Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbocsátani? De hányszor? Fog változni? fórum

Megbocsátani? De hányszor? Fog változni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
70. sariya (válaszként erre: 65. - Őzgida)
2008. dec. 16. 14:18
Az ijesztgetéssel nem hiszem,hogy sokat érsz.Tudaj,hogy úgysem mész el..
69. herengtimea (válaszként erre: 66. - Őzgida)
2008. dec. 16. 14:17

:)))

ez is egy megoldás

68. Őzgida (válaszként erre: 67. - PiciLeány)
2008. dec. 16. 14:17

kb. másfél éve.

Van hajlandósága, csak nagyon lassú a lelkem...

67. PiciLeány (válaszként erre: 62. - Őzgida)
2008. dec. 16. 14:14

Mennyi ideje vagytok együtt?

Mondjuk, az mindenképp jó jel szerintem, ha van igénye a változásra, és látod is, hogy képes változni olyan irányba, ami Neked is jó...

66. Őzgida (válaszként erre: 63. - Herengtimea)
2008. dec. 16. 14:12

Ha az én jelenlétemben kezdene flörtölni, akkor azzal a táblával inkább fejen vágnám!

:-)

65. Őzgida (válaszként erre: 64. - Sariya)
2008. dec. 16. 14:12

Most ráijesztettem. El akartam költözni. Már pakoltam....

De legközelebb megyek is.

:-)

64. sariya (válaszként erre: 62. - Őzgida)
2008. dec. 16. 14:09
Szerintem múltkor erről már beszélgettünk és ti mondtátok nekem,hogy "tűnjek el"egy kicsit.Megtettem és bejött.Azóta kenyérre lehet kenni.Baromi nehéz erőt venni,mert ugye ott a félelem,hogy mi van ha akkor azt mondja,hogy szevasz,vagy ki tudja.De ez csak a félelem.Ha tényleg annyira szeret,akkor hagynod kell,hogy férfi lehessen melletted és nem veheted el a jogot tőle,hogy küzdjön érted.(hiszen ezt nem tudja megtenni ha mindent megadsz neki)és akkor azt mondja,hogy ha te már helyette is megadod,akkor ő mégis mit foglalkozzon vele?
2008. dec. 16. 14:06
akkor mikor elmentek bulizni és látod,hogy más lányhoz közelit emelj fel egy nagy táblát:Te vagy az én párom szöveggel.Lehet hogy ekkor ezt elfelejti.
62. Őzgida (válaszként erre: 61. - Sariya)
2008. dec. 16. 14:00

Van valami abban amit írsz.

Ő ezt úgy mondja, hogy az is ő, amilyen mikor velem van, de a bulizós énje is ő.

A bizonytalanságban is egyetértek. Én mindig ott rontom el, hogy kéznél vagyok (nagyon jól tudom fejjel, hogy mit kéne tennem, de a szívem irányít). Mikor erőt gyűjtök, vagy nagy a balhé és lépek, mindig kijön belőle a "Te vagy az én párom" szöveg.

61. sariya (válaszként erre: 60. - Őzgida)
2008. dec. 16. 13:44
Na igen..:)De ezt is érzem veletek kapcsolatban.SZüksége van rá,hogy menjen és bulizzon,metr mintha bizonytalan lenne és még nem tudná,hogy pontosan hogyan is szeretné élni az életét,és így ugy nem kell felelősséget vállalnia.Mert te úgyis megbocsátasz és megteszel mindent a kapcsolatért hogy működjön.De szerintem hagynod kéne,hogy végre ő is bizonyítson..
60. Őzgida (válaszként erre: 59. - Sariya)
2008. dec. 16. 13:37

A próféta szóljon belőled!

:-)

59. sariya (válaszként erre: 57. - Őzgida)
2008. dec. 16. 13:37
Tudod általában a kapcsoaltokban mindgi fordítva van mit amit a látszat mutat.Amelyik félnek van inkább mehetnékje és amelyik látszólag nem tesz annyit a kapcsolatért,valójában az szokott a a ragaszkodóbb lenni.
58. sariya (válaszként erre: 15. - Őzgida)
2008. dec. 16. 13:30
Az én párom is nagyon bulizós volt,meg táncos,meg piálós,de mellettem ez szinte majdnem a nullára csökkent.AZt mondja már nem igényli annyira,inkább velem van.Ha meg megyünk ,akkor együtt megyünk.
57. Őzgida (válaszként erre: 56. - Herengtimea)
2008. dec. 16. 13:25

Hát ezaz. Neki kell akarnia.

Én már eldöntöttem magamban, most még ezt az esélyt megkapja, meglátjuk, tud-e élni vele.

Ha nem, akkor muszáj lesz lépnem.

56. herengtimea (válaszként erre: 54. - Őzgida)
2008. dec. 16. 13:04
nemcsak náluk ,máshol is igy van ez,csak az a bosszantó,hogy vannak emberek akik tudják mennyit szabad inniuk és vannak akik nem érzik a határt.meg kell tanulnia fegyelmeznie magát és önkontroll,ez utóbbit megtalálnia igen nehéz,de meglehet tanulni,ha te is akarod és ő is akarja,fontos hogy Ő akarja akkor minden rendben lesz.
2008. dec. 16. 12:50

Ebben az esetben ne csodálkozz.

Én megértettem a páromat. Lehet , hogy én sem tennék másképp. Amikor megcsalt, azt gondoltam minden férfi szemét, bosszút kell állni.

Na tessék, helyben vagyunk... ugyanazt tenném én is.. így utólag megértem.


ha ebben a cipőben jár, akkor más a dolog. Tönkre lehet tenni egy ember életét, hiába van mellette tökéletes társ már, a sebeknek forrniuk kell.


Hidd el!

54. Őzgida (válaszként erre: 53. - Herengtimea)
2008. dec. 16. 12:33
Igen, azt hiszem a "szokássá alakult" megfogalmazás jó. Társasági ember, szereti a pörgést. És hát az ivás ezzel együtt jár. Legalábbis náluk.
2008. dec. 16. 12:16
az idő és te mindent megold,azért te,mert csak az tudja megváltoztatni,vagy azért tud megváltozni aki hatással van rá,és akit szeret.Valójában nemis kell megváltoznia,mert hisz az alap tulajdonságait egy embernek nehéz lenne megváltoztatni,hanem a szokásait valami másra átalakitani,csökkenteni,megszüntetni,ez ebben az esetben a túlzott alkoholbevitel,ugye?mert úgy gondolom ez nála szokássá alakult tehát ez nem tulajdonság.
52. Őzgida (válaszként erre: 51. - 50d0def203)
2008. dec. 16. 12:03

Ismerős...

Nála nem hosszú kapcsolat volt a ludas, hanem a nagy szerelmek, amik nem jöttek össze.

Jött ugyanúgy a szöveg, hogy minden nő egyforma. Én meg kapálózhattam, hogy miért húzza rám a mintát, ha nem szolgáltam rá?

Aztán szépen lassan rájött, hogy talán nincs igaza. Régen olyan mondatok hangzottak el a szájából, hogy még le akarok feküdni más nőkkel is. Most meg, hogy tudja, nálam jobb társat nem találna, és hogy neki kell változtatnia, hogy működjön.

Nehéz eset. Nem is gondoltam, hogy ennyire türelmes vagyok!:-)

Tény, hogy változott és ezt ő is tudja. De az is igaz, hogy még van mit javítania.

2008. dec. 16. 11:59

Tudod nálunk mi volt a baj? Az, hogy volt egy 7 éves kapcsolata korábban. Elvesztegette rá a fiatalságát, az meg anyagilag lehúzta, majd ott hagyta egy másikért.


Na ekkor kezdődött a bosszút állok minden nőn, lefektetem mindet....stb.

Később jöttem én, de én is kaptam a megcsalásból, mert azt gondolta, hogy olyan vagyok, mint a többi.

Sajnos utólag jött rá, hogy nem így van, de akkor már megtette. Most egy édes kisangyal, imádom, és teljesen más ember lett.


Nálatok nem lehet hasonló dolog??

Mostmár tényleg megyek zuhanyozni, mert lassan indulnom kell.

50. Őzgida (válaszként erre: 49. - 50d0def203)
2008. dec. 16. 11:50

Köszönöm!

:-)

2008. dec. 16. 11:46

Az én párom esze 35 évesen jött meg. Naaaa?

Szóval, semmi sem kizárt. ki tudja?

MOst mennem kell, bocsi.

Fel a fejjel, és kitartás Őzgida!!!

48. Őzgida (válaszként erre: 45. - PiciLeány)
2008. dec. 16. 11:42

Gratulálok én is és sok boldogságot kívánok Nektek!

:-)

Azért nem olyan durva az alkoholfogyasztása. Mármint otthon csak ketten, 1-1 pohár bort esetleg vacsi után. Ha elmegy haverokkal, 1-2 sör biztos csúszik. De extra berugás, az mindig a bulival jár.

Mondtam már neki, hogy 30 után a buli már nem az igazi. (minha én beülnék a homokozóba várat építeni).

47. Őzgida (válaszként erre: 44. - Dimitrova)
2008. dec. 16. 11:39
Az a helyzet, hogy én vagyok az a komoly az életében. Tényleg sokat változott, de rengeteg türelem kellett hozzá a részemről. És még kellene is. Csak már fogytán. Mikor rácsaptam az ajtót, belátta a hülyeségeit. Most is azon van, hogy változzon.
2008. dec. 16. 11:36

Picileány,


Sikerült, és az a lényeg.

Gratulálok, és sok boldogságot a picihez!!!

45. PiciLeány (válaszként erre: 39. - Őzgida)
2008. dec. 16. 11:33
Talán nem az az érdekes, hogy mennyit iszik, hanem, hogy Te mennyit vagy hajlandó eltűrni. Vagy ha nem változik semmi, Neked hány éved van erre a kapcsolatra? Én kiléptem öt év után egy élettársi kapcsolatból az alkoholfogyasztás miatt. Igaz, az én volt Párom nem ígérte, hogy megváltozik. Azt vallotta, hogy hülye az, aki nem iszik, meg, hogy ő leginkább sört ivott, ami szerinte nem alkohol, mert olyan alacsony az alkoholtartalma. Elgondolkodtam azon, hogy ha közös gyermekünk születne, akkor esetleg folyton azon kéne vitázni, hogy piára vagy pelenkára költsünk. Vagy rá merném bízni a gyereket, ha tudom, hogy elviszi a kocsmába magával. Különben nagyon szerette volna, ha születik gyerekünk. Azóta megtaláltuk egymást a Kedvesemmel, két hónapja együtt élünk a saját házunkban, 8 nap múlva születik a kisfiunk, 932 darab pelenkát vettünk neki, egyikünk se fogyaszt alkoholt (egyáltalán, szilveszterre vettünk egy üveg kölyök-pezsgőt). Nehéz volt meghozni azt a döntést, hogy kilépek abból a kapcsolatból, az önbizalmamat is jelentősen lerombolta az az időszak, és tartottam attól, hogy nem fogok találni magamnak másik társat...
2008. dec. 16. 11:30
30-on túl?:) Kicsi az esélye, hogy pozitív irányba változna! Szerintem csak rosszabb lesz! 30-on túl már nem a bulinak kellene központi szerepet betölteni... Annyi minden mást lehetne csinálni, józanul, haverok nélkül! Utazni, kirándulni, kulturális programokat keresni és közben a jövőt tervezni, azon dolgozni közösen. Ha komolyan gondolná a barátod, de úgy gondolom, ha jönne más (jobb) az életébe azonnal elhagyna.
43. Őzgida (válaszként erre: 42. - Herengtimea)
2008. dec. 16. 11:20
Azt hiszem itt az ideje, hogy kipróbáljuk a közös bulizást.
2008. dec. 16. 11:12
örülj neki és menj el vele,ha nincs kedved akkor meg mond meg neki és nem kell hogy egyedül elmenjen,maradjon veled otthon,ne küld őt,hogy menj egyedül bulizni,de ne is tiltsd meg.ha most békültetek ki akkor biztos nagyon hallgat rád,most mond el neki,hogy neked milyen rosszul esik ha nélküle elmész,most venni foglya a lapot.
41. Őzgida (válaszként erre: 40. - Herengtimea)
2008. dec. 16. 11:06

Nem szeretem ha nélkülem megy.

Viszont én sokszor este 10-kor már nem akarok elmenni, max az ágyig.

Ill. mindig azt mondta, hogy ő soha nem járt a barátnőivel bulizni.

De most kifejezetten azt mondja, hogy menjünk el kettesben.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook