Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig érdemes várni állásinterjú után a válaszra? fórum

Meddig érdemes várni állásinterjú után a válaszra? (beszélgetős fórum)


2022. szept. 25. 16:22
Gratula!
2022. szept. 25. 15:53
Kedves Fórumnyitó, megkérdezhetem hogy rákérdeztél, vagy maguktól jelentkeztek? Én most ugyanabban a cipőben járok mint te, de nem tudom ha rákérdezek nem tűnök-e nyomulósnak, viszont már aludni nem tudok annyira szeretném tudni hogy sikerült az interjúm. Köszi ha válaszolsz!
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 30. 11:21
Gratulálok!
2022. márc. 30. 11:06
Köszönöm a válaszokat, enyém lett az állás ;)
2022. márc. 22. 12:52
Én elengedném. Az én tapasztalatom az, hogy ha sikerült az állásinterjú, akkor max 2 napon belül hívnak. Ha heteket kell várni, az már felejtős :(
2022. márc. 22. 08:39
Jó esetben tudod, hogy ki lenne a főnököd, hiszen ugyan az a cég, így kérdezz rá.
2. Oneday (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 22. 08:30
Szerintem semmi rossz nincs abban, ha rákérdezel, hogy lezarult - e már a kiválasztási folyamat stb.. Sok sikert!
2022. márc. 22. 08:11

Jelenleg is az adott cégnél dolgozom, csak megpályáztam egy másik pozíciót, az interjú végén megkérdeztem hogy mikor számíthatok válaszra, nagyjából egy hetet mondtak , akkor is ha igen akkor is hanem , de szólnak. Az interjú 2 hete volt.

Reménykedhetek még az igen válaszban , vagy ilyen esetben engedjem el ?

Köszi a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook