Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire fukar vagy bőkezű veled a férjed? fórum

Mennyire fukar vagy bőkezű veled a férjed? (beszélgetős fórum)


52. timycat (válaszként erre: 44. - Céda)
2011. okt. 29. 21:10

Dehogy lesz vége, ezen a hozzáálláson semmi nem fog változni; látod képes lenne veled utólag megfizettetni az albérletet; komolyan nem értem.


Egy barátnőmnek volt egyszer egy ilyesmi pasija, mikor szakítottak a srác elkezdte sorolni, hogy ekkor és ekkor meghívta barátnőmet egy kávéra; ezt és ezt vett neki szülinapjára és ez neki mennyibe került

51. zoknis kacsa (válaszként erre: 44. - Céda)
2011. okt. 29. 21:09
nyiss saját számlát, amihez csak Te férsz hozzá!
2011. okt. 29. 21:08

Hát én így nem tudnék élni senkivel.Mi a párommal nem vagyunk hivatalosan házasok,de lassan 13 éve élünk együtt,és első perctől kezdve közös kasszán vagyunk.Soha nem volt kérdés,hogy ki keres többet,ki mennyit költ,ki mit fizet.Egy helyen tartjuk a pénzünket,és mindketten annyit veszünk el,amennyire szükségünk van.Ha valami nagyobb dolgot akarunk venni,megbeszéljük,de nem azért,hogy engedélyt kérjünk a másiktól.

Nálam ez a normális,ha már együtt éljük az életünket!


Ha te a külön kasszát tartod normálisnak,és továbbra is így akarod folytatni,akkor szerintem feltétlenül ragaszkodj egy házassági szerződéshez!

49. RLindi (válaszként erre: 26. - Céda)
2011. okt. 29. 21:08

Jaj, ne haragudj, de nekem ez annyira lehangoló,hogy nagyon:(

Neki Ő maga az első, nem Te,nem a kislányotok, ha így tesz.

Bizony akármennyi jó tulajdonsága is lehetne, én nem tudnék Vele együtt élni ezek miatt.


Mi lenne ha a szüleid nem tehetnék meg,hogy segtsenek?

Büszke lehetne Rád (és értékelhetné is!!!),hogy ennyire jutottál (nyelvtanulás,munka) nehezített körülmények között, segítség (az Ő segítsége)nélkül.

Hát kitartás, de Te szerintem egy nagyon kemény nő vagy, ez jött le.


Mi is éltünk a férjem munkája miatt külföldön, mondjuk Ő meg totál máshogy viselkedett ebben a helyzetben,mindig figyelt rá,ha már ki vagyunk szakítva az otthoni környezetünkből, akkor picit "kárpótolt" azaz programot szervezett nekünk, mondta,hogy menjek el kicsit vásárolni stb.na de nem vagyunk egyformák.

48. Céda (válaszként erre: 43. - 7ceab081d2)
2011. okt. 29. 21:08
Igen, Bárányka, van bölcsi, és suli is. Viszont a lányom még csak 3 és fél éves múlt. Svájcban vagyunk. Itt csak 4 éves kortól kezdődik az óvoda! Előtte magánoviba járhat, ami magyar forintra átszámolva napi 9000Ft-ba kerül.
47. 7ceab081d2 (válaszként erre: 38. - Kisj)
2011. okt. 29. 21:08

ja várj még nem is keres, majd dec.1-ével:XDDDDD


Na ennyit erről.

46. pintyőke72 (válaszként erre: 36. - Zoknis kacsa)
2011. okt. 29. 21:08
Sőőt! Én már csak tudom! Kb. 20 éve nem dolgozom,(amióta a gyerekek megszülettek) persze ez így nem igaz! Van egy kftm, ingatlanozom,stb. De: amit megkeresek az az enyém. Természetesen sokszor kérés nélkül kifizetek nagyon nagy összegeket, vagy kocsijavítást vagy veszek egy tv-t, stb, tehát én is beleadok a közösbe.
45. 7ceab081d2 (válaszként erre: 38. - Kisj)
2011. okt. 29. 21:07
most.
44. Céda (válaszként erre: 38. - Kisj)
2011. okt. 29. 21:07
Igen, december 1-én kezdek! De azt az állást meg is kell tartanom, ez most a legfontosabb. Remélem ezzel vége lesz ennek a szörnyű történetnek egy időre. Viszont elindult bennem egy gondolat..ezért is írtam ide a fórumra. Ez a negatív gondolat konkrétan az: boldogtalanná tesz ez az ember ezzel a hozzáállásával és nem tudom a jövőben boldog leszek-e vele. Nagyon megsértett ezekkel a dolgaival.
43. 7ceab081d2 (válaszként erre: 32. - Timcsi0930)
2011. okt. 29. 21:07
bölcsi ovi suli is van a világon.
42. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Céda)
2011. okt. 29. 21:06
Ez nagyon durva és én az ilyet sosem értettem. Hogy lehet egy kapcsolatban a te pénzed? az én pénzem??? :-S El sem tudnék képzelni egy ilyen kapcsolatot pedig volt idő amikor párom tartott el mert még tanultam de próbáltam mellette dolgozni és a mai napig, 8 év alatt sosem volt ilyen, hogy enyém-tied. Minden közös!!!
41. 7ceab081d2 (válaszként erre: 34. - Céda)
2011. okt. 29. 21:06
most keresel többet-és most vered magad.És ez szégyen.mert árulkodik-rólad.
40. cel (válaszként erre: 1. - Céda)
2011. okt. 29. 21:06
A férjed a házasságotokat is egy üzleti alapokon működő kapcsolatnak tekinti. Ennyi. Legalább is anyagiak tekintetében. Vannak ennél furcsább és extrémebb esetek is.
2011. okt. 29. 21:05

Ez szerintem is abszurd helyzet.Nekem a férjem az életem része,a másik felem.:)

Mindvégig természetes,hogy minden közös.A kassza is.Többet keres,mint én,de soha nem magyarázkodott,vagy rótta fel az elmúlt 11év alatt.Nincs benne (férfi)egoizmus.Tudja,ill.tudjuk,ki mire és miért költ.

Kedves fórumindító!Ne haragudj,de totál gerinctelenség,ahogy a féjed bánik veled-anyagi szempontból.Ő tartott/tart el titeket?Milyen szöveg ez a részéről?Hogyan gondolja,hogy uralkodhat feletted?Az a véleményem,hogy nem szabadott volna hagyni már a kapcsolatotok elején sem.Második gyermek?Szerintem jól gondold meg!Minden jó kívánok Neked!

38. kisj (válaszként erre: 27. - 7ceab081d2)
2011. okt. 29. 21:05
ha jól olvastam ,akkor aztírta, hogy kapott egy jól fizető állást
37. Kotkoda28 (válaszként erre: 30. - 7ceab081d2)
2011. okt. 29. 21:04
Sajnos manapság nagyon sok anya egyben család fenntartó is mivel a legtöbb férfi bepánikolva , féltve a kis vagyonkáját le lép a színről. De kérlek mutass egy férfit aki tisztábban van milyen otthon a családot hátulról támogatni!! Aki tudja mennyi munkát végezz el egy nő. Fehér holló.
36. zoknis kacsa (válaszként erre: 30. - 7ceab081d2)
2011. okt. 29. 21:03
Pontosan , nem csak a pénzt kell nézni ..... aki otthon van vezeti a háztartást, neveli a gyereket , az ugyanannyit letesz az asztalra ,mint aki dolgozik
35. kisj (válaszként erre: 26. - Céda)
2011. okt. 29. 21:03

Szerintem a házasság az egy életközösség.

Én képtelen lennék a helyedben ebben így élni.

A férjed agyában állandóan egy számítógép pöröghet. Oszt, kivon, összead...

34. Céda (válaszként erre: 27. - 7ceab081d2)
2011. okt. 29. 21:03
Jaja Bárányka :-) Veregetem is a vállaimat, hogy legalább egy icipicivel többet keresek mint a férjem. Ezt az égiek így akarták, nem véletlenül. És a második gyerek sem véletlenül nem jött össze egy év alatt. Most már nem is akarom annyira, ezek után.
2011. okt. 29. 21:03
Nem akarok hülye tanácsokat adni, de: ha ő elmegy síelni,ami ugye nem két fillér(mi is járunk ezer éve), akkor igenis nektek is ugyanannyit tegyen le az asztalra! Ugyanis ha te is és a picilány is menne vele síelni az is pénzbe kerülne (síbérlet, hütte,esetleg léc, cipő bérlés, stb).
32. timcsi0930 (válaszként erre: 27. - 7ceab081d2)
2011. okt. 29. 21:02
Menjen persze, apuci meg nevelje otthon a gyereket, kiváncsi lennék meddig bírná...
31. zoknis kacsa (válaszként erre: 26. - Céda)
2011. okt. 29. 21:02

húú nem tudom, de addig áskálódnék amíg ezt a síelést meg nem akadályozom...csak a holtestemen át menne az tuti..


Van hozzáférésed a számlájához?

30. 7ceab081d2 (válaszként erre: 22. - Timcsi0930)
2011. okt. 29. 21:02

vagy ugyan annyit(vagy többet) letesz minden hónapban az asztalra-és akkor nyugodtan lehet magát verni és ezzel a szöveggel jönni.


Sok embernek lila gőze nincs arról mekkora felelőség családfentartónak lenni-lelkileg is, a fizikain kivűl.


Én letettem annyit amennyit ő is letett-és soha nem vertem magam.

29. zoknis kacsa (válaszként erre: 21. - Kisj)
2011. okt. 29. 21:01

Köszi:)


Meg is van velem elégedve, múltkor mondtam neki , hogy befizetem a villanyszámlát..persze utána visszautaltam magamnak:D

Ez olyan mint a reklámban az akciós dolgok : nesze semmi ,fog meg jól:)

28. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - Céda)
2011. okt. 29. 21:00

Te biztonságban érzed magad a férjed mellett?

Te rá mered bízni a Te és a kislányod életét a férjedre bármilyen körülmények között?

27. 7ceab081d2 (válaszként erre: 22. - Timcsi0930)
2011. okt. 29. 21:00
Dehogy nem:DDD menjen dolgozni:)és majd akkor verheti magát.
26. Céda (válaszként erre: 16. - RLindi)
2011. okt. 29. 20:59

Szia Lindi!


Igen, házasok vagyunk. Az elmúlt években mind a ketten úgyanúgy nélkülöztünk, nemcsak ő, hanem én is. Együtt szenvedtük végig.

Én olyan vagyok, ha csak egy kicsi van, azt is megosztom. Nála meg most az jön le, hogy elmegy síelni, de ugyanakkor közli velem, ha hazautazom a szüleimhez, nem futja "zsebpénzre." Ha én lennék ő, inkább lemondanék a síelésről, csak a kicsi feleségemnek és a lányomnak ne kelljen nélkülözniük. (Bár ő ismeri a szüleimet, hogy ők ezt úgy sem hagyják!)Fel vagyok háborodva és sajánlom, hogy korábban nem ismertem meg erről az oldaláról! Talán most nem lennénk házasok... Ez egy hideg zuhany a szerelemre.

25. kisj (válaszként erre: 22. - Timcsi0930)
2011. okt. 29. 20:59

persze, hogy nem eltartás

(de báránykának farkas lelke van:)

24. timycat (válaszként erre: 1. - Céda)
2011. okt. 29. 20:59

Bocs, de én ezzel az emberrel egy percet sem nagyon tudnék élni... ilyen nincs; együtt éltek, közös gyereketek van és nem ad legalább a gyerekcipőre pénzt? Miközben van neki? Nem segít téged, hogy jaj drága állásinterjúra mész, néz ki jól vegyél egy új ruhát, menj fodrászhoz stb. Meg felezitek a lakásbérletet? És ha az övé lenne a lakás akkor kérné, hogy fizesd már ki a fele árát, mert te is bent laksz?

Nem arról van szó, hogy tartassa ki magát az ember, mert szült egy-két gyereket, de ez nem egészséges

23. andi6020 (válaszként erre: 18. - Céda)
2011. okt. 29. 20:59

Hát, akkor passz.:)

Vagy elfogadod a rossz tulajdonságaival együtt, vagy sem. Nem lehet senkit megváltoztatni, ha az nem akar változni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook