Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » McKenzie gyógytornával gyógyultak, nem gyógyultak fórum

McKenzie gyógytornával gyógyultak, nem gyógyultak (beszélgetős fórum)


1 2
2014. szept. 17. 20:22
Igen ilyennek kell lennie ;)
2014. szept. 15. 09:18
Köszi, remélem így van, igazából nekem nem is fájdalom van, hanem ez e fura nehézség érzet, mintha derékból téglát cipelnék..
2014. szept. 14. 19:54

Szerintem mr után könnyebb lesz a gyógytornásznak is,hogy tudja pontosan hol a probléma.

De ha a fájdalom megy visszafele a derék felé,akkor az jót jelent,még ha bután is hangzik ;)

3. zumba13 (válaszként erre: 2. - Bogibaba86)
2014. szept. 14. 14:21
Szia! igen. Azt hisze az egyiket hason feltolas,kobra-gyakorlatnak hívják,aztan hanyatt fekve jobb terdenbal láb hashoz huz,és bal terd lenyom,ill.még a lapockam alatt is volt problema,igy arra is,karfelhuzas,fej hatrahajtasa,
2014. szept. 14. 13:43
Milyen gyakorlatokat csinálsz?Egyéni tornán veszel részt?
2014. szept. 14. 13:41
SZIASZTOK!3,5 hete járok tornára,még nincs mri leletem a sérvről,okt.31-én lesz a vizsgálat.Kinél milyen eredmény hozott a torna??? Nekem bizsergett mindket talpam,fájt,feszült a vádlim,mintha betontömböt hordoztam bolna bal lábammal ,na most ez meg van még csak térd fölött,allitolag ez javulas,es a bizsergeseim is csökkentek,de derekbol meg mindig nehezseg van rajtam.szóval írjatok ,jó és rossz is érdekel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook