Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megnyilt már a Köki terminál? fórum

Megnyilt már a Köki terminál? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2011. okt. 16. 16:48

Majd,ha megnyit az összes üzlet tán nem lesz oly sivár.

Már nagyon kíváncsi vagyok:DD

2011. okt. 16. 16:23
Hát maga az épület belülről elég sivár...
37. tixtina (válaszként erre: 35. - Homern)
2011. okt. 16. 14:28

De,néztem-csak szeretem látni,és felpróbálni.

Sajnos ránézésre nem tudok vásárolni,mert a fiam túl vékony,és muszáj ráadni,mielőtt megveszem.

Vettem két éve a fiamnak két részeset újonnan-6500 forintért-nagyon szuper,csak a csaj már nem árul-és kezdi kinőni a gatyát.

36. homern (válaszként erre: 33. - Vadkriszti)
2011. okt. 16. 14:15

Hát,azért ez így nem igaz.Erre a hétvégére voltak -20% nyitási akciók pár üzletben,de sok helyen csak pénteken,amikor nyitottak.

H&M-ben pl ki sem volt írva,hogy bármilyen akció lenne...ott vettük meg most pénteken a fiam kabátját,a pénztárnál a kezünkbe nyomtak egy 3000ft-os utalványt,hogy most vissza is mehetünk levásárolni.De ez is csak a nyitás napján volt,másnap már nem mehettünk volna vissza az utalvánnyal.

Pár helyen ki volt írva,hogy okt 31-ig van pl -10% (müllerben is),de ez a ritkább.

35. homern (válaszként erre: 34. - Tixtina)
2011. okt. 16. 14:09
Licitálós oldalakon nem nézted?Nagyon profik vannak ebben a méretben.Én unokatesóm kérésére kerestem ekkorában lányosat,abból is sok van.Nem igazán tudnak elhasználódni azzal,hogy 3 hónapból néhányszor felveszi a gyerek,én újat nem is néztem a fiamnak.Minek megvenni 15-20ezerért amikor ott van újszerűen ugyanaz 5-6 ezerét :)
34. tixtina (válaszként erre: 33. - Vadkriszti)
2011. okt. 16. 12:23

Az nagyon jó lenne,mert a fiamnak sehol nem kapok overált:(

Egyszerűen nincsen 8-9 éve méretben sehol.

Kisebb gyermekekre -nagy a választék.

Holnap délelőtt megyek,és körülnézek.

2011. okt. 16. 09:59
Úgy hallottam, több üzeltben (engem most elsősorban a téli ruhák érdekelnének) nagy-nagy nyitási akciók vannak. Láttatok ilyesmit, igaz ez?
32. tixtina (válaszként erre: 31. - Homern)
2011. okt. 15. 17:49

Akkor annyi a jegy,mint máshol.Annak örülök,hogy nem óránként 1200.:DD

Úgy olvastam a kalandparkra még várni kell,de egyhamar nem tudom elvinni a gyerekeket-lányom még kicsi hozzá.

Hát igen,két gyerekkel egy nap a játszó létesítményekben,meg egy kis harapnivaló-már elég húzós-és akkor még be sem vásárolt az ember.



Valóban ritka a 8-4-ig munkakör,mivel estig nyitva vannak.

Szomszédom talált állást-neki 9-6-ig bent kell lenni,de van,mikor tovább.

Este 7-8-ra érnék haza,ami a két gyerek mellett megoldhatatlan.

Inkább csinálom a kozmetikát itthon,mert akkor én osztom be az időmet.

Jó,nem keresek 100 ezret,csak netto 50-60-at,de kevesebbet is dolgozok,több lesz a szabadidőm-és,ha beteg valamelyik gyerek-itthon vagyok velük:D

31. homern (válaszként erre: 30. - Tixtina)
2011. okt. 15. 17:08

Láttuk kívülről a játszóházat is,de nem mentünk be(nekem egy 20hónaposom van).A napijegy ha jól láttam 1800ft,teljesen az átlag.Az előtérben pénzbedobós játékgép van jó sok,és kicsit beljebb van az a mászótorony stb.Egyszer majd mi is megnézzük :)

A kalandpark nem tudom készen van-e,mintha nem lehetett volna feljebb menni,de ez nem biztos.Telefonon meg tudják mondani :)


Azt nem tudom hogy vannak ott munkaidők,a 4 órás részmunkaidős állásokra gondolom hamar lecsaptak :S 8-4 ig is van elvileg,de nem lehet sok,általában 9kor nyitnak és estig vannak :(

30. tixtina (válaszként erre: 29. - Homern)
2011. okt. 15. 16:18

Köszi,hogy beszámoltál:DD

Igazából a tömeg miatt nem megyünk most a hétvégén.

Tervezzük,hogy hétfő délelőtt kilátogatunk.

A gyerekeimet a játszóház érdekli,meg a kalandpark-ami a tetőn van-na,erre én is kíváncsi vagyok:DD


Munka jó lenne,de sajna nekem nem jók a délutánok,max. 4-ig tudnék dolgozni.

29. homern (válaszként erre: 28. - Tixtina)
2011. okt. 15. 13:55

Elnézést,hogy csak most válaszolok,tegnap este már nem tudtam jönni.Igen,elég sokan voltak,de most hétvégén szerintem sokkal nagyobb tömeg lesz.Nem minden kávézó/üzlet készült el,és a lift,lépcsőház előtér is kicsit építési terület beütésű,de amúgy jól néz ki.

Olvastam,hogy munka is érdekel itt többeket.Szerintem nem esélytelen,érdemes bemenni.Még nyílni is fog többminden,vannak kiadó üzletek,oda biztos keresnek majd embereket.

28. tixtina (válaszként erre: 27. - Homern)
2011. okt. 14. 21:45
Kicsit bővebben?Milyen?Sokan voltak?
27. homern
2011. okt. 14. 21:36
mi voltunk ma :)
2011. okt. 14. 21:03
Volt valaki a Köki terminál bev. központban?
2011. okt. 13. 14:10

Szomszédom talált melót-bement,és felvették.

Igaz,hogy egy étkezdébe,be biztos találni még-persze nem a csókos munkakörre gondoltam:DD

2011. okt. 12. 20:50
A vidéki bérezésnél biztos többet lehet keresni Pesten, (na persze egy kis szerencsével, utána járással, kitartással), ebben biztos vagyok. Kivétel azok a cégek, üzletek, akik mindenhol ott vannak, pld. bevásárlóközpontok. Ott, gondolom ugyanannyi a fizetés, bárhol dolgozol, pesten, vagy akárhol, de más eseteben ki lehet fogni.
2011. okt. 12. 20:43
Ott sem több,mint máshol,ugyanabban a munkakörben.Persze,add be,én is elküldtem már nekik,pedig ott voltam a börzén is.Hátha egyszer :))
2011. okt. 12. 20:40
Igen, ez így van. oda elég nehéz bejutni, de úgy gondolom, hogy egy-két önéletrajz beadás nem árt. bár más is jó lenne, a fizetés miatt mennék leginkább....
2011. okt. 12. 20:34

Tulajdonképpen -majdnem- mindegy. Ugyanis anno jelentkeztem vagy 10 munkakörbe.Persze egyik sem sikerült.Volt ahova túlképzett voltam,volt ahova meg nem volt ugye gyakorlatom.Irodai munkát nem is nagyon hírdettek.Nekem is az lenne a leginkább jó.Ebben dolgoztam a legtöbbet eddig.

A legtöbb ilyen állás viszont csókos,sajnos... :(((

2011. okt. 12. 20:26

köszönöm, én vidékről, de nagyon jó a vasút csatlakozás, csak nem tudom, hogy a központi irodájuk melyik lehet, (befektető, üzemeltető stb. ?) beadnám az önéletrajzom.

Te milyen munkakörbe?

2011. okt. 12. 20:22

Sok sikert kívánok hozzá Neked! :))



én is mennék oda amúgy,közel lenne nagyon :))

2011. okt. 12. 20:07

Igen, tudom, hogy arról lecsúsztam, én is abban bízom, hogy később talán szerencsém lenne, irodai meló.....

azért köszi szépen

17. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 16. - Fcaf3033e5)
2011. okt. 12. 20:03
Hát sztem már nincs szabad állás,két nappal a nyitás előtt :(( Volt egy állásbörzéjük még júliusban asszem,na már ott is alig volt,azóta meg már.... De üresedés később biztos lesz :))
2011. okt. 12. 19:35

köszi.

állás ügyben nézelődnék.....

15. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 14. - Fcaf3033e5)
2011. okt. 12. 19:30

Weboldaluk van,ott talán megtalálható az elérhetőségük is.


www.kokiterminal.hu

2011. okt. 12. 19:24
Heló! Tudja valaki, hogy hol van az irodájuk vagy titkárságuk, elérhetőségük?
2011. okt. 4. 22:20

[link]

képgaléria

12. tixtina (válaszként erre: 11. - F64f0d9a69)
2011. okt. 4. 22:17

Igen??Nem nagyon járok arra.

Amióta folyt az építkezés,csak a Határ útig közlekedtem.

Egyszer mentem arra autóval a nyár közepén,de akkor még sehol se volt.

11. f64f0d9a69 (válaszként erre: 8. - Tixtina)
2011. okt. 4. 22:14

A reklámra is rá van írva az okt.14.

Háááát én azért nagyon kíváncsi vagyok rá, ma belestem egy kicsit, persze bemenni nem lehetett még.

Van még sok munka, ahogy elnéztem, de reménykedjünk!

2011. okt. 4. 12:47
Szuper!:))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook