Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtanultam, az életben csak az boldogul, aki másokon... fórum

Megtanultam, az életben csak az boldogul, aki másokon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
16. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 14:47
Igen, erre már én is rájöttem. De nem tudok, és nem is akarok kifordulni magamból, és ilyen áron érvényesülni. Jobban szeretek tiszta lelkiismerettel a tükörbe nézni. :)
15. Amaunet (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 14:27

Az élet ettől színesebb. Emberből sem csak két típus létezik.

Engem is vágtak már át a palánkon. Tanultam belőle. Az embert?, aki tette pedig kizártam az életemből, a gondolataimból. Nem fogok megállni, mert egy kis dombocska állja utamat és nem fogok ezen a kis akadályon görcsölni egy percig sem.

febr. 6. 14:13
Ti pozitívak vagytok. Ami jó dolog. Mert ez viszi előrébb a világot, ja. Én viszont racionalista. Azt is látom amit ti nem.
febr. 6. 14:11
Olyan más a látószögünk. De ez nem is a te hibád. Az én világom fekete meg fehér. Nincs köztes szín.. Nincsenek benne átmenetek. Csak két darab skatulya van. Ha az egyikbe belekerültél nem tudsz átjutni a másikba.. Megpróbálhatod, de biztos nem fog sikerülni. Ha egy ember egyszer hibázik, annak ott kb. vége is. Pláne ha hazugságokkal van kirakva az útja.
12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 14:03

Nagyon sokan élnek tisztességesen, nem "átgázolva" másokon és boldogulnak. Meg tudják valósítani a céljaikat.


Úgy gondolom, hogy az tud haladni a céljai felé, aki elég rugalmasan gondolkodik. Mikor bejön egy-egy újabb tényező, akkor újra gondolja a terveit.


Nem tudom ki bántott meg és ki az, aki rajtad átgázolt, de ha ezzen puffogsz, akkor nem haladsz.

11. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 13:34
Van ilyen is, olyan is. Bízom benne, hogy nem csak az boldogul.
febr. 6. 13:32
Mások meg még asszisztálnak is hozzá. Ez a világ baromira elromlott valahol.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Globus)
febr. 6. 13:32
Írtam. Aki letarol másokat hogy elérje a célját.. Vagy ebben leli örömét.. Tudja a fene. Beteg elme.
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 13:29
Abból indulnék ki, hogy mit jelent a boldogulás.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
febr. 6. 13:28
Akivel én találkoztam csak ilyen volt. Gyűjtöm az abnormálisokat úgy néz ki. Vagy velem van a baj. Aztan azt kapod amit látsz.
6. csemár (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 13:27

Nem-e?

Én ezt tapasztalom.


(És aki nem követi ezt a "divatot", az a "lúzer".)

5. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 13:19
Azért szerencsére nem csak ilyen emberek vannak és nem csak ilyenek sikeresek.
febr. 6. 13:13
Szerencsétlenek. Ennyiben nyilvánul meg az örömük. Sz*r életük lehet.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Csemár)
febr. 6. 13:12
Ez nem korszellem. Ezt gonoszságnak hívják. A nárcisztikus személyek személyiségrajza inkább.
febr. 6. 13:07
Ilyen a "korszellem".
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook