Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi ideig képes egy férfi megcsalni a feleségét ugyanazzal a nővel? fórum

Mennyi ideig képes egy férfi megcsalni a feleségét ugyanazzal a nővel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1463. f39a34943d (válaszként erre: 1460. - B46d5f17a9)
2008. máj. 8. 18:12

Mint mindig most is röviden tömören és a lényeget megfogalmazva írtad azt le amit én talán nyócvannapig fogalmaznék!

Látszik az újságírói vénád!

gRatulamatula plusz pussz!

1462. f39a34943d (válaszként erre: 1459. - Delike)
2008. máj. 8. 18:11

Kicsibogár!


Szeresd a malyomodat és adjátok meg egymásnak a maximumot amit adhattok!

A pálya mellöl bekiabálókkal meg ne foglalkozzatok pláne akkor ne ha éppen az "ellenfél drukkere"!

1461. f39a34943d (válaszként erre: 1458. - 04b817a477)
2008. máj. 8. 18:10

Te VADFLO! Mindezt egy levegőre irtad le?


Én sem szeretném dicsérni a Delikét, de tudod vadfló van olyan szeretet is amikor megosztozunk a kedvesen mert éppen szeretjük!

Leforditom virágnyelvre:

Ha igazán és igazán igazán szeretsz valakit nem érdekel, hogy kivel van veled vagy mással csak az számít, hogy szereted, és a legfontosabb az, hogy NEKI érted NEKI jó legyen!

Igaz kicsit belehalsz ha nem téged választ, illetve nem szerelmes beléd csak szeret de akkor is mellette vagy és ha netán vele vagy akkor úgy érzed kerek a világ!

És ha ad annyit a szeretetünk tárgya, hogy ezt a kis meghalást belehalást teljes mértékben kompenzálja akkor minden ok.

Amit te leírsz az simán az én vödröm ne vedd el a vödröm mert szólok az ovónéninek kapcsolat! A férj vagy a pasi az ÉN tulajdonom és ennyi !


ha választanék a helyett, hogy az akit szeretek ugy szeressen ahogy te irtad le vagy úgy ahogy a deli érez a szerelme iránt minden gondolkodás nélkül a Deli félét választanám!

1460. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1458. - 04b817a477)
2008. máj. 8. 17:56

tudod, én nem akarok kiállni a delike mellett, de annyit azért elmondanék, hogy egy szerető-nős pasi kapcsolat általában az őszinteségre alapszik


vagyis, a pasi közli, hogy csak szeretőt akar és nem áll szándékában elhagyni a feleségét - ő tudja milyen oknál fogva


a szeretők általában fiatalok, akik viszont még nem gondolkoznak egy komoly és fix kapcsolatban, így nem feltétlenül gondolkodnak el azon, hogy akkor most az a pasi hazudik-e vagy sem és kinek, egyszerűen csak a szenvedélynek élnek a megadott szabályok szerint - szabadon!!! ami a legfontosabb


ha valakinek elege van a dologból bármi okból kifolyólag, akkor szakítanak és mindenki megy az útjára, mintha mi sem történt volna


természetes, hogy itt is vannak érzelmek, szeretet, szerelem is, de tudják már az elején, hogy előbb-utóbb vége lesz, hiszen csak szeretők - persze vannak kivételek, ahol komolyra fordul és borítanak mindent, de az ritka - és mint tudjuk, kivétel erősíti a szabályt


szerintem te is átmentél hasonlón (vagy mint szerető, vagy mint megcsalt feleség) és sérültél is benne, azért vagy ennyire ellenséges a lánnyal


egyébként pedig miért ne használhatná ki ő is a helyzetet? manapság már mi nők is tudunkférfi módjára gondolkodni és viselkedni :)

1459. delike (válaszként erre: 1458. - 04b817a477)
2008. máj. 8. 17:35

látom ismét mindenkinél mindent jobban tudsz és olvasol a gondlataimban továbbra is. Nem mész el Nostradamus mellé segíteni neki?!

Tudod, az egy dolog, hogy szeretem. És ha szeretem akkor nem akarom kisajátítani, lehet neked az a normális, hogy magadhoz láncolod, de én nem. Minek akarnám, hogy elváljon, mondd? Nem lenne semmivel jobb egyikőnknek sem.

Azt meg hogy én mikor hihetek neki és mikor nem, azt hadd döntsem már el én, a kettőnk közti kapcsolatot, hogy mit mond el és mit nem, szintúgy.

Szerinem inkább te vagy a naiv, hogy azt hiszed, hogy csak azért mert felcsináltatod magad valakivel, akkor fogtál magadnak egy faszit és rá sem fog nézni másra soha többé.

Tudod, örülök, hogy nincs gáz a házasságával és örülök, hogy jól él, mert nem akarok neki rosszat. Soha nem akartam, hogy elváljon és tudod örülök neki, hogy nem teszek neki keresztbe. Lehet hogy ez kell neki, hogy otthon minden működjön. Rendben. Soha nem akartam választás elé állítani.

De tudod mit? Úgy gondolom, hogy nem tartozok neked magyarázattal és hálás lennék, ha nem ítélkeznél fölöttünk!

1458. 04b817a477 (válaszként erre: 1440. - Delike)
2008. máj. 8. 06:37
kedves delike!nemond nekem ,hogy te nem szereted a pasit ,meg nem érdekel nem válikel soha nem is fog ,mert a férfiak másabbak mint minök, mert mi nök szerelmesek vagyunk a pasiba midig ,és te nem kihasználod ha nem szereted ,csak az a baj ,hogy ő használ ki téged. nálatok egy oldalu a szerelem ,de nem szeret téged. ő jol mondod csak kihasznál nem magának veri ki ha nem ott vagy te neki egy segéd eszköz vagy.és te honnan tudod nem sexel a feleségével,? pont neked fogja elmondani ,minden pasi ezt mondja a szeretönek nem hallotál még róla????olvas már más oldalakat is .s akkor mért lenne vele ha nem szeretné,???csak szorakozik veled és, hogy a feleség nem veszi észre ,mert annál többet ad neki sexben... mindenben és még kedvesebb vele akkor honnan jönne rá a felesége?? ja és ,hogy veled összinte :)))a felesége is azt hiszi vele az:)))de akkor is az övé és a tied soha nem lesz és öt szereti te csak szeretö lehetsz még meg nem un és dob ,mert te biztos nem lépel ki a kapcsolatból addig mág ö nem dob,mert te naiv vagy azt hiszed azért mert fiattal vagy van esélyed ,de nincs, mert ennyi idö után már ha szeretet volna téged választ ,de rájöhetnél magadtól is soha nem fog téged választani .bocsi ,de az az igaság:(
1457. delike (válaszként erre: 1456. - Kinga82)
2008. máj. 6. 20:15

sikerült, szerintem nem is túl rosszul, 3-4 körül lehet. majd péntek este többet tudok.


ez a százalékos dolog tényleg marhaság, de gondolja, ahogyan szeretné.


Holnap lesz a nehéz: töri :S

1456. Kinga82
2008. máj. 6. 19:32

Képzeld el azokat a kérdőíveket :))))


Ön csak megdugná a Fiattal vagy volksvagennel lányokat a felesége mellett?


Ön hány %-os valószínűséggel venné el feleségül a szeretőjét? a., 0 b.,1% c.,1%


stb...


Apuci meg "dolgozik" Na, ja..


Delike, matek???

1455. delike (válaszként erre: 1453. - Kinga82)
2008. máj. 6. 14:04

Lehet amíg apuci "dolgozik", addig ezekről szóló statisztikákkal foglalkozik :)))


Erre is van pár % esély :))))))

1454. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1453. - Kinga82)
2008. máj. 5. 22:48

hát, ha neki akad egy "fiattal", akkor a többi márka már szóba sem jöhet, hiszen ő megmondta :D


Csibe tanulj! az most a legfontosabb

1453. Kinga82
2008. máj. 5. 22:36

Na, Vadvirág megint megmondta a frankót Delikének, és persze nem hagyta ki a fantasztikus statisztikai adatait sem (1%). Ez vajon egy reprezentatív mintából adódott?


Delike, ugorj neki az érettséginek, aztán úgyis túllépsz a pasason:)

1452. delike (válaszként erre: 1451. - F39a34943d)
2008. máj. 4. 12:24
Van benne valami. Ha nem lenne árok, akkor nem ugrálnának...
1451. f39a34943d (válaszként erre: 1450. - F39a34943d)
2008. máj. 4. 12:18

+ " nem éltem semmit és erre most harminconvalahány éves koromra jöttem rá 2-3 gyermekkel egy

- nem éppen jó házasságban

- egy éppen becsödölt házasságban

- egy k.v.a miatt szétment házasságban"


.. szóval ezt akartam kihozni.


Természetesen aki jól meg van a párjával az egy fikarcnyit se irigyelje a Delit, de ahogy megnéztem ők nem is szidták annyira mint a másikak ... ja és föként nem ebben hanem a másik fóruman!


Na!


:)

1450. f39a34943d (válaszként erre: 1448. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 4. 12:11

De tuudok nőül gondolkodni! :-)


Komcsi! :-D


Kérdezd meg a barátlányaim! :))


Tényleg!


Nem vetted a lényegét az egésznek amit írtam!

Annyira az süt ki egyesekből, "hogy vazz én ezt miért nem csináltam akkor amikor fiatal voltam, és miért kellett egyből lerostokolnom magam ehhez a puhoshoz aki mellett élek, hogy csak na" ... na jó nem mindegykiből de egynéhány ostorjolánbol nagyon!


éteeed? :-DD


cupp cuupp (nöi) :DDDDD

2008. máj. 4. 12:09
amig le nem bukik
1448. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1441. - F39a34943d)
2008. máj. 4. 12:06

Jo eg malyom, ezt te komolyan gondolod? Ne hari, de nagyon nem tudsz "noul" gondolkodni. Akkor sem, ha lehet szivesen lennel no.

Talan sok mas no nem valaszthatta volna ezt, hogy szereto legyen es maximum masodik?

Mi a fenenek, ha elso is lehet?


Tenyleg nagyon irigyeljuk deliket :)))))))

1447. f39a34943d (válaszként erre: 1446. - Delike)
2008. máj. 4. 11:09

Akkor tanulj tanulj tanulj! :D

legalább legyen értelme!

1446. delike (válaszként erre: 1444. - F39a34943d)
2008. máj. 4. 11:04
utálom az érettségit, ki kellett hagyni miatta az egyik kedvenc versenyemet Miskolcon :(((((((((((((((
1445. delike (válaszként erre: 1443. - B46d5f17a9)
2008. máj. 4. 11:01
Köszi szépen! Mejek is okosodni egy kicsit, mert nem a 2-es a cél... :)))
1444. f39a34943d (válaszként erre: 1443. - B46d5f17a9)
2008. máj. 4. 10:39

Látod ezt mondom én is !

... magától is rájön, hogy mi a helyes út!


csak tényleg tanuljon már mint a kisangyal! :D

1443. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1440. - Delike)
2008. máj. 4. 10:38
szép magyarázat - okos kislány! de azért most már tanuljál, ám!!!!!!! :)
2008. máj. 4. 10:37
az elején elbaltáztam szóval .... ezen és a másik fórumon visszaolvasni a .....
1441. f39a34943d (válaszként erre: 1440. - Delike)
2008. máj. 4. 10:36

Fura dolog volt ezen és a másik visszaolvasni a beszélgetéseket!


Ahogy olvasgattam valahogy az szűrödött ki nekem, hogy a a neked támadó illetve "segíteni" akaró nők többsége irigy rád!

Miért?

mert te megteszed azt amit ők lehet csak akartak, te szabad vagy és ők pedig be vannak zárva egy házasságba, illetve éppen most pottyantak ki belőle mert fiatalon botorok voltak, hogy belementek.


A lelki gondok ellenére az vesse rád az utolsó követ aki nem igy viselkedne mint te!


így szerintem fel a fejjel és menj tovább amíg bírod. ha nem tudod elengedni akkor még azt jelenti hogy nincs itt az ideje továbblépni!


kitartást és jó tanulást!

1440. delike (válaszként erre: 1439. - 04b817a477)
2008. máj. 4. 09:48

igazából rohadtul nem érdekel, hogy nem akar elválni, sőt jobb is. a vér nem válik vízzé.

de ha azt írod, hogy tudom is (mert tudom) akkor mégis miért kell mindannyiszor a fejemhez vágni?!

az meg hogy én mit érzek miért te tudod jobban?

majd én eldöntöm magamnak, hogy miként érzek és miként gondolok erre.

a csörgetősből nem lett semmi, elmondtam, hogy véletlen volt. ő is bocsánatot kért, hogy nekem ugrott meg én is, hogy nem vigyáztam.

csak tudod, azért a felség sem különb ilyen helyzetekben sokkal (tisztelet a kivételnek). nem hiszem el, hogy 2 éve nem tűnik fel neki! ilyen nincs. Apucival le se fekszik, mert nincs kedve vagy mittomén, nah akkor mit vár?! Hogy apuci majd megelégszik a kézimunkával? Hát nem!

És ahogy kedves Malyom mondta nekem: Gátlástalanul használom őt, ahogyan ő is engem. De ez a felszín. Hogy mi van bennem, azt csak én tudhatom és nem gondolom, hogy bárkinek is magyarázattal tartoznék a tetteimért.

2008. máj. 4. 06:58
kedves delike !ugy látom neked már vége a nagy szerelemnek. tudhatnád jól egy nös pasi föleg ha otthon minden rendben van soha nem hagya el a családját ,tudom van rá példa ,hogy elhagyja de ott tényleg nem jó már a házasság és ez csak 1%,de még ha van is probléma azt is megoldják, mert valaki 10-20 éveket nem azértl le a feleségével,mert nem szereti és , hogy eldbja egy ismeretlenér, mert jól tudja és tudod ,hogy ha már együttélnétek ugyan ugy lennének problémák mint más rendes családban. a nös pasinak ez csak dugás persze, hogy jól kijösztök elmegy megdug és megy haza nincs semmi közös amin lehetne vitázni otthon meg a minden közös a gyerekek,a házkörüli munka ..stb,veled csak a sex az semmi más .és az idősebb pasik mind csak megfognak dugni soha nem fognak elvenni, akkár milyen fiattal és szép vagy .ezt te is tudhatnád szerintem tudod is jól. ez nekik csak szorakozás ,vagy egy jól eső érzés.hogy idősebb és akad neki egy fiattal,de amint kiderül te dobva vagy azonnal és szóba sem áll veled soha. ez neked akkor szerelem??? te csak megcsörgeted nem is te mégis be rágott rád akkkor gondold el ha felhivnád afeleségét mi lenne ??akkor nem a feleségét szereti ?azért már téged elég régota tart szeretőnek még sem kelesz neki és soha nem is lesz a tied csak sexre használ.tudod olyan mint amikor fgyokurázol és tudod jól, hogy lekel adnod azt a 2-3kg ,de azért minden héten legalább egyszer bünözöl ,mert jól esik :)))de utána alig megteted már gyülölöd magad:)))igy vannak a pasik is bünöznek kicsit:)))
2008. ápr. 20. 21:12
nyami!
1437. delike (válaszként erre: 1436. - F39a34943d)
2008. ápr. 20. 20:59
az tuti :D
1436. f39a34943d (válaszként erre: 1435. - Delike)
2008. ápr. 20. 20:46

Ti közösen én meg majd ha elmeséled!


:-DDDDDDDDDDD

1435. delike (válaszként erre: 1434. - F39a34943d)
2008. ápr. 20. 20:38

na abban én is benne vagyok :))))

tudod mit, menjünk el együtt elmenősen :D

1434. f39a34943d (válaszként erre: 1433. - Delike)
2008. ápr. 20. 20:36
akkor eggyezzünk meg az elmenős elmenésben :DD
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook