Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mekkora az esély a teherbeesésre fog.gátló tabletta mellett? fórum

Mekkora az esély a teherbeesésre fog.gátló tabletta mellett? (beszélgetős fórum)


20. mimmo33 (válaszként erre: 4. - Beata21bea)
2010. márc. 25. 12:22
Nekem is:D:D
2010. márc. 25. 08:36

na igen...az is.

na mennem kell dolgozni. Szép napot!!:)

És köszi a nyugit!

18. flasch (válaszként erre: 17. - 19870811)
2010. márc. 25. 08:34

:) biztosan lesz!

én is szeretnék már, de az anyagiak még nem teszik lehetővé...:(

17. 19870811 (válaszként erre: 16. - Flasch)
2010. márc. 25. 08:32

Hát úgy legyen! :)

Bár én örülnék egy babának, de rajtam kívül sztem senki. :(

De majd egyszer talán.

16. flasch
2010. márc. 25. 08:29

én magánba járok, igaz, hogy nem olcsó, de az egészségem azt mondom megér nekem ennyit, pláne, hogy már problémám is volt...

a lényeg,hogy akkor betegszel meg, ha védtelenné válik az immunrendszered. Úgyhogy sok vitamin,egészséges életmód és óvatosság. Ha jó volt korábban az eredményed, akkor a fertőzöttségtől biztosan nem kell tartani, már ami a párodat illeti.

:)


de sztem most a teherbeeséstől sem.:)

15. 19870811 (válaszként erre: 14. - Flasch)
2010. márc. 25. 08:22

Hm..lehet el kellene mennem nekem is, mert már lassan két éve nem voltam.

Mikor voltam akkor már a mostani párommal voltam, és az akkori eredmény jó volt. Akkor elvileg nem szedhettem össze semmit...elvileg.

Nem tudom te hova jársz rákszűrésre, de nálunk katasztrófa a nőgyógyászat. Minimum fél napot ott kell ülni, aztán még lehet hogy bunkóznak is az emberrel. Én ezért nem járok már egy jó ideje. Na meg persze meló mellett kinek van ideje fél napokat orvosnál ülni? :S

14. flasch
2010. márc. 25. 08:05

a férfiak hordozzák, a nőket meg megbetegítheti(bár lehet a pasikat is, csak nekik erősebb az immunrszük általában ezért védettebbek, de ezt lehet nem jól mondom)A LEGELSŐ kapcsolatomtól sikerült ezt kapni...:( Pedig majdnem 2 évig voltunk együtt, szóval mg jó, hogy szorgosan járok szűrésre, mert ha később megyek, valóban csak műteni lehet...

Előjel? Szemölcsszerűséget találtam magamon, de gyanus volt, hogy hol előjön, hol nem... De addig én sem tudtam mi a HPV.

A dokim mta, hogy a HPV néhány fajtájának mert van rengeteg, ez az egyik tünete ennél a tipusnál, ami nekem volt, pont ez mutatkozott. Amúgy pedig mint általában más rákmegbetegedésnél, ennél sincs igazából konkrét jel. Nem fájt semmim, meg ilyesmi.

De minden évben megyek szűrésre, sőt azóta félévente, az a biztos.

2010. márc. 25. 07:57

És ennek nem volt semmi tünete? Csak a rákszűrés mutatta ki?

Meg ez hogy alakult ki nálad?

(bocsi, csak kíváncsi vagyok)

12. flasch (válaszként erre: 11. - 19870811)
2010. márc. 25. 07:50

HPV- humán papiloma virus, a méhnyakrák kialakulásáért elsődlegesen felelős kóros sejtburjánzás kialakulása. Sima rákszűrésre mentem, és P3 lett az eredményem.

De szedtem napi 6 gyógyszert, és kikezelt a dokim.

Pedig előtte az első akinél voltam meg egyből műteni akart...:(

De szerencsére nálam még nem volt előrehaladott a dolog, igy a gyógyszer is elég volt, és a másaodik dokim segíteni is akart...:)

11. 19870811 (válaszként erre: 9. - Flasch)
2010. márc. 25. 07:46

flasch!


Tudatlan vagyok, mi az a PHV?

Már sokaknál olvastam, de mégis mi az, és hogyan derül ki?

2010. márc. 25. 07:44
Én kb. 7 éve szedem, egyszer szó szerint elgurult a bogyóm, mert a párom lesöpörte a polcról, mert nem figyelt és a parkettán elpattogott valamerre, azóta sincs meg, azt hiszem aznap vagy másnap voltunk együtt de nem történt semmi! Nyugi, tuti nem vagy terhes!!
9. flasch (válaszként erre: 1. - 19870811)
2010. márc. 25. 07:38

Én 5 éve szedek gy.szer, ezidő alatt néhányszor előfordult velem, hogy nem vettem be, csak mondjuk másnap reggel, vagy ha annál később jutott eszembe, egyáltalán nem, hanem folytattam, a rendes aznapit tovább.

Eddig még nincs babám, bár az is igaz, hogy elvileg nálam más is akadályozhatja ezt(volt HPV-m, de kikezeltek 2 éve)

De szinte biztos vagyok benne, hogy nem lehetsz terhes, nyugodj meg... szerintem!

2010. márc. 25. 07:37
Húgom is így lett terhes, hogy szedte a fogamzásgátlót, de nem 6 éve. Most 10 éves a kisfia, de szerintem 6 évnyi szedés az hosszú idő...
7. 19870811 (válaszként erre: 3. - Belle Morte)
2010. márc. 25. 07:35

Köszi Belle!

Próbálok nem stresszelni. :)

6. 19870811 (válaszként erre: 4. - Beata21bea)
2010. márc. 25. 07:33

bea!

Fog.gátló mellett lettél terhes?

5. 19870811 (válaszként erre: 2. - Bancsi77)
2010. márc. 25. 07:33

Biztos bevettem, mert tegnap vettem észre, hogy eggyel több tabi van még, mint kellene.

És ti, miután kihagytál egyet védekeztetek gumival? Vagy ne is izgassam magam ilyenen, mert védve vagyok?

Csak mert nem rég voltam beteg, aztán még az orvos is "ijesztgetett", hogy vigyázzak, mert...

2010. márc. 25. 07:26
kicsi elvileg a sansz,,,,,, de nekem idén idén lesz 6 éves :-))
3. Belle Morte (válaszként erre: 1. - 19870811)
2010. márc. 25. 07:20
Volt, hogy én is kihagytam már 1-szer. 5 év alatt és semmi baj nem lett. Ha 6 éve szeded annyira már védi a szervezetedet, hogy nem lesz baba, nyugi. Ha nem jön meg esélyes a dolog, hogy a fogamzásgátló (ugye hormon) kihagyása miatt borult fel kicsit a ciklusod, de nem fog sokat késni szerintem, már ha késik egyáltalán. Csak ne idegeskedj, mert a stressztől is késhet. Nyugi, szinte KIZÁRT a terhesség. :)
2010. márc. 25. 07:04

szia!

Csak 1 nap nem vetted be? Kedden már bevetted? Ez velem is előfordult és én nem lettem ilyenkor terhes, csak mikor teljesen abbahagytam a szedését.

2010. márc. 25. 06:59

Tudásbázisba ez nem illik, így ide tettem fel, hátha tudtok hasznosat mondani.

Annyi történt, hogy vasárnap vagy hétfőn nem vettem be a fog.gátlómat, tegnap reggel együtt voltunk, és 6 nap múlva kellene megjönnie...6 év alatt egyszer sem fordult elő, hogy így kiment volna a fejemből, hogy azt sem tudom melyik nap maradt ki. Aggódom, mert még nem vagyunk készek egy babára...

És ha esetleg nem jönne meg, akkor 1000%, hogy terhes vagyok?

És ha meg megjön akkor biztosra nem vagyok terhes?

Inkább a második kérdés a mérvadóbb, mert ha nem jönne meg veszünk tesztet az gondolom már kimutatná...vagy nem?...

Lehet hülyeségeket írkáltam, de hátha lesz valaki olyan nagylelkű, hogy megnyugtat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook