Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi ideig képes egy férfi megcsalni a feleségét ugyanazzal a nővel? fórum

Mennyi ideig képes egy férfi megcsalni a feleségét ugyanazzal a nővel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1523. tücsimücsi (válaszként erre: 1519. - 04b817a477)
2008. máj. 13. 10:32
Úgy gondoltam nem szólok többet ehhez a témához, de most nem bírom megállni. Milyen jogon kurvázod te le Delikét (főleg "mocskos" jelzővel)? Ha meghallom azt a szót, hogy kurva, nekem azok jutnak eszembe akik pénzért kefélnek, vagy esetleg fűvel-fával összefekszenek. Tudomásom szerint ilyenről szó sincs az említett fiatal lány esetében. Egyébként nekem is van férjem, 2 gyerekem, de úgy érzem ez akkor sem jogosít fel arra, hogy úgy gondolkodjak erről a témáról, mint te.
1522. f39a34943d (válaszként erre: 1520. - 04b817a477)
2008. máj. 13. 08:47
Csajok! A asszem nem reagálok a vadflora mert minősíthetetlen.
1521. sszilvi (válaszként erre: 1520. - 04b817a477)
2008. máj. 13. 06:49
Ne haragudj, de hogy jössz te ahhoz, hogy egy vadidegent lekurvázz? Miből gondolod, hogy az? Attól még, hogy nős pasija van, nem jelenti azt, hogy fűvel-fával lefekszik. Én nem állok senki pártjára, mert látok arra is példát, amikor fiatal lányok direkt nős pasira vadásznak (nyilván itt szó sincs szerelemről),és látok olyat is, akik tényleg szrelmesek egymásba, és nem egy példát látok arra, hogy valaki szeretőből lett feleség.Az okosságra meg visszatérve: ha egy nős pasi tényleg beleszeret a szeretőbe, általában az a nő sokkal okosabb, mint a feleség, pont ezért is kell a férfinak. Egy barátom nevelőanyja is a szeretője volt az apjának, mielőtt feleségül vette, erre a barátom csak annyit mond:Őt nem érdekli, Ő ugyanúgy szereti és tiszteli a nőt. Egyébként meg elég ha bekapcsolod a tv-t,van pár szeretőből lett feleség a képernyőn Mo.-on.
1520. 04b817a477 (válaszként erre: 1513. - B46d5f17a9)
2008. máj. 13. 06:27
kedves lilia24!ha látnád 37 vagyok van családom már .és két gyönyörü gyermekem ,csak ennyi:)))ugy látom itt nálatok csak az maradhat meg aki dugatja magát nös pasival ,mert eddig aki még ellenetek volt mind kidobtátok.bocs ,a hogy helytelenül irtam :)))
1519. 04b817a477 (válaszként erre: 1517. - Delike)
2008. máj. 13. 06:18
kedves delike !többet nem irok ne zavarjon a helyes irásom:))))nem lehet mindenki olyan okos mint te és te szólsz meg mást a helyes írása miatt igen ez nagy bün:))))nekem nincs annyi időm mint neked ,hogy várjam a szeretöm nekem van férjem. inkább nézd meg magad tanultál de minek ????hogy csak ugy szólitanak az emberek názzétek itt megy a mocskos kis kurva....akkormiröl beszélsz????és te nem vagy ciki.....mi????
1518. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1517. - Delike)
2008. máj. 12. 12:41
+ egy helyesírási kéziszótárt is!! :D
1517. delike (válaszként erre: 1513. - B46d5f17a9)
2008. máj. 12. 12:38

Teljesen így van. Amelyik férfinek van esze az bebiztosítja magát előre a lehető legjobban, hogy nem akar válni, sem ehhez hasonlók és ha a csaj nem tudja elfogadni, akkor felejtős.

És az, hogy a szerető mit érez az egy másik dolog. Amíg ellensúlyozza az érzéseit valami, addig fölösleges rágnia magát rajta.


a helyeírás tényleg ciki... Azt hiszem ezzel elég sok midnent elárul magáról :) ajánlan tudom a "Miért olyan fontos az érettségi?!" topikot :)

1516. delike (válaszként erre: 1510. - 04b817a477)
2008. máj. 12. 12:27

amit te írsz azt nem értem hogyan hozod párhuzamba az őszinteséggel. És ne hidd, hogy azzal a dumával jön mindegyik, hogy rossz otthon vagy nincs szex.

A szeretőhöz igenis őszintébbek a pasik, amíg látják, hogy a szerető nem áltatja magát. Előtte minek hazudozna?! Nincs tétje. Egy laza kapcsolatban fölösleges áltatni a másikat.

Az egy dolog, hogy nem voltál még megcsalva vagyis nem tudsz róla. Más is van így ezzel, hogy nem tud róla, de mégis...

1515. delike (válaszként erre: 1509. - 04b817a477)
2008. máj. 12. 12:23

látom nem ismered az önzetlen SZERETET érzését. És igen, a primitív mondataiddal ítélkezel, hiszen szerinted csak az lehet a tökéletes amit te csinálsz és mindenki más minden más módszere rossz.

És ha arra kell a szerető, hogy dugja és az a dugás jó, akkor nincs probléma.

Miért ilyen hihetetlen, hogy nem akarom kisajátítani?! És mellesleg, nem pazarolom rá és hálás lennék a bunkó megnyilvánulásidat a jövőben megtartanád magadnak, amíg nem tanulod meg, hogy hogyan kell kulturált "hangnemben" írkálnod.

1514. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1510. - 04b817a477)
2008. máj. 12. 11:31
óóó, kifelejtettem az utolsó gonodolatomat - te azt írod, hogy még soha sem voltál szerető, de olyan ellenséges vagy mindazokkal szemben, akiknek volt már részük effajta tapasztalatban, hogy ezt elég nehéz elhinni számomra - szerintem pedig valaki jól megszívatta az agyadat valamikor és azért vagy ilyen konokul ellenséges a többiekkel - egy kis belátás és képzelőerő olykor csodákra képes :) használd a fantáziádat és könnyebb lesz megérteni a mások által megélt helyzeteket :)
1513. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1510. - 04b817a477)
2008. máj. 12. 11:28

mennyi keserűség :((


szóval, ha valaki szeretőt választ és már kötött házasságban él, az azért a dolgok leges legelején közli, hogy bocs én már foglalt vagyok és nem akarom elhagyni a páromat - tehát normális, ha kiderül, akkor a szerető megy :) és mivel ezt közölte, így igazat mondott, nem hazudott és a szerető is tudja mihez kell tartania magát, ha tényleg szereti - mivel az igaz szeretet nem önző, csak a másik fél boldogsága számít, akármennyire fájdalmas is a vége, hiszen már elejétől benne van a pakliban - természetes, hogy valahol a szerető is reménykedik, hogy minél tovább és minden bökkenő nélkül fog tartani, hogy minél többet tud kapni a szeretett személyből, de akkor is tudja hol a helye, ha okos - ha ostoba, akkor ne legyen szerető, mivel csak megégeti magát!


azt hiszem, ezt a példát már felhoztam, de leírom még egyszer a kedvedért, én innen veszem a magamét: volt egy ismerősöm, aki fiatal lányt vett el feleségül - kiderült, hogy a lánynak nem lehetett gyereke, de ő ezt nem akarta vele éreztetni - viszont csak benne maradt a keserűség, hogy neki soha nem lesz gyereke, mivel a felesége erre nem képes - voltak hébe-hóba más nők is az életében, hónapokig is, de mindig közölte már a story elején, hogy ő nős, a feleségét nem áll szándékában elhagyni, csak egy kis nyugodt kielégülést keres, ha ez a lánynak is jó, akkor rendben, ha nem, akkor jobb bele sem kezdeni a dologban - ők még mindig együtt élnek, és a lánynak ez mind fel sem tűnik, de legalább egy boldog ember mellett él, aki a szeretőiből meríti minden boldogságát és erejét, amit később a meddő feleségének ad át, aki természetesen emészti magát az adott helyzeten, már, hogy nem lehet gyereke


te itt egy 24-28 éves lányról beszélsz - honnan vetted ezt az életkort? talán te lennél ennyi idős? és a saját gondolataidról írnál, hogy nem szerető akarsz lenni, hanem családra és gyerekre vágysz? kívánom, hogy megtaláld!! szeretőnek egyébként sem lennél jó, nincs hozzá elég lelki erőd, mint azt az itteni kirohanásaidból is látom - ahhoz erő, kitartás és örök készenlét kell - ennyi negativitással nem hiszem, hogy benned mindezen dolgok kellő mennyiségben meglennének


hogy soha nem voltál szerető, hogy soha nem csaltak meg? csak gratulálni tudok hozzá - akkor te valószínűleg egy szuper életet élhetsz, egy szupernő lehetsz, akihez senki sem fogható, mert nála jobb nem terem-e földön :)


még annyit kedves vadvirág, hogy azért néha odafigyelhetnél a másik nevére, és egy kis helyesírás talán nem ártana, merthogy én sem vagyok tökéletes, de legalább törekszem rá, hogy helyesen írjam a neved, vagy, hogy a ts betűpár helyett ne cs-t írjak, az azért már durva :(

1512. agshk
2008. máj. 12. 10:31
Szerintem nincs abban semmi ha egy férfi megkíván egy nőt és lefekszik vele. A FÉRFIAK VÁGYA NEM AZONOS A FELESÉG SZÓVAL..
1511. 04b817a477 (válaszként erre: 1461. - F39a34943d)
2008. máj. 12. 08:09
kedves malyom:)))ha észre vetedd volna ugyan azt irtam amit te,hogy delike szerelmes a pasiba ,de a pasi nem szereti csak kihasználja vagyis csak megdugja .te pasi vagy jóltudod te is megdugnál egy jó nőt mégha nem is szeretd igaz????valdbe:))))csak ,hogy kielégicsd magad nem???jobb mintha magadnak csinálnád:)))) megamugy is ha teneked annyi szeretöd volt meg van, hogy van idöd itt lenni állandoan ????meg ilyen jó pasi vagy meg ilyen okos meg annyi mindent tudsz akkor mért vagy egyedül:)))mi????
1510. 04b817a477 (válaszként erre: 1460. - B46d5f17a9)
2008. máj. 12. 07:57
kedves lila!ŐSzinteségen alapszik a szeretösdi????akkor mért dobják a szeretött a nős pasik azonnal szerinted ha kiderül???? mert szereti???meg a hogy ,delike is irja ,hogy a feleség nem sexelvele azét csaja meg,de mindenpasi ezt mondja:)))meg ,hogy nincs családja meg azasszonny sárkány megilyenek:)))...már az eleje hazugság akkor milyen összinteségröl beszélsz???szerintem 24-28 ves lány annyira már nem fiattal mert még add a barátjának 2-3vagy 4gyet évet,hogy megismerje igazábol akkor addigra majd nem 30éves azért akkor már csak férhez akkar menni .szerinted nem???és én nem voltam szeretö soha és megcsalva sem vagyis nemtudokróla:)))és csak azért mondom mert sok ilyet ismerek a környezetemben és a végén a fiattal csajt mindig dobja a nös pasi vagy ,mert kiderül vagy mert megunta vagy mert talált másikat.és a fiattal lány nemondja delike hiába tiltakozik mindig magának akkarja a nöspasit .nem azért pazaról rá éveket a fiatalságából mert csa azt akkarja hogy néha mennyen el és dugja meg amikor a nös pasinak kedve támad.ez az összinteség????
1509. 04b817a477 (válaszként erre: 1459. - Delike)
2008. máj. 12. 07:37
delike:))))te tényleg nagyon kedves vagy ,hogy nem akkarod elválasztani a családjátol,mivvel nem is lehetne a tied akkor miről beszélsz??????ez nem itélkezés:)))nem a birosgon vagyunk:)))ez a véleményem és nemond, hogy nem magadnak akkarod minden szeretö sajátjának akkarja a pasit vannak nekem is baránöim akik szintén szeretök ,mint te és joltudják és tudod ,hogy csak dugásra kelesz .és ök is te is szeretnéd ,hogy a tied legyen nem azért sirod tele a pánád miatta .mert te is szeretnél férhez menni egyszer????és gyerekeket meg férjet ???minden pasinak arra kell a szerető,hogy csak megdugja, mert ha te is elmondanád mint sok szeretö a feleségnek azonnal dobna a pasi téged akkor szeret téged????csak a pasik ilyenek:)))és hogy te attol boldog vagy ,hogy ő boldog a csalájával ez nevetséges:))))))))és ha nem akkarnád magadnak sok sok évet minek pazarolnád rá???:))))viccből???
1508. fe20557d00 (válaszként erre: 1507. - Delike)
2008. máj. 9. 14:43

Nem feltétlenül.Van szerelem teljesen jó körülményekkel.

Megéri az érzéseinkkel dolgozni,sokkal "minőségibb" életet lehet élni,mintha csak passzív elszenvedője lennénk...De ezt csak én gondolom így...egy vélemény,mindneki úgy csinálja ahogy akarja.És az is meggyőződésem hogy sokat változunk életünk során és sok mindent máshogy látunk..idővel.:)

És még valamit az érzéseinket mi gyártjuk saját magunknak,tehát a mi feladatunk vele foglalkozni is:)Náha érdemes mélyen elgondolkdni,hogy egy érzést magunkban hogy keltettünk életre?Mik voltak a lépések a folyamata,sokat elárul önmagunkról.

1507. delike (válaszként erre: 1506. - Fe20557d00)
2008. máj. 9. 13:47
Az addig oké, hogy nem mindig az érzésekre kell hallgatni, de ha a szerelem érzésre gondolsz, akkor az teljesen más, hiszen az a lelkednek jó "csupán" a külső körülmények szólnak ellene.
1506. fe20557d00 (válaszként erre: 1500. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 9. 07:45
Igen,ebben is egyetértünk. tovvább úgy érzem ha már megemlítettük a felelőségünket,hogy bizonyos helyzetkbe,nem gondolnám,hogy az ember az "érzéseit elszenvedő" alany csak,aki nem képes bármin változtatni. Akik folyton az érzelmek viharába kapaszkodnak,azt gondolom igen kiszolgáltatják magukat és nem érzik a felelőséget saját életükért.Vannak helyzetek amikor igenis kell tudni mit kezdeni egy érzéssel,ha az nem a megfelelő irányba terel minket.Ezt most az élet minden területére értem....:)
2008. máj. 9. 06:04
Sziasztok! Én már hű de régen írtam ide! Szóval mi már lassan 11 hónapja együtt vagyunk a "szeretőmmel" akivel imádjuk egymást! Sajnos ilyen az élet. A feleségét is szereti de az már nem szerelem 16 év után csupán szeretet és tisztelet amiért nevelik együtt a gyerekeket. ÉN meg jöttem és újból szerelmes lett. De egyszer ez is elmúlik, úgyis szétszakít minket az élet.
1504. delike (válaszként erre: 1503. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 8. 21:35

Az hogy nem saját döntésünk lenne, hogy szétmegyünk, hanem hozza magát a papírforma. Meg ugye vannak olyan feleségek, akik képtelenek cirkusz nélkül kezelni a helyzetet és ilyenkor neki esnekl a szeretőnek akár telfonon is.

És én pont ezt akarom elkerülni. Fel is készültünk egy ilyen helyzetre.

Nem haragszom, hiszen veled lehet értelmesen és kulturáltam beszélgetni. Sose lehet tudni, hogy hogyan jövök majd ki ebből.

1503. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1501. - Delike)
2008. máj. 8. 21:18

Nem voltam meg szereto, igy nem tudom, borzaszto dolog-e :) attol onzobb vagyok, mitsem osztozni tudjak valakin.

Nem megbantani akartalak, hogy leirtam, szerintem miert nem fog jot tenni neked ez az egesz. Nem ismerlek jol, igy benne van a tevedes lehetosege siman.

Miert lesz szamodra borzaszto, ha netan a felesege rajon vagy nyomozgatni fog kezdeni?

2008. máj. 8. 21:18
Amig meg nem unja a másik nőt,de ekkor keres ujat,haegyzser vhol megcsalások vannak,az veszett fejsze nyele...
1501. delike (válaszként erre: 1500. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 8. 21:10

Ez a bizalom is elég kétértelmű, mert az egyik oldalon bízok benne, a másikban nem. Az hogy ezért nem kell tenni semmit, az egyáltalán nem így van. Itt is vannak konfliktus helyzetek, amiket meg kell oldani és ugyanúgy vannak kompromisszumok is.

Szerintem biztosan nem fogok ilyen kapcsolatot keresni, nem azért, mert olyan borzalmas, hanem mert gondolom elég lesz belőle.

Azért, hidd el, nem olyan borzasztó dolog szeretőnek lenni, amíg a feleség nem kezd el nyomozni az esetleges lebukás következtében.

1500. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1496. - Fe20557d00)
2008. máj. 8. 20:48

Az a baj, hogy bizalom nelkul kapcsolat nem szokott mukodni. Ezt fiatalon rogzitve, megszokva, hogy szereto, hogy a kapcsolatert sokat tenni nem kell, hiszen igy kenyelmes, pont statuszabol adodoan, kesobb problemakat okozhat, ha ugyan nem ilyen kapcsolatokat fog keresni kesobb is pont amiatt, mert ebben biztosan nem csalodik.

Nem vagyok lelekbuvar, de irhatja akar malyom, hogy irigyek, akik ezt nem talaljak klassznak, a kesobbi kapcsolatokra legtobbszor hatassal vannak az elozoek.

1499. delike (válaszként erre: 1498. - Tücsimücsi)
2008. máj. 8. 20:42
Köszönöm szépen! Kedves vagy!
1498. tücsimücsi (válaszként erre: 1495. - Delike)
2008. máj. 8. 20:37
Oké, értem. Az írásaid alapján intelligens lánynak gondollak, tisztában vagy a helyzeteddel ( a 32.hozzászólásodra gondolok ), egyébként olyan vagy mint bármely 18 éves, ezért nem is értettem a feléd irányuló támadásokat.Minden jót kívánok Neked a továbbiakban! Ja: és sikeres érettségit!!!
1497. f39a34943d (válaszként erre: 1495. - Delike)
2008. máj. 8. 20:19
hajrá hajrá
2008. máj. 8. 20:12

Olvasgatlak titeket és Anteával értek egyet.

Egyébként tökre lejön kinek votlak ilyen "élményei" És kinek még nem...Még néha az is melyik oldalon..De nem ez a lényeg.

Abban is Anteával értek egyet,hogy nem minden férfi/nő reagál megcsalással. Van akinek elég egy veszekedés rövid mosoly szünet...és már enged a vágyaknak máshol. Van akinek sok-sok veszekedés,szex nélkülés után sem jut eszébe még félre lépni...Mások vagyunk,mindig az adott egyén,dönti el,mire mit lép...

1495. delike (válaszként erre: 1494. - Tücsimücsi)
2008. máj. 8. 20:00
Kivétel erősíti a szabályt, szokták mondani... Biztos, hogy van, de nem igazán találkoztam még olyannal, főleg, ha hoszsú évekig vannak összezárva és a problémák a szőnyeg alá seperve. 36 éves, szüleim tudják, azt mondják az én dolgom, sőt néha találkoztak is és egészen kedvelik egymást. Változó 1-2 hetente reggeltől estig. Nem sok, de ilyenkor nincs külvilág. Nem fogok sok évig ebben maradni, de egyenlőre nincs nagy gond, ami miatt ne lenen jó.
2008. máj. 8. 19:47
Kedves Delike! Nem olvastam végig az egész topicot időhiány miatt, csak az első 5 oldalt, és az utolsó kettőt. Így képbe vagyok a történetedet illetően. Hát...mit mondjak? Korodhoz képest nagyon is bölcs vagy, és nem értem sokan miért "szúrnak le". Azt az egy kijelentésedet megcáfolnám azonban, hogy véleményed szerint nincs olyan ember aki nem csalja meg soha a párját. Nagyon is, hogy van...és nem is kevés. Csak Te a párodból kiindulva általánosítasz. Ha neked megfelel a jelenlegi helyzet, az a te dolgod,. csak attól én is óva intenélek, hogy hosszú évekig legyél az örökös második, mert tényleg a legszebb éveid mehetnének erre rá. Hány éves egyébként a pasi? A szüleid mennyit tudnak erről? Milyen időközönként szoktál vele találkozni?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook