Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megmentette a házasságomat a szeretőm? fórum

Megmentette a házasságomat a szeretőm? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. f758a7200f (válaszként erre: 15. - Manka80)
2012. aug. 29. 23:42
Talan mert a szereto miatt jobban apolod magad es ezt apu is eszrevette:) ezert o is noiesebbnek lat
18. Manka80 (válaszként erre: 16. - F758a7200f)
2012. aug. 29. 23:42
igen, jogos felvetés, bár nem érzem azt, hogy extra-kedves lennék...
17. Manka80 (válaszként erre: 12. - F758a7200f)
2012. aug. 29. 23:39
oh, lehet...
16. f758a7200f (válaszként erre: 9. - Manka80)
2012. aug. 29. 23:39

Na, ebbe nem szeretnek beleokoskodni de eleg gyakran a megcsalo fel lelkiismeretfurdalasbol otthon extra-kedvesebb lesz (hogy ne bukjon le). Erre ugye otthoni reakcio (ferjuradtol) hogy amilyen az adjonisten...o is elkezdett visszakedveskedni neked.


Mikor megszunik a viszonyod, mar nem fogod ugy erezni hogy leplezned kell valamit, ezert visszatersz olyannak mint regen es csak normal-kedves leszel, nem extra kedves. Ferjed meg ujbol agressziv lesz (ha ra is jon, mi ment a hatterben, akkor nem irigyellek azert amit kaphatsz)


Mindezt csak ugy mondom, nem ismerem a valos szitudat csak altalaban ez a felallas

15. Manka80 (válaszként erre: 11. - 9f86e86d50)
2012. aug. 29. 23:37
a szerető igazándiból azért kell, hogy NŐ-nek érezzem magam, ne csak feleségnek, anyának. Igaz ez miatt is érzek pozitív változásokat a férjemnél. Kezd újból nőként is értékelni. Talán, mert van a szeretőm, jó hatással van a nőiességemre is....jobban érzem magam a bőrömben egy pásztoróra után és nem feltétlenül, mert szex volt...
2012. aug. 29. 23:37

Ez a kijelentés egy baromság!A házasságod szar,ha szeretőt tartasz!


Szánalmas,hogy mind a kettőtök a gyerekek mögé bújik,ahelyett,hogy szembe nézne saját magával és az elcseszett életével.

13. 9f86e86d50 (válaszként erre: 10. - F826024eea)
2012. aug. 29. 23:34
Ez esetben szerintem szerelőt tart. Tudod olyat aki megszereli a lelki béke vezetékét. Persze mint írja nem igazi szaki, mert csak kókányol, az meg nem etikus. :D
12. f758a7200f (válaszként erre: 8. - Manka80)
2012. aug. 29. 23:34

De ha jo igy ahogy most vagytok, meg mindig nem ertem hogy miert kerdezed hogyan tovabb? Hagyd igy es kesz, nem? Ugy ertem, en nem tennem de en nem te vagyok, valami ravitt hogy igy leptel, kesz, nem firtatjuk.


Aszondod hogy otthon szuper lett. Szeretoddel szuper. Senki nem akar osszekoltozni, csaladot otthagyni, szex megvan, mindketten ezt akartatok, mi itt a kerdes? Vagy sajat magadnak gyartod a problemakat?

11. 9f86e86d50 (válaszként erre: 9. - Manka80)
2012. aug. 29. 23:33

Tehát ami nem etikus az jobb? Értem... ööö... értem. Hiszen minden az agyban dől el, csak Nálad az ágyban. Semmi baj... bár a férfiakról mondják, hogy a vezérlőegységük lent van a gatyában. Nem baj... ezek szerint kicsit férfias vagy. Ne is fejezem nehogy összeakasszuk a bajuszt. :)

Szóval így vagy elemedben? Mi lenne ha az elemed egy vibrátorban lenne? :D

10. f826024eea (válaszként erre: 9. - Manka80)
2012. aug. 29. 23:32
Mivel jobb a házasságod azzal hogy szeretőt tartasz?
9. Manka80 (válaszként erre: 4. - F758a7200f)
2012. aug. 29. 23:30
a férjemmel joBB, nem tökéletes, de sokkal jobb, mint volt. Ehhez viszont az kell, hogy csaljam. Aljas dolognak tartom ezt, de egyenlőre csak így működik otthon a dolog, ha nekem van másvalakim is. Nem érzem ezt etikusnak....
8. Manka80 (válaszként erre: 5. - 9f86e86d50)
2012. aug. 29. 23:29
nagyon jó a Kalózmese, ahogy leírtad, rátapintottál a lényegre, kivéve, nem vágyom arra, hogy a családjától elszakítsam
7. f758a7200f (válaszként erre: 5. - 9f86e86d50)
2012. aug. 29. 23:28
:DDD
6. f758a7200f (válaszként erre: 3. - Manka80)
2012. aug. 29. 23:27
De mar nemcsak szereto-statuszban? Mert akkor megsem mentette meg a hazassagodat, nem?
5. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Manka80)
2012. aug. 29. 23:25

Az élet tengerében szerelmi életetek megfeneklett. Te titokban szövetkeztél egy kalózzal aki alaposan elfenekelt, úgy ahogy otthon nem kaptad meg. :)

Neked van egy három éves kis matrózod, Neki meg két nebulója, Viszont az iszony viszonyt kedveli, és felesége helyett más hajóskapitányok nőjét hempergeti.:)

Megbeszéltétek, hogy a gyermekek miatt nem fogtok érezni egymás iránt. Feketeszakálnak ez megy is, de Téged annyira vonz a tengeri fosztogató, hogy szívesen megfosztanád a családjától.

A részeges Tengerész párod végre nem a pohár fenekére nézett, hanem a Tiédre és kijelentette, hogy szeret, adj neki kortyolni nosza!

Mióta Feketeszakál alaposan beakaszt a veszekedéseteknek a Tengerészel kampó. Bírod a kampókezű falábú, de nem fatökű férfistened!

Te úgy érzed a szerető segített megtalálni a lelki békéd amid bugyidba csúszott, ezáltal harmonikusabban félrekavarsz. Ezt cuminak nevezik, de hidd el mások is szopnak. :)

Szóval csak így tovább, teljesen ügyes vagy! Ne szólj a Tengerésznek, lehet ő is éppen mással evez egy csónakban! :)

2012. aug. 29. 23:24

Most itelkezes nelkul kerdezem: ha ennyire jo, hogy megmentette a hazassagodat akkor miert kerdezgeted magad errol? Miert kell mindenaron tovabblepni?


Szoval nem igazan ertem a kerdest

2012. aug. 29. 23:23
igen, egyenlőre még úgy érzem, hogy kell a szerető
2012. aug. 29. 23:21
Szerintem ezt még nemigazán lehet kijelenteni, majd akkor, ha már csak a férjed lesz, és nem kell a szerető.
2012. aug. 29. 23:17

egy éve a házasságunk zátonyra futott...éppen hogy nem váltunk el. Van egy kislányunk, 3 éves. Nyár eleje óta viszonyom van egy nős férfival. Ő csak a két kisfiúk miatt nem hagyta még ott a feleségét, ez az egyetlen, ami oda köti. Tudja a felessége is és ezt ki is használja. A férfi már többször otthagyta (nem megcsalta) a feleségét, de nem bírja a fiai nélkül.

A szeretővel igazándiból csak a szex miatt járunk össze, egyikünk sem szeretné érzelmieg elközelezni magát a másik felé, leginkább a gyerekek miatt nem. Bár én sajnos kezdek többet érezni iránta.

A férjem próbálja helyrehozni a hibát, amit ellenem (és a lányunk ellen) elkövetett, de sokszor visszatérünk a kiinduló pontra. Agresszív, arrogáns...bár látszik hogy ilyenkor is azért már visszafogja magát. Szóval változik. A napokban egy év után mondta először, hogy szeret...

Kb azóta nem veszekszünk, amióta nekem van a szeretőm. Jó hatással van rám, higgadtabb vagyok, jobban kezelem a férjemmel a konfliktusokat. Igazándiból úgy érzem, hogy a szerető mentette meg a házasságunkat és ő az aki segített visszatalálni a férjemhez.

Kell a házasságom, de ahhoz, hogy jól működjön kell a szerető is, akivel kezd érzelmileg is szorosabb lenni a dolog. Hogyan tovább....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook