Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meleg vagyok, de szüleim nem fogadják el fórum

Meleg vagyok, de szüleim nem fogadják el (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
9. Móriczka (válaszként erre: 1. - Jay92)
2015. júl. 25. 14:54

Megtudom érteni Őket !!


Mi a kérdés ?


Mindenki úgy melegszik ahogy akar ,nem különösebben tud érdekelni AZ Ő BAJUK !!

éljenek együtt ,házasodjanak ,vonuljanak ha nekik ez jóóó akár még azt is állíthatják hogy ez normális........tőlem ....


De viszont !!egy dolog mélységesen felháborít az az ha gyermeket akarnak örökbe fogadni NAHHHH AZT NEEE!! menjenek a pics...ba .


ha úgy érzik a kapcsolatuk normális akkor csináljanak egymásnak gyereket!!

8. andi6020 (válaszként erre: 2. - Jay92)
2015. júl. 25. 14:52

Legyetek boldogok.


43/L

2015. júl. 25. 14:51

Örülj annak,h találtál olyan barátot,aki nem csak a szexet akarja,hanem vagy annyira fontos neki,h összeköltözzetek!

A szüleid biztosan szeretnek,csak a melegeket nem szeretik."Nem hiszem el,h ennyi kellett h minden megváltozzon".ezt írod.ENNYI,az nagyon sok ám!A tolerancia mindenkinél más fokú.Ők ezt nem tudják tolerálni:((( De később talán,ha az általános megítélés is változik MO.-on,ők is változhatnak.Azért te ne mondj le róluk!próbáld tartani a kapcsolatot!

2015. júl. 25. 14:46
A szülői szeretet feltétel nélküli - Elvileg. Adj nekik időt. Ha konzervatívabbak, akkor lassabban fogják ezt feldolgozni, elfogadni.
2015. júl. 25. 14:43
Mit tehetünk érted?
4. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Jay92)
2015. júl. 25. 14:42

De mit akarsz tudni, és mit akarsz még? Szeretitek egymást,összeköltöztök,éltek boldogan, ennyi. Szüleiddel sose lesz olyan a kapcsolat, mint előtte.


Nagyon unatkozol, és sok volt a melegből, ugye??

3. kis k (válaszként erre: 1. - Jay92)
2015. júl. 25. 14:39
szia ez biztos és hány fiuval voltál
2015. júl. 25. 14:38

1 éve tudják a szüleim hogy meleg vagyok, valamint január óta van barátom. Nagyon nagyon sok beszólás ért minket, pedig nem keltünk feltűnést. Hacsak nem annyit, hogy ha megyünk valahová szoktuk egymás kezét fogni. Ilyenkor a lesajnálkozó tekintetektől elkezdve a beszólogatós emberekig mindenki betalál minket. Egyetlen egyszer volt, hogy nyíltan csókoltuk meg egymást, akkor is lehetőleg olyan helyen, amerre nem nagyon jár ember.

Szüleim teljesen kiakadtak, szinte látni sem akarnak, holott ha szeretnének, akkor elfogadnák, nem pedig így viselkednének. Barátommal a következő héten fogunk összeköltözni, szóval nem fogjuk őket „zavarni”, még ránk sem kell nézniük ha nem akarják.

Szeretem őt, ő is engem, megtanultuk ignorálni a többi embert, de ahogy a családom viselkedik, az már sok. Mindig is jó volt a kapcsoltunk, nem hiszem el, hogy ennyi kellett, hogy minden megváltozzon és nem tudom, hogy lehetne minden a régi.


19/F

2015. júl. 25. 14:38
Meleg vagyok, de szüleim nem fogadják el?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook