Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megérzések, deja vu, álmok fórum

Megérzések, deja vu, álmok (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
61. tücsimücsi (válaszként erre: 58. - 236fe2f68e)
2008. aug. 16. 20:08
Nagyon sokszor, és ez megmagyarázhatatlan.
2008. aug. 16. 19:43
Ma nagyon fujt a szél, le is dölt a virágom az ablakba...gondoltam vissza rakoma helyére amig elmegyek neki vizért...hirtelen átfutott az agyamon h ne tegyem oda mert a szél lefujja s kimegy az ablakon...de gondoltam egye fene, nem esik ki, nem lehetséges...kimegyek a vizért, jövök be...nagy huzat...a virág döl kifele..épp hogy utolértem s megfogtam... huh
59. 56288d981e (válaszként erre: 58. - 236fe2f68e)
2008. aug. 16. 18:24
Hajaj, de hányszor...
2008. aug. 15. 13:19
Egyébként sokszor olyan történik velem, hogy magamba énekelek egy dalt, és valaki aki épp melletem van, vagy elkezdi hangosan énekelni, vagy dudolni, vagy valahonnan felcsendül a dal amit magamba énekeltem. Neketek is szokott ilyen lenni?
57. 236fe2f68e (válaszként erre: 20. - Efa181b264)
2008. aug. 15. 13:07

Csak ezekkel a belsö megérzésekkel nálam az a gond, hogy ezek hirtelen jönnek, hirtelen mennek, és meg is történnek.

S mindig eszembe jut hogy nahát épp most futott át az agyamon....olyan fura, tudom h müködnek ezek a fajta megérzések de mégse tudom kontrolálni öket....

56. tücsimücsi (válaszként erre: 55. - Pemete)
2008. aug. 13. 21:22
Jó éjt, és szép álmokat!!!
55. pemete
2008. aug. 13. 21:19
Akkor most megyek kipróbálom hátha ma szebbet álmodok:) jó éjt!
54. pemete
2008. aug. 13. 21:18
Remélem így van!!!
53. tücsimücsi (válaszként erre: 52. - Pemete)
2008. aug. 13. 21:17
Szerintem ez "más tészta". Az ember annyi ökörségeket összeálmodik, gondold el mi lenne ha mind valóra válna?
52. pemete
2008. aug. 13. 21:07
Egy dolog van ami mostanában elég ijesztő, sokszor azt álmodom, hogy meghal a gyerekem! Olyan szörnyű, utána egész éjjel megyek és nézegetem hogy jól van-e! De mindig másképp, van hogy leesik valahonnan, megég, meg ilyenek, olyan borzasztó!!! De az álmoskönyv azt írta a halállal álmodni jót jelent, úgyhogy igyekszem nem fárszt kapni:)
51. tücsimücsi (válaszként erre: 50. - Pemete)
2008. aug. 13. 21:07

Detto.

És még azt mondják nincs ilyen. Vagy nem mindenki rendelkezik ezekkel a képességekkel?

50. pemete
2008. aug. 13. 21:04
Na meghát ugye a le fog esni! Mindig megérzem, sose hallgatok rá, és mindig elesek, leejtem, stb. A múltkor a kutya kivtt az előszobába egy üres ásványvizesflakont, és amikor hazajöttünk láttam hogy ott van, arra gondoltam fel kéne vennem mert el fogok benne esni, persze elfelejtettem, és mikor este mentünk lefeküdni, akkor ráléptem és pofára estem benne, még a lábujjkörmöm is felszakadt. Na azóta igyekszem erre odafigyelni!
49. tücsimücsi (válaszként erre: 47. - Pemete)
2008. aug. 13. 21:04
Na akkor engem meg Te nyugtattál meg, akkor nekem sincs semmi "olyan" bajom.
2008. aug. 13. 20:56

Gyerekkoromban emiatt elkezdtem leírni az álmaimat, s kb 12 évesen jöttem rá, hogy az összes deja vu onnét van.

Nem tudom mi ez, de már nem riadok meg tőle.

47. pemete (válaszként erre: 46. - Tücsimücsi)
2008. aug. 13. 20:40

aj, nekem volt már ilyen csomószor!!! Olyan fura érzés, mikor meghallod valaki szájából ugyanazt amit már "hallottál". Vagy lehet nem is hallottad, csak valahogy a fejedben volt, valahogy tudtad, vagy mittudomén!

Már azt hittem beteg a fejem, hogy ilyenek vannak velem. De ez már egész gyerekkorom óta van.

2008. aug. 12. 21:42
Kinek volt már olyan érzése, mintha egy hang mondott volna valamit ( és ez visszatért még párszor) és az a mondat később megismétlődött valaki más szájából, és rögtön beugrott: de hiszen ez volt az? !
45. Laubó
2008. aug. 12. 21:38
Én azért szorítok, hogy ez az álom ne jöjjön be :( nagyon rossz lenne, imádom a nagyszüleimet.
2008. aug. 12. 20:44
Én sokszor álmodom a halott nagypapámmal, és minidg él az álmomban! De jó lenne, ha ez is megtörténhetne!!!! Mármint, hogy újra élne!:-)))
43. Laubó
2008. aug. 12. 15:37
igen, elég megdöbbentőek, főleg, ha a saját szeretteidről álmodsz ilyeneket. legutóbb azt álmodtam, hogy a nagypapám meghalt... és nagyon sokszor ugrik be a mamikám is, aki még él... borzasztó...
42. 91d4989ab9 (válaszként erre: 41. - Laubó)
2008. aug. 12. 13:26
tom, nem úgy értettem... csak én akkor nagyon le voltam döbbenve az egészen
41. Laubó
2008. aug. 12. 11:19
más sem utólag álmodja...
2008. aug. 11. 22:38

mindig megérzem ha vmi le fog esni és összetörik, de sose hiszek magamnak, igy be is következik:)

és egyszer azt álmodtam ami anno agusztus 11.én megtörtént, csak én nem utólag álmodtam ezt

39. Laubó
2008. aug. 11. 22:35
nem biztos, hogy mindenkivel meg szeretném osztani, elég durva és hosszú :( Ha valaki tudna segíteni, örülnék, ha jelentkezni privátban... Köszönöm.
38. b46d5f17a9 (válaszként erre: 37. - Laubó)
2008. aug. 11. 14:10
írd le ide, talán sikerül megfejteni :))
37. Laubó
2008. aug. 11. 11:13

Ilyen megérzéseim nekem is vannak bőven.( Le fog esni széttörik, el fogsz esni...) Helyek is beugranak néha épületekkel, jó érzés fog el, mikor látom őket"lelki szemeim" előtt, de abszolut nem tudom őket hova tenni bármennyire is járatom az agyamat... Anyukám telefonált egyszer, hogy az általunk nagyon kedvelt munkatársának feleségét bevitték a kórházba, egyik pillanatról a másikra, mentők. Épp a helyi járatos buszon zötykölődtem és elkezdtem sírni, hogy meg fog halni, borzasztó érzés volt... És meghalt.

Apukámmal álmodok már kb másfél éve mindig ugyanolyat. Egyszerűen nem tudom megfejteni, hogy mi miért történik,néha más a helyszín, egy két apróság, de a lényege mindig ugyanaz... ha valaki valamennyire ért az álmokhoz az jelezzen nekem, nagyon nagyon szépen kérem!

36. adri25
2008. aug. 11. 11:09
velem is fordult már elő ilyen,mintha mégegyszer átéltem volna ugyanazt
35. Laubó
2008. aug. 11. 11:01

A másik történet Apukám rám bízott cicájáról szól, akit rámbízott, mikor még nagyon beteg volt. Azt álmodtam, hogy mondtam neki, "Mancs, ne feküdj be az alá a kocsi alá, mert ha elindul elüt, és meg fogsz halni..." Reggel kaptam egy telefont, hogy meghalt a cicánk... :(

A harmadik pedig, mikor a volt barátom elütött egy biciklis nénit. Arról is álmodtam előző este.

34. Laubó
2008. aug. 10. 22:09
Az első olyan dolog, ami furcsa és "hátborzongató" volt számomra az volt, mikor Anyukámmal utaztunk haza, és a sógornője telefonált, hogy elesett a motorral az öccse és meghalt... Anyu mint egy őrült, elkezdte nyomni a gázt én pedig nagy kerek szemekkel kiabáltam, hogy nenenee, ne hidd el, hát nem igaz, már volt ilyen egyszer és az sem volt igaz, és közben láttam magam előtt Zolit.( az öccsét)... megmagyarázhatatlan érzés volt...
2008. aug. 5. 21:40
Napokban azt álmodtam, hogy barátoméknál voltam, és simán csak beszélgettem az anyukájával, azután mondott valamit tesómra, valami nagyon sértőt (már nem emlékszem), és nagyon kiosztottam, de rettentően jól esett, mivel úgy éreztem meg kellett tennem tesómért, marha büszke voltam magamra XD. Igaz, eddig még nem is találkoztam anyukájával, de mindegy :P
32. Ziva
2008. aug. 4. 21:54
Az én történetem régebbre nyúlik egy kicsit.Évekkel ezelőtt azt álmodtam,hogy egy idegen helyen,egy gyönyörű kétszintes házba bekergetett valaki.Géppuskája volt.Arra emlékszem,hogy a ház emeletén az utcafront felől sok ablak volt,és bordó sötétítő függöny volt széthúzva.Arra emlékszem,hogy esős este volt,dörgött villámlott.A fiacskám akkor még kicsi volt,mert karomon menekítettem.A történethez hozzátartozik,hogy a hétvégén Dunaújvárosban voltunk,és útban oda egyszercsak meglepődtem mikor a ház előtt mentünk el.Nagyon furi volt.Minden egyezett =)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook