Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire nehezíti meg az életet, ha anya nem vezet? fórum

Mennyire nehezíti meg az életet, ha anya nem vezet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2017. jan. 19. 08:24

Szerintem pont Pest az a hely, ahová nem kell kocsi.

Ha gyalog hosszú az út, akkor fel kell szállni egy buszra, trolira, villamosra vagy metróra. Parkolót találni sokkal tovább tart, vagy a dugóba ülni, mint BKV-val járni.

Én vezetek, de ez nem az oviba, suliba hordásnál tettem.

2017. jan. 19. 08:23
ez attól függ, ki hol lakik szerintem. Ha gyalog vagy biciklivel gyorsan elérhető minden, értsd orvos, iskola, óvoda, bolt, akkor nem létszükséglet az autó. Meg ahogy más is írta, külön foglalkozásra hordani a gyereket alsóban nem jó ötlet, pláne ha több gyerek is van, mert akkor a sofőr rendszeres kell hogy legyen
6. mmacus (válaszként erre: 1. - Aaaabbbb)
2017. jan. 19. 08:18
Én sem vezetek. Volt olyan helyzet, amikor a gyerekek kicsik voltak, hogy sokkal könnyebb lett volna, de valahogy mindig megoldottuk. Nem hátrány volt ez, inkább kis kényelmetlenség. De megnőttek, mindenkinek van jogsija/autója rajtam kívül, bármikor van sofőröm:)
2017. jan. 19. 08:13

Van, akit kocsiban csináltak, nekem apukám ilyen volt és ilyen a férjem is.

Nekem elég a sofőr.

De komolyra; én a gyereket semmi különfoglalkozásra nem hordtam, amíg nem lett önjáró.

Ellenzem a óvodás-alsós korban az iskolán kívüli megterhelést.:)

2017. jan. 19. 08:11
Budapesten lakunk.
2017. jan. 19. 08:10
Attól is függ hol laktok. Engem édesanyám mindig biciklivel vagy gyalog vitt, de mi kis városban laktunk. Bp-n gondolom már más a helyzet.
2017. jan. 19. 08:01
Hát én meghalnék kocsi nélkül.
2017. jan. 19. 08:00

A bölcsibe, óviba, suliba nálunk mindenki autóval jár. (kivéve aki a szomszédos utcákban lakik)

A nagyobb óvodás, iskolás gyerekek óviba-suliba vivésénél-elhozásnál, a különóráknál mennyire nehezítés, ha anya nem vezet, mi a tapasztalatotok, véleményetek? ( Akár gyerek,akár szülő szemmel).

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook