Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Méhpempő fórum

Méhpempő (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
17. edi821 (válaszként erre: 16. - 6c5f346e46)
2009. márc. 21. 20:46
rendben köszi :)))
16. 6c5f346e46 (válaszként erre: 15. - Edi821)
2009. márc. 21. 20:44
én nem,az emberem pedig perpillanat használhatatlan,hulla fáradt,és már keveri a szezont a fazonnal...ennek is utána fogok nézni,de most a méhpempőről találtam cikket...hosszú,ugyhogy külön irom le...ebbenaz is benne van,ogy a méhpempőt csak rettenet higitva fogyasztják,mert olyan tömény...mindjárt irom,csak hosszú,eltart egy ideig......
15. edi821 (válaszként erre: 12. - 6c5f346e46)
2009. márc. 21. 20:26

ma voltam olyan herbáriaféle boltban és ott méhpempő nem kapható, de méhpempős méz igen. jobb mint a semmi

ha már méhész az embered :) akkor tán tudsz segíteni a virágporral kapcsolatban. úgy tudom, vki kávé helyett is fogyasztja, de allergiát okozhat. így van, tudsz erről vmit mondani?

14. 6c5f346e46 (válaszként erre: 9. - Prücsi)
2009. márc. 21. 18:44
méhészetben biztossan,ha foglalkoznak vele....nem mindenhol,mi sem foglalkozunk vele..az interneten biztossan találsz...
13. 6c5f346e46 (válaszként erre: 11. - Angyalka29)
2009. márc. 21. 18:41
forever living productra gondolsz????hát nem tudom...az egyik ismerősöm nagyon dicséri...ő ezzel foglalkozik...de szerintem nincs olyan hatása,mint amit egy méhészetben veszel...mi nem foglalkozunk vele..propoliszunk szokott lenni...a párom azt rendszeressen eszi,de olyan az immunrendszere,mint egy bivalyé...az is jó,olcsóbb,de azt ugy kell elkezdeni enni,hogy nagyon keveset elösször,mert az már válthat ki súlyos allergiát...a hatása viszont hasonló...ő leszedi a keretről a kaptárból és megszi,de olyan kis mennyiséget,ami kb akkora mint egy rizs szem...majd erről is keresek anyagot...
12. 6c5f346e46 (válaszként erre: 10. - Edi821)
2009. márc. 21. 18:29
tiszta fehérje,ami önmagában már egy allergén...szerintem más nem okozhat allergiát...de utána fogok nézni nektek a méhész újságokban,csak kb 30 évre visszemenőleg meg van az összes szám,még a párom örökölte a nagypapájától őket...aki egész életében a méhekkel foglalkozott és aki a páromat is már öt évessen a kaptárak mellé állitotta,hogy tanuljon...azóta csinálja ő is...nem én vagyok a szakértő,hanem ő...az ő véleményét irtam le...
2009. márc. 21. 13:32
forever-ös termék royal jelly méhpempő (remélem jól írtam a nevét le) 8000 ft körül van 60 szem, nagyon finom, napi egy szemet szedek kb. 3 hete. még nem tapasztaltam semmit. finomnak finom. sztem ez tiszta méhpempő. nincs variálva semmivel. nálam nincs hasmenés. el kell szopogatni. napi 2 van ráírva, de nekem egyet ajánlott, akitől vettem.
10. edi821 (válaszként erre: 8. - 6c5f346e46)
2009. márc. 21. 07:05

köszi az infót :)

írtad, allergiát válthat ki az alkotóeleme. a köv. kérdésem -tán már ki is találtad- erre irányul, ha már 1 szakember is van közöttünk :) mik az alkotóelemei?

9. Prücsi (válaszként erre: 8. - 6c5f346e46)
2009. márc. 20. 21:42
Hol lehet amúgy beszerezni még ha nagyon drága is??
2009. márc. 20. 21:08

a párom azt mondja,hogy a méhpempő nem más mint vitamin bomba...tiszta fehérje,vitamin,ásványi anyagok,immunerősitő,a szervezet saját immunrendszerét erősiti...antibiotikumként is működik...de ez nem a bolti ginsengel kombinált dolog,ez a tiszta méhpempő,amit biztossan nem tudsz túl adagolni,mert arany áron mérik,tehát nem fogod kanálszámra fogyasztani...nincs mellékhatása,allergiás reakciót azonban ritkán kiválthat,ha hajlamos vagy valamelyik alkotóelmel szembeni túlérzékenységre...kúra szerüen lehet alkalmazni és folyamatossan csökkenteni,aztán már elég két naponta fogyasztani...önmagában lehet fogyasztani,de mézzel is elkeverheted...azt mondja,hogy ha 1000ftért 30 kapszulát tudsz venni,annak olyan minimális lehet a méhpempő tartalma,hogy szinte semmilyen..mert nagyon drága....


efike:azt monja a párom,hogy valószinű azért van hasmenésed tőle,mert kombinálva van,őnmagában a méhpempő nem okozna hasmenést...


remélem tudtunk segiteni,de majd még utána nézek egy két dolognak,1975 óta jár a méhész újság és abban még van sok minden,mindenkép utána nézek még mit ir róla,de az még eltart pár napig,de igyekszem...

7. edi821 (válaszként erre: 4. - Efike)
2009. márc. 20. 19:45

tapasztaltál vmi mellékhatást a kezdeti hasmenésen túl?

olvastam van vmi kúra dolog is, hallottál róla?

azt is hallottam, h tartós szedés esetén szünetet is kell tartani, erről mit tudsz?

6. edi821 (válaszként erre: 5. - 6c5f346e46)
2009. márc. 20. 19:37
a véleméynére lennék kíváncsi,a sok jó mellett milyen mellékhatással lehet számolni, kell-e beiktatni szünetet, mit tud a méhpempő kúráról?
5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Edi821)
2009. márc. 20. 17:23

szia...

a párom méhész,ha van kérdésed akkor biztossan szivessen válaszol rá....

2009. márc. 20. 17:21
1000,- Ft körül van 30 szem. Napi kettőt ír elő, de én csak egy szemet veszek be, reggeli után. Kevésbé vagyok fáradékony, fizikailag és szellemileg is jobban bírom a strapát, javult a koncentrálóképességem is, azóta egyáltalán nem fáj a fejem, nem vagyok érzékeny az időjárásváltozásra. Még a mensim is változott, sokkal pontosabban jön meg. Előtte hol 28, hol 40 napos volt a ciklsom, most beállt 33-34 napra. Eleinte volt hasmenésem is tőle, de kb. két hét után megszokta a gyomrom és normalizálódott a "dolog."
3. edi821 (válaszként erre: 2. - Efike)
2009. márc. 20. 16:42
hogy változál? milyen sűrűn szeded?milyen árban kapható?
2009. márc. 20. 16:34
Én szedem kb. fél éve és tényleg sokat változtam azóta. A DM-ben szoktam venni, piros dobozos, Ginseng Royal Jelly néven fut. Magában még nem találtam méhpempő készítményt, csak kombinálva, főleg ginsenggel.
2009. márc. 20. 16:10
felkeltette az érdeklődésemet a méhpempő. segít a stresszben, jó fáradságra, erősítő stb. szívesen olvasnék személyes tapasztalatokat
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook