Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika, implantátum csere, garancia fórum

Mellplasztika, implantátum csere, garancia (beszélgetős fórum)


nov. 15. 12:40

Szia.


Nekem 15 évesek a mentor implantátumok. Nemrég felhívtam a dokit, hogy mi a helyzet a céggel, ha esetleg cseréltetni szeretném. Azt mondta, nem létezik már, nincs aki cseregaranciát vállaljon. Ha műttetni szeretnéd, a teljes összeget ki kell fizetni.

Nekem szerencsére semmi gondom nincs vele még ennyi idő után sem. De nyilván rosszul esett a doki válasza....

nov. 15. 11:37

Sziasztok! 16 év után kell cseréltetnem az implantokat... Mentor van betéve, ami ugye cseregaranciás...elvileg!!

Hívtam a kártyán lévő számot, az már egy magánszemélyé...van valakinek telefonszáma/elérhetősége a Mentor forgalmazójához? Előre is köszi a segítséget... Szép napot mindenkinek!

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Simple)
2023. jan. 24. 21:05
A mai implantátumokat pedig ezzel adják el. Gondolhatod, hogy mielőtt belevágtam, elég szerteágazó kutatómunkát végeztem a kockázatokról. Az igaz, hogy mindenre nem gondoltam, arra se, hogy amit reklámként hangoztatnak, csak mese.
11. Alnisa (válaszként erre: 5. - Simple)
2023. jan. 23. 07:40
Én is így tudom, nővéremét is már cserélték egyszer.
10. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 20:50
Próbáld meg hívni a betegjogi képviselőt. A magánplaxisban is ki kellene lennie függesztve, hogy kit kell keresni meg azt hiszem, hogy lakhely szerint is van egy betegjogi képviselő. Hátha ők tudnak mondani valami okosat.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Simple)
2023. jan. 22. 17:26
Ez nem igaz. Van ismerősömnek 15 éve és nem is kell cserélni ha minden ok vele továbbra is.
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2023. jan. 22. 17:20
Különösebb ellátást nem igénylő seb volt rajtam. Nem kellett varrni.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2023. jan. 22. 17:16
🤔 Dühítő. Ilyen alapon, akkor pl. a hegymászó lábát is, ha eltörik pénzért kellene műteni, gipszelni, vagy a lovast, aki leesik a lóról, összerakni.
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2023. jan. 22. 17:05
Nekem baleset miatt szakadt szét (beleestem egy vízóraaknába, a mellemnél fogva fennakadtam az aknatető bebillenő sarkán, és ott lógtam "felakasztva"), 200 ezer Ft ért vették ki a szétszakadt implantátumot. 22 éve.
5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:51
Élethosszig tartó garancia? :O Úgy tudom minden implantátumot 10 évente cseréltetni kell, én még ilyet nem hallottam, hogy egyszer berakják és az úgy maradhat ott bármeddig...
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:38

Nem tudom, hogy működik amikor valaki "magának okoz" egészségkárosodást, de a logikám nekem azt diktálja, ezt TB-re muszáj helyreállítani valakinek, hiszen egy rossz döntés miatt nem lehetsz beteg.

Ha magánorvost veszel igénybe újból, azt fizetned kell biztos.

Én elképzelhetőnek tartom, hogy a Fogyasztóvédelemhez fordulnék a károm jogorvoslatáért.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:26

Fizetni kell mindenért. Mérlegelhetsz, mi a fontosabb. Ha az egészséged a tét, elő kell valahogy teremteni azt a pénzt.

Szomorú, hogy bedőltök ennek az élethosszig tartó garanciának. Meg annak a szövegnek is, hogy berakatod akár huszonpár évesen, és soha többet nem kell hozzányúlni.

Sok szerencsét

2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:20
szia,nem akarlak elkeseríteni,de a garancia az egy mese,igy is- ugy is fizetned kell majd,és örülj,ha "csak" 1 milliót....
2023. jan. 22. 16:17
Sziasztok! Láttam, van jócskán plasztika témájú beszélgetés, azonban sehol nem találtam olyant, ahol kimondottan az implantátum cseréjével, ill. az oly bőszen hangoztatott "élethosszig tartó garanciával" kapcsolatban lennének tapasztalatok. Nekem 2015-ben kerültek implantátumok a melleimbe, az Aesthetica-nál műtött dr László Gyula. A legutóbbi mammográfián azonban kiderült, hogy mindkét implant sérült, a bal oldalinál én is láttam az UH-on, hogy totál inhomogén, egyenetlen a felülete. Visszamentem a dokihoz, aki azt mondta, hogy 1. el kell mennem nativ emlő MR-re (kb. 50-80 ezer Ft), ahol biztosabban meg tudják állapítani, hogy az implantátum sérült, majd természetesen kicseréltethetem, de egyáltalán nem biztos, hogy a gyártó elismeri a hibát. Műtét után elküldik a gyártónak bevizsgáltatni őket (természetesen csakis akkor, ha náluk műttetem meg magam), és a műtétet természetesen mindenképp ki kell fizetni. Enyhén szólva bosszús lettem, mert így hazugságnak érzem a garanciát. Evidens, hogy az implantátum minősége rossz, hiszen semmilyen behatás nem ért, ami ezt a "mállást" magyarázná. Az is fura, hogy maga a gyártó vizsgálja a minőséget, nem egy független szerv. Ha az egészségemet veszélyezeteti, nyilván nem fogják elismerni, hogy a termék hibás, vagy nem megfelelő, viszont lehetőségem sincs ingyen megszabadulni tőle. Most valahogy nincs "felesleges" 1 millióm egy ilyenre, és anno nem is gondoltam, hogy 7 év után ilyen előfordulhat. Bárkinek lenne a cserével, sérüléssel kapcsolatos tapasztalata? Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook