Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meghalt mára virradóra a macskám. Ég veled, Tücsök!❤️Repülj... fórum

Meghalt mára virradóra a macskám. Ég veled, Tücsök!❤️Repülj... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
9. Csicsi25 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 13:14

Nem hiszem, hogy túl lehet etetni, ha csak nem tömöd meg, mint a libát. Tudja az a macska, hogy mennyi elég neki, rossz meg biztosan nem volt az a szalámi, bár egy bizonyos fokig a romlottól sem lesz nekik bajuk.


A második lehetőség inkább elkepzelhető.


Szörnyű lehet egyik napról a másikra arra ébredni, hogy meghalt a cicád, nagyon sajnálom 😢

dec. 13. 12:55
* bocs, fojtotta. Pontos jé.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Csicsi25)
dec. 13. 12:54
Mert előtte este jó sokat adtam neki enni. Macskaszalámiból. Nem akartam hogy elromoljon, aztan megetettem vele vagy 20 dekát. Lehet többet is. De én arra tippelek egyebkent, itt rengeteg a kóbor macska felénk. Lehet valamelyik lefolytotta. Ő kis méretű macska volt, nem nőtt meg nagyra soha, lehet valamelyik nagytestű ráugrott aztan annyi volt neki.
6. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 12:52
Szerintem nem lehet agyonra etetni őket, nagyon független jószágok ők.
5. Csicsi25 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 12:50
Ezt miből gondolod?
dec. 13. 12:40
Agyonra lehet egyébként etetni egy macskát? Lehet én b*ctam el.
dec. 13. 12:39

Egyik se. Őszíntén nem tudom. Csak elment. Kinnti macska volt, de nem hallottam semmit. Fülhallgatóval alszom el, mert van a szomszédunkban két kutya aztan folyton ugatnak.

Vigyázzon mindenki nagyon az állatkájára. Itt van előttem a nagy golyó feje. Kell még idő hogy megszokjam a hiányát.

dec. 13. 12:33

Őszinte részvétem! 😢

Beteg volt vagy idős?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook