Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik fogamzásgátlótól nem lehet hízni? fórum

Melyik fogamzásgátlótól nem lehet hízni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. febr. 17. 19:41
véleményem szerint ez főképpen emberfüggő, hogy ki melyiktől hízik. nekem a yadine-től olyan fejgörcseim voltak...de nem híztam. jelenleg nem szedek semmit, csak azon gondolkodom melyik óvszergyárat költöztessem a szomszédba:D
2011. febr. 17. 19:33
a Lindynette-től az biztos nem lehet megghízni
41. Pici69
2011. febr. 17. 19:20

Sziasztok.



Én qlaira-val kezdtem nem híztam de borzasztó volt.

Váltottam most jangee-t szedek híztam pár kilót (3-4)de azon kivul nincs vele baj..nem örülök hogy híztam de ezen kívül nincs vele baj és nem tudom,hogy most abbahagyjam e vagy sem..(inkább diéta?) szerintetek?

2009. dec. 21. 15:28
Tri-regol, szintén több mint 10 éve szedem és semmi bajom, nem is híztam tőle soha.
2009. dec. 20. 21:45

Én meg a helyedben nem iratnék fel egyet sem. Amikor én fiatalabb voltam, és nagyon pattanásos volt az arcom, diane-t írtak fel. Utána a doki a yadine írta fel váltásként, mert ugye az drágább, de állítása szerint jobb minőségű (vagy többet tejel a cég) Attól egy hónap alatt rámugrott vagy 5 kg. Abba is hagytam. Utána újra felírta a Diane-t. Majd megismertem a jelenlegi páromat, aki rögtön abbahagyatta velem a gyógyszert. Jelzem, abbahagyás után jött rám 10 kg. Pedig előtte nem híztam el soha. Már bánom, hogy valaha is szedtem. Aztán persze a pattik is visszajöttek. Majd egy tudatos életmódváltással el is múltak. :)

Ha fontos az egészséged, ne írasd fel. Rövidtávon lehet, hogy nincs káros hatása, de hosszútávon lehetséges. :(

38. 5e48d37001 (válaszként erre: 37. - 8dee5e2430)
2009. jún. 1. 06:11

Nincs?

Akkor meg nem értem a bőrgyógyászok miért írják fel hajhullásra a yadine-ét is.Ha nincs benne olyan összetevő ami lenyomva tartja a tesztoszteront.Na mindegy legalább ezt is tudom:)

37. 8dee5e2430 (válaszként erre: 32. - 5e48d37001)
2009. jún. 1. 01:44
A Yadinban nincs androgén blokkoló...
36. lilura
2009. ápr. 3. 12:46
Szerintem is emberfüggő. Én az agyondicsért Yadine-től pl híztam...már jó pár éve Meliane-t szedek és teljesen rendben vagyok:).
2009. ápr. 3. 12:28
Tri-regol, több mint 10 éve, semmi bajom, se nem híztam.
2009. ápr. 3. 12:20
lyndinette20...semmi negatív hatása nem volt rám
2009. ápr. 3. 11:54
Tri-regolt szedek lassan hét éve és nem híztam tőle.
2009. márc. 27. 12:24

Sziasztok!

Ez teljesen alkat függő,hogy hízunk-e a fogamzásgátlótól.Egyénenként változik.Sajnos el kellet kezdenem a diane35-töt,a tesztoszteron blokkoló hatása miatt.Nagyon meg voltam ijedve az elején,mert sok rosszat hallottam róla és elég vegyesek voltak a vélemények.De tény,hogy most kezdtem el a 2. levelet és mínuszban van a testsúlyom.Na nem drasztikusan,csak fél kiló ,de akkor is mínusz.És volt olyan aki már az első levél után hízott 5 kilót tőle.

A yadine is hasonló mint a diane 35 benne is van androgén blokkoló,csak Ő még tartalmaz vizhajtót,amitől nagyobb biztonságban érezhetik megukat a hízásra hajlamos emberek.

2009. márc. 27. 11:53
szia!én a Trinordiolt szedem,és nem vettem észre hogy híztam volna tőle.
30. liki28
2009. márc. 27. 11:52
mindenképp az alacsony hormontartalmuak én 6-évig szedtem minulettet..és nem hiztam..
2009. márc. 27. 11:51
És szerintem én attól híztam meg!
2009. márc. 27. 11:51
Én a belarat szedem
2009. márc. 27. 11:51
Hát ez hajlamosságtól is függ!
2009. jan. 22. 16:14

Sziasztok!

Én Yadine-t szedem 2003 óta, és nem híztam, sőt még fógyozni is tudtam 65kg-ról 57 kg-ra!

25. nyau82
2009. jan. 22. 15:49

ez jó kérdés,engem is érdekelne:P én a Mercilontól és a Harmonettől is híztam 1-2 kilót.mikor abbahagytam,akkor magától lement.de voltak más mellékhatások is.pl.:fejfájás,puffadás,hasmenés.mikor a baba miatt abbahagytam,egy csapásra megszűntek.

szerintem érdemes időnként szünetet tartani,vagy váltani.

2009. jan. 22. 15:21
En meg anno a Tri-regolt szedtem, de en nem hiztam tole es egyeb panaszt sem okozott. De ma mar vannak sokkal jobbak.
2009. jan. 22. 14:55
Én amikor hallottam erről a gyógyszerről, elmentem a dokimhoz és fel is írta mert megkértem rá. Szóval nem muszáj a dokinak megmondania. :-)
2009. jan. 22. 14:44
Én a Lyndinette20-at szedem, és nem híztam tőle semmit. De látod, kinek ez jó kinek egy másik fajta tabletta. Mindenkinek mások az adottságai. Majd az orvos megmondja, hogy neked melyiket javasolja.
21. kis30 (válaszként erre: 12. - L.Niki18)
2009. jan. 22. 14:31
Én is nagyon meg vagyok elégedve a Yasminelle tablettával. Először Lyndinette20-at szedtem és 1 év alatt híztam tőle 10 kilót. Amint gyógyszert váltottam megállt a súlygyarapodás. Szóval csak jót tudok róla mondani. ;)
20. Moncsóóó (válaszként erre: 18. - Csalamádé)
2009. jan. 22. 13:34
Nekem ismerősöm szedte a Mercilont és elég sokat felszedett, valamint internetes fórumokon is olvastam, hogy többen panaszkodtak rá. Lehet, hogy Neked ez vált be, ez emberfüggő. Én csak azt írtam, amit mások mondtak nekem.
2009. jan. 22. 13:28

Én Yadine-t szedtem 5 évig, nem híztam tőle egy dekát sem, viszont a végére az idegrendszerem tönkrement, bármin elbőgtem magam, és minden fertőzést összeszedtem, pl. strand=nődoki. Mióta abbahagytam (8 hónap), minden ilyen problémám megszűnt, viszont "szépen" kirügyeztem, olyan pattanásos vagyok, mint tizenévesen soha, és a ciklusom is nagyon lassan, nagyon nehezen áll vissza.

Szóval kövezzetek meg, tudom a biztonság, kényelem stb. blabla...De szerintem akkor sem megoldás, hogy egy mérgező műhormon tönkreteszi a szervezetemet! Nagyon megbántam, hogy ennyi ideig mérgeztem magam vele, ha ezt tudom előre, nem szedem, és remélem, hogy most már lassan kiürül a szervezetemből és rendbe jövök.


Amíg szeded, lehet nincs semmi bajod, de akkor is súlyos következményekkel járhat, érdemes nagyon meggondolni, hogy ér-e ennyit az a biztonság meg kényelem...nekem pl.nem!

18. csalamádé (válaszként erre: 7. - Moncsóóó)
2009. jan. 22. 12:59
Mercilont szedek már évek óta semmi bajom tőle. Egyébként a Novynette és a Mercilon ua.,csak az utóbbi azt hiszem külföldi. De 1ooo%,hogy ua. Régen Tri-regolt szedtem attól viszont híztam és szőrnyű migrénes fejfájás gyötört.Kinek mi válik be!
2009. jan. 22. 12:56

Én a lyndinette-t szedem már vagy 5 éve, és nem vettem észre, hogy híztam volna tőle... bár még mondhatni fejlődésben voltam mikor elkezdtem szedni, így hát nem tudom, hogy ettől nőtt e meg egy kicsit a mellem, vagy ha nem szedtem volna akkor is így alakulok... :)nem tudom...

De hízni nem, egy kg-t sem... pedig anno még rám is fért volna egy 4-5 kg. :)

2009. jan. 22. 12:39

tri-regolt szedtem,most milliguest-et,semmi para


egyébként meg úgysem te döntöd el,hogy milyet kérsz:)))hanem a doki

2009. jan. 22. 12:38
mi az hogy "nem lehet hízni"?mindegyiktől lehet szerintem,csak alkat kérdése,és a dokinak kell tudni,hogy kinek mit írnak fel. Egyébnként a manapság használatosak úgy tudom,nagyon kicsi hormont tartalmaznak,nem ártanak úgy,mint anyáink korában:)
2009. jan. 22. 12:30
Én a Mercilon-t szedem és nem híztam tőle. Szerintem a piros napok előtti súlygyarapodást mindenki észleli, mert szervezet megtartja a vizet, de utána könnyebb. Egyébként biztos mindenkinél más gyógyszer válik be.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook