Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... ❯❯
1082. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1081. - Tejespite)
2012. okt. 3. 19:12

Sziasztok!

Ma itt szép idő volt.

Holnap drukkoljatok, hogy ne legyen zűr és végre elmehessünk Komáromba vonattal.

Jó kis gyógyfürdő, - nagyon szeretem.


Puszillak benneteket, - szép estét!

1081. Tejespite
2012. okt. 3. 09:00
Sziasztok, szép napot! Nálunk tegnap reggel szakadt az eső, aztán csendesedett végül elmúlt. Este olyan fellegek jöttek hirtelen, h alig tudtuk bekapkodni a kint száradt ruhákat és kivinni a garázsba a kerékpárokat, pont befejeztem a savanyúság üvegbe rakását, mire ideért de tényleg pillanatok alatt. Hirtelen iszonyú szél lett, és éjszakai sötétség a lányom le is fényképezte. Csak az látszik, h koromfekete a kép, a vaku miatt látható a kertben a fa lombja és a szemközti ház fehérje. Mint később kiderült, szupercella volt. De zuhogott, dörgött, villámlott. Most ragyogó napsütés van!
2012. okt. 3. 08:03

Sziasztok!

Nálunk tegnap este volt nagy vihar.

Mindenkinek szép napot!

2012. okt. 2. 19:05

Sziasztok!

Nálunk olyan vihar volt reggel, hogy nem tudtunk elindulni. Kisebb megszakításokkal egész nap esett.

A délelőtt szép napos volt, most megint zuhog.

Én sem szeretek úgy kérni valakitől segítséget, ha nem viszonozhatom, - ez természetes.

És az jó, ha énekelsz, - boldogít!


Szép estét!

2012. okt. 1. 08:54

Sziasztok!

Tegnap énekeltünk a misén, megdícsért a karvezető, volt közte új ének is.-Este gyalog jöttünk megint haza. Senki nem jön arra kocsival, vagy ha igen, akkor nem hoz minket haza, nem baj!

Andikám, a varrógépemet végül elajándékoztam, a velem szemben lakó Mónikának. Nem tudom eladni sehogy sem, a 2 menyemnek van, akkor minek legyen itt? A kórusban a nő sem ingem, sem gallérom, de a Mónika fiai ha itt vannak, valamiben mindig segítenek, amivel mi nem boldogulunk. Meg Ő is segített már rajtunk. Szóval jó ez így!

1077. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1073. - Turkkati)
2012. okt. 1. 08:29
Hozd ide Katikám, - imádok vasalni, de nem kell.
2012. okt. 1. 08:27

Sziasztok!


Az unokám szombat reggel megint megpattant, most N.o.-ba ment dolgozni. El is vagyok kenődve, de tudom, hogy igaza van. Ebben az országban nincs a fiataloknak jövője, hiába dumálnak.

Tegnap kirándultunk, meg akartuk nézni Etyeken a filmgyárat. Nyudíjas beugró: 2.900 froncsi, - 70 éven felül ingyenes, - 2,5 órás idegenvezetéssel, busszal.

Azt mondta a férjem, hogy ha fizetnének, sem akarna ott tölteni 2,5 fél órát. Így aztán autózgattunk, megnéztük a környék faluit.


Holnap a komáromi gyógyfürdőbe megyünk vonattal.


Ma kapros nyári káposztát főzök!


Szép hetet kívánok mindenkinek!

1075. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1072. - Turililike)
2012. okt. 1. 08:19

Sziasztok! Lakodalom nem volt, a baráti kör egyik házaspárjának a fia nősült. Nagyon szép esküvő volt, rengeteg részt vevővel. A terem zsúfolásig megtelt és a folyósó is.

A volt iskolatársak sorfalat álltak és mikor kilépett a fiatal pár az épületből, rizzsel szórták őket, ugyanakkor felszállt kb. 100 léggömb és 30 hófehér galamb.

A menyasszonyi csokrot egy 9 éves kislány kapta el, de nem hiszem, hogy ő lesz a következő... DDD...

2012. szept. 30. 08:46

Sziasztok!

Sietek főzni, mert d.u. megyünk majd beéneklésre és misére, későn jövünk haza.

Rántott csirke melle lesz.

Szép napot mindenkinek!

1073. turkkati
2012. szept. 30. 07:05
A vasalást, azt nagyon utálom:)
2012. szept. 30. 06:01

Sziasztok!

Régen írtam már, bocs, de nen értem rá. Igazad van Ágikám, lehet mindenről írni, a csevegés is hozzá tartozik a házi munkához, vele jár.Mi ezt a fajta házi munkát szeretjük.

Andikám! Utána lakodalom is lesz? Abban az esetben jó mulatást.

Puszilok Mindenkit, szép vénasszonyok nyarát.

2012. szept. 29. 09:25

Sziasztok!


Esküvőre megyek, - majd jövök!


Pussszzz,- szép napot!

2012. szept. 29. 08:57

Sziasztok!

Szép hétvégét mindenkinek!

1069. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1064. - Be749d73f9)
2012. szept. 28. 08:33
Ja, és ez itt egy olyan fórum, ahol akármiről lehet írni - én úgy tudom, szóval olyan csevegős.
1068. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 1063. - E32d76b828)
2012. szept. 28. 08:32

Sziasztok!

Piri néne, ez tetszett!

Azt jelenti szerintem, hogy megvetted, de nem vasalsz! DDD..

Én sem vasalnék, de a férjemnek ingei, zsebkendői, sőt nadrágja is van, amit mind vasalni kell, no meg a lepedőjét, a törölközőjét - mert nem szereti a frottírt. Szóval Őrá vasalok, magamnak szinte semmit.

Szép napot mindenkinek!

2012. szept. 27. 10:31
Ja, bocsi! Szép napot mindenkinek!
1066. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1064. - Be749d73f9)
2012. szept. 27. 10:30

Sziasztok!


Halló Fnbetti!


Ne is törődj vele, - várjuk a jelentkezőket, hogy ki melyik házi munkát utálja, amit legszívesebben kihagyna az életéből.


Addig is levelezgetünk!

1065. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1063. - E32d76b828)
2012. szept. 27. 10:27

Az még önmagában nem elég, - a használatához Te is kellesz!


Ebből még nem derül ki, hogy szeretsz-e vasalni!

2012. szept. 27. 08:53
Én nem tudom, mi történhetett itt a hoxán, de a sokadik fórumot találom, ahol a fórumcím még csak meg sem közelíti témában az alatta olvashatókat....valaki itt nagyon összezavarta a dolgokat...
2012. szept. 27. 08:42
mintha vettem volna 3 evvel ezelott egy vasalot
2012. szept. 27. 08:37

Sziasztok!

Mindenkinek szép napot kívánok!

2012. szept. 26. 17:29

Sziasztok!


Tegnap megint pancsizni voltunk, este meg fáradtan estem az ágyba.


Ma pulykacsontból főztem levest, másodiknak meg tengeri herkentyűs spagettit. Nagyon finom lett!


Szép estét mindenkinek!

2012. szept. 26. 07:47
Sziasztok! Szép napot mindenkinek!
2012. szept. 25. 07:47

Sziasztok!

Nálunk borús idő van.

Az éjszaka elég rosszúl telt.

Most megyek a házi orvoshoz, receptért. De előbb feltöltöm a képeslapot. Tegnap csak egyet tudtam szerkeszteni. Nem volt időm. Nappal kell aludni kicsit, ha éjjel nem lehet.

Szép napot mindenkinek!

2012. szept. 24. 10:14

Sziasztok!


Én néha előveszem, kirakom egy bársony-terítőre és gyönyörködöm bennük. Olyan szépek! És megszállnak az emlékek...


Csak a jeggyűrűm nincs elzárva, néha felveszem. Az is nagyon szép: prízmás.


Volt egy fémérzékeny kolleganőm, miatta kellett lecserélni műanyagra a kilincseket. Ő kiütést kapott, - aztán még fiatalon leszázalékolták. A lakásukban minden hozzáférhető fém le lett cserélve.


Szép hetet kívánok, sok meleggel, napsütéssel!

2012. szept. 24. 07:47

Sziasztok! Szép napot kívánok mindenkinek!

Lilikém, eddig még nem lett meg a fülbevalóm, pedig lehet, hogy itthon van (vetkőzés közben eshetett ki, mikor a pulcsiból kibújok). De már nem izgat, mert: pucéron jöttünk a világra, úgy is megyünk el.

2012. szept. 24. 07:12

Sziasztok!

Ágikám! Szomorúan hallom, hogy a fülbevalód nincs meg. Lehet, hogy otthon esett ki a füledből, valahová elgurult. Amikor nem keresed, akkor előjön.

Egyébként nagyon csúnya világ van, nem riadnak vissza semmitől sem az emberek. A sütid finom lett, hamar elfogy, ez annak a jele.

Andikám!

Finomakat főzőgetsz, főleg halakat, amit imádok.

Az itteni szegényes választékból én is veszek, kedvet kaptam hozzá. ha van a Vietnámi harcsán kivül más is.


Puszi Mindenkinek, szép napot.

2012. szept. 23. 13:49
Eszembe jutott, hogy még nem is írtam, hogy már harmadszor sütöttem meg a darálós kekszet és nagy sikere volt ( küldtem az unokáknak is a fiammal).
2012. szept. 23. 13:47

Sziasztok!

Én is félek hordani az aranyláncomat, amit a Családomtól kaptam a 60. szülinapomra. Mert akkor minek van, ha beteszem a szekrénybe... Na de ha letépik, akkor meg még rosszabb érzés (sírhatok órákig, és nem tudom abbahagyni). Rabló világ van!

Mondjuk, a karikagyűrűt és egyéb gyűrűket meg azért nem tudom hordani, mert allergiás lettem rájuk, erősen viszket a bőr alatta és piros is.

Szép délutánt mindenkinek!

2012. szept. 22. 18:51

A mosodás lányunk a metrón utazott, mikor egy megállóba ért a szerelvény, egy fiatal férfi letépte a nyakáról, kiugrott az ajtón és elszaladt.

A szerelvény elindult és ő csak a következő megállóban tudta jelenteni. Persze nem lett meg a tettes.


Ilyen pocsék világban nem hordok ékszert, - még az életembe kerülne. Egyre rosszabb a közbiztonság, - persze ütik a mellüket, hogy urai a helyzetnek!

❮❮ ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook