Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás vagy nem? fórum

Megcsalás vagy nem? (beszélgetős fórum)


12. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 16. 14:30
Nem is vagyok egyutt.
2023. okt. 16. 13:42
Én egy kicsit másképp látom a dolgot, méghozzá érzelmi oldalról. Ha felmerült benned a kérdés, akkor valami köt még a régi párodhoz. Ha nem éreznél iránta semmit, fel sem merülne benned a kérdés. Én úgy érzem, hogy belemenekülnél ebbe az új kapcsolatba, hogy elfelejtsd a régit. Nem javaslom, adj időt mindenre magadnak. Legyél egy kicsit egyedül, önmagad.
2023. okt. 16. 12:01
Nem az
9. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2023. okt. 16. 11:18

Ez mekkora hülyeség!!!!

Lassan egy éve már külön élnek a férjétől, gyakorlatilag már csak a papír köti össze őket.

Miért lenne más a megítélés, ha pl. két hónappal ezelőtt hivatalosan is elváltak volna! Más világ járja már Kedves, a papír csak egy papír! Ma már nem oszt, nem szoroz!

2023. okt. 16. 10:34
Amennyiben a feleségedet nem zavarja, úgy nem megcsalás.
7. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 16. 10:08
Nem megcsalás ha már csak a "papír" tart össze a pároddal.
6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 16. 09:50

Miért költöztél el? Nem akartok már egymástól semmit? Akkor nem megcsalás, mert nem vagytok egy pár (már ha erről ő is tud).

De miért nem váltok el? Ennek mi értelme?

5. Alnisa (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2023. okt. 16. 09:49

Ez mekkora egy hülyeség!!!

Nehogy már ne legyen megcsalás, ha csak dugni akar!!!

Azért kefélnek sokan félre.

A béna amcsi filmek jutnak eszembe róla, ahol azt mondják, ha más az irányítószáma, akkor nem megcsalás..... mekkora egy hazugság.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 16. 07:36

- Nem! Amennyiben csupán biológiai szükséglet miatt, a valakihez tartozni, mert biztonságot, érzelmi stabilitást ad.


- Igen! Amennyiben szerelem szövődik köztetek. Ha ezt érzitek, akkor rendezd le végleg az előző kapcsolatot. Úgy tisztességes!

3. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 15. 23:35
'Mittom én, attól is függ miért vagytok külön.Mi az oka, hogy nem váltok el?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 15. 23:10
Nem.
2023. okt. 15. 23:07
10 hónapja elköltöztem a páromtól (házas vagyok). Most megjelent egy új kapcsolat lehetősége. Megcsalás, ha belemegyek egy új kapcsolatba?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook