Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már nagyon ki vagyok, mit csináljak? fórum

Már nagyon ki vagyok, mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
17. Cippora (válaszként erre: 1. - 2545157c39)
2013. jan. 18. 17:56
Ó,te szegény,szinte mindegyik fórumodba belefutok,nagyon sajnálom,hogy nem zavartalan a terhességed,te tényleg próbálj meg egy kicsit megnyugodni.Mert a bajt kizárták,szóval felesleges kattogni,minden rendben lesz.
16. wukovics25 (válaszként erre: 15. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 18. 17:52
én úgy tudom h. már nem kapható ,mert sokszor nem jó eredményt mutatott ..
2013. jan. 18. 17:50
Gyógyszertárban lehet kapni egy un. betétet, ami elszineződik, ha magzatvíz kerül rá. Ha kétségeid vannak, próbáld ki és megnyugszol.
2013. jan. 18. 17:48

szia,én pont a héten voltAM magzatvíz szivárgás teszten ,szerencsére negatív lett.szóval ha kizárták akkor az tuti 100%os eredmény.emiatt ne aggódj ,,,Viszont tényleg nyugtasd le magad ,mert ez se neked se a babának nem jó.valami elfoglaltságra lesz

szükséged..

13. d71ef05a8e (válaszként erre: 6. - 2545157c39)
2013. jan. 18. 17:35
De sima Ph-tesztet vagy lakmusz-papírt, vagy annak megfelelő dolgot tudsz venni. A hüvely eléggé savas, a vizelet szintén, de a hüvelynél kevésbé, míg a magzatvíz erősen lúgos, ezért ha méregzöldre vagy kékre vált a lakmuszpapír, csak akkor kell aggódni (de még akkor sem feltétlenül, mert pl. a terhességem óta nekem a vizeletem is lúgosabb az azelőttinél, tehát még akkor is vesd össze a vizelettel)
12. la femme (válaszként erre: 1. - 2545157c39)
2013. jan. 18. 17:32

A szorongás a LEGROSSZABB amit tehetsz.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: CSAK POZITÍV GONDOLATOKKAL TÖLTSD MEG A FEJED!!!

Amit átéltél eddig az eddig VOLT!



Simogasd meg a hasad akármikor érzed a stresszt mondogasd, hogy "egyre jobban vagyok, nem idegeskedem. Szeretem magam és a babát és minden a legnagyobb rendben lesz!" Sok sikert Nektek!

2013. jan. 18. 17:31
Keress valami olyan elfoglaltságot,ami kikapcsol.Vagy menj társaságba.Keresd vidám emberek társaságát,mert ők szépen el fogják veled feledtetni ezt az egészet.Menj kismama jógára.Annyi lehetőség van,élj vele!Ha lehet a netet és hülye oldalakat pláne kerüld el!
2013. jan. 18. 17:24
Hallgass szép zenéket, közben tedd a kezed a pocakodra, képzeld el, milyen szép lesz, ha egészségesen megszületik, bármit csinálsz,mindig gondolj arra, milyen lesz, majd ha már a karjaidban tartod. Az örömteli várakozás töltse ki a gondolataidat a szorongás helyett! ... mert azzal csak mindkettőtöknek ártasz, na és majd ha megkérdezi, hogyan vártad, elmesélheted neki azokat a szép napokat - heteket ... :)
9. krizsanevi (válaszként erre: 6. - 2545157c39)
2013. jan. 18. 17:24
Lakmuszpapírt vegyél, ha az megnyugtat.
2013. jan. 18. 17:23
Minél jobban félsz, annál inkább be fog következni! Gondolj arra, hogy a kisbaba ott benn megérez minden rosszat! És ahol az ember rosszul érzi magát, onnan igyekszik minél elôbb távozni, menekülni! Ne gyárts elôre elméleteket!
2013. jan. 18. 17:23
Muszáj lenne túllépned rajta és arra gondolni inkább, hogy egy csodás, egészséges baba fejlődik benned, akiért azzal teszel nagyon sokat, ha Te magad hiszel benne és magadban és abban, hogy nem lesz semmi gond!
6. 2545157c39 (válaszként erre: 4. - D71ef05a8e)
2013. jan. 18. 17:21

Tudom, hogy túlzásba viszem, de sajnos nem nagyon tudom megnyugtatni magam, mondogatom magamnak, hogy kizárták és nincs baj, de mintha nem én irányítanám a gondolataimat.

Olyan magzatvíz néző nem tudom mit már nem lehet kapni, beszüntették mert nem adott hiteles eredményt.

2013. jan. 18. 17:19

Az alap problémám, a folyás az megszünt, de az ijedtség miatt a szorongás maradt.

Ez az amit nem tudok leküzdeni igazából :(

4. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - 2545157c39)
2013. jan. 18. 17:18

Nézd, megértelek az előzmények miatt. De ez így nem mehet tovább, messze van még a terhességed vége, és a józan eszeddel neked is be kell látnod, hogy ha még 17 héten át ennyire parázol, azzal már tényleg árthatsz. Ha nem is a babának, de magadnak mindenképpen, mert a JÓisten megadott neked egy második, egészséges babát és terhességet, és egy percét nem tudod élvezni.


Tudom, hogy ez nem segít, de mégis erről van szó. Ha egyszer kizárták a magzatvíz szivárgást, akkor miért nem fogadod meg legalább azokat a tanácsokat, amelyeket az előző fórumban kaptál a lakmuszpapírról, amivel meg tudnád nyugtatni magad. Persze csak akkor, ha az egyik tényező kizárása nem hozza magával, hogy akkor pedig más miatt kezdesz el szorongani....


Ami tilos: vetéléstörténetek, halvaszületések, koraszüléstörténetek és általában az ilyen témájú oldalak, fórumok olvasgatása. foglald el magad úgy igazán, nem megerőltetésre gondolok, hogy ne legyen időd ennyit agyalni a létező összes terhességi veszély miatt...

2013. jan. 18. 17:12
Úgy tudom, van olyan betét, aminek a színe elváltozik, ha magzatvíz cseppen rá. Kérdezz utána, ha tudsz ilyent venni, akkor megoldódik a problémád.
2. megi04 (válaszként erre: 1. - 2545157c39)
2013. jan. 18. 17:11
Figyelj...Ha a magzatvíz el akar folyni,akkor elfog.Tehát,ha már egyszer kizárták,akkor nyugodj meg szépen,mert ha szorongsz,akkor biztosan ártani fogsz neki.Minden rendben lesz.:)
2013. jan. 18. 17:07

23 hetes terhes vagyok és már volt egy vetélésem.

Ezzel a terhességgel már 3-szor voltam korházban, 2-szer keményedés miatt, egyszer pedig, mert erősebb folyásom volt és nem tudtuk nem-e a magzatvíz szivárog.

Ezt kizárták, de mióta hazajöttem folyamatosan ezen kattogok, hogy elfolyik a magzatvíz és ha erre gondolok akkor meg attól félek hogy amiatt folyik el mert szorongok, egyszerűen nem tudom mit csináljak.

Kész vagyok teljesen, a szorongástól már hányingerem van. :(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook