Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a MelbeaGold fogamzásgátló arany-réz spirálról? fórum

Mik a tapasztalatok a MelbeaGold fogamzásgátló arany-réz spirálról? (tudásbázis kérdés)


3. Super Woman (válaszként erre: 2. - 366f4505e9)
2019. febr. 11. 14:49
Melyik spirált rakták fel neked? Milyen márkát? Bevált? Nekem a dokim ajánlotta a rövid vénás altatást a felrakáshoz.
2. 366f4505e9 (válaszként erre: 1. - Super Woman)
2019. febr. 11. 00:02
Injekciot nem tudnak belulre adni,a feluleteti erzrstelebitot meg nem kenegetnek a mehedre. Nrkrm baromi rossz volt, de valqmit valamiert. Megolas evekre.
2019. febr. 10. 23:46
Sziasztok! Életem első spirál felhelyezése előtt állok. Mivel nem bírom a hormonokat, hormonmentes megoldást kellett találni. a rézgyöngy és a réz (esetemben arany-réz) spirál között választhattam. Mivel a rézgyöngy még csak 2 éve van Magyarországon és sok negatívumot olvastam róla, az arany-réz spirál viszont egy régóta kipróbált és bevált eszköz, emellett döntöttem. Az orvosom a Goldlilyt javasolta, de sajnos jelenleg nem gyártják, a MelbeaGold van helyette, ami ennek egy továbbfejleszett változata. Van valakinek tapasztalata a MelbeaGold spirállal? Lehet kérni helyi érzéstelenítést a felhelyezés előtt? És utána meddig voltak nálatok alhasi fájdalmak? Bevált nektek? Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook