Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megasztár - Tóth Lüszi rajongók fórum

Megasztár - Tóth Lüszi rajongók (beszélgetős fórum)


2008. okt. 25. 22:07
Én szurkolok Lüszinek és egy gyönyörű, tehetséges kislánynak tartom. Szerintem olyan céltudatosnak látszik, hogy biztosan simán pótolja majd a sulis lemaradást is. Iskolába pedig járni fog még bőven eleget. Nekem csak a ruhák és cipők nem jönnek be, amiket ráadnak és a folytonos hadonászás, hogy szavazzanak rá. De a ruhák gondolom a stylist gyenge munkájának eredményei, a mutogatást meg biztosan átvette a felnőttektől. Szóval, hajrá Lüszi, sok sikert!
2008. okt. 25. 19:28

Egy mai cikk:

2008.10.25. 07:45

Egy rossz dalválasztás is elég lehet, hogy Tóth Lüszinek örökre elmenjen a kedve az énekléstõl. A tizenhárom éves kislány már az elõzõ adás után is teljesen összetört vérszegényre sikeredett produkciója miatt. Ha a ma esti Megasztár adásban sem lesz sikeres, kettétörhet a karrierje, mert betegesen retteg a kudarctól.


Félõ, hogy a szombati Megasztár adása után magába roskad a tehetségkutató legfiatalabb versenyzõje, Tóth Lüszi. A tizenhárom éves kislány már az elõzetes válogatások alatt sem tudta feldolgozni a produkcióval járó izgalmakat, akkor azonban csak azt lehetett észrevenni, hogy elfelejtette a dal szövegét. A kis énekesnõ az énekverseny második döntõjében sem remekelt, ami annyira érzékenyen érintette, hogy az adás után szinte teljesen összetört. Lüszi édesanyja szerint kislánya túl sokat követel önmagától.

– Végtelenül szomorú volt amiatt, hogy nem egészen úgy sikerült az elõadása, ahogy azt eltervezte. Fejben kell ilyenkor összeszednie magát, hogy még jobb lehessen. Azt hiszem, Lüszi túlságosan szigorú magával szemben, emiatt folyamatosan bíztatnom kell – kezdte Edit asszony – Régen, ha a suliban nem boldogult valamivel, eldobta a könyvet és soha többé nem foglalkozott vele. Kitartó volt abban, ami érdekelte, ám ha kudarc érte, rögtön abbahagyta – mondta az édesanya, aki úgy véli, Lüszit az ösztönözné leginkább, ha olyan szerzeménnyel állhatna színpadra, melyet igazán szeret.

– Pontosan ismerem a stílusát, de sajnos nem én választok. A múltkor azért tört össze, mert nem olyan dalt énekelt, amely közel áll hozzá. A mai döntõn az egyik kedvenc dalát énekli, ami nagyon közel áll hozzá. A nagypapája születésnapja van, neki is énekel.

Kérdés, hogy az ifjú énekesnõt milyen lelkiállapotban találja a Megasztár 4 harmadik döntõje, s a produkciója után nem kell-e újabb feldolgozhatatlan élménnyel szembesülnie. Félõ ugyanis, hogy az újabb csalódásra úgy reagálna, ahogy iskolai kudarcaira, ami a a karrierjébe is kerülhet.



koltay

42. tücsimücsi (válaszként erre: 39. - Judy47)
2008. okt. 25. 19:21

Rosszul emlékszel. Egerszegi 14 évesen 1988-ban lett elöször olimpiai bajnok, 1 aranyat és 1 ezüstöt nyert. Barcelonában 1992-ben nyerte a 3 aranyat, majd 1996-ban Atlantában ismét 1 arany-és 1 ezüstérmet nyert.

Teljesen felesleges a két lányt összehasonlítani, mert Egér egy élsportoló, akinek semmi hátránya nem származott az eredményeiből, ellenben Lüszivel akit "beszippant" ez a mostani mocsok média...most felkapja utána meg majd egyik pillanatról a másikra ejti: az lesz a nagy pofáraesés. Remélem hamar kiesik...))))

2008. okt. 25. 19:09

Sziasztok!

Nem akarom megbántani a Lüszi rajongókat, de igen, szeritem is jó hangja van, viszont egy ennyi idős lány nem való ide, és már egy ideje messze áll a szerénységtől.

40. 1eb84e4bad (válaszként erre: 38. - Tücsimücsi)
2008. okt. 25. 19:04
teljes mértékben egyetértek. Nagyon messze van a viselkedése a szerénytől.
39. judy47
2008. okt. 25. 12:54

Sziasztok!

Akkor még egy példát írok nektek:Egerszegi Krisztina!

Ö is 13 évesen 4 aranyat hozott haza.Igaz most lett beképzelt,de akkor nem volt az.Nekem mindegy a származása,de tehetséges a kislány.Ha a Fridi állva tapsolt akkor a meggyözödésemet csak erösiti.Ennyit erröl.

38. tücsimücsi (válaszként erre: 37. - 852308703c)
2008. okt. 24. 20:35

Elnézést, hogy bepofátlankodok, ugyanis nem vagyok Lüszi rajongó.

Csak annyit, hogy szerénynek cseppet nem nevezném, már most úgy el van szállva magától. Mi lesz később?

2008. okt. 24. 20:26
szuper hangja van a kiscsajnak..edi es szereny lany...versenybe van meg??
36. 1eb84e4bad (válaszként erre: 34. - Judy47)
2008. okt. 24. 20:18

Már most elbízta! Csak nézd meg, hogy viselkedik.

Másrészt Szandi és Dóra korában azért a média nem volt ekkora úr. Most sokkal könnyebb elúszni az árral.

2008. okt. 24. 18:14

Sziasztok!

1. Cigány-roma kérdés: Pont erről beszélgettünk minap a barátnőimmel. Miért bántó az, hogy ha valakire azt mondják, hogy cigány, vagy éppen roma, ha egyszer az. Én sem sértődöm meg, ha azt mondják rám, hogy magyar vagyok. Bódi Guszti vagy Győzike is azt mondják: "Cigánygyerek vagyok." Akkor mondom úgy, Lüsziben szerintem is van egy vonóval.

2. Szerintem túl fiatal még. És ha valaki nézte/nézi, hogy mit produkálnak a többiek, az látja, hogy klasszisokkal jobbak is vannak nála. El kell ismernem, hogy tehetséges, gyönyörű csengő hangja van, de még néhány évig fejlesztenie kéne. Ha a zsűri most nem juttatta volna be, akkor sem dőlt volna össze a világ, gyakorol szépen még egy kicsit és mondjuk 15-16 éves korában újra megpróbálja.

34. judy47
2008. okt. 24. 16:00

Sziasztok!

Lüszinek fantasztikus a hangja,az egész kisugárzása egy csoda.Jol birja a strapát.Én ö rá fogok szavazni,mert megérdemli az 1. helyett.Ugy hogy hajrá Lüszi!!!

Akik azt írták,hogy félre csuszik a hangja az süket vagy pedig irigy.Ott van Szandi,Szinetár Dora aki szintén 13 évesen került szinpadra! És még sem mentek tönkre.Bár nagyon féltem ettöl a világtol a kislányt.Sok szempontot kell a zsürinek figyelni pl. kisugárzást,a szinpadhoz valo viszonyát és még sorolhatnám! Reméljük nem bizza el magát Lüszi.

33. Bluelake (válaszként erre: 30. - 1eb84e4bad)
2008. okt. 19. 16:56
Egyetértek, általános iskolából kimaradozik, középiskola majd ha jön szintúgy össze-vissza lesz neki. A viselkedése pedig tényleg nem okés szerintem sem... De ez nem csak rá vonatkozik. 13 évesen még mást kéne csinálnia. Pl énektanárral csiszolni a tudását és iskolába járni... Kár hogy megváltoztatták a szabályokat..
2008. okt. 18. 18:35
Kíváncsi leszek a mai előadására. Szekeres Adrienn: Olyan, mint Te című dalát énekli ma este.
31. gabima
2008. okt. 18. 18:20
Szerintem kicsit olyan, muint Szinetár Dóra ilyen idős korában.
2008. okt. 13. 14:46

Én viszont untam, hogy megint ugyanzt énekli.

A hangja amúgy jó, a stílusa (éneklési) érdekes.

Amit pedig a színfalak mögött művel, nagoyn nem tetszik,. Ha már most ilyen az ici-pici ismertségtől, miylen lesz később??

2008. okt. 13. 12:04

Na akkor rajongjunk:-)

Engem megint megbőgetett Lüszi:-)

Csúcs volt az előadás!

2008. okt. 10. 10:39

Jogos-jogos mindkét vélemény és szerintem ez a megasztár esetében nagyon aktuális kérdés.

Szögezzük le Lüszi nem roma!

Így aztán Indus első kirohanását nem is értem, meg hogy egyáltalán ez hogy vetődött fel, de tény hogy az utolsó megjegyzéssel mélyen egyetértek.

Csillus veled is, de nem értem miért tekered ki bárkinek a nyakát, ha a nyilvánvalóan romának látszó gyermekedre azt mondják, hogy roma. Hiszen ez egy népcsoport. Hogy hívjuk őket? Nem lehet sem romázni sem cigányozni ebben az országban, pedig akik egy kicsit is öntudatosak, azok őrzik a hagyományaikat.

Azon lehetne vitatkozni, hogy ez miért alakult így. De én romák között nőttem fel és TUDOM, hogy miért. Ajánlom neked is Csillus és tisztelt ombudsmanoknak, is, hogy költözzenek egy ilyen helyre és megtudják mi az az élet. Csak azok az emberek tehetnek róla, hogy a megítélésük így alakult és ez nem rasszizmus.

Csak azokat sajnálom, akik megpróbálnak tisztességesen élni és nem hagyják őket.

Az, hogy a megasztárba miért nem kerülnek be mostanában a tehetséges roma fiatalok, annak én egy okot tudok meghatározni. Mégpedig azt, hogy jellegzetes hangjuk van és ebből már van most elég a piacon és senki nem akar belőle többet.

Ha megnézitek az idei megában a lágyabb hangú énekesen vannak többségben. Valszeg erre van most szükség.

27. idnus (válaszként erre: 26. - Csillus78.06.27)
2008. okt. 9. 22:44
Tudod pont ez a lényeg. Elismerjük, hogy a romáknak tehetségük van a zenéléshez, de a negatív "képességeik" megemlítésekor már rasszizmust kiáltunk. A "magyar" szót, ahogy idézőjelbe is tettem a romák használják. Nem kívánok ebbe a témába belemenni, csak arra szeretnélek kérni, hogy mielőtt roma aktivistának állnál Svájcból, látogass el kicsi hazánk vidéki falvaiba, és tölts el egy kellemes hétvégét ott. Üdvözletem.
2008. okt. 9. 21:57

Amúgy meg nem értem, mi eza romázás. Köztudott, hogy a romáknak, érzékük van a zenéléshez, énekléshez, és tánchoz.

Nem értem néhány embernél ezt a személyeskedést.

Vannak a romák között szar emberek, de a magyarok között, talán még több, ha az átlaghoz nézzük a számokat.

Amúgy meg utálom ezt a roma, meg magyar szót is. Vannak magyar romák, román romák, meg ki tudja. Miért kell így különböztetni az embereket?

Az én nagyobbik fiamban, kiütközi a roma vére, látszatra is. Nem is titkolom, hogy van benne. De ha valaki leromázza, kitekerem a nyakát. Nem azért mert nekem szégyen. Vagyis valahol azért, mert igen az emberek szégyenné tették a roma származást.

Roma vagy nem roma, azt kell nézni, mit tesz le az asztalra, és hogy él.

Az, hogy bejutnak ilyen versenyekre, egyáltalán nem elgondolkodtató. És azért jutnak tovább, mert sokszor jók, jobbak. De sokszor, meg azért nem, mert, hogy mit szól a magyar ember, ha most csak romák lennének.

No le is zárom, mert felidegesítettem magam.


Kiváncsi vagyok, akkor mit kritizálnátok, ha egy magyar, de jómódú gyerek lenne ott a 15-ben, akár jogosan, akár szimpátiával.

és bizony, leszóljátok a szimpátia alapján döntést, de sokat számít. Énekelhet valaki jól, ha nem szimpatikus, és nincs benne meg az a ránézek és igen, ez jó, még ha nem is tökéletes. Pl.-ul nekem az a csaj a trióban aki a Karsaival énekelt, pl. nem szimpi. Énekelhet bármilyen jól, akkor se neki drukkolnék, mert nem szimpi.

25. csillus78.06.27 (válaszként erre: 24. - Idnus)
2008. okt. 9. 21:51

Szia Idnus!


Mi a bajod Lüszivel?

Nem roma kislány. Van pár roma, de ő nem az.

24. idnus
2008. okt. 9. 21:25
egy hozzáfűzni valóm lenne: a kislány tehetséges, de nagyon sok tehetséges kislány van. Azért válogatták be, mert minden megasztárban kell lennie romának. Hatásvadász és a szokásos magyar média unfair eszközeit alkalmazza. De azért rajongjatok, bár sem a tehetséges kislányok, sem a romák, sem "magyarok" helyzetén ez nem sokat segít.
2008. okt. 7. 20:33

húha már ilyen téma is van??

kicsit korai nem?

22. daroki (válaszként erre: 16. - D88030a7e1)
2008. okt. 7. 20:31
Nem hallottam erről,hogy mennyien nézhetjük.De üzenem a párodnak,hogy akkor a lányod,te és én még nézzük:DDD
21. Kalmár Edit (válaszként erre: 20. - E2add1f84e)
2008. okt. 7. 18:10
Igen kellett volna egy alsó/felső határ például 16-40 évesig.
20. e2add1f84e (válaszként erre: 19. - Kalmár Edit)
2008. okt. 7. 18:03
Én erre azt mondom, hogy a kiírásban van a hiba. Az alsó korhatárnak nem szabadna 14-16 évnél alacsonyabbnak lennie!
19. Kalmár Edit (válaszként erre: 14. - D88030a7e1)
2008. okt. 7. 15:05

Igen értem. Viszont akkor a zsűrinek nem azt kellett volna mondania, hogy túl fiatal még, megy h nem nőtt még fel arra a számra, amit akkor előadott, talált volna valamilyen más indokot.Szerintem a kiesett kislány jogosan értetlenkedik, -mint ahogy én is- hogy akkor Lüszi miért jutott tovább, hisz egyidősek vagyunk. Különben is sokaknak adtak még egy utolsó esélyt.

Na jóvanna nem vitatkozni akarok, csak ez nagyon hülyén jött ki.

2008. okt. 7. 12:53
Én az első megasztárt néztem, meg ezt most. A többiben, csak az első válogatókat, mert jókat röhögtem rajta.:d
17. csillus78.06.27 (válaszként erre: 15. - D88030a7e1)
2008. okt. 7. 12:52

Szia!


Arra a srácra gondolsz, akinek olyan extravagáns frizurája van?

Én is drukkolok a fiataloknak.:)


Nem tudom mennyien nézik a műsort. Én külföldön élek, és neten szoktam visszanézni. Habár van magyar adónk, de soha nem vagyok szombat este itthon.

2008. okt. 7. 07:58
Arról mi a véleményetek, hogy állítólag alig nézik a műsort? A férjem szerint már csak én meg a lányom:-)
15. d88030a7e1 (válaszként erre: 11. - Csillus78.06.27)
2008. okt. 7. 07:57

Az a helyzet, hogy Barnabásnál sokkal rosszabbak is tovább jutottak. Az a srác, pl (nem tudom a nevét) aki trióban énekelt és valami iszonyatos hamis volt végig. Na ő szimpátia alapján került be, mert nála sokkal-sokkal jobbak is vannak.


Reméljük, hogy a fiatalok bírni fogják a gyűrődést!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook