Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
1352. yoya (válaszként erre: 1345. - Kolibri01)
2009. júl. 22. 16:05

Nekem is a 80-as évek végén, 90-es évek elején tetszett a legjobban!

Eszméletlenül szexis volt!

1351. yoya (válaszként erre: 1349. - Jolie25)
2009. júl. 22. 16:03

Jujj, pont akkor van vége a videonak, mikor elkezdenek csőrözni.


Ezen a vidin meg jól látom, hogy a kislány ölelni akarta őt, de Michael lekapta?!


[link]


Óh micsoda kis mázlista!!!!


Egyébként igazad van, Lisa volt a legszerencsésebb!

Mire eszembe jutott, hogy meggondoltam magam, rajongó helyett mégis inkább a felesége lettem volna, már megelőztél. :)

1350. Kolibri01 (válaszként erre: 1349. - Jolie25)
2009. júl. 22. 15:52

Jaj de jó, már alig várom, hogy lássam. Köszi szépen!

Cserébe én is küldök valamit. Az alábbi link alatt találhatók Michael összes interjújának magyar fordításai. Sajna video nélkül, csak a szöveg van meg. De érdemes végiholvasni, nagyon érdekesek. Én a 2005-öst és a 2006-ost olvastam el eddig. Nagyon jók. És nagyon sokmindent elmond magáról. Remélem, hogy lehet hinni a fordításnak.


[link]

1349. Jolie25 (válaszként erre: 1347. - Kolibri01)
2009. júl. 22. 15:40

[link]

BELINKELTEM A VIDEOT A CSÓKRÓL!:)

Szerintem egyébként még a mosolya is annyira szép volt, meg nagyon kedves hangja volt ahogy beszélt! Jó hallgatni!

1348. Jolie25 (válaszként erre: 1347. - Kolibri01)
2009. júl. 22. 15:38
A másik videon rajta van az a jelenet is hogy egy rajongó megcsókolja aki felszalad a színpadra, de tök barátságos rajta Michael, még talán viszonozta is! Nagyon édes pasi! Én is megcsókoltam volna!:) Hát nekem a home videoin is tetszik nagyon, de sztem azért mert annyira erős kisugárzása van!:) Ahol bejelentette a visszatérését tényleg másképp néz ki, mint anno! Nekem a száj más, mintha az lett volna megcsinálva vagy csak kitetoválva azt nem tudom de nekem az más nagyon! Ja és a próbákon már göndör volt ugye a haja és fel volt kötve, lehet hogy az is közrejátszik, mindenki másképp néz ki felkötött hajjal! DE állítólag a koncertekre meg lett csinálva az orra is szilikonnal vagy valami hasonló anyaggal fel lett töltve mert nagyon el volt vékonyodva az orrnyerge! Szerinted a próbákon fiatalabbnak néz ki? Szerintem csak a haja miatt!
1347. Kolibri01 (válaszként erre: 1343. - Jolie25)
2009. júl. 22. 14:24

Most is megcsókolta valaki??? A Próbákon? A mázlista rajongó!

Egyébként Nektek mi a véleményetek arról, hogy az a kép, ami az utólsó napjaiban készült, amikor próbált, az szerintetek tényleg most készült? Csak mert ha összevetem azzal az arccal, aki bejelentette a visszatérését, hát ég és föld volt. Igaz, hogy ott napszemüveget viselt, de akkor is. Nagyon más a két karakter. Azokról a home videókról már nem is beszélve, amik néhány évvel ezelőtt készültek vele. Hát ott már sokkal rosszabbul nézett ki az arca. Ezen a képen meg olyan, mint a 90-es években, amikor mindenki szerelmes volt belé. Szóval nekem zavaros ez az egész. Vagy megcsinálták az arcát olyanra, mint amilyen 10-15 évvel ezelőtt volt?

1346. Kolibri01 (válaszként erre: 1342. - Jolie25)
2009. júl. 22. 14:18
Meg is csókolta valaki??? Fúúú, ne mááá! De egy mázlista csajszi lehetett. Ide a linkkel gyorsan! Otthon az lesz az első, hogy megnézem! :-)
1345. Kolibri01 (válaszként erre: 1341. - Yoya)
2009. júl. 22. 14:16

Jaaaj, azt én is láttam. Igen, nekem is ez volt a legelső gondolatom. Olyan jó lett volna megölelgetni, megpuszilgatni. De most nem is első sorban mint pasit, hanem mint embert. Olyan pozitív kisugárzása volt, ahogy mosolygott, ahogy megfogta a lány kezét, ahogy olyan természetesen viselkedett és ahogy énekelt közben. És ő mindig ilyen is volt, legalábbis a tv-ben abszolut ez jött le, ez volt a benyomásom róra.

De persze meg kell, hogy jegyezzem, hogy mint pasit is szívesen ölelgettem volna. Itt még iszonyat jól nézett ki.

1344. Jolie25
2009. júl. 22. 14:00
Sajna én nem tudok így táncolni..:(
1343. Jolie25 (válaszként erre: 1338. - Kolibri01)
2009. júl. 22. 13:58
Ezen a videon az van amikor kiválasztják a táncosokat és próbálnak! A másikon meg rajongók egy meg is csókolja! A többivel viszont megölelik egymást!:9
1342. Jolie25
2009. júl. 22. 13:57

Nahát én is iszonyatosan irigy vagyok, főleg arra aki megcsókolta Michaelt!!!:) Meg persze azokra is akik megölelhették, én már soha nem fogom!:(((

De még irigyebb Lisa Preslyre mert ő a felesége volt!:)

1341. yoya (válaszként erre: 1340. - Kolibri01)
2009. júl. 22. 13:55

De igen!!!! :)

Jaj, ha egyszer én is megölelhettem volna!

1340. Kolibri01 (válaszként erre: 1339. - Yoya)
2009. júl. 22. 13:27
Mi az? Mi az? Én sajnos csak este tudom megnézni, itt nem játsza le ez a hülye rendszer. Nem az, amikor a lányt felviszik a színpadra hozzá?
1339. yoya
2009. júl. 22. 13:17

Sziasztok!


Ezt már láttátok? :)


[link]


Iszonyatosan irigy vagyok!! :D

1338. Kolibri01
2009. júl. 22. 11:22

Csajok! Írjátok már le nekem, hogy mi van ezen a videon??? Nem bírom kivárni az estét. Most találtam:


[link]


Papolok itt nektek, de nem bírom ki, hogy ne olvasgassak róla...

1337. Kolibri01 (válaszként erre: 1335. - Jolie25)
2009. júl. 22. 10:18

Na és persze az In the closet! Nekem is az egyik kedvencem! Imádom! Olyan szexi benne. Azok a csípőmozdulatok, meg ahogy Naomihoz hozzá ér. Hát ezután nem nagyon tudom elhinni, hogy rejtett heréjűségben szenvedett és nem volt senkivel szexuális kapcsolata. Nem tudna így hozzáérni egy nőhöz. Nem, ez lehetetlen. Mert én úgy tudom, hogy akik ebben szenvednek, azok semmilyen vágyat nem éreznek. Tehát max úgy tud egy nőt megérinteni, mint egy gyermek az édesanyját. De ez a klip nem erről szól. :-)


A helikopteres videót este mindenképpen megnézem mégegyszer. Azért nagyon érdekel ez a dolog. De egyébként ismétlések vannak a videón? Mert az a test többször is felemelkedni látszik, nem?

1336. Kolibri01 (válaszként erre: 1335. - Jolie25)
2009. júl. 22. 10:10

Igen és pont ezért kell valamit kitalálnunk, hogy ne fájjon annyira. (még most sem hiszem el, hogy ezt váltja ki belőlem)

Arra gondoltam, hogy talán nem kellene annyit foglalkoznunk azzal, hogy meghalt. Hiszen a halál annyira végleges dolog, hogy az emberi agy fel sem tudja igazán fogni. És ezért fáj annyira, mert nem lehet visszacsinálni. Éppen ezért nekünk sem ezen kell agyalnunk, hanem csak simán nézzük a klipjeit, halgassuk a zenéit és beszélgessünk, írjunk róla, mint eddig. Hiszen ha azt vesszük, hogy az elmúlt legalább 5 évben szinte semmit nem hallottunk róla, nem alkotott (legalábbis hozzánk nem jutott el)nem láthattuk a tv-ben, szinte mintha már nem is élt volna. De ugyanúgy hallgattuk a számait, mint eddig. Tehát tulajdonképpen most is ez történik, nem fogjuk őt látni, de bármikor meghallgathatjuk őt. Vagyis azt kellene megmagyarázni az agyunknak, hogy végülis semmi nem történt, semmi nem változott. Ez mondjuk baromi nehéz, de ha nem próbáljuk meg, becsavarodunk mind.

Nagyon-nagyon sajnáljuk, mert tudjuk, hogy 50 évesen meghalni nem normális dolog. Valaminek történnie kellett. Sajnáljuk, mert annyi rosszat írtak már róla egész életében, pedig mi csak jót gondolunk róla. Szörnyű az is, hogy ő mennyit tett értünk és csak a rosszat kapta cserébe. De nem szabad ezen gondolkodnunk. Csak simán élvezzük őt, mintha még mindig itt lenne, csak valahol a háttérben. Mint az elmúlt öt évben.

Na tessék, megint kisregényt írtam. De csak úgy jönnek belőlem a gondolatok és csak írok, csak írok...

1335. Jolie25 (válaszként erre: 1334. - Kolibri01)
2009. júl. 22. 09:53

Nekem ez a kedvenc számom, egyfolytába ezt nézem!!:( Én már nagyon sokszor megnéztem, meg minden nap meg is nézem!! Imádom, és nagyon szexi rajt, Naomit meg nagyon irigylem!! Nekem még a who is it is tetszik!:) ÉN is egyfolytába rajta agyalok, meg tiszta feszült vagyok ha már rá gondolok, hogy miért pont neki kellett meghalni?! De aki megszületik, az egyszer meg is hal, de ő még annyira fiatal volt és még sok minden várt volna rá!! Inkább én már nem is nézem a videoit mert a gondolattól is sírni tudnék!!!:((

A felvételen nem látszik tisztán, hogy a helikopterbe van még egy ember, elsőre én se láttam mások hívták fel a figyelmemet, csak a lába látszik hogy megy ott valaki piros nadrágba és valószínű ő mozdítja el a testet! Majd nézed meg mégegyszer és figyeld nagyon, de csak a lába látszik hogy ott megy!! Olyan jó lenne ha nem is lenne igaz ez az egész, hogy még tényleg élne, olyan nehéz elfogadni! Nem tudom el lehet e egyáltalán?!Ahogy megnéztem a videoit rám is olyan nagy hatást tett mint még soha senki más, és nem is fog!!!!!Ezért is olyan fájdalmas...

1334. Kolibri01
2009. júl. 22. 08:39

De hogy egy kicsit vidámabb vizek felé evezzünk, nézzétek meg Ti is az In the Closet videoklipjét. Nagyon erotikusra sikeredett, nem? ;-)Imádom a számot is, meg a klipet is!!!

[link]


És van egy másik video, ahol azt mutatják, hogy készült a videklip. Itt azért vannak olyan forró jelenetek, amik nem kerültek bele a klipbe. Hm, Naominak nem lehetett rossz...


[link]


Remélem, hogy jót csatoltam be, mert itt sajnos nem látom. Elvileg úgy kezdődik, hogy egy riporternő beszél.

Ha már láttátok, akkor bocsi.

1333. Kolibri01 (válaszként erre: 1331. - Jolie25)
2009. júl. 22. 08:25

Piros nadrágos ember? A fenébe, hogy itt bent nem tudom megnézni. Én egy embert láttam rajta, aki kint állt a helikopter ajtajában. A másik piros meg szerintem az ágy volt, ahol feküdt. Vagy rosszul láttam? Bent is volt még valaki?

Fú, amúgy ebbe bele lehet dilizni. Soha nem voltam fanatikus rajongó, nem volt tele a szobám fala a képeivel, de ha láttam és/vagy hallottam őt, egyszerűen teljesen megbabonázott. Ahogy írtam, a pulzusom az egekbe szökött, libabőrös lettem és nem csak hogy jó pasi, jó zenész, de még segít is másokon és kiáll a környezetvédelemért. Szóval lenyűgözött. De azért azt soha nem gondoltam volna, hogy ilyen mély érzelmeket fog belőlem kiváltani. Már azon kapom magam, hogy egész nap rajta agyalok. Már nem tudok úgy megnézni egy videoklippet, ahogy eddig, mert csomú lesz a torkomban. Ez nagyon ijesztő érzés. Pláne ha riportot látok vele, vagy azt, amikor azt a lányt felvitték a szinpadra és átölelhette őt... Na szóval kész vagyok!

1332. Kolibri01 (válaszként erre: 1325. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 22. 08:14

Szió!

Sikerült megnézned a helikopteres videót? Az a gond, hogy most nem tudom átküldeni, mert nekem is úgy van meg, hogy innen a fórumról haza küldtem mail-en, mert itt bent a munkahelyemen a gép nem játszik le semmilyen videot sajnos. De freemail-re küldtem és persze azt sem tudom innen használni. :-(

Ha láttad, írd meg Te is a véleményedet. Kíváncsi vagyok!

Érdekes, valóban úgy néz ki, mintha az a lepedőbe csavart alak felülne. De az is lehet, hogy csak azért látjuk úgy, mert a kamera is mozdul és lassan más szögből kezdi venni.

Vagy tényleg mozdul, de nem is ő az, csak valaki bevállalta, hogy odafekszik, aztán amikor azt gondolták, hogy a kamera már nem lát be, felült? Hát igen, lehet találgatni.

1331. Jolie25
2009. júl. 21. 22:32
Sajnos szerintem nem él, hanem a piros nadrágos ember aki látszik egy kicsit a felvételen ő mozdítja el!:) Ez túl nagy baki lenne ha élne...:(
1330. Jolie25 (válaszként erre: 1329. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 21. 22:25
Csajszi elküldtem privibe!!:))
1329. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1328. - Jolie25)
2009. júl. 21. 22:18
KAERESEM...KERESEM CSAJSZIKÁM..DE NINCS..NEM TALÁLOM!Próbálkozom tovább de már majdnem minden videót átnéztem...keresem!Segitsetek már..én szeretném azt hinni hogy él!!!!NAGYON SZERETEM ŐT A MÁI NAPIG IS ÉS MÉG MOSTIS MEGSZAKAD A SZIVEM,HA ESZEMBE JUT A PUSZTA VALÓSÁG,HOGY Ő NINCS TÖBBÉ!IMÁDOM ÉS ÖRÖKKÉ SZERETNI FOGOM...SOHA SENKI NEM LESZ MÉG CSAK HASONLÓAN SEM JÓSZIVŰ MINT Ő!NAGYON JÓ EMBER VOLT!!!!!!!EBBEN 100%-OSAN BIZTOS VAGYOK!AZ ÉN SZEMEMBEN MINDIG Ő LESZ A VLÁGON A LEGESLEGNAGYOBB SZTÁR!EDDIG IS AZ VOLT ÉS EZTÁN IS AZ LESZ!!!ÖRÖKRE!!!
1328. Jolie25 (válaszként erre: 1325. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 21. 21:12

Szióka!

Én láttam és képzeld nem emlékszem rá hogy hol!MÁr annyi oldalt néztem hogy nem emlékszem! Próbáld meg hogy beütöd a keresőbe hátha kidobja, én is csak véletlen bukkantam rá, de szerintem az rtlbulváron! Próbáld meg ott is!!

Pusza!

1327. Jolie25
2009. júl. 21. 21:09
Egyébként azt a videot én is láttam ahol felül de szerintem az csak manipuláció! Bár jó lenne ha úgy lenne, de még ha úgy is lenne ekkora bakit akkor se követne el..
1326. Jolie25
2009. júl. 21. 21:08

Szerintem nagyon erős kisugárzása volt, és nagyon egyedi volt a stílusa, megjelenése! Egy igazi egyéniség volt!! Nekem nagyon szexi volt még így 50 évesen is, és ezt még tetézte az is hogy mennyire szeretetreméltó ember volt!

R.I.P MJ

1325. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1323. - Kolibri01)
2009. júl. 21. 20:56
Hol található a helikopteres videó?merre keressem?én is szeretném megnézni!tudsz segiteni?üdv
1324. Kolibri01
2009. júl. 21. 19:05

Itt találhatjátok meg azokat a bizonyos home videókat, amit én is említettem. Bárcsak tudnék ennyire jól angolul, hogy érthetném, miről is beszélgetnek vele. De még ha valaki nem is érti, az is megállapítja, hogy olyan kellemes, nyugalmat árasztó hangja van. És azok a nagy, barna szemek...


[link]

1323. Kolibri01
2009. júl. 21. 18:52

Most láttam azt a videót, amin a helikopterben felül az ágyon. Fú, te jó ég, a hideg futkos a hátamon. De jó lenne egyszer azt hallani a tv-ben, hogy: "szenzáció, Michael nem halt meg. Itt van és koncertezni indul"

Na jó, nem írok butaságokat. Csak akárhányszor olvasok valamit, vagy még inkább akkor, ha látok róla videoklipet, vagy riportot, egyszerűen nem akarom tudomásul venni, hogy ő nincs már. Borzasztó érzés. Furcsa, pedig már rég háttérbe vonult, nem lépett fel, nem nagyon hallottunk róla és mégis most olyan űr tátong bennem. És tudjátok mi a különös? Az, hogy mindig is imádtam őt és a zenéjét, de azt soha nem gondoltam volna, hogy ilyen érzelmeket fog bennem kiváltani. Hihetetlen. Csak ülök és ő köti le a gondolataimat.

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook