Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megasztár - Tóth Lüszi rajongók fórum

Megasztár - Tóth Lüszi rajongók (beszélgetős fórum)


14. d88030a7e1 (válaszként erre: 13. - Kalmár Edit)
2008. okt. 7. 07:54

Én tudom kire gondolsz, de ott hiába volt eszméletlen hangja a kislánynak, nem tudott felkészülni. Az ilyennek pedig nincs helye a színpadon.

Szerintem Lüszi vérprofin oldotta meg azt a helyzetet, amibe sokan belebuktak. Talán ezért jutott tovább.

2008. okt. 6. 23:38

Sziasztok!

Azt nem értem, hogy volt egy másik kislány most nem tudom a nevét Őt kiszavaszták, mert nagyon fiatal és nem nőtt még fel erre. Lüszivel egykorú lehetett. Szóval már ez is pofára megy? Vagy?

Semmi bajom a Lüszivel, mert csodálatos a hangja és még szép is. Csak ezt valahogy nem értem. Emlékeztek rá?

2008. okt. 6. 23:30
Bízom a kislányban!
11. csillus78.06.27 (válaszként erre: 5. - D88030a7e1)
2008. okt. 6. 23:30

Szia!


Barnabás is szimpatikus volt, de szerintem még nem volt helye a 15 között. Talán jövőre.

Drukkoltam neki, de nekem nem mindig tetszett, ahogy énekelt. Az előző hozzászólónak írtam, arról, hogy sztem nem szimpátia miatt jutott tovább Lüszi(meg különben is nagyon féltette a zsüri), hanem a tudása miatt. Felnőtteket megszégyenítve játszott az arcával is, ének közben.

Szóval ha Barnabás jutott volna tovább, nekem akkor lett volna az az érzésem, hogy szimpátia alapján döntött a zsüri.

Azért nayon örülök, hogy megműtik az arcát.:)

Remélem sokra viszi ő is.


Nekem is megfordult a fejemben, hogy rosszabb lesz a showban, mert nagyobb lesz a nyomás, de szerintem ott több idejük lesz felkészülni, hisz 1 hetük van mindig, itt meg napról napra, újabb produkciót kellett nyújtani.

10. csillus78.06.27 (válaszként erre: 4. - Kata óvónéni)
2008. okt. 6. 23:26

Szia!


Látom, Óvónéni vagy!

Biztos szép hangod van(az óvónéniknek kötelező), lehet értessz is hozzá.

Én nem értek, éppen ezért is feltűnhet, ha elcsúszik hang. Én is hallottam az utolsó produkciójában elcsúszni hangot, meg talán előtte 2-szer is.

Nade az utolsónál, érthető miért. Az egész teljesítményét nézétk, és a tovább jutottak között is van sok, aki nagyon sokszor gyatra produkciót nyújtott, és hamis volt.

Nehezen tudja kiénekelni?

Szerintem az egyetlen versenyző, aki bármit ki tud énekelni, még ha nehezen is. Sajnos sok olyan volt, akik csak a saját hangszínén tudott.

Szerintem, igen szimpatikus sok embernek, de ott van a helye, ahol van.

Magasan verte a duettes produkciója, meg az elsők is, a többiekét.

Kivéve azét a 29 éves apukájét, aki a jóbarátokat énekelte.

9. csillus78.06.27 (válaszként erre: 3. - E2add1f84e)
2008. okt. 6. 23:23
Egyetértek.:)
8. csillus78.06.27 (válaszként erre: 2. - Daroki)
2008. okt. 6. 23:22

Igen, ezen én is gondolkoztam, hogy nagyon fiatal, és hogy hogy fog rá hatni ez az egész. De olyan kis felnőttesen nyilatkozott is, és készült a kiesésre is, és mint a zsűri is mondta, profin kezel helyzeteket.

Én is félteném, és így ismeretlenül is féltem, de bízom benne, hogy elég érett kislány a dolog kezelésére. Viszont, én is korainak tartom a 12 éves korhatárt, de ha már így esett, és van 1-2 tehetséges nagyon fiatal is, akkor nekik is meg kell adni az esélyt. Csupán azért kiejteni, mert nem akarják kitenni az idegi feszültségnek, szerintem nem lenne fair.


Ja, és lehet én se tenném ki ilyen fiatalon a gyerekeimet, egy ilyen dolog elé. Ettől függetlenül imádom Lüszit, és drukkolok neki.:)

7. daroki (válaszként erre: 5. - D88030a7e1)
2008. okt. 6. 10:28
Igen,így gondolom én is,ahogyan te leírtad:)
6. 120c31c524 (válaszként erre: 1. - Csillus78.06.27)
2008. okt. 6. 08:20
teljesen egyet értek:))
2008. okt. 6. 08:15

Engem is megbőget, akárhányszor meghallom a duettet:-)

Hihetetlen volt, amit ott nyújtott és abban a körben az összes felnőttet leiskolázta.

DE! Ha választanom kellett volna én a Barnabást engedtem volna tovább. Ő is gyönyörűen énekelt, de sajnos itt nem csak erről van szó.

Ez az egész show megerőltető egy felnőtt számára is, Lüszi, pedig láthattuk, hogy nem bírta a felkészülést, és attól tartok ez csak rosszabb lesz.

Természetesen egy fantasztikus tehetség, de nekem is van egy ilyen idős lányom és nekik még az iskolapadban a helyük!

2008. okt. 6. 07:23
Én nem a kora miatt nem engedtem volna tovább!Nagyon sokszor elcsúszik a hangja,nehezen tudja kiénekelni....szimpátia,ennyi.Erre épül a műsor(van egy kis pszichológia e mögött,emlékezzetek Utasi Árpira!)
2008. okt. 6. 06:10
Szerintem nem szabadott volna az alsó korhatárt 12 évre tenni. Ráér még ez a kicsilány szerepelni, mert tehetséges, de ez a megasztár nagyon megzavarhatja a fejlődését.
2. daroki (válaszként erre: 1. - Csillus78.06.27)
2008. okt. 6. 05:52

Szia!


Van megasztár fórum,ott is szó esett már Lüsziről.

Én Schwarz Dávidnak szurkoltam volna,ha ki nem ejtik a végén:(

Lüszinek tényleg szép hangja van,de én még nem tenném ki egy ilyen kemény menetnek a 12 éves gyerekemet.

2008. okt. 6. 02:41

Sziasztok!

Megasztár! Van pár kedvencem, aki tovább jutott, és van aki nem, de ez a Tóth Lüszi kislány, eszméletlen jó!!!

Hát, nem vagyok egy elvakult rajongó ember, se nem olyan, aki fun clubokat alapít, de el kell ismerni, ez a kislány megérdemli.

Ugyan a legutolsó produkciója nem volt a legjobb, de amiket előtte művelt, és a duettje a másik énekessel, hát, megríkatott, már nem egyszer, sőt. Számos alkalommal meghallgattam, és mindig sírok rajta. Egyszerűen, fantasztikusan jó énekes a kislány,imádnivaló, bájos, szép, okos, jól nevelt, és olyan kisugárzása van, hogy csuda. Remélem, nagyon sokra fogja vinni. Én rengeteget fogok rá szavazni, pedig ilyen műsorba, soha még 1 sms-t nem küldtem. Szóval hajrá Lüszi!

Büszkék lehetnek rá a szülei, és szerintem mindannyian azok leszünk rá.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook