Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő után, úgy értem hány hónap...vagy év után kell erősebb szorongásoldó szerintetek? fórum

Mennyi idő után, úgy értem hány hónap...vagy év után kell erősebb szorongásoldó szerintetek? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. Gine (válaszként erre: 8. - Macskanita)
2011. ápr. 8. 21:08
abból is fél adagot szedsz napi háromszor?
9. Gine (válaszként erre: 7. - Macskanita)
2011. ápr. 8. 21:07

xanaxot,és zoloftot szedtem.

Minel az adagot is úgy emelik,hogy az egyik adaghoz adnak még egy felet,sztem nem lehet baj,vagyis nekem nem lett bajom(én napi 3x 0.5-öst szedtem a xanaxból,majd végül adtak egy lórugásnyi SR xanaxot,a franc tudja,hogy miért,azt hamar vissza is vonta egy másik orvos),de ezt tényleg csak orvos tudná megmondani.

Esetleg ezt az estét még próbáld meg kibírni így,reggel meg hívd fel a dokidat

2011. ápr. 8. 21:03
mert az esti antipszichotikum még visszavan:-)
2011. ápr. 8. 21:02

aha,. köszi, ugyanezt szedted?

ha beveszek most még egyet... este 7-kor vettem be az "adagomat" akkor gondot okozhat szerinted? Úgy értem, sok lesz vajon?

6. Gine (válaszként erre: 5. - Macskanita)
2011. ápr. 8. 21:00

:(

Nekem annó nagyobb adagba kellett szedni,majd fokozatosan csökkenteni,tehát szerintem menj el az orvosodhoz,hogy emelje kicsit meg

2011. ápr. 8. 20:58

szia!

3*0.25-öt szedek, xanaxot:-(mellé antipszichotikum este...mostanában nem érzem hogy úgy használna axanax ahogy régebben.

Igen, ez nálam folyamatos gyógyszer...sajnos:-(

4. Gine (válaszként erre: 3. - Gine)
2011. ápr. 8. 20:56
vagy ez Nálad egy folytonos adag,amit mindig szedned kell?
3. Gine (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2011. ápr. 8. 20:55

Szia!


Az orvosod eddig nem emelt?Mert az első időben szokták 2 hetente,havonta emelni az adagot,és utána egy ideig ezt az emelt adagot kell szedni.

0,25 az "nagyon" kevés

2011. ápr. 8. 20:53
Úgy értem, hogy 0.25-öst szedek, már több mint egy éve folyamatosan...de a napokban, vagy inkább elmúlt egy-két hétben úgy érzem, nem csökkenti a szorongást...szerintetek célszerű emeltetni az adagot?
2011. ápr. 8. 20:52
Mennyi idő után, úgy értem hány hónap...vagy év után kell erősebb szorongásoldó szerintetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook