Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb őszfedő hajfesték? fórum

Melyik a legjobb őszfedő hajfesték? (tudásbázis kérdés)

10. jucika33 (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2021. dec. 22. 09:28
Jól hangzik. Én is erre a fajtára gondoltam.
9. libikóka (válaszként erre: 5. - Jucika33)
2021. dec. 22. 07:47
Tőfestőt használnék(használok is)Loreal magic retouch.Szerintem nagyon rendben van.Hetekig tologatom vele a festést ha olyanom van.Teljesen fed,nem fog össze semmit,teljesen eltakarja az ősz részeket.Könnyű használni.
8. jucika33 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2021. dec. 22. 07:40
Ebben reménykedtem :-) Köszönöm. lehet, hogy ha ma eljutok a boltba még, kipróbálom.
7. andi6020 (válaszként erre: 2. - Jucika33)
2021. dec. 22. 07:28

Krémmánián is elég jó értékelése van.


Ja, és én is az ősz hajszálak miatt vettem, tökéletesen fedett.

6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Jucika33)
2021. dec. 22. 07:25
Kopik, de amúgy egész jó. Meg aztán minden kopik, ha úgy nézed. Ruhára, ágyneműre nekem nem ment át. Én bevállalnám most a tőfestő sprayt, aztán januárban elmennék fodrászhoz.
5. jucika33 (válaszként erre: 3. - Bichi)
2021. dec. 22. 07:17
Nekem a színe szinte mindegy, milyen sötétbarna,amúgy is frissen festve szinte feketének szokott kinézni (az eredeti is olyan). Inkább amiket régen kipróbáltam, nem fedték be az ősz hajat. Az a fő kritérium.
4. Bichi (válaszként erre: 2. - Jucika33)
2021. dec. 22. 07:14
Persze, hogy kopik...
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2021. dec. 22. 07:12
Bármelyik ugyanolyan könnyen hasznlható, és a sötétebb színek fedik is az őszt, de én biztos nem ünnepek előtt próbálnám ki, mert a színhelyesség sem a képnek, sem az elnevezésnek nem szokott megfelelni. Ha mégis belevágsz, akkor mindenképpen világosabbat vegyél, mint amit kép vagy név alapján a kosaradba tennél. A kép alapján sötétbarna, az már-már fekete... Konkrétat nem írok, én szinte már mindet végigpróbáltam, de semmi különbséget nem tapasztaltam köztük, legyen az akár 3000, akár 1000 forintos...
2021. dec. 22. 07:10
Illetve láttam árulni Loreál spray-t, valami tőfestő cucc. Aki próbálta... Milyen? Lekopik? Rámegy a ruhára, ágyneműre? Fura a színe? Befogja az ősz Szálakat?
2021. dec. 22. 07:06
A nagy rohangálás közepette már nem jutok el fodrászhoz. De belenéztem a tükörbe és hát hm... izé... Utálok itthon hajat festeni, de muszáj lesz. Melyik az a házi sötétbarna hajfesték (nem színező), amelyik rendesen befogja az ősz hajszálakat és könnyen is használható? Azt hiszem, még ma gyorsan elszaladnék érte a boltba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook