Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Furcsa szeparációs szorongás 14 hónapos babánál fórum

Furcsa szeparációs szorongás 14 hónapos babánál (beszélgetős fórum)


2023. aug. 22. 14:27
Simán van ilyen. Majd elmúlik ne aggódj.
2023. aug. 22. 13:23
Köszönöm a választ, akkor ez valami életkori dolog lehet. Mintha akkor tűnne fel neki, hogy nem voltam eddig otthon, amikor hazaérek. 😅
2. secret8 (válaszként erre: 1. - Dreamerlady)
2023. aug. 21. 18:51

A sajátjaimnál nem, mások kb. 1-1,5 éves kicsi gyerekénél tapasztaltam ezt. Az okát nem tudom, de 2-2,5 évesen már semmi ilyen probléma nem volt. Talán ez is a "korral jár".

Kinövi, ne aggódj. 😊

2023. aug. 21. 18:12

Sziasztok! 14 hónapos a babám. Az egy dolog, hogy nem mehetek ki a szobából, vagy nem mehetek nélküle WC-re, mert kopog az ajtón. :D


Egyébként nem egy ölelkezős, bújós kisfiú, csak legyek egy helyen vele, ezt várja.


Mostanában, ha elugrom valahova egy kis időre, nem nagyon akad ki induláskor. Bár nyilván apjával vagy nagyijával marad, akiket szeret. Amikor visszamegyek érte, na akkor akad ki. Most meg sem tudom vígasztalni. Olyan, mintha későn esne le neki, hogy elmentem, és a visszajövetelemkor nekem panaszkodna, hogy itt hagytam. Nagyin ki van akadva ilyenkor és vígasztalhatatlan. :((


Volt valakinél ilyen furcsa szepa? Köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook