Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghosszabbítják a hiteltörlesztési moratórimot? fórum

Meghosszabbítják a hiteltörlesztési moratórimot? (tudásbázis kérdés)


6. szőkelédi (válaszként erre: 5. - Unom)
2021. ápr. 16. 16:44
Budapest banknál meg nem volt elég ,sőt ! Kötelező érvényű ,mert nem tudják egyénileg módosítani,másik fórumot már teleírtam a történetemmel. MNB válasza a panaszomra : egyezzek meg a saját bankommal ...
5. unom (válaszként erre: 4. - Szőkelédi)
2021. ápr. 16. 16:40
Nem értem. Az OTP-nél elég volt egy nyilatkozat, hogy fizethesd.
2021. ápr. 16. 16:38
Nagyon remélem,hogy nem ! Vagy legalább kötelezzék a bankokat,hogy lehessen tovább törleszteni annak aki szeretné. Nekem eddig csak hátrányom származott belőle,pedig fizettem becsülettel. A bank rámerőltette azóta vitatkozok velük ,nagyon bosszantó. Természetesen aki nem tudja fizetni ,annak is legyen választási lehetősége.
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - 4df706278f)
2021. ápr. 16. 16:25

Én, mint MKB bankos azt tudom a kérdésedre mondani, hogy a saját bank hivatalos értesítése szerint nem, nem hosszabítják meg. (jelenleg!).

Persze, mint tudjuk még a Magyar Közlönyt is átírhatják 7 nap leforgása alatt,( mint az iskolanyitást) így ez is bármikor megváltozhat.

Tehát NEM.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - 4df706278f)
2021. ápr. 16. 16:23
Még nem tudunk semmit, mármint bankosok sem.
2021. ápr. 16. 16:10
Tudja valaki, hogy meghosszabítják a hiteltörlesztési moratórimut? Mert pár hete hallottam, hogy nem nyáron ér véget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook