2009. jún. 29. 19:13
Te el tudod képzelni mással? Nekem ez egy életre szól, bár megmondom őszintén nem vele látom magam 20 év múlva.
87. 673567bc24 (válaszként erre: 33. - Becseiagi)
2009. jún. 29. 19:10
Hjajjj istenem,én tudom milyen,a rohadt életbe,ha arra gondolok amikor úgy rám néz,beleborzongok...ha olyankor itt lenne,szétszedném!:P
2009. jún. 29. 19:10
Az másik megnyilvánulása szüli a szerelmet, a szokásai, viselkedése, attitüdje összessége. Ha pár napig nem beszélünk mert pl távol van nekem máris fakulnak az érzéseim. Tehát csak azt tudom szeretni akivel folyamatos kapcsolatban vagyok. De ha megnézed ugyanez van a barátságokkal is. Ha sokáig nem találkoztok egy idő után elhalványulnak, köddé válnak a régi szép emlékek és a kapcsolatnak vége szakadhat. Azt hiszem csak a közelemben élőket tudom olyan intenzitással szeretni amilyennek kell, akikkel rendszeres interakcióban vagyok távolságra nekem nem megy. Bér lehet illúzió az egész, és csak egy álomképet kergetek aki a fejemben él. Álmodozó típus vagyok, és van csalódás ha kiderül hogy a másik nem egyezik ezzel a képpel. Le kéne már szállni a földre... tudom hogy senki nem tökéletes én sem vagyok és nem is várom el.
85. mufifufi (válaszként erre: 81. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 19:08

Értelek, én is szörnyen kritikus és válogatós vagyok, amíg nem ismertem a barátom szinte mindenkitől "hányingert kaptam":), sőt először tőle is, több mint 1 év kellett mire engedtem neki.

Azért remélem nálam nem ez az igazi szerelem, ennél az érzésnél nagyobbra, többre vágyom.

84. OlíviaAnna (válaszként erre: 83. - Féknyom)
2009. jún. 29. 19:07
Hát igen... ha jön az igazi nagy szerelem, azon nem kell mit tanakodni, azt teljes bizonyossággal lehet érezni.
83. féknyom (válaszként erre: 80. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 19:05
Pedig azok a pillangók lesznek majd a buktatók idővel. Távol álljak tőle, hogy az intim régiódban tapogatózzak, de ismered a tested, tudod mi az az orgazmus? Nem a jelentésére gondolok:) Nem hinném, hogy a szerelem megfoghatatlan, megmagyarázhatatlan-én speciel nem tudom leírni szépen, érthetően-, de szerintem aki szerelmes, fel sem merül benne ez a kérdés...
2009. jún. 29. 19:04
Azt írod, "Soha nem tenném ki ennek" és az, hogy egy ilyen "kapcsolatban" tengődik veled, az talán jó??? Nem érdemelne-e meg egy olyan partnert, akivel a lángoló szerelem és az évi ötnél több alkalom is adott lenne?
81. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 78. - Mufifufi)
2009. jún. 29. 19:03
Ugyanezt gondolom én is, ezerszer végiggondoltam és arra jutottam hogy nálam ez lehet a szerelem. Mivel nagyon kritikus vagyok, mindig mindenkiben fogok találni valamit ami lerontja majd ezt a dolgot, és mindjárt nem is annyira lángoló az a szerelem.
80. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 76. - Féknyom)
2009. jún. 29. 19:00
Ezek szerint a szerelem valami megfoghatatlan, megmagyarázhatatlan érzés, hát lehet éppen ezért nem tudom én sem értelmezni. De az biztos, hogy nem tudok másra ránézni, mindenkiről ő jut eszembe az összes szembejövő pasiban őt keresem. Amig ez nem változik nem fogok tudni új kapcsolatot kezdeni, de nem is akarok. Csak negativ tapasztalatom van a pasikkal, végre találtam egy normálisat és nem fogom elhagyni, nem érdekel hogy nem röpködnek pillangók a hasamban.
79. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 55. - Becseiagi)
2009. jún. 29. 19:00
Hát kb.ezzel tudok egyetérteni.
78. mufifufi (válaszként erre: 73. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 18:59

Igen, úgy gondolom, hogy mindenki különböző módon éli meg a szerelmet is..de, sokan mondják ha nem tudod biztosan azt mondani, hogy szereted, akkor az nem szerelem.Ha szerelmes vagy, azt tudni fogod.

Én sem tudom igazán mi is az, nem érzem magam szerelmesnek, de gondoltam már rá, mi van ha nekem ez a max. amennyire szeretni tudok egy férfit.Ha így van, akkor igen szegényes vagyok érzelmileg..:)

2009. jún. 29. 18:55

Néha az is zavar ha levegőt vesz, máskor meg bolondulok érte. Féltem tőle, hogy utóbbi érzés nem neki szól, hanem általánosságban a pasiknak. Mivel mégiscsak hetero vagyok. De mivel éppen akkor ő "van kéznél"...

Szörnyű lenne ezt beismerni. Emberileg semmisíteném meg vele és magát okolná amiért nem tudta elérni hogy beleszeressek. Avagy Ő nem elég jó. Soha nem tenném kki ennek, eddig is kemény munka árán bízott meg nőben. Ha én is elkergetném.... :( Azt tudja hogy részemről nincs és talán nem is volt soha lángoló szerelem.

76. féknyom (válaszként erre: 73. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 18:54
Ha felteszed magadban a kérdést, hogy szerelem-e, akkor az nem szerelem, lehet bármilyen illat, meg jó kezdés. (sziromtépés)
75. 78826dc958 (válaszként erre: 55. - Becseiagi)
2009. jún. 29. 18:50

Ezzel mi is hasonlóan vagyunk!Van a szeretkezés ,van a szex és a dugás!Amikor azt mondom:"Dugj meg"!!Ő nem monja csak hozzámbújik és beleharap a fülembe és leteper!Ennyi!

Elnézést hogy ennyire őszintén leirtam de szóból ért az ember nem??:)))

74. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 70. - Féknyom)
2009. jún. 29. 18:49
Az is megvolt, de nem vált be mert az eredmény attól függ melyikkel kezdted :D
73. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 69. - Mufifufi)
2009. jún. 29. 18:48

Ezt akartam mondani. Látom Te is 21 vagy :)

Hát én már értekeztem erről egy másik fórumon még régen, bár akkor másokat írtam és akkor megnyugodtam hogy szerelem. Egy másik csajszi is hasonló cipőben járt. Nem lehet hogy nem vagyunk egyformák és a szerelem érzése is egyénenként különböző?

2009. jún. 29. 18:46
2, én nyertem
2009. jún. 29. 18:43
1
70. féknyom (válaszként erre: 68. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 18:43
Basszus én még most sem tenném a nyakam a kés alá, hogy nem szivatsz minket... Komolyan mondod, hogy ilyenekbe kapaszkodsz, mint illat, stb? Ennél még a szeret-nem szeret szíromtépés is jobb.:)
69. mufifufi (válaszként erre: 68. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 18:39
Dehogynem, mivel tisztában vagy vele, hogy Ő nem a bátyád, így a szeretetet amit érzel ugyanúgy kifejezed a csókkal, mint bárki más.Nem csak szerelemből lehet csókolózni, főleg egy összeszokott kapcsolatban, ahol szeretitek egymást (még ha nem szerelem is) a csók biztosan lehet nagyon jó is.De minden amit mondasz egyértelművé teszi, hogy szerelmes semmiképp sem vagy.Egy szerelmes lány nem ilyen:) (mondom én, a tapasztalt-én sem tudom igazán mi az:D)
68. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 67. - Mufifufi)
2009. jún. 29. 18:28
Igen erre én is gondoltam, néha úgy érzem olyan mintha a bátyám lenne. Egyke vagyok. Mellette biztonságban érzem magam. De ha ez lenne a gond, akkor nem is tudnék vele "továbblépni" egy arcpuszinál nem? Lehet genetikailag is hasonlók vagyunk barna szem barna haj, kb egyforma magasság és a világról alkotott képünk is egyezik. Erre meg azt olvastam a fogamzásgátló tompítja a nőknek a szagérzékelését, hogy a másik illatáról megérezzék összeillenek-e ezért növelheti a sérült gyermekek számát. Én nem szedek foggátlót de szeretem az illatát. MOndjuk ha sokáig szagolgatom valahogy émelyegni kezdek. Nem értem -
67. mufifufi (válaszként erre: 64. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 18:19
Szerintem inkább szereted mint egy testvért, nem pedig mint egy férfit.Ezért nem jó és nem is lesz soha jó vele a szex.
66. naiv (válaszként erre: 5. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 18:18
nem lehet,h nem vagy elég nedves??
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook