Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mégsem jönnek az esküvőre... fórum

Mégsem jönnek az esküvőre... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
98. Perla del Mar (válaszként erre: 92. - Csipkerózsika)
2015. jún. 9. 19:36
Elképzelhető! Nekem tini koromban volt ilyen, az egyik barátnőm mondva csinált ürüggyel megsértődött, majd elmarta egy másik barátnőmet.Aki ráadásul eredetileg az én barátnőm volt és általam ismerte meg.
97. Perla del Mar (válaszként erre: 94. - Saya.)
2015. jún. 9. 19:13
Jól van! Nem árnyékolta be a napod! :)
2015. jún. 9. 00:27
Nekem csak 1 barátnőm van,de gondolom ő nem hagyná ki a nagy napot,ha egyszer férjhez megyek.Ilyenkor tudok örülni,hogy csak 1 van,nem rosszindulatból -a nálad olvasottak alapján-,pedig néha annyira szeretnék én is barátnőket.
95. Misaki Itó (válaszként erre: 94. - Saya.)
2015. jún. 8. 22:03

Akkor jó:)


Ilyen barátokra nincs is szükséged!


Gratulálok!

94. Saya.
2015. jún. 8. 21:58

Az esküvőn nem voltak a "barátnők" de nekem ez így is életem legszebb napja volt :)



Egyébként köszönöm mindenkinek :)

2015. jún. 2. 23:35
Sok boldogságot kívánok!
92. Csipkerózsika (válaszként erre: 90. - 31bc25d879)
2015. jún. 2. 22:59
Én arra tippelek, hogy az egyik bekavart és a többieket is ellene fordította...
2015. jún. 2. 22:13

Sok boldogságot! Legyen jó napod holnap!

Ha nem mennek tényleg ne törődj velük! Ahogy egy régi ismerősöm mondaná, még a sz.. is le van sz..va! Az a Te napod lesz :)

2015. jún. 1. 16:48

Hát nem tudom azért engem megölne a kíváncsiság, hogy mi a fészkesfranc bajuk lehet főleg mindannyiuknak egyszerre. tt valami hatalmas félreértés lehet az irigységen és féltékenységen kívül.


De tényleg szard le őket magasról és vastagon, oltári bunkó, tahó dolgot műveltek, erre nincs bocsánat és még őszinte magyarázatot sem adtak.


Sok boldogságot nektek:)

2015. jún. 1. 15:38
Ezért jönnek az Erdőbe:)
88. Saya.
2015. jún. 1. 15:28

Biztos, hogy nem jönnek...mert nállam a ruha amiben jöttek volna.

De őszintén, nem is érdekel.

A mai utolsó ruhapróbámon nem is jutottak az eszembe. :)

Igaz rosszul esik a döntésük, de attól én még jól fogom érezni magam. :)

87. viva70
2015. máj. 31. 23:39
Azért majd írd meg elmentek-e a barátnők végül...
86. Csipkerózsika (válaszként erre: 81. - Saya.)
2015. máj. 31. 21:33
Jól mondod, nem kéne. Legyen benned büszkeség, ha egyszer ilyen bunkó módon állnak hozzád... Én biztos nem keresném őket többet és ha ők idővel keresnek, akkor is várnám a magyarázatot meg a bocsánatkérést.
85. Perla del Mar (válaszként erre: 81. - Saya.)
2015. máj. 30. 19:08
Tudom, nem könnyű, de ne törődj velük! Ha ők ezt megtették veled nem barátnők! Ahogy előttem írták ne állj velük szóba többet.
84. Perla del Mar (válaszként erre: 38. - Böce)
2015. máj. 30. 19:06

Nem hiszem, meglepetés. Akkor nem ilyen bunkó módon közlik, hogy nem lesznek ott.

Ez se tökéletes , hisz ilyennel meg nem viccelődünk, de ez nyomós ok lenne pl. anyám kórházba került. Normálisan kb. ilyen fajsúlyú dologgal lehet lemondani az esküvőt ennyivel előtte. Igaz 4-en sem mondhatják ezt.

Olyat, hogy van jobb dolgom még szomszéd Mari néninek sem mond az ember, akivel nincs is annyira jóban. Én szerintem tuti nem meglepetés.

83. kisj (válaszként erre: 81. - Saya.)
2015. máj. 30. 18:53

A"barátnőid" számomra teljesen felháborítóan viselkednek.

Az oké, hogy valami, -számomra érthetetlen ok miatt- berágtak rád, de a végtelenül primitív viselkedésük és megnilvánulásuk nekem már hányingert keltő.

Remélem soha a büdös életben nem állsz velük többé szóba!!!

82. viva70 (válaszként erre: 81. - Saya.)
2015. máj. 30. 10:54
Szerintem se kattogj ezen tovább. Ha nem mennek el, akkor maradjanak otthon. Legyetek nagyon boldogok.:)
81. Saya.
2015. máj. 30. 10:32

Ők a sulis barátnőim és sok mindenben mellettem áltak annak idején.

Nekem sokat jelentenek de ha én ennyire semmit sem jelentek nekik.

Úgy érzem nekem sem kéne pitiznem tovább.

Viszont nem értem miért nem tudják megmondani mi a valódi ok amiért így megváltozott a véleményük velem szemben.

Ha így döntöttek megértem, de nem hagyom, hogy beárnyékolja ez a dolog az esküvőt, hisz én ott boldog akarok lenni nem pedig rajtuk gondolkodni mit rontottam el....amiért haragszanak rám...

2015. máj. 30. 07:35

Nem tudom, hogy az emberismerettel hogy állsz. Mert úgy tűnik, hogy ezek neked nem barátnőid, csak havernőid (voltak). Tudod, olyanok, akikkel el lehet jópofizni, lehet közös programokat is csinálni, ha úgy van, de megbízni bennük, kötődni hozzájuk nem. Akikkel elvagy, de nem szeretnek.

Én a helyedben nem keresném őket sem most, sem soha többet. Az a válasz, amit kaptál, az kb. annyit jelent: "szarunk rád". Nah, bármit kap az ember, azt illik viszonozni, úgyhogy te is így állj hozzájuk ezután.

2015. máj. 30. 07:22

Juj de durva.

Én komolyan elgondolkodnék azon, hogy kellenek e ilyen "barátnők".

Van jobb dolga is? Nem fontos neki, ami nekem igen?

Mi ebben a barátság?


Ráadásul egyszerre mindannyian? Ez szerintem több, mint gyanús. Ha te nem bántottad meg őket semmivel, nem lehet hogy valami idióta pletyka áll a háttérben? Bár ez a viselkedés még akkor is gyerekes, kicsinyes, és durva.


Én elfelejteném őket. Ha valami hülye vicc van a dolog mögött, akkor meg elhajtanám őket, hogy a poén nem jött be.


Ne hagyd hogy beárnyékolják a boldogságod, ne görcsölj rajta. Tényleg szükséged van ilyen "barátokra"?

78. Saya. (válaszként erre: 77. - Viva70)
2015. máj. 30. 07:02

Igen hétköznap lesz, de a munkahelyükről/ suliból eddig úgy volt elkéredzkedtek.

Az pedig, hogy más helyen laknak... nincsennek olyan messze tőllünk.

Ráadáasul az apukám fuvarozta volna őket el-vissza.

Szerintem nem ez a gond, fel sem veszik a telefont...

Megkeresem öket és személyesen beszélek inkább velük.

77. viva70
2015. máj. 30. 00:21
Tudom nem ez a lényeg, de nektek hétköznap lesz a lakodalmatok? Harmadikát írtál a nyitó bejegyzésedben. Ha jól számolom az szerda lesz. Akkor gondolom munkahelyről is kéretőzni kell a barátnőknek, meg, mint írtad nem is laktok egyhelyen. Bár, ez még nem lehet kifogás...
2015. máj. 29. 20:52

Ezek szerint mégsem.


Ezért is írta,hogy ami neked fontos,azt őt nem érdekli.

75. Saya. (válaszként erre: 74. - Puritan)
2015. máj. 29. 20:42

Nem ellenezték inkább butaságnak tartották azt, hogy fiatalon férjhez megyek.

De ezt inkább a családtagok tartották butaságnak.

Csakhogy azóta "megbékéltek" a dologgal, és most ezért nem értem a dolgot....

74. puritan (válaszként erre: 69. - Saya.)
2015. máj. 29. 20:03
egy másik fórumban azt írtad, a barátnőid ellenzik az esküvőt, miért ellenzik?
73. 31bc25d879 (válaszként erre: 72. - Kisj)
2015. máj. 29. 19:49
Pontosan!
72. kisj
2015. máj. 29. 19:47

Ne törődj velük!

Készülj az esküvődre.

Ilyen "barátnők" még egy főrumot se érnek meg.


Sok boldogságot !!!

71. 31bc25d879 (válaszként erre: 68. - Saya.)
2015. máj. 29. 19:37
Sok boldogságot nektek!:)
70. b00d33e65c (válaszként erre: 68. - Saya.)
2015. máj. 29. 19:19

Én sem hiszem hogy tréfa.

Nálunk volt tréfa:A férjem papucstrófeát kapott én sodrófát,mint férjnevelő eszközt!

Ez tréfa egy esküvőn,az nem hogy kiugorjanak egy bokorból azt visítva hogy meglepetés!

69. Saya. (válaszként erre: 67. - 31bc25d879)
2015. máj. 29. 19:16

Semmi baj ha kell magamat veszem el xD

ha már ott vagyok...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook