Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megsértődött vagy más miatt ilyen? fórum

Megsértődött vagy más miatt ilyen? (beszélgetős fórum)

2023. júl. 28. 09:51
Elnézést kérek mindenkitől a hosszú leírásért és a pontatlanságokért. Megoldódni látszik a problémám, így már nincs szükségem válaszokra, de köszönöm azoknak, akik eddig elolvasták és válaszoltak, még ha nem is nagy sikerrel.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 27. 21:40
Nyugodj meg
2023. júl. 27. 17:50

"nem legjobb barátok, de azért sok mindenben segítettünk már egymásnak,"


Csak nekem fura, hogy azért barátok, mert segítenek egymásnak?

Én a barátaimmal szórakozok, és ezért a barátaim. Az már egy más kérdés, hogy a hosszú évek alatt támogatjuk is egymást. De nem az egymás segítése/támogatása miatt vagyunk barátok...



Ja, egyébként én sem értek semmit a történetből.

Sem a neme nem derült ki a FI-nak, sem más.

2023. júl. 27. 16:26
Ezt a történetet még egy kicsit csiszolni kell. :))
6. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 27. 15:23
Hossszú...
5. tien (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. júl. 27. 15:04
Dettó 😉
2023. júl. 27. 14:49
Hány éves a kapitány?
3. globus (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. júl. 27. 14:37
Kicsit bővebben, még azt sem sikerült levágnom, hogy te milyen nemű vagy...
2023. júl. 27. 14:35
🤔🤔🤔
2023. júl. 27. 14:18

Ismerek egy fiatal nőt, akivel ismerősök vagyunk, nem legjobb barátok, de azért sok mindenben segítettünk már egymásnak, megbíztunk egymásban, gyakran beszélünk, jól megvagyunk. A nő házas és van 2 gyereke, de tudom róla, hogy tetszik neki egy férfi, bár semmit nem akar tőle, maga mondta és egyébként látszik is rajta és a férjén, hogy boldogok együtt. Ezt a férfit csak azután ismerte meg, hogy házas lett. A férfi egyébként nem is kezdeményezett nála. Az említett férfi, aki ennek a nőnek is tetszik, adott nekem jeleket meg utalt rá, hogy tetszem neki és tetszik ő is nekem. Ez a nő ismerősöm eddig is tudta, hogy tetszik nekem is ez a férfi, de azt csak tegnap mondtam el neki, hogy szerintem ez kölcsönös, elmondtam miért gondolom ezt és kíváncsi voltam a véleményére ezzel kapcsolatban, hogy jól gondolom-e. Tényleg bízunk egymásban, ő is mondott nekem sok személyes dolgot magáról. Akkor szó nélkül eltűnt.Nem számítottam rá, hogy nem válaszol semmit, mert máskor nem csinál ilyet vagy egy napon belül akkor is ír.Gondolkodtam, miért nem ír. Gondoltam, hogy azt gondolja, félreértem a férfi jeleit, de akkor ezt nyugodtan megírhatta volna, máskor is megmondta ha nem értett velem egyet és nem lett semmi baj belőle. Gondoltam, hogy gondolkodik rajta, átgondolja igazam lehet-e.Arra is gondoltam, hogy szerinte is tetszek a férfinak és féltékeny és azért nem ír.

Közben amilyen hülye vagyok, írtam neki annyit, hogy nem állt szándékomban megbántani, tényleg csak őszinte voltam és a véleménye érdekelt volna, lehet velem őszinte, de ha már nem akar nekem többet írni, megértem. Ez biztos hülyeség volt, mert minek fussak utána, de már mindegy, megtörtént. Nos, erre válaszolt, de az is egy érdekes válasz volt. Azt írta: "Őszinte leszek veled, annyira hihetetlen, érzelmekkel teli pár nap van mögöttem, hogy nem tudtam annyi figyelmet szentelni az üzeneteidnek, amennyit érdemelnének. Nagyon szeretlek! Hihetetlen híreket kaptam. Szeretném ha örömben és szeretetben töltenéd a napod. Ugye megteszed ezt nekem?" Írtam neki, hogy persze, nagyon szívesen és ennyi volt a beszélgetés. Valóban kapott pár napja jó híreket valamivel kapcsolatban, de azt kicsit furcsállom, hogy a jó hírek csak azóta akadályozzák a beszélgetésben, hogy leírtam neki, amit leírtam a férfiról. Máskor még ha kapott is bármiről jó híreket, örömmel újságolta, most nem ír arról se. A másik meg, hogy ahogy ezt leírta, hogy őszinte lesz velem, de nem tud nekem írni mert annyi minden történt, stb., úgy leírhatta volna akkor a választ is az eredeti kérdésemre a férfiról, mert nem egy bonyolult dolgot kérdeztem, nem lett volna több idő válaszolni és sejthetné, hogy várnék valami választ, hisz máskor is segített sok mindenben, beszélgettünk bármiről. Tudja, hogy fontos nekem az, amit kérdeztem. Ha nem írtam volna neki újra, akkor szerintem ennyit sem írt volna.


Ami máskor furcsa volt, az a következő:

Olyan már máskor is volt, hogy ha megírtam neki valami jó dolgot ezzel a férfival kapcsolatban, akivel egyébként csak barátok voltunk (legalábbis a barátság biztos megvolt, majd kiderül mi lesz/nem lesz még), akkor részben támogató volt és biztatott, de közben meg úgy fogalmazott, hogy abból egyértelmű volt, hogy ő is jóban van vele, neki is jó barátja, ilyenek. Például fogalmazott úgy, hogy mivel ő és én olyan jóban vagyunk vele szóval "te és én". Máskor meg ha megírtam neki, hogy valahogyan kedves volt velem, gondoskodó, segítőkész (ez a férfi), akkor amellett, hogy bátorított, hogy ez milyen jó, megírta azt is, hogy vele is milyen kedves. Tegnap megmondtam neki, hogy milyen utalásokat tett az a férfi, milyen jeleket küld, de korábban nem voltam biztos az érzéseiben, hogy kölcsönös-e és akkor azt írta erre az a nő, hogy ha már azt hiszem nem érez irántam, akkor elmondja, hogy éppenséggel szerinte engem jobban szeret (a férfi). Érezni lehetett valami furcsát az egész szituációban.


Sokat írtam, tudom, de valahogy nagyon érdekelne, hogy mi lehetett a valódi oka annak, hogy ilyen lett. Máskor ha jó híreket kapott, örömmel újságolta, most meg arról sem ír semmit. Lehet nem vele kellett volna beszélnem a férfiról, de korábban ez nem okozott neki semmi gondot, csak azóta, hogy azt írtam, amit utoljára írtam. Kicsit idegesít.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook