Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtörténhet hogy én nem találom meg az igazit? fórum

Megtörténhet hogy én nem találom meg az igazit? (beszélgetős fórum)


1 2
19. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Norabence32)
2015. szept. 12. 16:22

Szerintem olyan nincs, hogy "megtalálni az igazt" Igazivá egymás mellett válnak az emberek, egymás számára lesznek "igazi"-ak.


Amúgy megtörténhet, hogy nem találsz megfelelő társat, és talán minél görcsösebben akarod, annál kevésbé sikerül. Szóval maradj laza;)


Viszont nem tűnik jó ötletnek, hogy legyél kevésbé válogatós, mert úgyis ki fog derülni, hogy nem véletlenül szabsz bizonyos feltételeket, egy általad meghatározott szint alatt úgyis idegesíteni fog, hogy nem üti meg a lovag. Szóval kevésbé megfelelőekkel csak az idődet pazarlod.


Amúgy nekem 28,5 évesen sikerült rátalálni arra, aki igazi lett.

18. fiabesca (válaszként erre: 17. - Tavasz007)
2015. szept. 12. 16:22
Ha egy nő nem vágyna ezekre, már rég kihalt volna az emberiség...Mostanában annyira nyomatják, hogy egy nő legyen független meg satöbbi és lassan azokat a nőket nézik le, akik a hagyományos női szerepekre vágynak...
17. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Norabence32)
2015. szept. 12. 16:16

Hazasodnod es szulnod kellene? Miert kene?

Azert, mert a tobbiek hazasodnak es szulnek?

16. viva70
2015. szept. 12. 16:08
Olyan, hogy "igazi" nem létezik. Egy kapcsolat sikere azon múlik ki, hogyan tud együtt élni a másikkal, tudja-e a felmerülő kisebb-nagyobb problémákat megfelelően kezelni. Bele lehet persze futni egy-két olyan emberbe, akikkel nagyon nincs meg a közös hullámhossz..., de, ha ez a nagy többséggel így van, akkor érdemes önvizsgálatot tartani...
2015. szept. 12. 16:07
Én egyet tamácsolok Neked. Hagyd a picsbe ezt a fórumot, mert itt mindenkitől ilyen válaszokat fogsz kapni. Lehúznak.
14. *Csajszi* (válaszként erre: 1. - Norabence32)
2015. szept. 12. 16:04

Szia, en 31 evesen ismerkedtem meg a ferjemmel, eleg hamar tudtuk, hogy mi egyutt akarunk maradni es osszehazasodtunk.

Van egy baratnom, 35 eves, nagyon intelligens, foldon jar, dolgozik, szep es csinos es megsem talal normalis ferfit.

Sokan vannak igy, nem mindenki talalja meg a tarsat sajnos, illetve Sokan akik azt hiszik megtalaltak, kesobb csalodnak. Jarj nyitott szemmel de ne gorcsolj ra a temara. Ha egyedul maradsz sem tragedia, jobb mint rengetegen rossz hazassagban elnek.

13. norabence32 (válaszként erre: 8. - 2e137fbcc7)
2015. szept. 12. 16:00
Igazi alatt valójában ezt értettem, egy normális társat. Volt egy nagyon hosszú kapcsolatom, minden mint a mesében, összeköltözés eljegyzés, de a pénz és egyéb dolgok miatt végül vége lett. És azóta nem találok mást akivel összeköltöznék és megbíznék és elkezdeném a közös életet. Valószínű velem van a baj, nem tudom mit csinálok rosszul :) nagyon válogatós vagyok, félek vagy nem tudom.
12. c40efa00cc (válaszként erre: 9. - Norabence32)
2015. szept. 12. 15:59
Érezni lehet a kétségbeesést a soraidban.
11. vacsa (válaszként erre: 3. - Kisj)
2015. szept. 12. 15:57
Kiegyezni??? Ez durva....
10. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 5. - Norabence32)
2015. szept. 12. 15:57
Ez édeskevés az igazihoz.
9. norabence32 (válaszként erre: 6. - C40efa00cc)
2015. szept. 12. 15:56
??? most mi van? :) miért lennék...? nem leszek. Veled nem szeretném folytatni a beszélgetést, köszi a hozzászólásokat :/
8. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 1. - Norabence32)
2015. szept. 12. 15:56

Ne az "igazit" keresd, hanem egy normlis tarsat.

Amugy milyen az igazi? Es mik voltak az elozok? Masolatok, replikak, hamisak, csorbak? :)

7. kisj (válaszként erre: 5. - Norabence32)
2015. szept. 12. 15:55
Ez kicsit idealizált leírás egy kapcsolatról.
6. c40efa00cc (válaszként erre: 5. - Norabence32)
2015. szept. 12. 15:54
És ha nem jön össze, öngyilkos leszel?
5. norabence32 (válaszként erre: 4. - C40efa00cc)
2015. szept. 12. 15:53
Szeretnék vkit akinek elmondhatom milyen napom volt, hozzábújhatok és babánk lehet :) szerintem a legtöbben vágyunk erre.
4. c40efa00cc (válaszként erre: 1. - Norabence32)
2015. szept. 12. 15:49
???? Jesszus úristen! És akkor mi van?? Kötelező házasodni és szaporodni?
3. kisj
2015. szept. 12. 15:47

megtörténhet


sokszor azzal kell kiegyezni, ami van, mert viszonylag kevés a szőke királyfi fehér lovon

2015. szept. 12. 15:45

Megtörténhet...a mai világban minden.


De azért bízzunk benne, hogy tényleg eljön és minél hamarabb a te párod is.

2015. szept. 12. 15:37
Sziasztok, muszáj megkérdeznem, ti hogyan látjátok, bár lehet butaságnak tűnik, de évek óta nem volt már normális párkapcsolatom, és én elgondolkodtam, lehet nem fogom meg találni az igazit.. Mármint mi van ha tényleg nem? Már 32 vagyok, mindig mindenki azt mondogatja hogy majd jön az igazi, de mi van ha nem? Öcsém már házas, jön majd a baba, kb. mindenkinek van párja már a környezetemben, csak én nem találtam még meg akit keresek... Mi van ha nem jön az igazi és egyedül maradok, megtörténhet...? Már házasodnom és szülnöm kellene, ehelyett most sincs senki a képben, és azt érzem kifutok az időből. Van köztetek aki ennyi idősen vagy később ismerte meg a párját? Jól esne egy kis bíztatás.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook