Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megromlott a kapcsolatunk, már nem olyan mint az elején, amikor összejöttünk! Már sokszor gondolkoztam a szakításon, de nem merem megtenni! fórum

Megromlott a kapcsolatunk, már nem olyan mint az elején, amikor összejöttünk! Már sokszor gondolkoztam a szakításon, de nem merem megtenni! (beszélgetős fórum)


1 2
15. knezsu (válaszként erre: 9. - Hiperdinka zizicsaj)
2010. jan. 2. 12:42
nekem is volt egy exem, aki öngyilkossággal fenyegetőzött, és egy darabig én sem mertem otthagyni...aztán egyszer betelt a pohár, és láss csodát, nem csinált semmit..meglepődött, hogy hoppon maradt, de nem tett kárt magában.
14. hiperdinka zizicsaj (válaszként erre: 7. - 04d410066e)
2010. jan. 2. 12:41
Egyszerűen kiábrándultam belőle, megbántott már egy párszor! A 7. hónapban 2 naponta veszekedtünk, minden kis hülyeségen!:S
13. agis (válaszként erre: 11. - Hiperdinka zizicsaj)
2010. jan. 2. 12:40
Néhány nap egyedüllét, mindeféle kommunikáció nélkül nagyon-nagyon sokat segíthet. Lenne időd végiggondolni mi is a jó, mi kevésbé, és hogy egyáltalán hiányzik-e.
2010. jan. 2. 12:40

Jáj... A saját életedet ne hagyd befolyásolni. Ez érzelmi zsarolás. Nehogymár boldogtalanul kelljen élned azért, mert Őt félted... Felnőtt ember, nem?

Én mindig azt mondom, nem vagyok köteles más jóléte miatt boldogtalanul élni.

Ha öngyilkossággal, stb fenyegetőzik valaki? Ennyire hülye? Hajrá...

Tudom, kegyetlenül hangzik, de hidd el, ha nincs benned semmi önzés, (nem azt mondom, hogy egoista legyél,) akkor nem leszel kibékülve soha a világgal.

Mindig TE vagy magadnak a legfontosabb, amíg nincs gyerkőc... Utána változik :) Addig lépj, amíg meg tudod tenni anélkül, hogy esetleg egy gyereket sebeznél vele.

11. hiperdinka zizicsaj (válaszként erre: 6. - Nóra17)
2010. jan. 2. 12:38

8.án lesz 8 hónapja

Őszintén, szeretem is meg nem is:(

2010. jan. 2. 12:38
20évesen ne rágódj-ha nem Ő az igazi tovább kell lépni!Inkább most,mint évek múlva.Ez tapasztalat.(36 vagyok-én is elszúrtam 20 évesen!)
9. hiperdinka zizicsaj (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2010. jan. 2. 12:36
Azért nem merem, mert vagy a detoxikálóba kerülne, vagy a kórházba!:S És ezt nem szeretném :(
2010. jan. 2. 12:33
Mi köt hozzá?
2010. jan. 2. 12:32

Mi a baj pontosabban? Vagy orvosolni kell egy kapcsolatot, vagy szakítani. A legrosszabb, ami lehet, hogy egy rossz kapcsolatban sínylődsz.

Szereted még?

2010. jan. 2. 12:32
mióta vagytok eggyüt?és te szereted?
2010. jan. 2. 12:32
Nehogymár 20 évesen ezen rágd magad. Gondolj bele: ha most rossz, akkor mi lenne 10 év múlva? Inkább most lépj, és találd meg azt, aki tényleg az Igazi, minthogy teszem azt 8 év múlva esetleg gyerekkel döbbenj rá, hogy baj van.
4. agis
2010. jan. 2. 12:32
Ezt pedig neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél, maradsz abban, ami nem nyeri el teljesen a tetszésedet, vagy továbblépsz.
2010. jan. 2. 12:32
Ezzel nem vagy egyedül. :(
2010. jan. 2. 12:32
miért nem mered?mert mi fog történni?
2010. jan. 2. 12:31
Megromlott a kapcsolatunk, már nem olyan mint az elején, amikor összejöttünk! Már sokszor gondolkoztam a szakításon, de nem merem megtenni!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook