Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor rájössz hogy a férjed folymatosan hazudik!! fórum

Amikor rájössz hogy a férjed folymatosan hazudik!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. jún. 7. 09:56

Igen pontosan ma azért szóltam a férjemnek mert eljutott a gyerek abba a stádiumban hogy tegnap fél kettőtől egészen 22:00 utánig a gépnél ült és játszott. Bár ki szól hozzá már nem is hallja meg mert teljesen kizárja a külvilágot az életéből. és annyi ilyen dolgot hallani hogy bekattan a gyerek és lemészárolja a családot

És ez nem játék innentől kezdve

mert nem képes a valóságba élni hogy komolyan félek tőle. na erre a férjemnek az volt a válasza hogy igen igazam van majd hétvégén.Kérdem én de melyiken??

216. virus2008 (válaszként erre: 211. - 6863f792ed)
2012. jún. 6. 17:07

Hát először is nehéz egy mai lüke tizenévessel, tudom miről lehet szó ismerem a fajtáját.Általában a szülői félrenevelés hatása.


Szerintem le kell ülni megbeszélni a dolgokat és dülőre jutni, az semmiképp nem megoldás, hogy döntsön a fia és köztetek.Hiszen van egy fia el kell fogadni, viszont a kis taknyosnak tudnia kell alkalmazkodni.


Azt viszont durvának találom, hogy 7 év után nem tudod mennyit keres, és hova költi a pénzt hát az érdekes kapcsolat.


Nehéz szitu, de dülőre kell jutni, és igenis meg lehet még nevelni egy ilyen kis suttyót is.Régen tényleg jól megvoltunk pofozva nem úgy mint most, hogy a szülők engedik a fejükre nőni őket.

215. b74f6e5cdd (válaszként erre: 212. - 6863f792ed)
2012. jún. 6. 16:58

Hűha..Én már réges régen megtettem volna a helyedben azt,hogy elköltözz a lánykáddal..

A férjed gondolkozni fog szerintem magán..de egy gyerek miatt sem éri meg egy házasságot sem felrugni.

A férjed szeret téged..nekem a leírtakból ez jött át.

A fiad a nevelt pedig egy kis..viszont ő gyerek ti pedig a felnőttek..viszont ne hagyd hogy a boldogságot bárki elvegye tőled..

214. 37403e3af4 (válaszként erre: 213. - 37403e3af4)
2012. jún. 6. 16:51
Ehh, félre olvastam, sorry :)
213. 37403e3af4 (válaszként erre: 203. - Lilla&korvin)
2012. jún. 6. 16:51
Te férfi vagy??!!
2012. jún. 6. 16:22

Tegnap a férjem megbeszélte a fiával hogy lebeszéli a fogászatot mert hogy fogszabályzója van,és menni kellett volna a bőrgyógyászatra is mert a srácnak darabokban jött ki a haja úgy hogy a fejbőrével együtt. Még nekem mondta a srác három nappal ezelőtt hogy figyeljem meg az apja nem fogja időben elintézni a fogát.Na az történt hogy fél kettőkor szóltam a gyereknek hogy menjen el a fél hármas busszal mert várják az Sz T K-ban fél négykor. Fél háromkor hívott az apja hogy reméli elindult a fia mert hogy nem találja a buszmegállóban. Én nem gondoltam hogy nem fog elindulni így eszembe sem jutott hogy lemenjek hozzá és megnézzem csak 10-perc beszélgetés után,csak poénból lementem. Na a fia ott döglött az ágyon fűl hallgatóval a fején és amikor megkérdeztem hogy miért nem ment ej annyit mondott hogy "nem tudom hogy kerültem az ágyba". Az apja még a telefonba őrjöngött,de mire haza ért nem is tudom ő a fáradtságra fogta de nem úgy nézet ki mint aki szólni akart volna a fiának.Én direkt lent maradtam kíváncsi voltam hogy mi fog történni. Kis idő múlva megkérdezte az apja hogy "miért nem tudtál elmenni az időpontra amikor mindenki téged várt??" A fia anélkül hogy hátra fordult volna tovább játszott számítógépen és le se reagálta amit az apja kérdezett. Mire az apja megint megkérdezte hogy mi volt az oka annak hogy nem ment el.Erre a gyerek ugyan csak a hátát mutatva odabökte flegma stílusban hogy "nem tudom". Az apja még mindig nem szólt rá ,nem kérte meg hogy forduljon meg semmit nem szólt de bennem már forrt a méreg hogy ekkora egy pofátlan suttyó gyereket nem hordott még föld a hátán.

A fia sem elnézést nem két de mondom még csak nem is vette tudomásul hogy az apja szólt hozzá. Ha ezt én anno megtettem volna apámmal szemben már régen kaptam volna egy hatalmas pofont és szerintem ez hiányzik a gyerek életéből hogy nem kapott egyszer kétszer egy jól irányzott pofont.

Aztán feljöttünk és mondtam a férjemnek hogy szerintem ez nem normális ahogy viselkedik a fia és az sem ahogy az apja lereagálja vagyis ahogy nem reagálja le. Ő annyit mondott hogy már késő nevelni és hogy neki az fájt hogy nem kért bocsánatot.Na úgy gondolom hogy az elkötözésemnek nagyon is meg lesz az oka.

211. 6863f792ed (válaszként erre: 210. - Lilla&korvin)
2012. máj. 31. 09:31
Pontosan így van kellene neki mert az anyja amikor megcsalta az apját aki most az én férjem nem gondolt arra hogy a gyerekek látják majd kárát,és most másodszorra is megtette hogy nem bírt magával és az élettársát csalta meg amit ugyan csak a gyerekei látták kárát.Lelkileg eléggé labilis a srác amit meg is értek csak azt nem értem meg hogy nekem ehhez mi közöm és ha már együtt kell éljek vele akkor mért nem látom a legkisebb hálát is amiért ellátom nap mint nap tiszta ruhákkal és mindennel.Hiszen nem vagyok az anyja.Mégis bevállaltam mert nem volt más választásom a férjem miatt. És itt a férjemet tartom a leghibásabbnak amiért ezt tette velem és a lányommal.Nincs is miről beszélni ezek után és a érzi hogy baj van hiszen nap mint nap felhozza a kávét amit nem én kértem és minden nap hív telefonon hogy mi van velem mint ha nem tudná.
210. lilla&korvin (válaszként erre: 209. - 6863f792ed)
2012. máj. 31. 08:49
Én erre csak azt tudom mondani, hogy sajnos van úgy, hogy nem egy férfit kapunk, hanem egy egész probléma csomagot. Csabával kapcsolatban az a véleményem, hogy tipikus. Sokszor hallottam már ilyenről. Lehet nem ártana neki egy pszichológus...
2012. máj. 30. 15:08

Most írok mert nagyon ki vagyok idegileg és fáradt is vagyok.

Megmondtam a Csabának ( a férjem fia) hogy vegye le a cipőjét ha bemegy a szobába mert a lányom ott szokott játszani négy kézláb, mire a Csaba beszólt hogy nem akar pofátlan lenni (persze nem mert az arcomba nézni) de a kutyák mért jöhetnek be.

mire én elmondtam neki hogy ne szemtelenkedjen a kutyák itt a kertben vannak és ők sincsenek beengedve de ő végig megy a cipőjével az utcán haza hozza az összes szart

a férjem megint nem szólt semmit mire felhívtam hogy beszéljek vele és elmondtam neki hogy mióta itt van a fia azóta szar az életünk mire mondta hogy mondjam a szemébe elmondtam neki hogy mióta itt van egyre szarabb a kapcsolatunk mert ők össze súgnak hazudozik a pénzzel és állandóan a fia mellé áll nem mellém,hogy azóta csak ő számít mi nem és ezt érezzük nagyon.

Mire megjegyezte hogy hazudok és nekünk nem a fia miatt szar a kapcsolatunk hanem amúgy is szar volt már rég óta. mondtam neki hogy jól gondolja meg kit választ mert nekem ebből elegem van.

Szóval nagyon kész vagyok mindig is ez volt válasza inkább a fiát mint hogy mellém álljon nem értem hogy a francba tudja ennyire befolyásolni a fia hogy teljesen el van vakulva a férjem.Kimegyek és sugdolóznak a hátam mögött mire megkérdezem hogy miért kell ezt csinálni?? Nem akarom a srácot bántani de tényleg ő kavarja a szart és mióta itt van állandóan körülötte forog a világ.Én a férjemhez mentem hozzá és nem az előző családjához,de folyamatosan velük kell hogy éljek és ezt már nem bírom.

208. a83d2365df (válaszként erre: 207. - Lilla&korvin)
2012. máj. 30. 09:38
köszönöm a választ. én is megbvántam abban a pillanatban, mert csak azt érzem, hogy mint egy kártyavár omlott össze bennem sok minden, köztük a bizalom. igyekszem mellőle kilépni mellőle egy kicsit, köszönöm ez jó ötlet. tegnap este beszélgettünk, már régen volt ilyen, régen mindig éjszakába nyúlóan megbeszéltünk mindent. Valahogyan azt érzem, hogy az ő világa a mi kapcsolatunkban sokkal erősebb, és fontosabbnak tűnik, mint az enyém. nehéz lesz ezen túllépni.
207. lilla&korvin (válaszként erre: 206. - A83d2365df)
2012. máj. 30. 06:22
Én is belenéztem egyszer a férjem telefonjába. Soha nem tettem előtte, meg is bántam abban a percben. Nem tudom kitől és mit kapott, mert kikapta a kezemből a telefont. A mi kapcsolatunkban akkor remegett meg valami. Én bizalmatlanabb lettem, de nem vettem róla tudomást. Azt tanácsolom, hogy ne ő érte csinálj mindent, hanem magadért. Próbálj kilépni mellőle egy kicsit, légy egy kicsit szabad. Meglátod észhez tér, ha szeret!
2012. máj. 29. 20:43

sziasztok! végigolvastam nagyjából a fórumot, bevallom nem ment végig, mert dühít, hogy hogyan lehetnek emberek ilyenek, elszomorít, de sajnos én is ebben a cipőben járok, nem tudom mit tegyek,remélem valaki fog tudni valami okosat mondani. 4 hónapja vagyunk együtt a párommal, oké tudom nem sok idő, régebb óta ismerjük egymást, mindig nagyon jóban voltunk, neki is volt párja nekem is. de februárban összejöttünk (hülye egy kifejezés, nah mindegy)szóval nagyon jól elvagyunk, voltunk, vagyis én azt hittem végre egy boldog kapcsolat, mígnem...

sms-eket találtam az exétől a telefonjában. mielőtt bárki elítélne, nem direktbe kerestem rá, ébresztő órát akartam állítani neki, és ahogyan kioldottam a bill.zárat az smsek híváslisták jöttek fel, ott virítva az ex smsei. előtte többször megbeszéltük lezárja az ügyet, beszél vele, engem szeret, nem törődik vele. és tessék..ott voltak az sms-ek. a szemebe hazudott, mikor kérdeztem mégis hányszor találkoztak...korábbi válasz egyszer, azóta kiderült 5-6 alkalommal, mert szegény kis lányka össze volt törve a szakítás miatt, az sms-ben rémálomnak nevezte azt hogy velem van a párom...nem tudom mit tegyek, bíztam benne, de most nem is tudom. állítja semmi nem történt stb, de valahogyan mindig kiesik egy csontváz a szekrényből :( tudom valakinek ez nem nagy probléma, vannak itt súlyosabb esetek is, de nekem lassan gyomorfekélyem van ettől az egésztől. fogyókúrázok, hogy csinos legyek, igyekszem megértő türelmes lenni, de a hazugságot gyűlölöm.

2012. máj. 28. 14:32
Én is hiszek abban hogy vannak még normális és korrekt pasik a földön és mivel csak ?::::42-éves vagyok és jól nézek ki úgy ahogy így gondolom még rám is vár valaki aki komolyan tudna szeretni:)
204. 6863f792ed (válaszként erre: 201. - Lilla&korvin)
2012. máj. 28. 14:30
ez durva és gondolom neked is meg van az érzés hogy ha meg is bocsájtanád hogy bíznál meg benne?? Ezt nem tudok én sem bízni és innentől kezdve nincs értelme
203. lilla&korvin (válaszként erre: 202. - 4606da2200)
2012. máj. 27. 06:51
Én hiszem, hogy van még olyan férfi a világon, aki olyan őszinte, mint én!
202. 4606da2200 (válaszként erre: 201. - Lilla&korvin)
2012. máj. 25. 23:43
Miért hazudik még mindig? Mert a végletekig képesek tagadni, kidumálni, hazudni! Hát ez van!
2012. máj. 23. 11:59
Mi a férjemmel csak 2 éve vagyunk házasok. Ő csonka családból származik, nem volt szép gyerekkora. Ezt én tudtam is, mikor hozzámentem. Aztán megszületett a fiúnk. Most kilenc hónapos. Rengeteget járt el itthonról a férjem, minden héten legalább egyszer máshol aludt. Sokszor nem tudtam hol van, mit csinál, miközben én itthon voltam a pici babánkkal. Ezek ellenére nem volt probléma a kapcsolatunkban. Legalább is én nem vettem észre. Persze első gyerek után nem minden nő tér vissza a régi szexuális életéhez, ez velem is így történt. De azt hittem megért, és türelmes lesz. Majd egy hétre elmentem a fiúval a nagyszülőkhöz, mivel neki dolgoznia kellett, ő egyedül maradt itthon. Pár nappal később kijelentette, hogy nem szeret, nem bírja a felelősséget, a kötöttséget. Elküldtem. Másnap visszajött és azt mondta, szeret. Na ez volt a sokadik hazugsága. Ez az a hazugság, amit már nem tudok tolerálni. Azóta kiderültek dolgok, amiket nem is gondoltam volna róla. Megbíztam benne. Természetesen van egy másik nője. Nem értem, hogy ezek után miért nem hajlandó beismerni. Mondjuk az is egy jó kérdés, hogy az a másik nő mire számít? Ha egyszer elhagy egy családot, feleséget és gyereket, nem gondolja, hogy vele is megteszi? A másik, hogy ilyenkor nem a hőn áhított férfit kapja meg teljes egészében, hanem egy egész probléma csomagot.
200. Venu (válaszként erre: 199. - 6863f792ed)
2012. máj. 23. 11:34
Jól teszed! Neked a lányod érdekeit kell nézned!Hajrá!
2012. máj. 22. 18:23
Hát nem de a döntésem végleges nem adok több esélyt már beszélni sincs kedvem vele csak találjak egy jó munkát és megyek innen a lányommal.
2012. máj. 22. 12:56
ugyes vagy, leglabb adtal egy eselyt! nem lehet egyszeru!!
2012. máj. 21. 20:12
Annyi változott hogy a lányunka többet játszik de nem viszi túlzásba csak néha eszébe jut hogy játsszon,és megteszi.De ez is több mint a semmi.Minden esetre nem fogom vele leélni az életemet amikor azt mondtam neki hogy vagy én megyek a lányommal vagy a fia annyit mondott hogy muszáj szétrobbantanom a családot?? Mire elmagyaráztam neki hogy nem én robbantom szét hanem anno az ex-felesége tette most meg ő igyekszik szét szedni azzal hogy egy olyan gyereket kell elviseljek akit még a saját anyja sem tudott.Ennyi nem megy tovább .
2012. máj. 21. 20:07

Nos lányok itt vagyok. Kb két hónapja beszéltük meg hogy rendbe hozzuk amit elszúrtunk és sikerült is kisebb nagyobb zökkenőkkel de alapból semmi nem változott.És szomorú vagyok hogy ezt kell írjam ,de a férjem valamelyik nap annyit mondott a fiának hogy "anyád volt az utolsó aki tudta pontosan mennyit keresek",vagyis az ex-felesége. Én ezt számon kértem a férjemen hogy hogy lehet ennyire aljas hogy ilyet mond mire azt mondta ő is csak a nettó bérét tudta vagyis azonnal elkezdett magyarázkodni.


Azóta a fia volt hogy csak reggel fél hétre jött haza nem szólt érte. Elszívott egy két füves cigit nem reagálta le. Egyáltalán nem vesz részt semmilyen itthoni munkában ami kb annyi lenne hogy hetente egyszer behozza a kertbe az üres kukát.Elveszítette az össze kártyáját lakcímkártya,diákigazolvány,stb. Az kb 30-ezer lesz pótolni. Naponta több órát minimum 8-10 órát ül a gépnél és játszik netezik. Mikor megkérdeztem a férjem hogy nem gondolja hogy kicsit keményebben kellene fogni a fiát?? Megkérdezte hogy mégis hogy ?? Nem akar neki szólni mert megkérdezte hogy mások mit tennének de mindenkik azt mondta neki hogy úgy sem tud mit csinálni.

195. 4606da2200 (válaszként erre: 194. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 9. 12:14
Írtam neki vissza ezt is, ez, amit írtam az utolsó levele volt, mert előtte folyamatosan írkált és hívogatott rejtett számról. Mindig írtam neki, hogy ha már nem érdeklem, akkor minek írogat. Aztán egyszer azt írtam neki, hogy nem tudtam rá felnézni, mert nem volt miért, ez betette neki a kaput, erre írta a sértegető levelet, meg, hogy már nem kíváncsi rám többet. Mindegy volt neki, csak a végén ő kerüljön fölülre és még utoljára belém rúghasson. Elég szánalmas!
194. 91d4989ab9 (válaszként erre: 190. - 4606da2200)
2012. ápr. 9. 12:00

visszairtam volna neki hogy akkor adjon hálát az égnek hogy végre megszabadult tőlem:D


bár lehet hogy jobb ha vissza se irsz, iz ilyet az bántja a legjobban ha levegőnek nézik:D

193. 342402de6d (válaszként erre: 192. - 4606da2200)
2012. ápr. 9. 11:45
Jó tett helyébe jót ne várj,és ez sajnos így igaz.
192. 4606da2200 (válaszként erre: 191. - 342402de6d)
2012. ápr. 9. 11:43
Segíteni akartam rajta, a baj csak az volt, hogy hagyta, hogy eltartsam, sőt el is várta. Így utólag ő nem férfi!!!
2012. ápr. 9. 11:35
na ezért nem kell eltartani egy "férfit"....
190. 4606da2200 (válaszként erre: 189. - E676663877)
2012. ápr. 9. 11:30
Még kaptam egy utólsó levelet, amivel végképp a sárba akart döngölni. Az volt benne, hogy az egész családom, én is agybetegek vagyunk és ez genetikailag öröklődik nálunk, bántotta a halott szüleimet is. Azt írta rám, hogy szembe kellett volna köpjön, meg, hogy én egy velejéig gusztustalan nő vagyok, aki csak annyi élményt tudott nyújtani, hogy jól le...pott.Úgy gyűlölöm, hogy az nem kifejezés! Így hálálta meg, hogy eltartottam, a lakásomban lakhatott! Inkább le sem írom, hogy mit kívánok neki! Az önbizalmamat letaposta, de nem síránkozok miatta, le...rom! Talpra állok, mert ő csak egy nulla pasi, akinél én sokkal többet érek!!!!
189. e676663877 (válaszként erre: 182. - 4606da2200)
2012. ápr. 8. 19:15

Nekem 4,5 évem ment erre rá. Hálát adok az égnek, hogy kidobtam. Iszonyatosan nehézé volt. Főleg az, hogy a végén elhittem magamról azt is, hogy valamire való ember sem vagyok. Ó pedig mi mindent tettem... Teljesen megértem, hogy féltesz más hasonló helyzetben lévőket. Ezt senkinek nem kívánom.

Remélem "javulgatsz", nekem beletelt 2 évbe mire helyre rázódtam.

188. 6863f792ed (válaszként erre: 187. - 4606da2200)
2012. ápr. 5. 21:45
Remélem én is bár vannak kétségeim nem könnyű megbízni valakiben aki elvesztette a bizalmamat de meglátjuk. Minden esetre nagyon sok jó tanácsot kaptam innen és használni is fogom őket és neked is köszönöm:)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook