Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Még anno nagyon rosszul szedtem ki a szemöldököm, tudtok valamit amivel megoldhatnám, hogy ne kelljen mindig újrarajzolni? fórum

Még anno nagyon rosszul szedtem ki a szemöldököm, tudtok valamit amivel megoldhatnám, hogy ne kelljen mindig újrarajzolni? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 14. 09:40

Szia!

Én ricinus olajjal kenem minden este már 2 hónapja,és olyan helyen is kinőttek a szálak ahol már 25 éve nincs,mert anno 8 éves koromban mandulaműtét után kihullott.

A szempillámat is ezzel növesztem.Van kép a naplómban valahok közép tájpn,hogy mennyit nőtt 3 hét kenés után.

Gyógyszertárban lehet kapni az olajat,ha valakit érdekel.

2010. febr. 13. 15:46

Végülis igazatok van...most vöröses a hajam a szemöldökvonal is amit rajzolok...

De 50 évesen nem hiszem,hogy vörös leszek...vízzel nem jön le ugye a kozmetikai? Arcradírt lehet használni,vagy majd kerüljem ki vele?

Mennyi ideig marad meg nagyjából?

9. bancsa1981 (válaszként erre: 6. - 353779d874)
2010. febr. 13. 15:44

Először próbáld ki a kozmetikai tetoválást, bírja-e egyáltalán a bőröd. Én 4 éve csináltattam és még mindig szép, csak kicsit kopott. Újra lehet üttetni, és akkor megint szép pár évig.

Én nem mennék tetoválószalonba, a kozmetikus ért hozzá a legjobban!

8. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - Bancsa1981)
2010. febr. 13. 15:37
Szerintem is csak kozmetikai tetkót. Az nem örök. Bármi változhat...
2010. febr. 13. 15:33

Ne akarj tetoválószalonba menni ezzel!Csak kozmetikushoz szabad!!!

És ha 15 év múlva már nem fog tetszeni a mostani???Gondold meg!Az arcodról van szó,és a szemöldök az,ami igazán meghatározza az arcodat!

A kozmetikusok több technikával dolgoznak,és természetesebbet csinálnak,mint egy tetkószalonban!!!

2010. febr. 13. 15:27

Igen,ezt hallottam.

Rendes végleges tetováláshoz mit szóltok?

Bármelyik tetováló szalonban megcsinálják?

Mert én örökreszólot szeretnék

2010. febr. 13. 15:23
Mindenképp egy kozmetikai tetoválás segít! Ne menj tetováló szalonba, csakis profi kozmetikusra bízd! Szánj rá időt, hogy megtaláld a megfelelő helyet! Debrecenben tudok ajánlani egy jó helyet! Privit írj ha érdekel.
2010. febr. 13. 15:23
Én is csatlakozom az előttem szólóhoz:)
2010. febr. 13. 15:23
Szia! Én is így jártam, de egy kozmetikus ismerősöm javasolta 2 évvel ezelőtt, hogy próbáljam ki a szemöldöktetkót. Már nem emlékszem pontosan mi volt a neve, de természetes hatóanyaga volt (legalábbis így lett hirdetve), és 15E FT volt. Azóta sem kopott le, elég jól bírja a gyűrődést, és egyáltalán nem feltűnő.
2010. febr. 13. 15:21

Kozmetikai tetoválás. Ha szépen csinálják, akkor esztétikus, dekoratív, nem természetellenes.

nekem az van, és csak az élesebb szeműek veszik észre.

2010. febr. 13. 15:19
Még anno nagyon rosszul szedtem ki a szemöldököm, olyannyira hogy minden nap reggel újra kell rajzolnom. Tehát alig van elvétve pár szál szőr.... Tudtok valamit amivel megoldhatnám magam is otthon, hogy ne kelljen minden nap rajzolgatni? Valami olyan festék, amit a bőröm tovább megtart és nem kell mindennap cerkáznom. Nagyon gáz, mert hamar lejön. Köszike

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook