Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtanultam, hogy nem mindent kell kimondani vagy... fórum

Megtanultam, hogy nem mindent kell kimondani vagy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 27. 05:48
igaz ez a kozmondas-"hallgatni arany!"
márc. 26. 16:49
Van amikor jobb hallgatni mert így magadnak nem ártasz azt vele.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - BV2)
márc. 14. 16:26
👍🏻
16. 55Judit (válaszként erre: 14. - Csemár)
márc. 11. 05:31
Ilyen is van. :)
15. BV2 (válaszként erre: 9. - Srcrss)
márc. 11. 05:25
Sok tapasztalat után gondolom én is ugyanezt.
14. csemár (válaszként erre: 13. - 55Judit)
márc. 11. 05:15

Van ilyen is, de nem csupán erről van szó.

(Hanem pl. arról is, hogy esetleg valakit feleslegesen felzaklatok azzal, hogy hosszan ecsetelem - akár egy fórumon, akár csak a naplómban is -, hogy micsoda gyötrelmeken megyek keresztül, mert tyúkszem nőtt a talpamon. :-D)

márc. 11. 04:48
Így van! Vannak akik csak arra várnak, mikor döfhetik beléd a tőrt!
12. csemár (válaszként erre: 11. - Ildi)
márc. 11. 03:04

Igazán?

Ezt nem gondolod komolyan!

11. Ildi
márc. 9. 17:23
Nem értek egyet.Igenis,mindent ki kell mondani🙂
10. Sün (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 17:17
Ezt én is mostanában tanulom és gyakorlom,kisebb-nagyobb sikerekkel.Ugyanis életem során elég gyakran keveredtem konfliktusokba a szókimondó stílusom miatt,hiába nekem volt igazam. Mert ugye az őszinteség a mai világban sajnos nem divat, márpedig én nem szoktam kertelni,és sokszor kíméletlenül őszinte vagyok. Nagyon nagy az igazságérzetem,és ennek hangot is adok, plusz ki nem állhatom a képmutató, kétszínű dolgokat és embereket,és ennek megfelelően én sem vagyok ilyen;ami a szívemen, az a számon. Aki csíp az ezért,aki nem,az szintén ezért,de én felvállalom,hogy ilyen vagyok. Viszont az utóbbi időkben már beleuntam abba hogy az igazamat bizonygassam mindenáron és hogy vitázzak, így sokszor inkább már én is csak legyintek, vagy hallgatok. Nyilván, ez nem könnyű egy olyan habitusú embernek mint én, és nem is mindig helytálló, de valóban nem muszáj mindig az igazság harcosának lenni. Sokszor a saját lelki béke érdekében.
9. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 09:33
Nem érzem úgy, hogy lelkileg sérülök, ha kimondok, vagy elmondok valamit. De vesztes pozícióba kerülhetek ezek miatt. Nem mindig jó nyílt lapokkal játszani.
márc. 9. 08:21
Igaz, egyetértek.
márc. 9. 08:16
Sajnos, ugyanilyen tapasztalataim vannak.
6. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 08:08

Dicséretes hogy rájöttél.

A kimondással és elmondással is óvatosan kell bánni. Mindkettővel változtatsz az utadon. Vagyis a saját körülményeidet változtatod velük. Reakció mindig lesz.

5. Myra
márc. 9. 07:22
Én is erre a következtetésre jutottam.
márc. 9. 03:23
egyetertek veled!
3. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 01:26

Igazad van.

(Abban is, hogy ezt tanulni kell.)

márc. 8. 19:01
Azzal, hogy nem kell mindent elmondani egyetértek, de azzal, hogy nem kell kimondani, már nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook