Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtanultam, az életben csak az boldogul, aki másokon... fórum

Megtanultam, az életben csak az boldogul, aki másokon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
márc. 2. 02:24
szorgalmas munkaval masok atgazolasa nelkul is lehet sokra vinni!
45. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 14:48
A szorgalmas embert kifelejtetted. Nálunk is van egy, ha nem is 1 év alatt, de már a második házát építette fel. Nagycsaládos. Mondjuk tehetsége is van hozzá! Láttam mit művelt az évtizedek alatt! Le a kalappal!
44. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 09:34
éppenséggel más világa,nem fekete és fehér.de mindenki maga tudja.
43. tumbo2 (válaszként erre: 42. - Birebora)
febr. 7. 09:30
szerintem is az a normális.soha nem bántottam senkit,és kerülöm a vitát,mondjanak is egyesek nyámnyilának.a békességet jobban szeretem.
febr. 7. 09:15
Boldogulok és nem gázoltam át soha senkin. Élni és élni hagyni.
febr. 7. 09:10
Vannak olyan dolgok, amin nem érdemes pörögni és direkt lehúzni magadat nap mint nap, mert minimálisan sem tudsz rajta változtatni, csak te érzed magad szarabbul. Ilyen például ez is, amit írsz, vagy az hogy millió évek múlva a Föld sem lesz. Koncentrálj arra, hogy te hogy éled a saját életedet, ne pusztítsd a környezeted ha lehet, és ne árts másoknak. Szerintem ha már ennyit megteszünk mi "kis emberek", az is valami.
febr. 7. 06:53
Mindenki az. :) Az ember csak azért született erre a földre, hogy tönkretegye ezt a bolygót. Aztán majd a legvégén megtörli a kezét meg a száját, aztán azt mondja hogy nem is ő volt. Ráfogja a szomszédjára, ő meg keres egy másik helyet amit még nem tettek tönkre. Ezért kár volt beáldozni a dínókat. :)
39. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 05:54
Én sosem gázoltam még át senkin, mégis elég jól elboldogulok.
38. semleges (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 03:34
Jó. Felismerted. Léptél. Túl leszel rajta. Jön más aki nem csavar és nem mos fel. Akinek te leszel a nagy ő. És máshogy fogod látni a világot egy kicsit.
febr. 7. 00:58

"Olyan b*lfasz lett ez a világ."


A világ nagyon is kikaparja magának a gesztenyét!

Biztos hogy ő a b*lfasz?

febr. 6. 19:56
*odaléptél hozzá, aztán megkérdezted tőle. De végül is fordítva is igaz.
febr. 6. 19:55
Olyan b*lfasz lett ez a világ. Taktikus. Régen ha akartunk valakit nem kellett taktikázni. Odaléptél hozzá, aztán megkérdezte tőled, hogy meghívhatlak egy kólára, vagy bármi. Most meg a fél életed arra megy hogy hülyébbnél hülyébb teszteken kell megfelelned. Mielőtt még valaki azt mondaná neked hogy oké, ismerjük meg egymást. Én mindig a spontán dolgok híve voltam. Ez a spontaneitás valahogy kiveszett az életemből. Már nincs jelen sehol.
34. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 19:53
Az a jó, mert a válság fordulópont. El kell mélyülnie. Tudom, hogy hülyén hangzik.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - 4e5e2ec92b)
febr. 6. 19:50
Ilyeneket látok lassan már 2 hónapja mindenhol. Mit kell tenned a boldogsághoz? Hogyan tudsz kilépni a nyomorodból, girl fact, man fact, már az agyam tele van velük. :'D. Pedig régen én olyan normális voltam. Aztán jött valaki, felforgatta az egész világom, aztán most úgy érzem magam mint akivel felmosták a padlót. De előtte még jól kicsavarták.
32. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 19:44

Én nem mondtam, hogy szeretek szenvedni. Olvasd el ezt a cikket, emiatt említettem:

[link]

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - 4e5e2ec92b)
febr. 6. 19:43
Hát mert te szeretsz szenvedni? Mi abban a jó? 🤨
30. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 19:40
Miért gondolod, hogy az a szerencsés, aki nem szenved?
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Semleges)
febr. 6. 19:40
Szerencsés ember vagy. Valakinek az útja macskakővel van kikövezve, másnak meg tüskékkel meg éles kövekkel felszórva. Aztan gondolkodhat is még rajta, hogy hova lépjen.
28. semleges (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 18:52
Életemben nem voltam ilyen szituban.
27. Nikice (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 16:12

Én racionálisként is pozitív vagyok. Sorozatban többen is megbánthattak, de a világ biztosan nem csak két fiók. Vagy egyik, vagy másik…? Ugyan! és nincs olyan, hogy egyszer hibázik valaki, akkor lőttek mindennek. Már a következő perctől lehet minden másként.

Pont a napokban fogalmazódott meg bennem, hogy általánosságban az ember negatívan látja a dolgokat, de mégis, ha a közvetlen velem történt dolgokat nézem, iszonyat sok jó ember, jó cselekedet, kreatív alkotás, és mindenféle színes dolog van, amitől az ember elkezd hinni másokban.

26. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 15:56

Az állítás, miszerint az életben csak az boldogul, aki másokon átgázol, egy bizonyos nézőpontot képvisel, de nem feltétlenül egyetemes igazság. Az élet sokszínű és bonyolult, és az emberek különböző értékrendeket, személyes filozófiákat és életstratégiákat követnek.

Igen, vannak, akik így boldogulnak, így lesznek sikeresek az életben, de nem hiszem, hogy csak ők.

Az empátia, tisztelet és együttműködés is fontosak lehetnek az életben való sikeres boldogulás szempontjából. Az egészséges kapcsolatok, a segítőkészség és a kölcsönös támogatás is hozzájárulhatnak az egyéni boldogsághoz és sikerek eléréséhez.

25. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 15:45

Sose gondold, hogy csak te látod!

Csak mások nem lesznek ettől kesergőek, nem festik a világ végét a falra és nem érzik úgy, hogy itt már csak a könnyező, fájdalmas szűzanya segíthet.

24. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 15:35
Boldogul, túlél, de nem biztos, hogy boldog.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Semleges)
febr. 6. 15:16

Ez most nem rólam szól. Én kispont vagyok ebben a nagy zűrzavarban. Én sajna a kiutat nem látom. Azt látom hogy vannak emberek akik visszaélnek a hatalmukkal. Megtehetik, mert ők irányítanak. Te meg hagyod magad, mert egy darabig talán tetszik is a dolog. Aztán megszokod. Elkezdesz függeni tőle. Pedig minden idegsejteddel tiltakozol ellene. Érzed hogy ez nem jó. Aztán jön valami, magad se tudod mi, a kis világodnak amit felépítettél magadban hirtelen vége szakad. És akkor jön az, hogy elkezded magadat vádolni. Hogy hogy nem láttam korábban a jeleket?

Tudom most ezt elég zavarosnak tűnik így leírva, meg keverem is a szezont a fazonnal, de ezen az úton tényleg mindenkinek végig kell menni, hogy értse. Hülye helyzet. De kb. magamnak köszönhetem.

22. semleges (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 15:06
Ez így nagyon sarkos. Vannak színek is, világosabbak, sötétebbek stb. Megnehezíted a napjaid és az életedet ezzel. Abban igazad van, hogy egy rossz döntés hosszan kihathat az ember életére. De ha felismeri talán időben tud korrigálni.
21. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 14:58
Gondolom látod miként mennek ma a dolgok és azt is, hogy nagyon nem jó irányt vettek.
20. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 19. - 3adf9fed6d)
febr. 6. 14:57

Mindenki negatívan gondolkodik, aki nem halad 😊👌

Butaság ez az egész pozitív gondolkozás.

19. 3adf9fed6d (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 14:56

Ezzel kb. csak saját magad szívatod, más értelme nincs.

De ha téged ez tesz boldoggá, akkor csináld.

18. 3adf9fed6d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 14:54

Ez egyáltalán nem igaz, és az emberek nagy részére nem ez a jellemző.

Van, aki törtetve boldogul, míg mások nem-ezek vannak kevesebben.


A mondatoddal csak áltatásba, önfelmentésbe lehet menekülni, másra nem jó.

febr. 6. 14:48
Sajnos sokszor volt rá példa a környezetemben is. Szóval megértelek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook