Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Más is járt igy? fórum

Más is járt igy? (beszélgetős fórum)


1 2
9. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - Nivella79)
2010. szept. 15. 12:33
ne mondj ilyeneket itt semmitmondóak nem igaz ...
8. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 6. - Nivella79)
2010. szept. 15. 12:32
Nekem van itt olyan barátnő akivel a fórumon általános dolgokról,privát üzenetekben pedig a magán életről beszélünk.Megoldható.:D))
7. b99048cdfc (válaszként erre: 6. - Nivella79)
2010. szept. 15. 12:22
Én az itthonlétről írtam ,hogy uncsi. Azért van az oviból egy két anyuka,akik jó fejek,de közös programok nem igen vannak. Úgyhogy itthon egyedül vagyok én is. Anyaságin vagyok velük,és alig várom,hogy mehessek értük,vagy jöjjön haza valaki. Mennék dolgozni már emberek közé. De nem sok lehetőség van erre felé,és elég betegesek is az enyémek,segítségem pedig nincs. Apa nálunk is egész nap megy.
2010. szept. 15. 12:19

Köszönöm a hozzászólásokat, nagyon aranyosak vagytok! :)

Trimamának üzenem, hogy tökéletesen igazad van, nem is igazán tudok fórumozni, nemhogy a magánéletemről itt beszéljek.

Zsófi irta, hogy majd az oviban hátha kialakul vmiféle kapcsolat, ennek viszont ellentmond Katie76 véleménye, aki szintén ugyanigy érez, pedig gyermekei oviba, iskolába járnak már...

1 éves múlt az én gyermekem, és IMÁDOM Őt!!!

2010. szept. 15. 12:10
Szia, mennyi idős a kicsid? Az anyaság beavatás - akinek nincs gyereke, nemigen tud mit kezdeni magával a te új világodban... persze, azért nem szép tőlük, hogy legalább nem próbálkoznak. A játszótéren nem is lehet ismerkedni:-) A fórumok is kérdésesek, lehet, hogy kialakul valami fontos kapcsolat, lehet, hogy nem. Ha már oviba jár majd a kicsi, biztos lesznek szimpi anyukák... addig meg dumcsizzunk itt, hogy ne legyél ki lelkileg:-)
2010. szept. 15. 12:09
én ugyan ebben a helyzetben vagyok, bár mellőlem a barátnőim jóval előtte kikoptak. nagyon unalmas tud így lenni
3. b99048cdfc (válaszként erre: 1. - Nivella79)
2010. szept. 15. 12:09

Szia!


Én is így vagyok,minden gyermekem,ovis iskolás. 3-an vannak,és bizony elég uncsi egyedül itthon. Takarítás,mosás ,főzés. Itt ülök egy kicsit,,de pont úgy gondolom mint te ,hogy van ahol szóba se nagyon állnak,kinéznek mit tudom én. Milyen idős a kicsi?

2. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Nivella79)
2010. szept. 15. 12:08
Így elég nehéz lehet,itt is alakulnak barátságok de általában a bizalmasabb témákat nem a fórumon beszéli meg az ember.:D))
2010. szept. 15. 12:06

31 éves anyuka vagyok, Budapesten élek.

Voltak barátaim, barátnőim, eleinte még jöttek, folyamatosan látogattak minket, de mostanra szépen elmaradoztak. Ez nagyon bánt.

Férjem egész nap dolgozik, egyedül vagyok a gyermekemmel itthon. Néha olyan jó lenne egy barátnő, akivel beszélgethetnénk...

Olvasgatom a fórumokat, de itt is már mindenhol kialakult klikkek vannak és a beszélgetések hogyismondjam, eléggé laposak és semmitmondóak. Bár lehet hogy az én elvárásaim túlzottak...

Volt hogy megismerkedtem anyukákkal itt, de sajnos nem voltak tartalmas kapcsolatok.

Biztos bennem van a hiba, de én nem tudok vadidegenekkel ismerkedni pl a játszótéren....

Nagyon kivagyok lelkileg emiatt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook