Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megasztár - Tóth Lüszi rajongók fórum

Megasztár - Tóth Lüszi rajongók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
2008. nov. 3. 08:54
El lehet olvasni a mai Blikkben megjelent cikket Lüsziről és az ő drága anyukájáról. Panaszkodnak a megasztárosok, mert ott lakik ő is velük és úgy érzik, mintha nem is Lüszi, hanem ő szerepelne a megasztárban. Azonkívül, ha valaki nem megfelelően viselkedik (az ő mércéjével mérve), akkor azt jelenti a műsor szerkesztőinek. Visszataszító. De biztos rászóltak a lánykájára is, mert szombaton nem fogdosta egész este a fülét, hogy telefonáljatok...
2008. nov. 3. 08:28
Egyszer fent, egyszer lent.
2008. nov. 3. 08:25

Hétvégén beszélgettem a húgommal, aki gyerekként nagyon tehetséges volt. A Houston szám volt a kedvence és ki tudott vele kergetni a világból, de megkockáztatom, hogy szebben énekelte, mint Lüszi. Aztán mivel nem voltak ilyen lehetőségek, mint manapság beérte iskolai rendezvényekkel. Gimire eljutott odáig, hogy magát kísérte zongorán és ő énekelte még a himnuszt is.

Tegnap megkérdeztem, hogy ugyanmár miért nem jelentkezik soha. Most 25 éves fejjel azt mondja, nem vágna bele.

Ő sem irigyli, hanem sajnálja a kislányt, pedig vannak komoly tapasztalatai.

251. d88030a7e1 (válaszként erre: 244. - Virgilius)
2008. nov. 3. 08:21
:-)))) Ez tuti volt;-)
2008. nov. 3. 08:20

Köszönöm a Connie-s tippet. Gyönyörű volt, majd meg akartam hallgatni Lüszitől ezeket a számokat, de annyira bántotta a fülem, hogy lekapcsoltam.

Bár most azt mondom nem Lüszi a leggyengébb láncszem, mert a szivárványdal egész jól hangzott.

2008. nov. 2. 22:03
Lüszikének inkább a Tipi-Tapi Dínót kellene énekelni.....az való nei. akkor legalább nem reszketne a feje éneklés közben...
248. tücsimücsi (válaszként erre: 247. - 70b077364a)
2008. nov. 2. 22:00

Akkor javaslom nektek, hogy nézzétek vissza a kiscsajt vagy 3szor ( akár videóról akár itt a youtube-on ), talán harmadjára vagy negyedjére leesik Nektek miért kritizáljuk.

Én épp most néztem vissza Hient, hát még mindig lúdbőrözöm az előadásától , olyan fantasztikus volt. Lüszi sose tudna így énekelni, csak acsarkodik.


Meg mi az ( ez nem Neked szól Csefro ), hogy valamit nagyon tudhat L. hogy annyira félünk hogy ő nyeri meg.???? Mit tud ő nagyon???? Esetleg grimaszolni, mert a hamis hangokat még egy botfülű is kihallja. Nem erről van szó, hanem arról, hogy a teljesítménye alapján még az első háromba se lenne a helye. Csak hát...(itt a jó példa Sonia nagy sajnálatomra )nem az dönt ki mit tud, és milyen jól hanem a szimpátia.

247. 70b077364a (válaszként erre: 238. - Tamasfa)
2008. nov. 2. 21:39
Én totál egyetértek....
246. tücsimücsi (válaszként erre: 244. - Virgilius)
2008. nov. 2. 20:19
Így is van.
245. yummyCherry (válaszként erre: 244. - Virgilius)
2008. nov. 2. 20:09
nah asszem mi totál értjük egymást... :))
244. virgilius (válaszként erre: 243. - YummyCherry)
2008. nov. 2. 17:30
Tegyük fel, hogy pl a 8 éves fiam nagyon jól sakkozik. De nem a korosztályában indulna a versenyen, hanem a felnőttek között, és aztán mindenki nyerni hagyná, mert milyen cukimuki. Ő meg elhinné, hogy tényleg mekkora ász, és elkezdene úgy is viselkedni. Valahogy így látom ezt a dolgot...
243. yummyCherry (válaszként erre: 238. - Tamasfa)
2008. nov. 2. 17:25

igen képzeld emberek vagyunk...

Csak nemtudom h te mitszólnál, ha mjuk elmennél egy olyan versenyre, amiben igazán jó vagy és egy 8 éves az ellenfeled h milyen cuki.

Meg sztem ha lenne /vagy van gyermeked, sztem te biztos nem erőltetnéd bele ebbe, még ha ő nagyon is szeretné.... tönkremenne....

Na és te ember vagy?

242. Szösszencs (válaszként erre: 238. - Tamasfa)
2008. nov. 2. 14:58
Szerintem ha rendesen elolvasod ki mit írt, akkor rájössz, h senki sem mocskolta. HA pedig oda jut ahová a rajongói "várják", neki is meg kell szoknia a kritikát, ami majd kijut neki bőven. Jó is rossz is. Egyelőre a negatívat még szépen becsomagoltan sem viseli el, lásd tegnap este Fridi, csak bárgyú képeket vágott, meg meregette a szemét. Hogy ki szép ki nem, ez valóban fontos ebben a szakmában, bár engem Cserháti Zsuzsától mindig rázott a hideg, mármint, a hangjától, és hát hogy szép volt vagy nem nem érdekelt. De ez csak egy példa. Amúgy meg mindenkinek más a szép, nekem Lüszi pl, nagyon nem, de ha meg megnézem az anyját, akire amúgy nagyon hasonlít, hát nagyobb korára nem borítékolható, h szép lesz, az anyja egyenesen ronda:( Úgyhogy ez nem érv egy sztár mellett:) Főleg, h a szépség nézőpont kérdése.
2008. nov. 2. 14:05
Nem személyesen Lüszit kritizáljuk, hanem az összes általunk gyengének tartott produkciót. Ha ezért már nem vagyunk emberek... Eh, nevetséges. Hát persze, hogy ufók vagyunk. Vagy levelibékák.
240. Klimpírozi (válaszként erre: 238. - Tamasfa)
2008. nov. 2. 14:04

irigykedni nincs okunk, csodálkozni s hogy mire,legfeljebb az erős elkötelezettséged az elvakultságod, a szemellenzős hozzászólásod okán... fene tudja..maradj meg továbbra is hitedben, szorítunk neked, és védencednek.

Magam részéről Lüszi, a Megasztár össznépi kritikája itt bezárva, érdektelen, és nem több.Ennyi!

239. 0c97fbb607 (válaszként erre: 238. - Tamasfa)
2008. nov. 2. 13:52

A művészetek nagyon szubjektív kategória,vagy tetszik vagy nem.

Nem tudom ,hogy az irigység ebből a szemszögből egyáltalán ,hogy jön elő?:)))

Lüszi pocsék módon adta elő a mostani számát.PONT.

NEKEM nem tetszett.

Ennyi.

238. tamasfa
2008. nov. 2. 13:46
Tisztelt hozzászólók! Attól még, hogy 40-szer szóltok hozzá, az még nem jelenti azt, hogy ez a többség véleménye. Elképesztő, hogy szinte senki sem tud úgy szurkolni a saját kedvencének, hogy ne Lüszit bántsa. Milyen emberek vagytok, vagy inkább : emberek vagytok? 3-4 visszatérő hozzászóló mocskolja Lüszit napról napra.Ha felnőtt az a baj, ha gyerek az a baj. Valamit nagyon tudhat ez a kislány, hogy mindenki retteg attól, hogy ő fog nyerni. Meg is mondom mit tud : óriási tehetség, sokoldalú, bájos, szép és bár én is féltem, de elsősorban nem a médiától, hanem a hozzátok hasonló piszkos nyelvű hozzászólóktól. Minden héten elvarázsol és higgyétek el nem csak engem. Na jó mára ennyi, irigykedjetek tovább.
237. 0c97fbb607 (válaszként erre: 232. - Tücsimücsi)
2008. nov. 2. 13:41
Szerintem már Ő sem látja,Lüszi,sokat változott,persze,a helyzet amiben van,nem könnyű,pláne egy gyereknek.Lesz ahogy lesz,majd valahogy alakul a dolog.
236. yummyCherry (válaszként erre: 230. - Tücsimücsi)
2008. nov. 2. 13:09
meg tegnap is pont meglátta magát a kivetítőn és rögtön felvette a bájmosolyt és mosolygott a kamerába... előtte meg olyan irigyen nézett..... :F
2008. nov. 2. 12:18
Ez a Lüszi aranyos szép kislány, de az I will always love you, without you, stb nem való neki. Rossz volt hallgatni. Nekem pont a rainbow volt az, ami bejött tőle, ez legalább egy neki való dalválasztás. Később még sokra viheti, rengeteget fejlődhet, plusz szép is, ami a mai világban nem egy utolsó szempont ezen a pályán, de most kár volt idecitálni. A dalválasztások meg pocsékak, annyi olyan szám lenne, ami jól állhatna neki, nem értem, miért ezeket kellet vele előadatni.
234. hjaniko (válaszként erre: 221. - YummyCherry)
2008. nov. 2. 12:01

Szia,

ismerem Connie előadásában a Szivárványdalt már régen-nagyon szeretem azt a pici lányt, iszonyú tehetséges és félelmetesen természetes. Mindkét gyerek istenáldotta tehetség szerintem, csak Connie úgy énekel, mint a madár, nincs tudatában még felelősségnek, sikernek, megfelelésnek - Lüszi viszont szeretne megfelelni, izgul, és éppen kamaszodóban van - ha emlékeztek, nem ez a legkönnyebb és nyugodtabb korszak az ember életében.

Lüsziben valóban van feszülség, lehet nevetgélni azon, ahogy a szemét rebegteti vagy koncentrál - de van ennek értelme? És a folytonos összehasonlítgatásnak másokkal? Ezt a dalt neki így írták át, hajlításokkal, miegymással - ő pedig igyekszik a lehető legjobban elénekelni. Van, akinek tetszik, van, akinek nem.

Nekem tetszett így is, de nem egy az egyben - volt olyan részlet, ami inkább fájt. Ettől még kedvelem a kislányt, de belátom, hogy Hien - aki angol dalaival semmit nem mozdított meg bennem, tegnap jobb volt nála, sőt, Sonia szinte tökéletes volt - erre kiejtették. C'est la vie.

233. Klimpírozi (válaszként erre: 224. - Virgilius)
2008. nov. 2. 12:00

no várj csak nyulam, még ráadásul kielégítetlen is:))))

Pocsék volt, borzalmas Lüszike..a pillarezegtetésen túl mit láttak benne a hívek, nem értem..egy modoros kis Lüszike az egész...nézzetek a szét a neten, milyen finoman fogalmazzuk meg az észrevételeinket itt mi, az irigy, kielégítetlen pcsák..máshol mit olvasni a kis tünci szerepléséről, szerepeltetéséről..Hien nagyszerű volt, őt lehet dícsérni:))

232. tücsimücsi (válaszként erre: 231. - 0c97fbb607)
2008. nov. 2. 11:54
Baromi kíváncsi lennék Fridi mit láthat benne. Mi az a plussz...?????
231. 0c97fbb607 (válaszként erre: 229. - 70b077364a)
2008. nov. 2. 11:40
Lüszinek szép hangja van,de iszonyatos pocsék előadó,akár gyerek akár nem.Nincs meg benne a plussz,amitől egy dal produkcióvá válik.
230. tücsimücsi (válaszként erre: 228. - YummyCherry)
2008. nov. 2. 11:38
Én azt láttam milyen mérges képet vágott Hien előadása után. Utána persze muszáj volt neki odamenni hozzá egy puszikára.
2008. nov. 2. 11:37
Lüszinek iszonyatosan szép hangja van!Akár gyerek akár nem...
228. yummyCherry (válaszként erre: 224. - Virgilius)
2008. nov. 2. 11:35

Tegnap Lüszi hamis is volt, erőtlen is, modoros is. . . Kandech Evelyn előadásában is sokkal jobb volt ez a szám a Mega 1-ben. És Hiennek sokkal-sokkal szebb hangja van, mint Lüszinek, nem csúszkál, nem ordít helyenként ének helyett. . ." -ez teljesen igaz amit írtál!

És észrevettétek h Lüszi hogy rebegteti a szemhéját amikor énekel? Sztem annyira látszik h erőlteti!!!!!!! :FFF

227. 236fe2f68e (válaszként erre: 226. - 236fe2f68e)
2008. nov. 2. 11:09
Ehh de hejtelenűl írtam... :))
2008. nov. 2. 11:06
Hátt...Lüszi "Rainbow"-ja nem volt valami lenyügőző.... én a Connie változatát már régebről ismerem mondjuk..és az jobban is tetszik :D
2008. nov. 2. 10:39
Rakerestem en is, pont a Without you-t dobta ki elsore. Nagyon nem tetszett. Nem a hangja a baj, hanem tenyleg gyerek. GYEREK. Nevetseges, ahogy probalja azokat az erzeseket eloadni, de szegeny nem tudja, honnan is tudna, milyen egy pasi nelkul(!!) Nincs meg se tapasztalata az eletben, es kislany. Hogy lehet igy hitelesen enekelni? Honnan tudja, mirol szol? Csak szineszkedes, nem aterzos daleloadas. Hiteltelen, es ez nem az o hibaja.
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook