Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem tudom komolyan venni, amikor azt mondja, hogy vége... fórum

Már nem tudom komolyan venni, amikor azt mondja, hogy vége... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2023. aug. 7. 13:37

Olvasd mar el figyelmesen a vallomást, kérlek!

Azt mondta, hogy vége köztük. Nem köztünk.

De már mondta máskor is, már nem hiszem el.

Sajnálnám is, mert csípem a csajt, értelmes, cuki.

11. 55Judit (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. aug. 7. 10:46
Most olvastam hogy a tesódról van szó. Nos, akkor én megbeszélném vele mi az a minden. Vagy esteleg úgy megbántottad hogy e miatt megszakítaná még a családi köteléket is veled?
10. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 7. 10:44
Ha valaki nekem azt mondaná hogy köztünk vége mindennek, már csak büszkeségből se maradnék vele tovább egy percig se. Milyen megalázó már ilyet kijelenteni, közben elvárni hogy maradj! Annyiba nem becsülném ezt az embert mint körmöm alatt a piszkot. De ha neked jó megalázkodva mégis vele lenni mint egy pulikutya, az a te döntésed. Fejben dől el mit teszel.😀
9. LBO (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 7. 10:15
Így már értem.
2023. aug. 6. 20:04
Jót nevettem
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - LBO)
2023. aug. 6. 15:32

Nem tudok harmadik személyről.

A tesómról van szó.

6. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 13:40
Nem értem... "vége köztük mindennek" - nekem ez úgy jön le, hogy van egy harmadik személy is ebben a kapcsolatban. Köztük van vége mindennek vagy köztetek?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Myra)
2023. aug. 6. 12:00

Nem mondja mindig, csak amikor úgy gondolja, hogy nem jó neki ez a kapcsolat, mert nem ad eleget.

Ez úgy emlékszem, a harmadik ilyen kijelentése volt kb 3-4 ev alatt. Az elsőt elhittem, a másodikat kevésbé, most a harmadikat semennyire.

4. Channa* (válaszként erre: 3. - Myra)
2023. aug. 6. 11:23

Gondolom ez olyan, mint sok házaspárnál, hogy: Elválok!

Ha minden második nap elmondja valaki és nem teszi meg, akkor komolytalanná válik ez a fenyegetés...

3. Myra
2023. aug. 6. 07:08
Miért mondja mindig?
2. Myra
2023. aug. 6. 07:08
Mi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook