Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megérzések, deja vu, álmok fórum

Megérzések, deja vu, álmok (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
91. survivor3 (válaszként erre: 88. - Sariya)
2009. jan. 6. 17:33

Erre írtam, hogy nincs struktúra.

A kapcsolati dolgoknál akár évekkel ezelőtti szemkontaktusból is bevillant.

A betegségnél évekkel azelőtt gondoltam rá.

A halálnál azt mondtam magamban a személlyel kapcsolatosan, hogy (most látom utoljára)

Az autóbaleset kb. 2-3 éve foglalkoztat.

90. adcbacefa6 (válaszként erre: 89. - Survivor3)
2009. jan. 6. 17:32

Üdv! Mennem kell,de visszatérek rá!

KÖszönöm a megtisztelést,hogy meghalgatsz!

89. survivor3 (válaszként erre: 87. - Adcbacefa6)
2009. jan. 6. 17:29

Üdv a megérzők között jacky003!


Na!

Mesélj!

88. sariya (válaszként erre: 86. - Survivor3)
2009. jan. 6. 17:27
És ezek az érzések neked mennyire időhöz kötöttek??Mármint hogy röviddel vagy akár évekkel előbbre is megérzel dolgokat?
2009. jan. 6. 17:26

Nekem is van egy megérzésem. Zömmel bejönnek.

Jó lenne,ha ez is bejönne!!!!!

86. survivor3 (válaszként erre: 83. - Sariya)
2009. jan. 6. 17:25

Az az. Az az.

Igen-igen.

Nem a büdös francot nem fordul meg a fejedben.


Mondom, hogy nem lehet kivédeni!

85. sariya (válaszként erre: 82. - Survivor3)
2009. jan. 6. 17:24
Te el tudod fogadni azt ami még nincs??
84. sariya (válaszként erre: 82. - Survivor3)
2009. jan. 6. 17:24
Na várj,hozok egy példát.hmhm..megismerek vkit és érzem az első pillanattól kezdve,hogy ő lesz a társam,a gyerekeim apja stb.És ez nem vágy,mert nem akarok gyereket,se házasodni,se semmi ilyesmi,de ez annyira erős bennem,hogy nem tudok mit kezdeni vele.És nem tudom elhinni,hogy ez lesz,mert látszólag minden ellene szól.Pl.hogy egyikünk se akar se gyereket,se házasodni,sok a vita,és még sorolhatnám.De ha vmit ilyen erősen érzek,hogy inkább már állítom,hogy ez van,mintha tudnám,akkor az minidg úgy is lesz.Ha akarom,ha nem.Érted??
83. sariya (válaszként erre: 81. - Survivor3)
2009. jan. 6. 17:20
Nem tudom te hogy vagy vele,de a legtöbbről azt se tudom,hogy megérzés.Inkább olyan mint egy nagyon erős vágy,vagy érzés,ami van,De meg se fordul a fejembe,hogy megtörténhet.De a francba is,mindig bejön.És nem tudom kivédeni,akárhogy is kapálózom.
82. survivor3 (válaszként erre: 80. - Sariya)
2009. jan. 6. 17:19

Akkor nem egyről írunk.

Nem hinni kell benne és nem megváltoztatni.

EL KELL FOGADNI!

81. survivor3 (válaszként erre: 79. - Sariya)
2009. jan. 6. 17:17

Na neeee!


Nincs távoli megérzés és nincsen benne struktúra.

Én nem tudom befolyásolni.

80. sariya (válaszként erre: 79. - Sariya)
2009. jan. 6. 17:13
És tényleg jó a pozitív megérzés,de mit érek vele,ha nem tudok hinni benne???
79. sariya (válaszként erre: 78. - Survivor3)
2009. jan. 6. 17:12
Lehet,hogy most ki fogsz nevetni,de gyerekkorom óta van egy olyan érzésem,hogy lesz autóbalesetem.És vhányszor beülök egy autóba lepereg a kép,hpgy kiperdül a kocsi és felborul.és mindig ugyanúgy látom.De néha azt érzem,hogy ezen változtathatok.
78. survivor3 (válaszként erre: 77. - Sariya)
2009. jan. 6. 17:01

Szerencsére nekem is vannak pozitív beállítottságú érzéseim. Az viszont annyira jó.

Olyan jó megérezni dolgokat.

Bár nem tudom, hogy lehet-e ezeket egyátalán valamilyen pólus szerint csoportosítani, rendezni.

Hiszen jó megérzésekből, megérzések szerint megvalósult, létrejött dolgok is átmentek negatívba.(ha már e szerint csoportosítom)

Hinném, hogy babona, pedig nem az.

Ezért le is merem írni, hogy azt hiszem lesz még egy autóbalesetem is, ahol a lábammal történik baj.

77. sariya (válaszként erre: 76. - Survivor3)
2009. jan. 6. 15:42
Na ez az.Az én esetemben pozitív amit érzek,és mindig bejött eddig,de tényleg MINDEN ellene szól.És ezért nem tudok hinni benne.De az érzés akkor is itt van bennem.
2009. jan. 6. 15:39

Tudsz valamit te is!


Ezek megérzések. 2 halált éreztem meg.

Igen ellene kellene, hogy szóljon és mégis úgy történik.

75. sariya
2009. jan. 6. 15:26
És mi van olyankor ha vmit nagyon erősen érzel,szinte már biztos vagy benne,hogy az fog történni,pedig minden ellene szól??
74. survivor3 (válaszként erre: 73. - Survivor3)
2009. jan. 6. 15:24
A betegségemet is megéreztem, tudtam előre, hogy mi vár rám. Menyasszonyom volt és tudtam, hogy egy szőke nővel fogok élni. És nem én igazítom ezekhez az életemet, hanem tényleg azok szerint alakul.
2008. dec. 30. 15:27

Simán.

Eddig minden bejött ami "csak úgy" megfordult a fejemben. Nem én irányítom, hanem valami engem.

Emlékszem mindegyikre és mindig jönnek újak.

A magzati emlékekkel megáldottaknak állítólag ez kijár.

2008. nov. 30. 04:06

Volt egy álmom, nagyon érdekes elmesélem.

Fekete háttér előtt álltam. Minkét oldalamon egy-egy férfi, akik fogják a kezem. Nem tudom milyen viszonyban vagyunk, én nő vagyok, és mind fiatalok vagyunk. Tudjuk, hogy most meg fogunk halni. Ezek életünk utolsó percei. Nem érzek félelmet, de még nem akarok meghalni. Erősen szorítjuk egymás kezét, és megesküszünk egymásnak, hogy örökké együtt leszünk. Együtt üvöltjük, hogy "Örökké!" És abban a pillanatban meghalunk. Nem tudom, hogy mitől, csak a fekete falat látom magunk mögött, de a gyorsaságból ítélve, lövés, kivégezhettek minket. Nem érzek fájdalmat. Érzem, sőt látom, ahogy kis fénycsóvaként kiszáll a lelkem a testemből, látom magam felülről, és látom azt is, ahogy a másik kettő követ engem. Még mindig mellettem kétoldalt. Könnyű, kellemes érzés, ahogy emelkedünk felfelé. És felébredtem, ennyi volt az álom. Rettentő valóságos volt, nem is a körülmények, mert több részletre nem emlékszem, hanem az érzések, amiket átéltem közben. A tartalom ellenére nagyon jó hangulatban ébredtem fel. És hetekig folyton az eszemben járt az álom.

Már vagy egy hónap is eltelt, amikor egyszer felidéztem egy emléket, ahogy kislányként a szüleimmel állunk egymás kezét fogva, én középen. És óriási deja vu érzésem támadt. Belémnyilallt a felismerés: ők azok, vagyis mi hárman voltunk azok. Együtt haltunk meg, megesküdtünk, hogy örökké együtt leszünk, és így lett. És kis idővel később rájöttem, hogy a halállal kapcsolatban is üzenet volt nekem ez az álom. Az apám ebben az életében is viszonylag hirtelen és korán meghalt. És csak nemrég jöttem rá, hogy mennyire rettegek attól, hogy váratlanul meghalok. Magától a haláltól egyáltalán nem félek, csupán attól, hogy készületlenül, idejekorán ér. Ez nem véletlen.

2008. nov. 27. 16:17
Egyik nap karamboloztam a buszon ülve. Egész délután furcsa érzésem volt, remegett a kezem. Aztán felültem a buszra, hogy megyek a barátomhoz. Leghátul ültem, csuklós buszon. Néztem kifelé az ablakon, ahogy közeledtünk a kereszteződéshez, a lámpákhoz. Néztem az autókat amik jobbról jönnek jó gyorsan. Azon gondolkodtam, hogy ennek biztos nem lesz jó vége, biztos baj lesz. Hát lett is. Igaz, hogy nem jobbról jöttek ki a busz elé, hanem balról, de sajnos bejött a megérzésem. Ilyen még sosem történt velem. Azóta se tudok túljutni rajta...
2008. aug. 29. 20:48
ma elmentem a postara feltenni valami csomagot...a fonokom adott...15 lejt...gondoltam 10 lejbol fizetek es az 5 lejt elteszem mert ugy sem kell...akkor bevillamlott egy erzes..."ne tedd zsebre mert kihuzod es elveszited" de megis eltettem...amikor vissza ertem az uzletbe...eszre vettem elhagytam a fonokom 5 lejet,...igy a sajatombol ki kellett tegyem,....egyszeriben pech..es nagyon ego volt...:( (5 lej kb..2 kenyer ara)
69. 236fe2f68e (válaszként erre: 68. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 17. 14:31
Fel is kötöm jol! :)
68. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 67. - 236fe2f68e)
2008. aug. 17. 12:59

Óh, arra már alig emlékszem, mi volt az érettségin :)


Gondolj bele, ha a tételeket választani kellene, ugyan ki tanulna vizsgára??? Nem, szépen lefordítva, összekeverve az asztalon. Egyetemen pl. a már kihúzott tételeket is visszarakják, véletlenül sem pipálhatod ki a mások által már kivégzett nehéz tételeket :)


Úgyhogy gatyát felkötni!!! :)

67. 236fe2f68e (válaszként erre: 65. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 17. 12:53

Hát igazat megvalva nem tudom h választani, huzni vagy hogy kell..én jövöbe éretségizek. jaj nekem!

Gratulálok neked!

2008. aug. 17. 12:40

Én is nagyon fogékony vagyok a megmagyarázhatatlan dolgokra. Íme egy-két eset:

Törpehörcsiket tartunk. Egyik este olvastam, teljesen csend volt. Egyszer csak volt egy olyan érzésem, hogy megyek megnézem a mama hörit, mert mi van, ha kimászott a terráriumból, és ott mászkál a komódon(eddig ilyen soha nem történt) Kimentem, a mamahöri nem volt a kölykeivel. Oldalra néztem, hát ott ült a fal mellé kitett mókuskerekében.

A másik eset vizsga előtt történt velem. Este még úgy gondoltam, átnézem a magyart. Kivettem találomra az Anyegint és átolvastam. Másnap, mit gondoltok, mit húztam, persze hogy az Anyegint!

Nyelvtanból itt mondogattam, milyen jó lenne egy bizonyos tételt kapni, mert azt olyan frappánsan tudnám megkezdeni. Azt kaptam:-))

Sok hasonló dolog történt, történik velem, aminek kézzel fogható magyarázata nincs.

65. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 64. - 236fe2f68e)
2008. aug. 17. 12:30

Nem választottam, hanem húztam. Erre gondoltál, ugye?


Igen, a 19-est :), amit még kétszer átolvastam mielőtt bementem. És persze 5-öst kaptam.

64. 236fe2f68e (válaszként erre: 63. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 17. 12:27
Gondolom akkor a 19 es tételt választottatd! vagy nem?
63. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 46. - Tücsimücsi)
2008. aug. 17. 11:21

:))


Ezekre figyelj oda nagyon!

Tudatosítsd, és a közeli jövőben figyelj az eseményekre. Valószínűleg lesz összefüggés. Esetleg egy kérdésre a válasz, ami nagyon foglalkztat.


Egy baromi nehéz vizsga előtt nagyon szerettem volna tudni, hogy melyik tételt fogom húzni. Van az agykontrollban egy techinaka erre, de minthogy nem nagyon használom, hittem is, meg nem is. De a tét nem volt kicsi :)). Este feltettem a kérdést.


Másnap reggel összefutottam egy ismerősömmel, aki örömmel újságolta, hogy a 21 milliós lakást 19 millióra lealkudta.

Egy csoporttársam fél órával a vizsga előtt meghívott kávézni, majd röhögve kért tőlem 19 forintot, mert a pénztárcáját a kocsiban hagyta, a zsebében pedig csak ennyi apró volt. Abban a pillanatban beugrott a 19 milliós ház.


Meséljem tovább, vagy megvan? :o))

62. 236fe2f68e (válaszként erre: 61. - Tücsimücsi)
2008. aug. 17. 11:04
Hát az, felfoghatatlan...hogy mik vannak...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook