Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi ideig képes egy férfi megcsalni a feleségét ugyanazzal a nővel? fórum

Mennyi ideig képes egy férfi megcsalni a feleségét ugyanazzal a nővel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1553. csillubaba (válaszként erre: 1552. - Rika022)
2008. máj. 15. 13:08
Akkor a tietek egy nyitott házasság? Mert az arról szól, hogy a házasfelek megegyeznek e kérdésben, ilyen tényleg sok van. De arról nem írtál, hogy a férjednek is van e szeretője vagy nincs. Ha van akkor érthető, mert akkor ez egy nyitott házasság ami mondhatni tényleg örökre szólhat. De ha neki csak Te vagy, és csak Téged szeret, hogy tud rajtad osztozni? Nekem ez ami magas. Érted már? Lehet az is probléma forrása lehet, hogy neked ő volt az első, szóval rajta kívül nem ismertél olyan tekintetben senkit. Félreértés ne essék még egyszer hangsúlyozom nem török pálcát feletted, én csak a férjed szemszögéből nem értem a dolgokat. Az általánosság tudod az, hogy a nő nézi el a férfi "dolgait" a gyerekek érdekében. De fordítva ez már nem negyon jellemző, mert a férfiak nem szeretnek osztozni.
1552. rika022
2008. máj. 15. 12:31
Csillubaba! És ki vagy mi dönti el,hogy mi az hogy normális,a mi szeretetünk a férjemmel,baráti,testvéri,apai anyai vagy ahogy nevezzük,ami egy erössebb kötelék mindennél,amit a közös gyerekek még erösitenek,nálunk szinte soha nincs vita veszekedés,és biztos az is ,hogy együtt fogunk megöregedni ,míg a szerelemben semmi sem biztos ebben talán egyetérthetünk,a párommal amikor elkezdödött köztünk valami egyikünk sem kereste ,csak úgy jött,és úgy voltunk vele tart amig tart,, ennek 15 éve és ez maga a csoda ,a szeretői kapcsolatok nem szoktak ennyi ideig tartani, pedig én sem igy képzeltem az életem hidd el,nekem a férjem volt az elsö fiú(férfi) az életemben és azelött soha nem csaltam volna meg,de vannak dolgok amit nem tudunk uralni és talán nem is kell. Soha ne mondjuk,hogy soha.
1551. csillubaba (válaszként erre: 1533. - Delike)
2008. máj. 15. 12:08
Eddig, hogy úgy mondjam olvasgattam a fórumot, nem volt az bennem, hogy elítéljelek ezért a kapcsolatért, gondoltam belekeveredtél egy ilyenbe, nincs szíved (szó szerint!) kimászni belőle, van ilyen a véletlen kiszámíthatatlan. De most, hogy kiderült ez már nem az első kapcsolatod amit nős emberrel folytatsz, elgondolkodtam, hogy ez most csak véletlen vagy direkt ilyenekre hajtasz? Most ezt nehogy bántásnak vedd, csak ilyenkor ez az embernek szöget üt a fejébe.....Főleg ha azt nézem, hogy csak 18 éves vagy.
1550. csillubaba (válaszként erre: 1549. - Rika022)
2008. máj. 15. 11:42
Én is elég régóta olvasom ezt a topicot, elég érdekes.....Rólad nem mondok inkább véleményt, mert nem élem át azokat az érzéseket amik benned dúlnak a szerelmed iránt, és így semmi jogom, hogy leszóljalak. Biztos hatalmas horderejű lehet, ahogy leírod...A férjedről viszont az a véleményem, hogy "nem normális", vagyis nem tudom elképzelni, ha szeret téged hogy tudja ezt tolerálni....Az én párom ebben a helyzetben engem úgy kirúgna mint a sicc (hiába lenne 3 gyerek).
1549. rika022
2008. máj. 15. 11:30
Sziasztok! Véletlenül csöppentem erre a fórumra és olvasgattam vissza egy kicsit igy kb tudom miről folyik a vita,annyit szeretnék hozzá füzni,hogy nem minden fekete vagy fehér,nekem pl.15 éve van szeretöm de szivesebben mondom a szerelmem kifejezést mert az!!és ebben a kapcslatban én vagyok az akinek családja van.Ki merem jelenteni,hogy a férjem nagyon jó férj és apa egy nagyon okos jóképü pasi,hogy akkor mégis miért? Mert találkozam valakivel akire szintén ugyan ez elmondható és valami ŐRÜLT vágy hajt egymáshoz bennünket,ezért vállalunk mindent,ö azt hogy nincs "rendes"családja gyereke" én meg azt hogy megosztom magam a család és közte.Van azóta egy közös lakásunk amiben hetente együtt töltünk 2-3 napot és a többit én a családommal ö pedig egyedül.Egyikünknek sem kényszer mind a ketten önként és boldogan válaltuk én pl soha nem mondom és nem is mondtam,hogy elválok a férjemtöl,akivel van 3 gyerekünk akiket imádunk,és természetesen ö is tud erröl a kapcsolatról (a gyerekek nem)és elfogadta mert szeretjük és tiszteljük egymást csak másképp,és ö sem akart soha válást kezdeni,és nem jutna eszébe lekurvázni.Hát ennyit szerettem volna elmondani csak azért mert valami nem a megszokott az még nem biztos,hogy rossz vagy elitélendő.
1548. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1547. - Fe20557d00)
2008. máj. 15. 11:05
válaszra sem érdemes = unom a banánt :DD
1547. fe20557d00 (válaszként erre: 1540. - B46d5f17a9)
2008. máj. 15. 07:53

Szia.Értem én amit írsz és nagyon szép,csak nekem már túl volt a téma kicsit lovagolva,filozofálva...Egy ilyen helyzetbe senki nem "ártatlanka".

Valószínüleg egy baráti társaságba ahol érzelmi érintetség van az egyének között és jobban ismerik a helyzetet senki nem fogja Delikét leku...zni.Ez egy topik,nem ismerjük egymást,saját élményeinkkel,világnézetünnkkel,erkölcsi normarendszerünkkel és stílusunkkal reagálunk...,itt ez benne van a pakliba,hogy kevésébé tetszetősen reagálnak nekünk!Elkerülhetetlen,ezért nem értettem már a téma tupirózását.

De most már tényleg nem érdekel,részemről ez a fonal lezárva:)

1546. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1545. - Delike)
2008. máj. 14. 20:12
:)
1545. delike (válaszként erre: 1542. - B46d5f17a9)
2008. máj. 14. 20:11
Igen!
2008. máj. 14. 19:43
Amig a Nö rá nem jön!
1543. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1538. - D0860dee94)
2008. máj. 14. 19:40
hidd el, hogy az enyém sem tenné ki a falra, amit kapna :))
1542. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1541. - Delike)
2008. máj. 14. 19:39
ezt most bóknak vegyem?
1541. delike (válaszként erre: 1540. - B46d5f17a9)
2008. máj. 14. 19:38
Te olyan értelmes egy csaj vagy, hogy csak na!
1540. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1539. - Fe20557d00)
2008. máj. 14. 19:35

óó, én sem erről beszéltem


én sem védem be a Delikét, de tudja ő nagyon jól, hogy milyen "kakiban" ül, attól, hogy ilyen módon vágják a fejéhez a helyzete még nem változik - én nem itélem el, nem is dícsérem érte, de ha már belevágott a következmények is az ő lelkét fogják terhelni, neki fog fájni (talán nem) - az biztos, hogy az egyetlen, amit tenni lehet az érdekében, csitítani, ha néha kibillen az egyensúlyából, nem pedig a szemére hányni és szavakkal kivégezni, az nem vezet semmi jóra, csak kéretlen csúnyaságok odamondogatására - itt leírására - kinek jó az? úgy is ő dönt, hiába ütlegeli a virág szavakkal és sértésekkel, azzal csak még inkább növeli a kötelékét a pasijához


hogy nem lehetünk egy véleményen? hát még szép!! elég uncsi lenne a világ egyébként - tehát nekem aztán végképp nem furcsa a dolog, sőt imádom, ha egy jó vitapartnerem kerül, de nem mindegy milyen stílusban adja elő magát, mivel a vulgaritást ki nem állhatom, és nem feltétlenül kell lek...ázni valakit, csak mert épp belenyúlt valami tilosba :)


engem pedig csak az döbbentett meg, hogy ő annyira vadul és dühösen hajtja a magáét, közben pedig azt állítja, hogy életében nem volt ilyesmihez köze sem - valaminek lennie kellett, mégha nem is saját bőrén tapasztalta, hanem valamelyik közeli rokona, ismerőse élményéből kifolyólag van ennyire negatív véleménye a dologról - de nem akarok vájkálni senkinek a belsőjében, hiszen mindenki maga dönti el, hogy mit mesél el a külvilágnak, mindenki maga tudja az okát, hogy valami, esetleg valaki miért szimpatikus, esetleg antipatikus a számára


egyébként is itt már nem a Deliről szólt a dolog, hanem megszólításos alapon párbeszédként, mindketten válaszoltunk a másik mondandójára :)

írtam is, hogy tőlem nem kell nem írnia többet ide, engem aztán végképp nem zavar, ha elmondja a magáét, csak az zavar, ha nekem ír és azt a számomra nem tetsző stílusban teszi, én megadom mindig mindenkinek a szép szavakat, akkor másoktól is elvárom, hogy használja őket :) ennyi, ebben bántó nincs

1539. fe20557d00 (válaszként erre: 1537. - B46d5f17a9)
2008. máj. 14. 18:22

Miért furcsa,hogy nem egyformán gondolkodunk és nem egyformán reagálunk.Nem értem...

Ő így gondolja és az érzéseit így tudja kinyilvánítani. És? Attól Delike helyzete nem változik meg. Ne értsd félre nem védem,de egyszerűen nem vagyunk egyformák punk,tum...még a stílusunk sem amivel közvetítünk valamit.

Bár,hogy ennyire felfokozott véleménnyel van valószínű lehet tapasztalata én is ezt gondolom.De és akkor megint mi van? Semmi.Mi csal Delike oldaláról ismerjük a történetet,úgyhogy egyikünk se lehet biztos abba,hogy jól ítéljük meg.

2008. máj. 14. 17:26
csak addig, míg a kedves feleség ezt hagyja... én kiraknám a pi.....ba
1537. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1536. - Kiskira)
2008. máj. 14. 17:06
nagyon jól megfogalmaztad :) én is ezt hajtom már egy ideje, de úgy látom hiába, a vadvirág hajthatatlan :( pedig állítólag semmi ilyen tapasztalata sincs - ezt meg én nem hiszem el :)
1536. kiskira
2008. máj. 14. 10:40
ha az eredeti temahoz akarok visszaterni,akkor azt kell,hogy mondjam,hogy valoszinu addig amig a szereto ki nem dobja....es meg valami...biztos vagyok benne,hogy akinek huzamosabb ideig ugyanaz a szeretoje van,akkor abban a kapcsolatban erzelmek is vannak..........es szerintem az sem biztos,hogy a szereto csak a szexre kell....sot!nagyon sok esetben a szereto jelenti a noiesseget,a nyugalmat,a megnyugvast,a megertest,a boldogsagot.....es rengeteg ferfi gyava,es ezert nem mer a szereto mellett donteni,es lehet,hogy evek telnek el es meg mindig gondol a nore....es egesz eleteben emlekezni fog ra,es arra fog majd gondolni....mi lett volna ha..?
1535. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1520. - 04b817a477)
2008. máj. 13. 19:08

Tudod, nem az a baj, hogy ellentétes véleményen vagy, mint a többség, hanem a modor, ahogyan előadod magad. Én utálom a sértegetéseket és káromkodásokat, de ez nem változtat azon, hogy megmondom, amit gondolok. Megpróbálom moderáltan tenni. Én sem feltétlenül tartom helyesnek, hogy egy nős ember (legyen férfi vagy nő) szeretőt tartson. De ez is az élet egy része, van, hogy megérthető, van, hogy szégyenleni való. Az biztos, hogy a dugás (ahogyan te hívod) a természet egyik alapeleme, vannak akik szeretik a tilosban művelni, mások inkább a helyes úton járnak. Itt annyi volt a lényeg, hogy te betámadtad a lányt, aki mindeddig azt írta, hogy tudja, hol a helye, vagyis tudja, hogy előbb-utóbb vége lesz, és ennél többet nem remélhet. Tisztában van vele, hogy fiatal, hogy csak második, és megpróbálja okosan tenni, amit felvállalt. Legalább megtanulja, mit ne rontson majd el, amikor lesz egy fix párja, aki csak az övé lesz. Nem épp a legemlítésre méltóbb tapasztalata az életnek, de sokat segíthet majd a saját élete összerendezésében. Ezzel eszem ágában sem áll bevédeni, hiszen valahol a tilosban jár és az nem épp dicsőség, de legalább okosan teszi, ha már így hozta a sors.


Egyébként meg én sem dugatom magam nős pasikkal, ha megnézed, én 2 gyerekes családanya vagyok úgy szintén és nem szégyenlem feltenni az adatlapomra sem. Néztem volna a tiédet is, mivel szeretem tudni kivel beszélek, ha már ennyire személyes, megszólításos párbeszéddé fajult, de sajnos semmi, így normális, hogy a korodat sem tudhattam. Az biztos, hogy hiányzik belőled a beleérző képesség. Jó valahol félted azt, ami a tiéd, hiszen ezeket az elbeszéléseket, hozzászólásokat olvasva, talán az is megfordulhat a fejedben, hogy a tiéd is megteheti veled, hogy megcsal. De, ha te megbízol benne és tudod, hogy nem teszi, akkor miért kell ennyire betámadni azt, aki másként csinálja, mint te? Talán az a gond, hogy te is szívesen éltél volna többet a családalapítás előtt, csak valamiért nem lehetett, vagy most vetted észre, hogy nem szórakoztál eleget és hiányoznak az emlékek, az élettapasztalatok?

Nem akar senki kidobni innen, hiszen mindenkinek lehet egyéni véleménye. Csak kicsit talán kevésbé ingerülten is előadhatnád a nem tetszésedet, a más irányú elképzeléseidet. :)

1534. delike
2008. máj. 13. 18:35

Lányok, fiúk! Köszönöm a hozzászólásaitokat!


Tényleg meg tudom magam védeni, nem veszem fel az ilyen véleményeket, hiszen ez már nem épp mondható építő kritikának!


És a Malyom tényleg egy kedves és igazán jó lelkű ember!!!


Van egy halvány sejtésem, de az már kicsit abszurdnak tűnik, hogy lehet, hogy a vadvirág egy hozzám közelálló férfi felesée :) Csak a +1 gyerek nem stimmel :)

1533. delike (válaszként erre: 1519. - 04b817a477)
2008. máj. 13. 18:29

Tudod, azokat sokkal hamarabb nyilvánítják az általad említett dolgozó nőnek, akik nyomdafestéket nem tűrően írkálnak. Vedd magadra, viszanyal a fagyi! :)


Tudod, ez a második ilyen kapcsolatom. Az elsőben a fiú barátai munkatársai jöttek oda, hogy jé tiszta ruha van a faszin, nem kocsmázik amióta velem van, jobban végezte a munkáját. És még mielőtt ismét minősítesz ismeretlenül is, nem miattam vált el, nem én kavartam bele az életükbe, egyszerűen így alakult, hogy én adtam meg neki az erőt az új élet kezdéséhez! Ha ez k....-ság, akkor szeretek az lenni!

1532. d541350465 (válaszként erre: 1531. - Fe20557d00)
2008. máj. 13. 13:21
nincs mit:)
1531. fe20557d00 (válaszként erre: 1528. - D541350465)
2008. máj. 13. 13:19
Értem már.Kösz:)
1530. fe20557d00 (válaszként erre: 1527. - Tücsimücsi)
2008. máj. 13. 13:18
Mivel nem az én stílusom volt nagyon nem zavart.Mivel más értékrendszerével nem szemlélhetjük a világot,nem tudhatom neki mi mit takar,jelent,mit miért minősít annak ami,csak a sajátomét tudhatom.Láttam Delike megtudja magát védeni.Mindenki magát adja,magát minősíti.
1529. f39a34943d (válaszként erre: 1526. - Fe20557d00)
2008. máj. 13. 13:02

Nem értem, hogy mit nem értessz az első mondatán, hiszen direkt szerepelt benne, hogy nem kell félre érteni a virtuális világot, hiszen ő is eléggé aktív fórumlakó. Szerintem nem ő hanem éppen a vadfló sejtette, hogy ezzel gondok lehetnek.

Viszont ha már igy reagáltam a dolgokra szeretném a vadflót felvilágosítani a munkahelyi internet illetve a mobil internet igencsak valós világáról. ami lehetővé teszi a függés nélküli álladó jelenlétet.

1528. d541350465 (válaszként erre: 1526. - Fe20557d00)
2008. máj. 13. 12:49

Nem ezt mondtam csak virág37 azt írta Malyomnak h mindig itt ül...tehát felteszem számára ez nem normális...vagy ha tévedek és félreértettem akkor bocsi,de nekem nagyon így jött le...

üdv:)

1527. tücsimücsi (válaszként erre: 1524. - Fe20557d00)
2008. máj. 13. 12:49
Én nem is azt mondtam, hogy egy nebánts virág. Mindössze felháborított a "vadvirág" nevezetű hölgyemény primitív stílusa. Azért egy kis intelligenciát vihetne a hozzászólásaiba. Téged nem zavart ez a kissé alpári stílus? Bár ahogy olvastam a többi hozzászólást nem csak én voltam erre ennnyire "érzékeny", pedig nem is nekünk szólt.
1526. fe20557d00 (válaszként erre: 1525. - D541350465)
2008. máj. 13. 12:36
Nem értem az első mondatod. Aki netezik,nincs normális élete? Vagy mire gondolsz?:)
1525. d541350465 (válaszként erre: 1511. - 04b817a477)
2008. máj. 13. 12:28

kedves vadvirág37!

halkan megjegyezném...Te is itt vagy akkor neked is sincs "normális"(és itt kérlek szépen értsd jól,a nem virtuális világra gondolok) életed?


A másik amit még szeretnék mondani h attól h valaki egyedül van...nem lehet elképesztő módon értékes? válaszolok...de IGEN lehet...és Malyom igenis az!!!!!!!

üdv:)

1524. fe20557d00 (válaszként erre: 1523. - Tücsimücsi)
2008. máj. 13. 12:26
Mindenkinek mást jelent a ku...va. Ki ezért..ki azért ku...áz.Ez van.Aki felvállal egy ilyen "szerepet"kap hideget,meleget.Ilyenek az emberek.Dehát Delike nem egy ne bánts virág.Szerintem:)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook