Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg lehet bocsátani a megcsalást? fórum

Meg lehet bocsátani a megcsalást? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. ápr. 10. 12:32
Én sem azt mondom hogy könnyű a megbocsátás de ha utána bebizonyítja hogy nem keresgél máshol és amúgy pedig semmi probléma a házasságban és a másik is együtt akar maradni Veled akkor meg lehet próbálni
2013. ápr. 10. 10:18

Hát én éppen abban a cipőben vagyok, h megcsalt a párom :( Méghozzá a volt feleségével,aki tönkre tette anyagilag teljesen és a nyakába varrt egy kislányt, aki mint kiderült 11 év után h nem is az ő gyereke :(


Hogy meg lehet-e bocsájtani? Nem tudom, én megpróbáltam és próbálom a mai napig is, de nem tudok tuljutni rajta lelkiekben.

Nyilván nem érdekelne ha nem szeretném, de sajnos szeretem, és bizony a férfiak ezzel általában vissza is élnek...


Hogy is tartja a mondás?

Kell a jó? Nem!

Kell a rossz? 2 kézzel....

2013. ápr. 6. 20:55

amíg nem történt velem meg én is így vélekedtem róla

Megbocsájtani meg lehet elfelejteni nem.Ha sorozatosan felhánytorgassuk veszekedünk emiatt akkor tényleg nincs semmi értelme együtt maradni.Az idő megmutatja hogy mi volt a helyes

A férjem is azt mondta hogy próbáljuk meg még egyszer

és ha nem sikerül még mindíg szét mehetünk

2013. ápr. 6. 20:45
Szerintem nem. Én nem tudok róla, hogy megcsaltak volna valaha is, de ha egy párkapcsolatban kiderülne ilyesmi, akkor biztos nem bocsájtanám meg. Mert mi van, ha adok még egy esélyt, és újra eljátssza ezt a "párom?" Egy ilyen történet után már csak a civakodás, múlton rágódás, felhánytorgatás benne van a pakliban. Sosem lesz már olyan, mint amilyen előtte volt, és sokminden már úgysem változik.
2013. ápr. 6. 20:37

Az az igazság én megbocsátottam de ha nem minket választ elfogadtam volna.Nem tudtam volna mit csinálni De Ő is velem akart maradni és én is.

Felajánlottam hogyha szereti a nőt akkor maradjon vele de azt mondta hogyha szét megyünk akkor sem jön vele össze.

802. nzs2001 (válaszként erre: 801. - Lencibaba)
2013. ápr. 6. 16:31
Ne haragudj, de a hozzászólásodból úgy tűnik, hogy Te sem megbocsátottál, hanem racionális alapon úgy döntöttél, hogy a férjeddel maradsz. Na meg így meg tudtad akadályozni, hogy a jó party férjed a másik nőé legyen.
801. lencibaba (válaszként erre: 800. - Proljece)
2013. ápr. 6. 12:22
Én is úgy gondoltam amíg nem estem bele ebbe a helyzetbe hogy nem lehet megbocsátani Ma már másképp látom.Az én megcsalásom érzelmi a alapon történt(szerelem) A harmadik 2 gyerekes házas.Egy rossz kapcsolatból lépett volna ki ha a férjem őt választotta volna.A férjem viszont jobb party lett volna.Ha én külön megyek a férjemtől szabad utat adok a kapcsolatnak anyagilag és minden szempontből magányosan maradnék és eldobnék26 évet
2013. márc. 27. 11:48

Sziasztok!

Segítséget kérek!

két éve vagyunk együtt a párommal és hétfőn munkából haza érve, olvastam egy chat beszélgetést(véletlenül bejelentkezve maradt a facebookon),amit a egy lánynak írt,olyan párbeszéd volt benne,ami szexuális jellegű.kérdőre vontam,azt mondta,még amikor udvarolt nekem,akkor feküdtek le egyszer,azóta nem.arra nem válaszolt,mióta írnak egymásnak ilyen dolgokat.kiégett a tűz,észre is vettük mind a ketten,de nem tudtunk egymásnak beszélni az érzéseinkről,vágyainkról.szeretem őt,de mikor eszembe jut,hogy lehet hogy 2 éven keresztül hazudott,azt gondolom nem mehetek vissza hozzá,majd lesz,aki megbecsül és elég lesz neki amit én tudok adni, viszont emellett félek,hogy egyáltalán lesz e valaki,nem tudom elképzelni magam mással és őt sem.

könyörög,mindenen változtatni akar,kéri,hogy beszéljük meg és változzunk mindketten a kapcsolatért...

2012. márc. 30. 09:24

Nem lehet soha meg bocsájtani .

A legjobb vissza adni, ha a párunk meg csalt akkor érezze meg ő is, hogy milyen érzés, aztán elgondolkozhat, hogy érdemes volt -e, mert úgye lehet nekünk jobban sikerül mint neki .:)

2012. márc. 25. 16:36
nem
797. f718d6b743 (válaszként erre: 796. - Mimi74)
2012. márc. 24. 20:55

Szia Mimi74.

Nagyon sajnálom ami történt, talán már rendeződőtt a házasságod, vagy így , vagy úgy.

Én is úgy gondolom mint itt többen, hogy akit egyszer meg csal a férje az máskor is meg teszi, aba belesem gondol, hogy a feleségének ez mekkora fájdalom, én is úgy gondolom aki egyszer meg tette, nem érdemli meg, hogy továbbra is vele maradjunk.

Szégyelheti magát minden férfi, hogy az interneten a feleségét csalja, aztán ha válás a vége, meg nekik van a legnagyobb szájuk, hogy nem gondolták komolyan.

Dehogyis nem, ha egy idegennek, irkálnak mindent , hogy igy szeretlek, meg úgy imádlak, és melette még a telefonszámla is az egekbe szökik, akkor igen is meg érdemlik amit csináltak, nem érdemes ilyen férfi melett maradni, te találsz olyat aki majd meg becsül, és szeret.

Kívánok neked szép boldogságot !

796. mimi74
2011. márc. 4. 20:36

Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat.Sajnos a téma még aktuális:(továbbra is áll a bál.Miért nem lépek?mert gyáva vagyok!Pedig nagyon megvagyok keseredve,összetörve és megöregedtem.De megérdemlem ha hagyom!próbálom össze szedni magam,de még nem megy....sajnos.

795. 01f79b1962 (válaszként erre: 788. - Mimi74)
2011. márc. 1. 22:00
Kegyetlen az élet...
794. 01f79b1962 (válaszként erre: 792. - Zunika)
2011. márc. 1. 21:59
Oltári nehéz kérdések ezek...
793. 40163fd81d (válaszként erre: 788. - Mimi74)
2011. márc. 1. 21:40
MIért vagy gyáva elválni?
792. zunika (válaszként erre: 788. - Mimi74)
2011. márc. 1. 21:37
juj Mimi, nem írtad le ezt már közel egy évvel ezelőtt? Nagyon ismerős a sztorid :( Ha azóta is emiatt szenvedsz, nagyon de nagyon sajnállak... Én léptem, de nem könnyű... :( Most már kezdek megnyugodni. A bizalom sosem jön vissza (szerintem). De ha egyébként minden jó lenne (ezen kívül), én biztos maradnék. Vannak hullámvölgyek... De ha nem működik amúgy sem, akkor a gyereknek még ártasz is ha együtt maradtok. (Szerintem)
791. de65993010 (válaszként erre: 788. - Mimi74)
2011. febr. 20. 22:12

Elválnék, hogy ne készüljek ki még jobban idegileg, s ezzel menteném a gyerekemet is, hogy ne legyen belőle roncs.

Ha pedig maradnék, akkor felváltva szedném a nyugtatót a kedélyállapot javítókkal... és akkor a gyerekről nem is beszélve. :(

Sajnálom, hogy ilyen szemét rohadt férjed van! :( Próbálj meg talpra állni és keress valaki mást, aki legalább szeret!

790. Hope21
2011. febr. 20. 21:53
Úgy tűnik hála már nem aktuális ez a téma:-)Ez jó jel!
789. Hope21
2011. febr. 17. 07:37

Sziasztok!

Lehet, hogy közhely de sajnos szerintem igaz, hogy ha valaki egyszer megcsal, megteszi azt máskor is.Nekünk nem volt gyermekünk, mégcsak nem is éltünk együtt de több mint 6 évig voltunk együtt.Sosem nyomoztam utána, teljesen megbiztam benne. Aztán egyszer jött egy fura érzés, és megnéztem a mobilját. Akkor láttam olyan sms-eket hogy hajajjjj. Konfrontáltam és még ő mondta, hogy én félreértettem. Nagyon szerettem igy pár hónapra megbocsátottam. Aztán megint ugyanaz történt. Ekkor rájöttem levegőváltozás kell és külföldre mentem. Akkor is keresett, hogy nagyon szeret stb de kint láttam egy közösségi oldalon, hogy a nője tett fel közös képeket magukról. Gondolhatjátok...Az élet úgy hozta, hogy hazaköltöztem külföldről és összefutottam vele. Sokat beszélgettünk és panaszkodott milyen rosszul él azzal a lánnyal. Megint csak dekektivest játszottam és láttam, hogy a lány persze a közösségi oldalon még mindig büszkén hirdeti szerelmüket. Közben elmonndta nekem a srác, hogy több nővel is megcsalta a barátnőjét, aki ezt tudomásul vette és ennyi...Most is van valakije én ezt tudom de ő persze tagadja. Szerintem az ilyen ember sosem változik meg, bármit is mond. Én csak annak örülök, hogy nem vagyunk együtt többé mert szerintem már megőszültem volna.:-)

788. mimi74
2011. febr. 16. 19:49
Sziasztok!Érdekelne a véleményetek.A férjem (19 éve)ismét össze melegedett az első szerelmével aki 300 km-re él tőlünk,de ugye az internet....hónapokig tartó telefonálgatás,naponta több óra beszélgetés...aztán titokba elutazott és megtörténtek a dolgok,ami persze kiderült.Nem tudom neki ezt megbocsájtani,az egész életünket hazugságnak érzem.Van egy gyerekünk,állandóak a viták,veszekedések.Oda a bizalom,összetöre a szívem,megölte a lelkem.Gyáva vagyok elválni:( Mit tennétek ilyen esetben?
2010. dec. 2. 19:23
nagyon nehéz,a bizalom elvész!
786. Gretaa
2010. dec. 2. 14:01
Nem lehet!
785. zunika
2010. dec. 2. 14:00

Átéltem a helyzetet... Azt még megbocsájtottam, hogy egyszer megcsalt. Ígéretek, könyörgések, többet nem fordul elő... Na ja. Aztán 2 év múlva ismét kiderültek a megcsalás sorozatai (!!!), majdnem 1 évig örlődtem, a bizalom sosem jött vissza, és új életet kezdtem. Csak nálunk van egy 3,5 éves kislány. Most már 2,5 hónapja mással élek.

És eddig nem bántam meg.

Szóval szerintem, ha egyszer megbotlik a ló, talán feláll... De amelyik mégegyszer megbotlik, az elesik, és örökre "hűtlen" típus marad... Később is meg fogja tenni :(

2010. szept. 29. 11:41
Szerintem nem lehet.Aztán más az élet együtt.Én nem tapasztaltam de ismerösöm igen elég gázos az életük.
783. Varázs világ (válaszként erre: 778. - 68b1114f6e)
2010. szept. 29. 11:36
Nem tudom viccnek szántad e de én nagyon jót nevettem ezen a hozzászólásodon.Komolyan könnyesre röhögtem magam.
782. Fedo (válaszként erre: 763. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 29. 04:45
őt szeretem, nem kell senki más
781. lotti71
2010. szept. 28. 12:56
igen nem talán
780. ab4b6bc17d (válaszként erre: 770. - D2999878ca)
2010. szept. 28. 09:22
?
779. d5cc21be8a (válaszként erre: 777. - D2999878ca)
2010. szept. 27. 15:48
Kössz!
2010. szept. 27. 15:47
Nyugodtan hancúrozzatok. Én megbocsájtok mindenkinek.:D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook