Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire szereted a szexet?Hányszor vagytok együtt egy hónapban? fórum

Mennyire szereted a szexet?Hányszor vagytok együtt egy hónapban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
125. Popyszi
2009. júl. 1. 01:21
Sok pasi a saját érdekét nézi és sajnos nem azt, hogy a párjuknak jó legyen....! Bár Én pasi vagyok, de nem a beteszem-kiveszem-mehetsz hive vagyok
2009. jún. 30. 22:19
Én imádom a szexet!!! :D De most komolyan... :)
123. fildus
2009. jún. 30. 20:40

Nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg...


Bár mostanában nem igazán tudom mi is az, a terhesség alatt nem lehetett, utána meg nem tudtunk egy ideig, most már lenne kedvem is, de Párom fáradt, mert sokat dolgozik...

122. becseiagi (válaszként erre: 119. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 30. 17:20
A petting az egyik legjobb rész. Szerintem olvasnod kellene egy pár romantikus könyvet!!! Vagy még erotikusat. Ha jó a képzelet erőd, akkor ezek segítségével talán sínre érhetnél, hogy mire van még szükséged a szereteten kívül.
121. becseiagi (válaszként erre: 117. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 30. 17:18
Ismerős, ezen én is átmentem. Nagyon rossz érzés. Én 18 évig egy 6 x 2 m-es szobában nőttem fel a bátyámmal, a 4 fal közül kettőn ajtó volt, egyen ablak, és az egyik ajtós falon volt még egy kémény is. Emeletes ágyunk volt, és így nem volt sok magán életünk sem tini korunkban, sem később.
120. becseiagi (válaszként erre: 118. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 30. 17:15
Szex közben? Ezt már nem hiszem el! Megbolondulnék, ha nem tisztelném annyira a partneremet, hogy csak ráfigyeljek. Dolgozik értem, szeret, megosztunk mindent, és megérdemli, hogy a figyelmem csak rá irányuljon!!! Főleg szex közben!
2009. jún. 30. 16:09
Nekem a petting-előjáték valahogy nem köti le a figyelmem
118. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 116. - Tücsök88)
2009. jún. 30. 16:07
Ez az egész természetes dolog. Ne várd hogy 100%-ban odaforduljon, mert szerintem az lehetetlen! Vagy én vagyok béna, de én pl tévézek közben és ha nem látom a tv-t szólok hogy menj arébb:D
2009. jún. 30. 16:05
nálunk nincs olyan hogy elengedni magad, hát a problémák azok akkor is problémák! Főleg ha nem éltek együtt és még a szülők is rátok nyitogatnak időnként. A különbség az, hogy én számlák meg rezsi helyett ezen aggódom inkább.
2009. jún. 30. 15:19

köszönöm a tanácsokat:)

gondoltam, h előjön ez a tudatalatti meg nincsmindenrendben dolog..

én őszintén azt gondolom, h semmi sem változott közöttünk, nincsenek tartós nagy problémái az életben (munkahely ilyesmi..), engem is ugyanúgy sőt még jobban szeret, tetszünk egymásnak, szóval én tényleg úgy látom, h minden rendben..


"abból gondolom, hogy azt írtad, hogy előfordul hogy elkalandoznak a gondolatai szex közben hétköznapi dolgok felé"

ezt nekem úgy mondta, h amióta nem stimmel ez a dolog, de mondjuk egy picit mégis kíván (nyilván nem teljes közömbösségről van szó), és együttvagyunk, akkor egy idő után mégsem fokozódik benne a kívánalom ami régebben orgazmushoz vezetett, hanem egyszerűen stagnál, és már nem kötöm le 100%ig a figyelmét.. nem problémákon agyal, inkább teljesn hétköznapi dolog jut eszébe, majd amikor tudatosul benne, h most mi történik és ezalatt mi is futott át az agyán, na akkor teljesen agyon van ütve a pillanat..

115. tücsök88 (válaszként erre: 111. - SZK207)
2009. jún. 30. 15:12
olvastam, válaszoltam
114. SZK207 (válaszként erre: 112. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 30. 15:09
Nekem inkább olyan "félelmeim" voltak aktus közben, hogy "valóban tetszem neki?", "Nem vagyok kiábrándító?", "Jól csinálom amit csinálok, élvezi?" Szóval ilyenek... És amit Olívia írt nagy igazság. Igenis nagyon fontos, hogy a másik beszéljen hozzám és ezeket a parákat, gátlásokat kiírtsa belőlem.
113. OlíviaAnna (válaszként erre: 104. - Tücsök88)
2009. jún. 30. 15:01

Megérintett az őszinteséged, so:

Az én tanácsom egy Madonna "idézet". Egyszer azt nyilatkozta a popdíva, hogy az ő erogén zónája az agya. Nos, próbálj beszélni a barátnődhöz, szavakkal megteremteni a mindennapokban az együttléthez passzoló hangulatot. Biztosan indokolt a tabletta csere? Minden tablettának van mellékhatása - elvégre a hormonrendszerbe nyúl bele - mégis, amiket én hallottam... azokhoz képest ez még egy áthidalható probléma. Szülés után - sok kismama érez így - szinte törlődik a libidó, minden örömforrást (önmegvalósítás, szex, szórakozás, evés, stb.) pótol a kisbaba és minden gondolat körülötte forog. Mégis... van megoldás, még ha nem is a legrövidebb út vezet hozzá :-D

112. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 110. - SZK207)
2009. jún. 30. 14:53
Mint pl. a hétköznapi dolgok, problémák? Azok szóltak közbe hogy nem tudtad magad elengedni, vagy esetleg szexuális " technikai " problémák?
111. SZK207 (válaszként erre: 104. - Tücsök88)
2009. jún. 30. 14:52
Ment neked egy privi üzi, olvastad?
110. SZK207 (válaszként erre: 109. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 30. 14:46
Nagy segítségemre volt ebben a párom aki segített leküzdeni azokat a dolgokat amik számomra zavaró tényezők voltak és elterelték a figyelmem.
109. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 108. - SZK207)
2009. jún. 30. 14:42
És hogy tanultad meg?
108. SZK207 (válaszként erre: 107. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 30. 14:41
Rengeteg dolog van ami a nőket befolyásolja, zavarja. Persze nem vagyunk egyformák etéren sem. Van akinek könnyebb kikapcsolnia magát van akinek nehezebb. Sajnos én is az utóbbiak táborát erősítettem míg meg nem "tanultam" az adott szitura koncentrálni. Megérte!:-)
107. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 104. - Tücsök88)
2009. jún. 30. 14:28
Szia! Előbb mindenképpen a nőgyógyásszal próbálkozzatok, és biztosan ír egy másik tablettát. De őszintén szólva...félő, hogy nem a tablettával van a gond. ( abból gondolom, hogy azt írtad, hogy előfordul hogy elkalandoznak a gondolatai szex közben hétköznapi dolgok felé ) Lehetnek esetleg olyan problémái, amitől a szex közben sem tud elszakadni, így nem teremtődik meg részéről az a hangulat, hogy teljesen ellazítsa magát. Ez még akkor is előfordulhat, ha azt gondoljátok, nincsenek olyan egetverő problémái ami ezt indokolná. Csakhogy a tudatalatti mindig működik. És attól tudatalatti, hogy nem tudjuk megmagyarázni, szavakkal kifejezni, nem vagyunk 100%-osan tudatában.
106. Tidike
2009. jún. 30. 14:15
Ezt a dolgot érdemes megbeszélni a nőgyógyásszal és valószínű, hogy Ő is egy tablettaváltást fog javasolni.
105. d879a0c5b4 (válaszként erre: 104. - Tücsök88)
2009. jún. 30. 14:09
Talán egy tablettaváltás segíthet...
2009. jún. 30. 14:06

Üdv! Elnézést kérek a hölgyektől, ha zavaró, hogy regisztráltam. 20 éves srác vagyok, a párom 2 évvel idősebb, pár hónapja vagyunk együtt. Szexuális téren (is) nagyon egymásra találtunk. Nekem előtte nem volt különösebb problémám, közepesnek mondanám eddigi ezirányú életemet, kevés partnerem volt, egy-két lélektelen együttléten kívül nem akadt gond. Kedvesem kissé tapasztaltabb, de ennek ellenére, eddig nem volt túl jó szexuális élete, a csúcsot csak kivételes esetekben érte el..

Az első 3 hónapunkban minden rendben volt, elmondása szerint még senkivel sem érezte ilyen jól magát, és senkivel sem volt ilyen aktív. (nincs okom kételkedni szavai igazságában, mindent őszintén meg tudunk beszélni) Nekem is javult az önbizalmam, és eddig mindkettőnk számára ismeretlen boldogságot okoztak az együttlétek testi-lelki értelemben.

2 hónapja tablettát kezdett el szedni. Azóta a varázs elveszett, nem tudom a csúcsra sem juttatni, és az együttlétek száma is lecsökkent, elmondása szerint alig-alig kíván, és szex közben is gyakran elkalandoznak a gondolatai (7köznapi dolgok felé). Érdekesség, h menzesze alatt, illetve főleg a vége felé újra a régi vággyal tudnánk egymásnak esni.

Megbeszélve ezeket a dolgokat, arra jutottunk, h a tabletta miatt történt mindez. Bár neki is nagyon hiányoznak a korábbi együttlétek, a tablettát vonakodna letenni, mivel ciklusa így szabályozott, elég intenzív menstruációs fájdalmai pedig enyhültek, illetve majdnem meg is szűntek.. Teljesen megértem őt, de kérem tanácsotokat, segítségeteket, mivel szeretném őt és magunkat is minden téren boldoggá tenni..

Köszönöm!

103. SZK207
2009. jún. 30. 13:28
Ha minden OK akkor naponta legalább 1x.
102. Tidike
2009. jún. 30. 08:15
Mi a párommal imádjuk egymást. A szex szerencsére nagyon jól működök köztünk. Szinte nincs olyan nap, hogy ne legyünk együtt:)
101. Galocka
2009. jún. 30. 07:04
Imádom a szexet, ha van párom, akkor akár naponta többször is, ha megoldható, ha nem akkor szexmaratonok beiktatása:)
2009. jún. 29. 22:55
100
2009. jún. 29. 22:16

Ez annyira durva Elfelejtett jelszó! Akkor leírom, hogy mire gondolok! Mikor fiatalabb voltam rengeteg pasim volt, még szűz voltam, de 3 fiúval jártam együtt pl. Aztán szüzesség elvesztése nálam nagyon sazr volt, mert részeg voltam, és nem emlékszek, a srác meg kihayznált engem. A második is sajna majdnem ez volt. Úgy hogy ha valaki megkérdi mikor kivel vesztettem el, mindig a 3. jut eszembe, mert ő rendes és figyelmes volt velem. 2,5 évig jártunk együtt, osztálytársak voltak a szakmunkáson, 8 hónap együtt járás után feküdtünk le egymással, és addig csak csólolóztunk és pettingeltünk!


Utána volt még egy komoly kapcsolatom, de 2év múlva vele is sétmentünk. Én úgy belebetegedtem, hogy csak faltam a pasikat aztán, majd megtörtént az egyik legrosszabb, ami megtörténhet... Valaki úgy ért hozzám, ahogy én nem akartam... Nem éreztem nőnek magam utána, és egyfolytában koszosnak képzeltem magam. Megpróbáltam elfutni a múlt elől, az ország másik részén új életet kezdeni. Sikerrel jártam, megtanultam irányítani az életemet, de komoly kapcsolatom szinte nagyon több nem is volt. Aztán találkoztam egy fiúval, akire azt hittem, hogy ő a nekem való, és ennél jobb nekem sajnos nem jutott. Született egy lányom tőle, majd elhagyott bennünket, elváltunk. A mai napig sem értem magam, hogy hihettem, hogy ő az igazi! Majd mikor visszaköltöztem ide, megismertem valakit, 2 évvel volt fiatalabb nálam, de csak fél évig tartott, mert ő még nem akart megállapodni igazán, és nem akart családi életet élni. Nekem ott volt a lányom, és akinek én kellek, annak kell a lányom is. Majd összejöttem ennek a srácnak az unokatestvérével véletlen, és ő a férjem. Akit nagyon imádok. VAn 2 közös gyermekünk is. Nagyon megszenvedtem a boldogságért, úgy hogy nekem ne mondja senki, hogy nem lehet ennél jobb, meg nincs szerelem, meg ez a sorsom, hogy ezt elviseljem-eltűrjem. Mindig van választásod, és a Te kezedben van a döntés, hogy az életeddel mit kezdesz. Hogy csak leéled, élsz is, és 80 évesen úgy gondolsz vissza, mint egy mozgalmas mozi filmre... Én kiéltem magam, rengeteg mindent megtapasztaltam, és végre révbe értem.


Neked is ezt kívánom!!!!! :)

2009. jún. 29. 21:20
Elfelejtett jelszó! Te most szívatsz minket???? Elmegyek egy kicsit a gép elől...és nem győzöm olvasni a dolgokat....megdöbbenve. A szexet mindenki szereti ha a partnerét szereti, és megvan a kettőtök közti bizalom és ha az esetleges " technikai " hibákat megtudjátok beszélni. Na és persze ha esetleg volt rossz tapasztalatod a szexel kapcsolatban, akkor azt elfelejteni a másik partnerrel. A szex jó dolog....csak nem mindenkivel. A férjem és köztem is voltak szexuális problémák. ( persze az első 10 évben nem) Elmentünk szexuálpszichológushoz, aki nagyon sokat segített neki is és nekem is. Mindenre van megoldás.
97. féknyom (válaszként erre: 96. - 3952bcd4e7)
2009. jún. 29. 19:46
Én nem álmodozom nagyokról.
96. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 28. - Féknyom)
2009. jún. 29. 19:43
Merni kell nagyokat álmodni,na de ekkorát?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook